szukam bernenczyka!

Jeżeli dopiero dołączyliście do grona Użytkowników naszego Forum zapraszamy do krótkiej autoprezentacji.

Moderatorzy: saganka2, Barbel

Re: szukam bernenczyka!

Postprzez Vel_Pan_Rekin » 2009-12-03, 20:37

Caro napisał(a):Inne rasy bez najmniejszych problemow otworzyly kluby , a u Panstwa stanowi to taki wielki problem :-)


Caro, ja tylko z jedną uwagą: w wielu innych rasach wcale nie poszło/nie idzie lepiej. Prawdopodobnie ma to związek z pewnymi ograniczeniami, które klub ma prawo nałozyć - to mój wniosek.

Ale zacytuję ŻARTOBLIWIE moje ulubione powiedzienie Jurka/Bena:
"może kiedyś będziemy hodować psy jak biali ludzie
:mrgreen:
Avatar użytkownika
Vel_Pan_Rekin
 
Posty: 1763
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 06:34
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: szukam bernenczyka!

Postprzez kreska » 2009-12-03, 21:30

Kod: Zaznacz cały
Drodzy Panstwo :-) Ja chcialam sie juz z Panstwem pozegnac i podziekowac za ten czas na Forum. Mam nadzieje, ze chociaz w ten sposob przyczynilam sie do powstania w Panstwa glowach nowych pomyslow, zapobiegajacych powstawaniu pseudohodowli i rozrodowi bernenskich psow pasterskich bez rodowodow!

W imieniu swoim rowniez bardzo dziekuje, ze wystapilas na forum jako klasyczny TROLL :mrgreen: zastanawiam sie tylko czy sama na to wpadlas czy jednak masz czyjes poparcie :roll: ;-)
Kod: Zaznacz cały
Z informacji ktore do mnie dochodza, jestem przez wielu wysmiewana i nazywana "szalejaca na forum paranoiczka" badz "idiotka" d .

Wydaje mi sie ze chyba sie przeceniasz albo masz nie sprawdzone informacje :mrgreen:
Wszystkiego dobrego dla Ciebie rowniez a w szczegolnosci dla Twoich zwierzat,niech zyja w zdrowiu jak najdluzej i niech zasluza w Twoich oczach na godna smierc a nie zdychanie :roll:

pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: szukam bernenczyka!

Postprzez dzamajka » 2009-12-04, 11:49

Witam! to znowu ja TROLL :-D chce tylko napisać,że CARO sama na to wpadła oczywiście ma całkowite moje poparcie :mrgreen: Ubolewam nad tym,ze nie będzie już brać udziału w tych wielce inteligentnych rozmowach.Jako jedyna ma mocne argumenty na, które tak naprawde nie wiecie co odpisać. pozdrawiam ;-)
Avatar użytkownika
dzamajka
 
Posty: 10
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-11-18, 21:40
Lokalizacja: Rzeszów
psy: RUMBA:D

Re: szukam bernenczyka!

Postprzez Busola » 2009-12-04, 11:58

dzamajka napisał(a):Witam! to znowu ja TROLL :-D chce tylko napisać,że CARO sama na to wpadła oczywiście ma całkowite moje poparcie :mrgreen: Ubolewam nad tym,ze nie będzie już brać udziału w tych wielce inteligentnych rozmowach.Jako jedyna ma mocne argumenty na, które tak naprawde nie wiecie co odpisać. pozdrawiam ;-)

cóż, najwyraźniej nie doczytałaś :->
róznież ubolewam że nie będzie brała udziału w tej soczystej dyskusji gdyż nie będzie miała okazji by ustosunkowac sie do kontrargumentów.
Busola
 
Ostrzeżeń: 0

Re: szukam bernenczyka!

Postprzez Wydra » 2009-12-04, 12:19

Brak słów na takie wpisy :-( Czy na prawdę myślicie Panie {Caro i dzamajka}że część forumowiczów gapami jest futrowana :?: i nie zauważy zbieżności logowania i wpisów o z góry ustalonych tekstach,a to się mylicie.Ja nigdzie na forum nie zauważyłam wpisów typu:

"Z informacji ktore do mnie dochodza, jestem przez wielu wysmiewana i nazywana "szalejaca na forum paranoiczka" badz "idiotka" do ktorej wydaje mi sie, ze jeszcze troche mi brakuje "

więc nie wiem skąd one się wzięły :shock: Ciekawe jest to źródło informacji które jak mniemam za punkt honoru obrało sobie sianie fermentu i prawie się udało.Moje gratulacje.
Z tego miejsca liczę na rozsądek i umiejętność analiz niektórych postów.Proszę także o wyciszenie i potraktowanie tego wątku w nieco bardziej lekkiej tonacji ;-) Paniom, Caro i dzamajce życzę wszystkiego dobrego i efektów w pomysłach które głoszą.
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: szukam bernenczyka!

Postprzez BASTARD » 2009-12-04, 13:30

Takich postów w ogóle nie warto komentowac, niech Panie pozostaną w przeświadczeniu o byciu mądrzejszymi od reszty świata.Adios i wszystkiego dobrego :-)
Avatar użytkownika
BASTARD
 
Posty: 601
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-09, 13:44
Lokalizacja: Mikołów
psy: DSPP Baster

Re: szukam bernenczyka!

Postprzez iwona_k1 » 2009-12-04, 16:53

Nawet jeżeli udałoby się stworzyć klub-jestem 4 i cudem udałoby się ograniczyć nielegalny rozród bernenczyków w Polsce to co z ogłoszeniami ,które wiszą w sklepach zoo o możliwości zamówienia psów wszystkich ras bez rodowodu...?Nikomu nie zabronimy kupna psa i przywiezienia go z Czech i ze Słowacji?50% bernusi które spotykam z poza forum oczywiście pochodzą od naszych południowych sąsiadów.... :roll:
Avatar użytkownika
iwona_k1
 
Posty: 4394
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-11-23, 21:27
Lokalizacja: Sosnowiec
psy: Ursa Puchate Kreple,Zorn(*) Agis Petkowskie Wzg

Re: szukam bernenczyka!

Postprzez panterka-23 » 2009-12-05, 21:30

ja 5 :)
panterka-23
 
Posty: 497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-24, 01:05

Re: szukam bernenczyka!

Postprzez Bernenczyk*** » 2009-12-08, 17:37

Witam! A ja tak sobie poczytałem i postanowiłem tu powiedzieć mój punkt widzenia. Dla ZK i ze ZK współpracuje dłużej niż co niektórzy maja tutaj lat, bo jest to już zarazem 38 lat, ale takich mądrości i wyzwisk to jeszcze nie słyszałem. A przez moje ręce przeszło trochę tych psów nie tylko hodowlanie i wystawowo. Od razu widać, że ta Pani Caro zna materię i wie o czym mówi, a przede wszystkim nie jest odpryskliwa. Jej poglądy podzielam i popieram. Pani Caro, jeśli Pani to czyta, to proszę się nie przejmować obelgami, tak wygląda niestety psie życie wszystkich ras. Jest Pani mądrym i rozsądnym człowiekiem, któremu bez najmniejszego oporu powieżyłbym szczeniaka z mojej hodowli. A jak Pani już zauwayżła ten zły los będzie się pogarszał, bo tak naprawdę w Polsce nie ma z kim na te tematy rozmawiać. To tyle co mam do powiedzenia w tej sprawie. Dziekuję!
Bernenczyk***
 
Posty: 3
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-12-04, 01:29

Re: szukam bernenczyka!

Postprzez Busola » 2009-12-08, 19:58

Bernenczyk*** napisał(a):Witam! A ja tak sobie poczytałem i postanowiłem tu powiedzieć mój punkt widzenia. Dla ZK i ze ZK współpracuje dłużej niż co niektórzy maja tutaj lat, bo jest to już zarazem 38 lat, ale takich mądrości i wyzwisk to jeszcze nie słyszałem. A przez moje ręce przeszło trochę tych psów nie tylko hodowlanie i wystawowo. Od razu widać, że ta Pani Caro zna materię i wie o czym mówi, a przede wszystkim nie jest odpryskliwa. Jej poglądy podzielam i popieram. Pani Caro, jeśli Pani to czyta, to proszę się nie przejmować obelgami, tak wygląda niestety psie życie wszystkich ras. Jest Pani mądrym i rozsądnym człowiekiem, któremu bez najmniejszego oporu powieżyłbym szczeniaka z mojej hodowli. A jak Pani już zauwayżła ten zły los będzie się pogarszał, bo tak naprawdę w Polsce nie ma z kim na te tematy rozmawiać. To tyle co mam do powiedzenia w tej sprawie. Dziekuję!


może tak na początek mały nowy temacik w dziale "Przedstawiamy się"? Miło jest wiedzieć z kim sie "rozmawia", zwłaszcza jeśli zaznacza że berneńskie dole i niedole zna od podszewki. ;-)

Nie zauważyłam by padły w tym temacie jakieś obelgi i wyzwiska. :shock:
Pani Caro może wie że gdzieś dzwoni ale nie bardzo wie gdzie.

A jak Pani już zauwayżła ten zły los będzie się pogarszał, bo tak naprawdę w Polsce nie ma z kim na te tematy rozmawiać.


a co my tutaj robimy??? :shock:

zapraszam do tematu o Klubie Rasy, może nowe spojrzenie z pańskiej strony ożywi troche temat.
Busola
 
Ostrzeżeń: 0

Poprzednia strona

Powrót do Przedstawiamy się!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości