Bry Dzień

Jeżeli dopiero dołączyliście do grona Użytkowników naszego Forum zapraszamy do krótkiej autoprezentacji.

Moderatorzy: saganka2, Barbel

Postprzez Juju » 2007-01-21, 19:31

Ta tak jak Abi :-D Kurcze ja czytam twoje posty a myślę że piszesz o moim psie... :mrgreen: Abi zaczęła chodzić na szkolenie w wieku 5 miesięcy i chyba tygodnia lub dwuch, tez trochę już umiała i bardzo dobrze się uczyła, aż do pewnego momentu jak miała jakieś 7 miesięcy i się zbuntowała.... ale szybko udało mi się ją "nawrócić" co do ignorowania psów, Abi tez tego nie potrafi :roll: ;-) ale my sobie z tym radzimy inaczej, jak jest jakiś groźny pies co wiem , ze może małej zrobić krzywdę to próbuje odwrócić jej uwagę chociaż to jest ciężko ale... w najgorszym przypadku, jeśli wiem że ja sobie mogę zawracam i idę w inna stronę :mrgreen: A szkolenie nas nie nauczyło igonorować psów wręcz przeciwnie ale to pewnie dlatego, ze Abi miała do zabawy miesiąc starsza koleżanka Aisze, z która zawsze szalały, a potem przeszedł jeszcze jeden berneńczyk Ares- miłość Abi. Zresztą chyba w naszej galerii były jakieś fotki...
Apropo nie wiesz czy ten berneńczyk Ares chodzi jeszcze na szkolenie??
Avatar użytkownika
Juju
 
Posty: 861
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 15:05
Lokalizacja: Wodzisław Śl
psy: Abusia Fabiolcia i Galisia <3

Postprzez Lilly » 2007-01-21, 22:03

Jakiś bernenczyk jest na godz 11 , ale czy to Ares to Ci nie powiem , bo my sie mijamy ja kończe a on przychodzi :-> ale w sobote moge zapytac czy to Ares
Lilly
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Lilly » 2007-02-05, 23:22

Justyna na szkolenie dalej chodzi Ares , ale jakoś nie mam okazji zagadać ale wyśle Ci fotke czy to napewno ten :mrgreen:
Lilly
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Juju » 2007-02-06, 14:54

ok. Napisz mi jeszcze prosze :roll: na którą godzine chodzi ta druga grupa, bo mamy sie zamiar przez ferie wybrać. A nie wiem czy sie coś czasem nie pozmieniało :-/ A jak nie wiesz to napisz mi o której godzinie mniej wiecej wy kończycie. Mam nadzieje ze się zpotkamy :-D
Avatar użytkownika
Juju
 
Posty: 861
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 15:05
Lokalizacja: Wodzisław Śl
psy: Abusia Fabiolcia i Galisia <3

Postprzez Lilly » 2007-02-06, 19:40

Justyna , 2 grupa ma na 11.30 :mrgreen: świetnie było by się łobaczyć ;-)
Lilly
 
Ostrzeżeń: 0

Poprzednia strona

Powrót do Przedstawiamy się!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości