Witam

Jeżeli dopiero dołączyliście do grona Użytkowników naszego Forum zapraszamy do krótkiej autoprezentacji.

Moderatorzy: saganka2, Barbel

Witam

Postprzez bluepens » 2015-11-22, 10:14

Cześć, planuję kupić Szwajcara. Najlepiej jak najszybciej, decyzję długo podejmowałam bo wiadomo że pies to duży obowiązek. Teraz napotkałam inny problem. Chcę kupić w hodowli z prawdziwego zdarzenia, nie żadne lewe hodowle gdzie psy traktuje się jak...
Macie jakieś namiary na coś sprawdzonego? Najlepiej kujawsko-pomorskie. Ale pomorskie czy wielkopolskie też może być.
bluepens
 
Posty: 2
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2015-11-21, 17:34
Lokalizacja: Lubartów

Re: Witam

Postprzez Barbapapa » 2015-11-22, 14:30

Najlepsze szukanie, to samodzielne szukanie. Jedź na wystawy, obserwuj, pytaj, rozmawiaj, weryfikuj informacje, wyciągaj wnioski..... Wybierz hodowle, pojedź zobacz. To co Cię zaniepokoi, weryfikuj u innych. Pytaj nabywców szczeniaków z tej hodowli o hodowców, o rozwój psiaków. Itd.
Trudno jest podpowiedzieć, wybrać konkretną hodowlę, konkretny miot. Musisz wiedzieć też czego oczekujesz po psie, którego chcesz przyjąć do swojej rodziny, co możesz zaoferować.
Powodzenia w znalezieniu tego najlepszego dla Ciebie psiaka <tak>
Avatar użytkownika
Barbapapa
 
Posty: 3786
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:32
Lokalizacja: Warszawa
psy: Wobler(DSPP,Dublin(7/11/14);Znak Zodiaku(*14/8/10)
Hodowla: Barbapapa-psy

Re: Witam

Postprzez 2kreski » 2015-11-22, 15:44

Hej,

Z wlasnego doswiadczenia ci powiem: NIE KUPUJ JAK NAJSZYBCIEJ!

Jezeli chodzi o polskie hodowle, to trzeba poczekac do wiosny. Najszybciej chyba szczenieta beda tutaj :
http://www.jokastaworld.com/#!kopia-gal ... llery/cov3

A jezeli macie wiecej zaciecia i pieniedzy, to przyjzyjcie sie hodowla w Norwegii i Niemczech np.
Wybrac dobrego psa jest naprawde trudno, a w porzadnych hodowlach wpisujesz sie na liste nie rzadko jeszcze przed kryciem.

Powodzenia :-)
Avatar użytkownika
2kreski
 
Posty: 696
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-10-01, 10:59
psy: DSPP Coco, DSPP Kvant


Powrót do Przedstawiamy się!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości