Cześć :-)

Jeżeli dopiero dołączyliście do grona Użytkowników naszego Forum zapraszamy do krótkiej autoprezentacji.

Moderatorzy: saganka2, Barbel

Cześć :-)

Postprzez mir_han » 2015-12-04, 00:01

Ja co prawda psa jeszcze nie mam, ale w domu trwają przygotowania. Wybraliśmy rasę (appka)oraz imię ;-) wychodzimy z córka 3 razy dziennie ze smyczą na spacery - sąsiedzi początkowo podejrzewali nas o zaburzenia psychiczne, ale teraz patrzą na nas z życzliwością i dopingują, a my dajemy radę, co więcej sprawia nam to sporo frajdy :-) Daliśmy sobie czas do wiosny, jeśli wytrwamy to appek będzie nowym członkiem naszej rodziny. To forum jest fantastyczne-dzięki! Mam pytanie, bo nie potrafię tego znaleźć (ewentualnie linka)- jestem ze Śląska, gdzie mogę znaleźć w okolicy sprawdzonego hodowce?
dziekuje i pozdrawiam :-)
mirka
mir_han
 
Posty: 8
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2015-12-03, 20:58

Re: Cześć :-)

Postprzez Barbel » 2015-12-04, 08:49

Witam!
Skoro ze Śląska - to pozwalam sobie na wklejenie strony czeskiego klubu- oferta sprzedarzy szczeniat appków http://www.kssp.cz/Chov/Menu/Nabidka-stenat.aspx
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),

Re: Cześć :-)

Postprzez ewa sz » 2015-12-04, 10:35

Cieszę się, że na wiosnę, za co trzymam kciuki, pojawi się nowy szwajcar na tym forum, a do tego jeszcze appek! SUPER! <pies> Pomysł z takimi przygotowaniami - powalający!
Avatar użytkownika
ewa sz
 
Posty: 328
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2015-03-18, 09:41
Lokalizacja: Sadki, powiat nakielski
psy: Emi (appenzeller)
Hodowla: CZANDORIA


Powrót do Przedstawiamy się!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości