Witajcie!

Jeżeli dopiero dołączyliście do grona Użytkowników naszego Forum zapraszamy do krótkiej autoprezentacji.

Moderatorzy: saganka2, Barbel

Nowa

Postprzez ewa sz » 2015-03-18, 10:10

Mam nadzieję, że napiszecie COŚ o swoich pupilach appkach, bo jestem spragniona informacji.
Pozdrawiam! Do miłego! <luzik>
Ostatnio edytowano 2015-03-18, 13:11 przez ewa sz, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
ewa sz
 
Posty: 328
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2015-03-18, 09:41
Lokalizacja: Sadki, powiat nakielski
psy: Emi (appenzeller)
Hodowla: CZANDORIA

Nowa

Postprzez ewa sz » 2015-03-18, 10:38

Witam serdecznie i cieszę się, że jestem tutaj z Wami! :-D
Zapisałam się trochę "nieprawnie", ale to tylko z tego względu na to, że czekam na appenzellerka, który, mam nadzieję, jest w drodze. Pod koniec tygodnia będzie USG - nie mogę się doczekać.
Przez ostatnie ponad 12 lat byłam szczęśliwą właścicielką sznaucerki miniaturowej - pieprzaka. Niestety, Nika przegrała walkę z chorobą nowotworową <beczy> Postanowiłam, że nie będę już miała psa, bo nie chcę po nim płakać. Jednak bardzo szybko zaczęło mi brakować uśmiechniętej mordki i radości, okazywanej na mój widok, kiedy wracam do domu...
Moja Nikusia była wyjątkowa, więc zaczęłam szukać innej, ciekawej rasy i trafiłam m.in. na ten portal. Przeczytałam mnóstwo opisów i opinii. Podoba mi się m.in. to, że jest to mało znana w Polsce.Nawiązałam też kontakt z cudownymi ludźmi, którzy prowadzą hodowlę CZANDORIĘ - Panią Agnieszkę i Pana Waldka. Dom, który stworzyli dla swoich podopiecznych, wzbudza same pozytywne reakcje i odczucia. Najpierw nie mogłam się z nimi nagadać przez telefon, bo ja miałam mnóstwo pytań, a Oni chętnie i obszernie na nie odpowiadali. Później skorzystałam z Ich zaproszenia i pojechałam zobaczyć dorosłe appenzellery. Ta wizyta upewniła mnie w tym, że dobrze wybrałam i rasę, i hodowlę.
Z zachłannością chłonę informacje o tej rasie i będę wdzięczna za wszelkie informacje i wskazówki.
Pozdrawiam wszystkich miłośników appenzellerów! <papa>
Avatar użytkownika
ewa sz
 
Posty: 328
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2015-03-18, 09:41
Lokalizacja: Sadki, powiat nakielski
psy: Emi (appenzeller)
Hodowla: CZANDORIA

Re: Witajcie!

Postprzez aneczka2014 » 2015-03-19, 08:33

Witam cię,ja mam dspp od Pani Agnieszki-sunie <tak> Jest przekochana!Pamiętam jak ja czekałam na Emile-ciąża,poród potem co tydzień Pani Agnieszka wysyłała mi zdjęcia małej także widziałam jak się nasza "córcia" rozwija i rośnie....ach to były piękne chwile....i to oczekiwanie na dzień,kiedy po nią jechaliśmy....nie zapomniany czas :-D Aż ci zazdroszczę tego oczekiwania.... <tak> A z panią Agnieszką no cóż.....można rozmawiać godzinami....psiaki to dla nas temat rzeka.... <haha> Faktycznie przemili ludzie <tak>Trzymam kciuki,żeby wszystko się udało i żebyś była szczęśliwą posiadaczką psiaka od Pani Agnieszki :-D
Avatar użytkownika
aneczka2014
 
Posty: 273
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-10-16, 13:57
Lokalizacja: Myszków
psy: york dspp bernardyn
Hodowla: Czandoria

Re: Witajcie!

Postprzez ewa sz » 2015-03-19, 09:45

Dzięki, że odpisałaś. Oj, ten czas oczekiwania jest trudny, ale bardzo podniecający! <haha> Teraz też czekam na wiadomości od Pani Agnieszki. W jakim wieku jest Twoja sunia. Napisz trochę o niej.
Pozdrawiam! Ewa <papa>
Avatar użytkownika
ewa sz
 
Posty: 328
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2015-03-18, 09:41
Lokalizacja: Sadki, powiat nakielski
psy: Emi (appenzeller)
Hodowla: CZANDORIA

Re: Witajcie!

Postprzez saganka2 » 2015-03-19, 10:45

Witaj i rozgość się :-)
Avatar użytkownika
saganka2
Administrator
 
Posty: 1313
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-05-03, 17:12
psy: Bruno (*) i Duduś (*), Misia

Re: Witajcie!

Postprzez aneczka2014 » 2015-03-19, 11:57

ewa sz-moja Emila właśnie dzisiaj skończyła rok <hura> popołudniu będzie impra,prezenty,życzenia i takie tam <winko> Cóż mogę ci o niej napisać.... <mysli> Jest przekochana,nie potrafie opisać jak bardzo ją kocham :love: Od początku była bardzo spokojna,niczego się nie bała,na smyczy od początku chodziła jakby się w niej urodziła,samochodem lubiała od początku jeździć z tym też nie mieliśmy problemu,generalnie to w ogóle nie mieliśmy z nią żadnych problemów <tak> oczywiście nie licząc obgryzionej komody(obgryzła wszystkie uchwyty :-D )ale to był czas,kiedy wychodziły jej zabki także cóż ;-) co tam komoda,kiedy ma się tak wspaniałego psa :radocha: Emila jest stworzeniem,które kocha cały świat i wszystkich ludzi i wszystkie zwierzęta!Uwielbia się tulić(mówimy na nią Emilka pieszczoszka)bawić(z moim najmłodszym synem tak szaleje,że szok!)już nie wspominając co wyprawia na spacerach :radocha: W domu chodzi za mną krok w krok(ja do kuchni ona za mną,ja do pokoju ona za mną,ja do łazienki ona za mną)wszędzie jest ze mną i cokolwiek robię ona leży u mych stóp(im bliżej tym lepiej :-D )Jest bardzo mądra,uwielbia być miziana po brzuszku,wieczorem kładzie się koło mnie łapami do góry i nadstawia brzuchol do głaskania :-D Mamy też małego yorka z nim też się super dogaduje-to taki jej malutki braciszek!Jesteśmy bardzo szczęśliwi,że ją mamy a wybór rasy był po prostu strzałem w dziesiątkę!!!Dzięki niej często płaczemy....ze śmiechu oczywiście :lol: tak nas potrafi rozbawić!Tak w ogóle to nie wyobrażam sobie domu i życia bez psa.... <tak>
Avatar użytkownika
aneczka2014
 
Posty: 273
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-10-16, 13:57
Lokalizacja: Myszków
psy: york dspp bernardyn
Hodowla: Czandoria

Re: Witajcie!

Postprzez mamagu » 2015-03-19, 13:12

Witaj ewa sz!
Nie chcę studzić Twojego zachwytu hodowlą Czandoria, ale… odsyłam Cię do wątku „Opinie o hodowli”.
Ostatnio było tam głośno o Czandorii.
viewtopic.php?f=10&t=3520&start=160
Avatar użytkownika
mamagu
 
Posty: 282
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-07-20, 12:52
Lokalizacja: Zielona Góra
psy: DSPP BINGO (FRODO) 25.08.2012
Hodowla: CZANDORIA

Re: Witajcie!

Postprzez ewa sz » 2015-03-19, 15:32

Mamagu, dziękuję za informację i powitanie.
Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
ewa sz
 
Posty: 328
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2015-03-18, 09:41
Lokalizacja: Sadki, powiat nakielski
psy: Emi (appenzeller)
Hodowla: CZANDORIA


Powrót do Przedstawiamy się!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości