Witam serdzecznie wszystkich Forumowiczów

Jeżeli dopiero dołączyliście do grona Użytkowników naszego Forum zapraszamy do krótkiej autoprezentacji.

Moderatorzy: saganka2, Barbel

Witam serdzecznie wszystkich Forumowiczów

Postprzez monia85 » 2014-10-10, 00:54

Witamy serdecznie wszystkich forumowiczów ja i moja sunia TERRA. Moja przygoda z Terrą rozpoczęła się pół roku temu,, kiedy to przywiozłam do domu małą włochatą czarno - białą kuleczkę. Z biegiem czasu kuleczka rosła i rosła aż wyrosła na śliczną bernenkę. Ta wspaniała sunia jest wielka zarówno ciałem jak i duszą, uwielbia wszystkich członów rodziny. Terra jest moim pierwszym tak dużym czworonożnym przyjacielem na portalu chciałabym poruszyć kwestię wychowania mojej suni gdyż nie mam doświadczenia, a chciałabym oduczyć moją kruszynę skakania i podgryzania. Pozdrawiam serdecznie wszystkich mam nadzieję, że jako osoby doświadczone udzielicie parę ciekawych porad w kwestii wyszkolenia sunii <papa>
Avatar użytkownika
monia85
 
Posty: 2
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-10-09, 23:17
psy: Berneński Pies Pasterski

Re: Witam serdzecznie wszystkich Forumowiczów

Postprzez Milla » 2014-10-10, 08:28

WItaj ;)
Napisz skąd jest maleństwo (chyba już nie takie maleństwo? <faja> ) i może jakaś fotka? ;>
viewforum.php?f=17 - link do całego działu dot. wychowania
viewtopic.php?f=17&t=11412 - przykład czyli jeden z kilku wątków o m.in. podgryzaniu
Avatar użytkownika
Milla
Moderator
 
Posty: 1383
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-24, 12:21
Lokalizacja: Podkowa Leśna
psy: Maja[*], Bonita oraz klan A&B&D

Re: Witam serdzecznie wszystkich Forumowiczów

Postprzez comtrol » 2014-11-05, 13:33

Witamy. Piękna jak każdy Bern. Pozdrawiam jc
Avatar użytkownika
comtrol
 
Posty: 52
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-11-03, 13:30
psy: Berneński pies pasterski


Powrót do Przedstawiamy się!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości