Witam!

Jeżeli dopiero dołączyliście do grona Użytkowników naszego Forum zapraszamy do krótkiej autoprezentacji.

Moderatorzy: saganka2, Barbel

Witam!

Postprzez JoannaO » 2014-12-20, 20:28

Jestem tutaj nowa. Jest to smutne dla mnie ale na chwilę obecną nie posiadam berna. Mam nadzieję, że to wkrótce się zmieni. Od dziecka w moim domu przewijaly się psiaki. Ale taką moją największą dorosłą miloscia były dwie goldenki. Niestety jedna poszla za drugą za Teczowy Most. Czas ukoił rany i nadszedł czas na nowego przyjaciela. Mam nadzieję, że go wkrótc znajdę.
JoannaO
 
Posty: 19
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-12-20, 20:00
Lokalizacja: Hemau/ Starogard Gd.

Re: Witam!

Postprzez Milenka » 2014-12-20, 23:29

Witaj ;) a zastanawiasz sie nad jakims szwajcarem? Powiem Ci ze mialam bernusia i to byl cudowny lecz niestety za krotki czas. Ale bylo warto!!! Jak juz dojrzeje to bedzie to albo bernus albo lysolek. Moj BALU byl dla mnie NAJWSPANIALSZYM PRZYJACIELEM!! Pozdrawiam i witam
Avatar użytkownika
Milenka
 
Posty: 92
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-01-04, 00:26
psy: Balu [*]

Re: Witam!

Postprzez JoannaO » 2014-12-21, 16:49

Jestem zdecydowana na berneńczyka. Na początku nie wyobrażałam sobie innego psa niż golden. Intensywnie szukałam hodowli z goldenami. Znowu byłam skłonna zaadoptowac (moja jedna goldenka była z adopcji) ale stwierdziłam, że nie mogę. Może to dziwnie zabrzmi ale obawiam się, że w przyszłym goldenie szukałabym podobieństw do poprzedniczek. A to byłoby krzywdzące dla nowego psa. One zawsze będą w moim sercu.
Wracając do berneńczyka. Dawno, dawno temu byłam zauroczona tymi psami. Wtedy byłam nastolatką i było to odległe marzenie. W najśmielszych marzeniach nie sądziłam, że to może się spełnic. Dużo czasu minęło. Znowu mnie rozkochały:) Oczywiście, że się boję. Czy dam radę? Czy podołam wyzwaniom? Czy go za bardzo nie rozpieszcze <tak> Rozmawiałam już ze swoim weterynarzem. Powiedziała mi za i przeciw....ale co zrobic...na miłośc nie ma rady :-D
JoannaO
 
Posty: 19
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-12-20, 20:00
Lokalizacja: Hemau/ Starogard Gd.

Re: Witam!

Postprzez agas » 2014-12-21, 19:26

To prawda, na miłość nie ma rady.Witamy na forum. :-D
Avatar użytkownika
agas
 
Posty: 1758
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-06-30, 15:39
psy: Bona, Keanu, Hana , Brizo (*)Hektor(*), Glenda(*)
Hodowla: Jak z Obrazka

Re: Witam!

Postprzez JoannaO » 2014-12-22, 20:32

Jest tutaj dużo ciekawych rzeczy! No i hodowli :]
JoannaO
 
Posty: 19
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-12-20, 20:00
Lokalizacja: Hemau/ Starogard Gd.


Powrót do Przedstawiamy się!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości