WITAM SERDECZNIE PO RAZ PIERWSZY

Jeżeli dopiero dołączyliście do grona Użytkowników naszego Forum zapraszamy do krótkiej autoprezentacji.

Moderatorzy: saganka2, Barbel

WITAM SERDECZNIE PO RAZ PIERWSZY

Postprzez Izabela » 2007-06-19, 00:53

WITAM,
CHCIALAM SIE PRZEDSTAWIC, BO JUZ WKROTCE BEDE ZAPEWNE CZESTYM UZYTKOWNIKIEM FORUM I PORTALU.
MOJ BERNENCZYK JESZCZE JEST MALUTKI I ROSNIE SOBIE SPOKOJNIE POD CZUJNA OPIEKA MAMY W HODOWLI ASTRUM FELIX. JEST TAK MALUTKI, ZE NA RAZIE DZIEKI UPRZEJMOSCI HODOWCOW MOGE GO TYLKO ODWIEDZAC. W POLOWIE LIPCA BEDE MOGLA GO JUZ ZABRAC I POKAZAC MU NASZ SWIAT, KTOREGO STANIE SIE WAZNA CZESCIA. NIE MOGACSIE DOCZEKAC ZACZYTUJE SIE W ROZNYCH PSICH LEKTURACH, ODWIEDZAM SKLEPY ZOOLOGICZNE I STRONY INTERNETOWE CELEM SKOMPLETOWANIA CALEGO ZESTAWU KONIECZNYCH I NIEKONIECZNYCH GADZETOW DLA NASZEGO PUPILA!

JAK JUZ TYLKO BEDZIEMY RAZEM DOLACZE PIERWSZE SAMODZIELNIE WYKONANE FOTKI ZEBYSCIE MOGLI ROWNIEZ POZNAC MILTONA.

POZDRAWIAM
IZABELA
Izabela
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez A.A.R. » 2007-06-19, 02:21

Witamy na forum i czekamy na fotki Miltona :-D
A.A.R.
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Dziunia » 2007-06-19, 08:24

Witamy, my z Dafi również jesteśmy nowicjuszami na forum choć nasza Dafinka skończy niedługo 6 miesięcy. Pozdrawiamy
Dziunia
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez saganka » 2007-06-19, 08:27

Witamy przyrodniego braciszka! (po Tacie Zeusie :mrgreen: , mama byla inna...)
saganka
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez AgaZ » 2007-06-20, 16:56

Cześć Iza,

fajnie cię tu widzieć, forum jest "kopalnią wiedzy" o bernolach, chociaz muszę przyznać że sama nie mam za bardzo czasu tu się udzielać, ale poczytuję kiedy mogę :mrgreen:

tak jak myślałam po naszym pierwszym spotkaniu - mały będzie maksymalnie rozpieszczany :lol: bardzo mnie to cieszy ze w dobre ręcę trafia :->

może on jeszcze malutki, ale w kostkę to już potrafi ugryźć, szczekać i wyć "jak opętany"....zresztą jak reszta towarzystwa :roll:

zapraszamy ponownie :-D
AgaZ
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Barbapapa » 2007-06-20, 18:06

Witaj, pozdrowienia od wujka? a na pewno kuzyna Chivasa
Avatar użytkownika
Barbapapa
 
Posty: 3786
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:32
Lokalizacja: Warszawa
psy: Wobler(DSPP,Dublin(7/11/14);Znak Zodiaku(*14/8/10)
Hodowla: Barbapapa-psy

Postprzez Izabela » 2007-06-20, 22:49

DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA CIEPłE SłOWA. JAK TO DOBRZE OD SAMEGO POCZATKU CZUC SIE JAK WSROD SWOICH. RADOSC STAJE SIE DUZO WIEKSZA JESLI JEST Z KIM JA DZIELIC. A JA JESTEM TAKA SZCZESLIWA, ZE SCENY Z ZYCIA Z MILTONEM SNIA MI SIE PO NOCACH....

AGA
SUPER ZDJECIA. JESTEM ZAKOCHANA W TYM OSTATNIM, ZROBIONYM Z PROFILU: Z PIEKNYM OKRAGLYM BRZUSZKIEM, LADNIE UNIESIONYM OGONEM, KSZTALTNYM LEBKIEM I MADRYM SPOJRZENIEM! CZY TO NIE IDEAL?

P.S. ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO PODZIWIANIA. MOJ MILTON PRAWIDLOWO NAZYWA SIE ARRAKIS.
http://www.zatorscy.pl/fotogaleria/foto ... 20_P3.html

POZDRAWIAM WSZYSTKICH
IZABELA
Izabela
 
Ostrzeżeń: 0


Powrót do Przedstawiamy się!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości