Albinos Tango

Jeżeli dopiero dołączyliście do grona Użytkowników naszego Forum zapraszamy do krótkiej autoprezentacji.

Moderatorzy: saganka2, Barbel

Re: Albinos Tango

Postprzez baksak » 2013-05-22, 16:06

A jakieś nowe zdjęcia? <prosi>
Bardzo jestem ciekaw jak chłopak teraz wygląda <mysli>
Avatar użytkownika
baksak
 
Posty: 2750
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-28, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
psy: Expert [*] i Gerda (Majowy Skarbiec)

Re: Albinos Tango

Postprzez Ella » 2013-05-22, 22:09

Nie martw się -ta nauka czystości szybko przyniesie efekty <tak> My mieliśmy gorzej,bo Jokasta pojawiła się u nas w zimie,kiedy były duże mrozy i w dodatku 3 tyg.miała biegunkę ;> -to wszystko znacznie opóźniło sukcesy w nauce czystości,ale teraz to o tych "problemach" już nie pamiętamy <tak> Cierpliwości :-D Ze szczeniakiem ,jak z małym dzieckiem-trzeba mu poświęcić sporo czasu,ale będzie coraz lepiej i łatwiej.Szwajcary późno dojrzewają.

Pozdrawiamy :papa:
Avatar użytkownika
Ella
 
Posty: 1797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-01-01, 01:57
Lokalizacja: Czeladź(Śląskie)
psy: JOKASTA i BAILA MORENA (DSPP)
Hodowla: Swiss Diamond FCI

Re: Albinos Tango

Postprzez zadra » 2013-05-23, 08:07

Dokladnie. Troche cierpliwosci i bedzie dobrze. Dexter dwa dni temu skonczył trzy lata, a też zdarzają mu się wpadki na ogrodzie. Pochwal sie ta swoja pieknoscia i pokaz nam jakies nowe fotki. Czekam z niecierpliwoscia.
Pozdrawiamy serdecznie
Avatar użytkownika
zadra
 
Posty: 834
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-03-16, 16:51
Lokalizacja: Goleniów
psy: Dexter Czandoria 21.05.2010

Re: Albinos Tango

Postprzez Danute » 2013-05-23, 08:41

Postaram siė jak nejprędzej pstryknąc Tangusia - taka jestem zabiegana, a Tango nie lubi pstrykawki, chce ją jak nejaprędzej pogryzc :). U nas pada juž 3 dni, musimy przeczekac . Klaniamy się wszyscym <pies>
Avatar użytkownika
Danute
 
Posty: 231
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-03-29, 11:47
Lokalizacja: Wilno
psy: blękitny DSPP - Tango
Hodowla: Sedula (Litwa)

Re: Albinos Tango

Postprzez zadra » 2013-05-24, 08:11

U nas wprawdzie nie pada, ale temperatura spadła z 30 stopni do 10. Brrr. Ale świeci sloneczko, więc przesyłamy Wam trochę słonecznych promyków i serdecznie pozdrowienia. No i oczywiście czekamy na foteczki przystojniaka.
Avatar użytkownika
zadra
 
Posty: 834
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-03-16, 16:51
Lokalizacja: Goleniów
psy: Dexter Czandoria 21.05.2010

Re: Albinos Tango

Postprzez Danute » 2013-05-24, 14:29

Postaramy siė jutro pojutrze, bo sama nie dam rady - posrodku podworza ogromny tunel, a kwiatki smakują nam bardzo, więc ktos musi hamowac urwisa, a ktos pstrykac :) Pozdrowienia <pies>
Avatar użytkownika
Danute
 
Posty: 231
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-03-29, 11:47
Lokalizacja: Wilno
psy: blękitny DSPP - Tango
Hodowla: Sedula (Litwa)

Re: Albinos Tango

Postprzez Danute » 2013-05-28, 09:44

Nowe zdjęcia Tango: mam juž 3,5 mięsiąca i podobnieje do psa, juz nie jakas dziecinada - swinka morska :). Pięknych letnich dni i czarnych od ziemi jęzorow žyczę <pies>
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Avatar użytkownika
Danute
 
Posty: 231
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-03-29, 11:47
Lokalizacja: Wilno
psy: blękitny DSPP - Tango
Hodowla: Sedula (Litwa)

Re: Albinos Tango

Postprzez Ella » 2013-05-28, 10:18

Maluch pięknie urósł-choć teraz, po długości sierści sądząc,raczej nie wygląda na szczenię Dużego Szwajcarskiego Psa Pasterskiego,ani też na Berneńskiego Psa Pasterskiego lecz raczej na ich "mieszankę" ;-)
Oczywiście ten fakt niczego mu nie ujmuje-jest ślicznym słodziaczkiem :love: ,pozdrawiamy :papa:
i niech się zdrowo chowa :-D
Avatar użytkownika
Ella
 
Posty: 1797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-01-01, 01:57
Lokalizacja: Czeladź(Śląskie)
psy: JOKASTA i BAILA MORENA (DSPP)
Hodowla: Swiss Diamond FCI

Re: Albinos Tango

Postprzez Asia Morrisowa » 2013-05-28, 12:25

Śliczny jest Tango <tak>. I ma piękny "wicherek" na ogonku. Rośnie faktycznie, jak na drożdżach, ale dziecinada jest z niego ciągle. Jeszcze będziesz tęsknić za takim maluchem. Proszę wygłaskać prosiakowy brzuszek <pies>.
P.S. Na drugim zdjęciu Tango podjada azalię - nie wolno mu, to trująca roślina i to bardzo!
Asia Morrisowa
 
Posty: 531
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-01-18, 14:41
psy: Morris

Re: Albinos Tango

Postprzez Majszczur » 2013-05-28, 13:38

Ella napisał(a):Maluch pięknie urósł-choć teraz, po długości sierści sądząc,raczej nie wygląda na szczenię Dużego Szwajcarskiego Psa Pasterskiego,ani też na Berneńskiego Psa Pasterskiego lecz raczej na ich "mieszankę" ;-)
dokładnie to samo mnie zastanowiło <mysli> czy Duży jako szczeniak może mieć taką puchatą przedłużaną sierść ?

ale co by nie mówić maluch jest osobliwy i urokliwy <buzki>
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: Albinos Tango

Postprzez Danute » 2013-05-28, 13:51

Sliczne dzięki Wszyscym od Tangusia :) Jest puchaty, bo wciąž ma dziecięcą miękką szersc niebieską, može te niebieskie DSPP i są mieszanką, zdąžywszą się niegdys... Mama Tangusia Vega Sedula byla bardzo chroniona, nigdy nie wybiegala za wysoki plot, ale mama jego polskiego dziadka Andi Basmantia (tata Vegi Seduly) Fryga jest z polskiej hodowli Koneser, gdzie mieli kilka pomiotow z kilkoma zczeniakami niebieskimi t.j. recesyjnymi, chyba stamtędy i Tango ma ten gen, ktory zmienia wlos, oczy i kto wie co jeszcze... Na razie ze zdrowiem nie ma klopotow, pukamy w stol. Wszystkiego najlepszego i do zobaczenia :)
Avatar użytkownika
Danute
 
Posty: 231
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-03-29, 11:47
Lokalizacja: Wilno
psy: blękitny DSPP - Tango
Hodowla: Sedula (Litwa)

Re: Albinos Tango

Postprzez zadra » 2013-05-28, 14:26

Piękny jest... A najbardziej mnie urzekło to pierwsze zdjęcie i te chochliki w oczach - co bym tu jeszcze mógł zrobić. Prawie jakbym moją córkę widziała:-)

Ucałuj go w czubek tego słodkiego noska. I chwal się nim koniecznie czasami, bo to naprawdę wyjątkowy słodziak.

Pozdrawiamy serdecznie
Avatar użytkownika
zadra
 
Posty: 834
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-03-16, 16:51
Lokalizacja: Goleniów
psy: Dexter Czandoria 21.05.2010

Re: Albinos Tango

Postprzez Danute » 2013-05-29, 06:54

Dziękuje Ewo za cieple slowa, tak mi žal, že nie možemy wyjsc na wspolne przechadzki, mam dužo pytan... chociaž by to, kiegy juž zaczną mieniac się ząbki mleczne? Parę dni kaprysil nie chcial jesc suchej karmy, dawalam kefir z twarogiem i kaszkę z konserwą mięsną. Ale dzisiaj znowu zchlapal wszystko, caly czas mam stracha, aby cos się nie stalo... Dexter jest dužy i piękny, kiedyz to Tangusiek tež takim będzie :).
Serdeczne pozdrowienia z Wilna dla calej Twej rodzinki, liziaki od Tango <pies>
Avatar użytkownika
Danute
 
Posty: 231
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-03-29, 11:47
Lokalizacja: Wilno
psy: blękitny DSPP - Tango
Hodowla: Sedula (Litwa)

Re: Albinos Tango

Postprzez zadra » 2013-05-29, 08:04

Kochana, ciesz się każdą chwilę. Jak juz urośnie to z tęskntą będziesz patrzeć na te zdjęcia, kiedy był właśnie taki słodki, malutki i mogłaś go wziąć na ręce. To tak samo jak z dziećmi - najpierw czekamy, kiedy zaczną chodzić, mówić, a potem tęsknimy do czasów ich dzieciństwa :mrgreen: Ja też żałuję, że jesteście tak daleko. Ale wiesz - nigdy nie wiadomo, kiedy ktoś z nas znajdzie się gdzieś w okolicy :lol:
Dexter mimo swojej wagi i postury, nadal czasami próbuje pchać się na kolanka. Jest ogromy, ale nadal słodki i uwielbia wszelkie pieszczoty - szczególnie mizianie po brzuszku. Tango pewnie też - pomiziag go więc od nas.
Buziaki
Avatar użytkownika
zadra
 
Posty: 834
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-03-16, 16:51
Lokalizacja: Goleniów
psy: Dexter Czandoria 21.05.2010

Re: Albinos Tango

Postprzez Danute » 2013-05-31, 13:32

Dolącam zdjęcia braciszka Tango - w dokumetach Pedigree bez wady, ale tez puchaty DSPP, na imię ma Tempo... Moze ta puchatosc to nie wada? Nowonarodzony byl gladziutkim jak i Tango.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Avatar użytkownika
Danute
 
Posty: 231
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-03-29, 11:47
Lokalizacja: Wilno
psy: blękitny DSPP - Tango
Hodowla: Sedula (Litwa)

Re: Albinos Tango

Postprzez zadra » 2013-06-03, 10:00

Ale fajny. Nie jestem znawcą, ale na pewno jest mniej puchaty niż znane mi male bernolki, a z kolei zdecydowanie bardziej puchaty, niż mój Dex w tym wieku. Ciekawa jestem bardzo, jak będzie później. Tymczasem serdecznie pozdrawiamy z zimnego i deszczowego Goleniowa
Avatar użytkownika
zadra
 
Posty: 834
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-03-16, 16:51
Lokalizacja: Goleniów
psy: Dexter Czandoria 21.05.2010

Re: Albinos Tango

Postprzez Danute » 2013-06-03, 12:20

Witamy, Ewo, i posylami ciepla <buja_w_oblokach> - u nas bardzo cieplo, az trochę za bardzo. Pozdrowienia calej Twej Rodzinie, sciskamy lapę Dexterowi :). A propos sciskania lapy: czytalam, ze kiedy szczeniak skacze i gryzie podczas napadu glupawicy, trzeba go scisnąc za miękką częsc spodu lapki. Ale nie zdąžam i nie chcę robic mu bolu...
Wszyscy nosami do gory <pies>
Avatar użytkownika
Danute
 
Posty: 231
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-03-29, 11:47
Lokalizacja: Wilno
psy: blękitny DSPP - Tango
Hodowla: Sedula (Litwa)

Re: Albinos Tango

Postprzez zadra » 2013-06-05, 09:09

A propos ściskania łap - to tak robiliśmy. Jak skakał, lekko ściskaliśmy łapkę o komunikat - Fe, nie wolno! Dziś często udaje nam się uprzedzić jego chęć skoku i zanim to zrobi, dostaje komendę: siad. W naszym przypadku to skutkuje. Ale przyznam się Tobie, że nie ma nic przyjemniejszego, kiedy wracam do domu po pracy i widzę jego latający ogon, a właściwie to latające całe ciało i roześmiany pysk, i jak mi się pakuje do auta, żeby się ze mną przywitać. Nawet dzieci nie cieszą się tak na mój widok:-)

Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za słoneczko <hura> W końcu do nas dotarło.
Avatar użytkownika
zadra
 
Posty: 834
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-03-16, 16:51
Lokalizacja: Goleniów
psy: Dexter Czandoria 21.05.2010

Re: Albinos Tango

Postprzez Danute » 2013-06-05, 09:57

Witamy Ewo :) Napisalam dosc dlugo i przepadl internet, więc teraz juz krotko - Tango dostal kleszcza i grozi mu Babezioza czyli piroplazmoza, musimy obserwowac jeszcze 10 dni. Okropna choroba, modlę się, zeby jej nie bylo. Založylam mu oszejnik specjalny, ale nocą zdejmowalam, nie wiedzialam, ze trzeba trymac na szyi caly czas. Napiszę pozniej, gdy juz będę pewna, že nie choruje.
Sloneczka i pięknego nastroju :)
D&T
Avatar użytkownika
Danute
 
Posty: 231
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-03-29, 11:47
Lokalizacja: Wilno
psy: blękitny DSPP - Tango
Hodowla: Sedula (Litwa)

Re: Albinos Tango

Postprzez Asia Morrisowa » 2013-06-05, 10:28

Biedny Tanguś <pies>. Trzymamy kciuki, żeby był zdrowy! Może zastosuj kropelki przeciw kleszczom? Jeśli Tango nie pływa dużo w wodzie, to bardzo wygodna forma. My używamy Sabunol, jest też Advantix, Fiprex. Skuteczność zależy chyba od terenu, bo jedni chwalą taki środek a inni mówią, że nieskuteczny. Pozdrawiamy serdecznie <buzki>
Asia Morrisowa
 
Posty: 531
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-01-18, 14:41
psy: Morris

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Przedstawiamy się!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości