Witam serdecznie :)

Jeżeli dopiero dołączyliście do grona Użytkowników naszego Forum zapraszamy do krótkiej autoprezentacji.

Moderatorzy: saganka2, Barbel

Re: Witam serdecznie :)

Postprzez effcyk » 2010-02-09, 16:32

daria dziękuje za miłe słowa :-) dobrze że są fora gdzie ludzie maja podobną pasje i rozumieja się nawzajem ;-)
effcyk
 
Posty: 20
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-02-07, 12:00
Lokalizacja: Radomsko; łódzkie
psy: Nestor ( nie szwajcar ;) )

Re: Witam serdecznie :)

Postprzez magat » 2010-02-09, 17:26

tak się wykrzywiła z wielkim "fuuuuuam śmiechu co nie miara - jeszcze dodała do swojego lubego "weż mu to rzuć bo ja tego nie tkne" - chłopak żeby pokazać , ze się nie boi wziął tego patyka - w 2 palce i trzymał metr od siebie, jak 2 tygodniową śmierdzącą skarpete, wiadomo, że zmyli się szybko :-P ) - kiedyś wolne weekendy spędzałam w dyskotekach, klubach itp itd , teraz bardzo ciężko namówić mnie na "impreze" bądż jakieś wyjście ze znajomymi, chyba z tego "wyrosłam"a może inaczej - zastąpiłam to czymś lepszym, zdrowszym i fajniejszym ;-) co nie oznacza, że całkowicie odcięłam się od przyjaciół - bo jak mam czas to chętnie ich odwiedzam.
Może niektórzy liczą, że "wylecze" się z tego zamiłowania do psów - hehe nie prędko, to raczej wzrasta niż maleje
uuj" że miał


.. i później w bardziej "dorosłym" życiu będzie podobnie , powoli wymieniają się znajomi na tych którym psie umizgi niestraszne, i nie patrzą z dezaprobatą na twojego psa leżącego pod nogami przy stole, poza tym z tymi "zakreconymi" można na psie tematy bardzo dłuu...go, i dla obu stron nie jest to nudne, sama staram się powstrzyywać w kontaktach z " normalnymi" , ale cała przyjemność gdy trafi " swój" na " swego" ;-)
Avatar użytkownika
magat
 
Posty: 698
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-06-23, 08:53

Re: Witam serdecznie :)

Postprzez effcyk » 2010-02-09, 17:40

.. i później w bardziej "dorosłym" życiu będzie podobnie , powoli wymieniają się znajomi na tych którym psie umizgi niestraszne, i nie patrzą z dezaprobatą na twojego psa leżącego pod nogami przy stole, poza tym z tymi "zakreconymi" można na psie tematy bardzo dłuu...go, i dla obu stron nie jest to nudne, sama staram się powstrzyywać w kontaktach z " normalnymi" , ale cała przyjemność gdy trafi " swój" na " swego" ;-)

dlatego znajomych takich znajduje na forach o psiakach, gdzie jedynym naszym tematem są psy i możemy gadać o nich godzinami ;-)
W realu bywa ciężej - bo trudno znależć w okolicy takiego świra jak ja :-P . Nestek pobawi się czasem tu z labraorką tu z ONkiem, ale to sporadycznie, pozatym reszta tych co wychodzą z psami na spacery mija nas łukiem ( chyba się Nesta boją ) albo stoją w oddali i patrzą na nas, na psa jak przynosi aporty. No ale jakoś dajemy rade, bo w końcu mamy siebie ;-) .
effcyk
 
Posty: 20
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-02-07, 12:00
Lokalizacja: Radomsko; łódzkie
psy: Nestor ( nie szwajcar ;) )

Re: Witam serdecznie :)

Postprzez magat » 2010-02-09, 18:08

;-) nie przejmuj się takich zakręconych jest znacznie więcej niz na forum, a niektórzy stali się dla siebie nie tylko znajomymi , ale również przyjaciółmi , potrzeba tylko czasu ... :lol:
Avatar użytkownika
magat
 
Posty: 698
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-06-23, 08:53

Re: Witam serdecznie :)

Postprzez effcyk » 2010-02-09, 18:11

magat napisał(a):;-) nie przejmuj się takich zakręconych jest znacznie więcej niz na forum, a niektórzy stali się dla siebie nie tylko znajomymi , ale również przyjaciółmi , potrzeba tylko czasu ... :lol:

już jedną taką labradorową maniaczkę znalazłam, utrzymujemy stały kontakt i mam zamiar odwiedzic ją i jej biszkoptowego cudaka ;-)
Mam nadzieję na powiększenie mojego szalonego grona psiarzy nie tylko online :-)
effcyk
 
Posty: 20
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-02-07, 12:00
Lokalizacja: Radomsko; łódzkie
psy: Nestor ( nie szwajcar ;) )

Re: Witam serdecznie :)

Postprzez daria » 2010-02-09, 18:15

Możesz poznać nas na zlocie,mile widziane wszystkie futerka :-D
Avatar użytkownika
daria
 
Posty: 5439
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-16, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Cometa Balticanis (Birma)

Re: Witam serdecznie :)

Postprzez effcyk » 2010-02-10, 11:03

daria chętnie skorzystam jak auto będzie na chodzie ;-) :-P dzięki.
effcyk
 
Posty: 20
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-02-07, 12:00
Lokalizacja: Radomsko; łódzkie
psy: Nestor ( nie szwajcar ;) )

Poprzednia strona

Powrót do Przedstawiamy się!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości