Witam Wszystkich serdecznie

Jeżeli dopiero dołączyliście do grona Użytkowników naszego Forum zapraszamy do krótkiej autoprezentacji.

Moderatorzy: saganka2, Barbel

Re: Witam Wszystkich serdecznie

Postprzez Mojra-Beata » 2009-03-07, 00:01

Nie było nas jakiś czas, ale już powracamy :-)
Beata i Mojra
Ostatnio edytowano 2009-03-12, 12:13 przez Mojra-Beata, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
Mojra-Beata
 
Posty: 24
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-28, 23:50
psy: Mojra

Re: Witam Wszystkich serdecznie

Postprzez Mojra-Beata » 2009-03-11, 19:08

Witamy Wszystkich jeszcze raz, przede wszystkim chciałybyśmy podziękować wszystkim za cenne wskazówki i rady :-)... trafiłyśmy na to forum z problemem z którym nie umiałysmy sobie poradzić, ale dzieki Wam udało się i pokonałyśmy go...nie wiedziałyśmy wcześniej, że istnieje takie forum ( a szkoda ) - kopalnia wiedzy - chylimy czółka nasze...Mojra jest nareście szczęsliwa, a pańcia uspokojona...wszystko wróciło do normy, nawet kózki zaczeły jeść same :-)...kurcze pełnia szczęścia....przeslę pózniej trochę zdjęć.....jeśli oczywiście was nie zanudzamy.....a teraz czas na przyzwoite przywitanie ( czytając wcześniejsze posty...wiemy, że popełniłysmy trchę gaf.., nie przedstawiłysmy się jak należy ...przepraszamy to tylko nasza niewiedza...już się poprawiamy )....a więc Mojra to Bona z Łowickiego Księstwa jej mama to Reni ze Spalonego Młyna, ojciec Nagasaki z Deikowej Doliny.....dziadkowie: Zukayo
Van't Pachthof i Wigor Ze Spalonego Młyna...babcie to: Careless z Deikowej Doliny i Belinda Tichy Dvur. Pozdrawiamy i jeszcze raz bardzo dziękujemy Wam Wszystkim, że jesteście i wspieracie takie pierdoły jak my.
Avatar użytkownika
Mojra-Beata
 
Posty: 24
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-28, 23:50
psy: Mojra

Re: Witam Wszystkich serdecznie

Postprzez Justyna.Sz » 2009-03-12, 23:04

Witamy serdecznie Mojrę i resztę wesołego stadka! Widzę, że wspólną babcię mamy- Cearless z DD, tyle, że u nas od strony mamy. Pozdrawiamy serdecznie! :-) :-) :-)
Avatar użytkownika
Justyna.Sz
 
Posty: 1334
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-09-07, 19:33
Lokalizacja: Rokiciny
psy: Oti Kropelka, Baccara BV, Cayenne Bakoti
Hodowla: Bakoti

Poprzednia strona

Powrót do Przedstawiamy się!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości