Bytom 14/08/2016

Moderator: Aga-2

Bytom 14/08/2016

Postprzez kreska » 2016-08-15, 13:50

Nie wiem co mnie podkusilo zeby jechac na ta wystawe tyle kilometrow, moze brak wiedzy z geografi bo mi sie zachcialo wystawy w Belchatowie , ktory okazal sie byc Bytomiem :mrgreen:
No coz kazdy z kim rozmawiam o wczorajszej wystawie , mowi mi przeciez Ci mowilem/am , ze do tego sedziego sie nie jeździ , bo ocenia drugi koniec ringowki...ale ja chyba zawsze musze sie przekonac na wlasnej skorze .
To byla w mojej karierze 2 albo 3 tak "obrzydliwa " wystawa, po ktorej pozstaje ogromny niesmak...nawet asystenta nam wymienili , bo sie widocznie zbyt dobrze znal na rasie :->

Ponizej stawka w postaci zdjec z katalogu .
BOB - VIGO z Aresibo
BOS - ROMA z Aresibo
NJwR - SOPRANE Hard River :okok:
ILAY CAMPBELL Alpiu Slenis 2 lok. dosk.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
ANDY Poczatek czegos niezwyklego 1 lok. CWC
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
LILAWATI Soulbern - dosk. 2 lok.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
MEA Majowy Skarbiec 1 lok. CWC
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
PELA Majowy Skarbiec 1 WO NMlSzwR
STAWKA <tak>
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Sędzia Piotr Król
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Gratuluje tym co wygrali lub zajęli lokaty w uczciwym "pojedynku " ;)

pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Bytom 14/08/2016

Postprzez meggy » 2016-08-15, 14:50

Nie będę się rozwijać ....... przykro ze musiałam być świadkiem i uczestnikiem tej wystawy .

https://youtu.be/k_Z3d7UbSzE


Dobrze ze nie była ona celem ,tylko dodatkiem do przyjazdu do Bytomia :)

Aniu z tego co wiem nie zmieniono nam asystenta , bo to brzmi profesjonalanie , po prostu sedzia kazal mu sobie isc i już...... czy tak jest zgodnie z przepisami ,nie mam pojęcia ...... ktoś jedzie tyle kilometrow i co ....
Avatar użytkownika
meggy
 
Posty: 9039
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 11:22
Lokalizacja: Tuszyn.k.LODZI
Hodowla: FCI " Majowy Skarbiec "

Re: Bytom 14/08/2016

Postprzez aga.s » 2016-08-15, 15:40

Czytając i słuchając Waszych relacji cieszę się ,ze wybrałam kierunek Toruń :mrgreen:
U nas miło i sympatycznie , wasza wystawa budzi niesmak . Myślę ,ze zdjęcia i filmik nie pozostawiają wątpliwości ,ze coś jednak było nie tak :ojoj:
Avatar użytkownika
aga.s
 
Posty: 1578
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-06-27, 12:56
psy: Indiana Jones , Basanti i Gabana BPP
Hodowla: Melle Dulcior

Re: Bytom 14/08/2016

Postprzez bertosz05 » 2016-08-15, 20:25

Bytom ;> dawno, dawno nie widziałam czegoś takiego , (bo na pewno nie było to sędziowanie ).
Wśród bernusiów koszmar , ale nie tylko po bernach były oceniane boksery ,wybory sędziego dawały bardzo dużo też do myślenia ,a obruszenie wystawców bokserów sięgały zenitu. :sciana: :sciana: :sciana: <krzyk>
Avatar użytkownika
bertosz05
 
Posty: 743
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-05-18, 11:21
Lokalizacja: Łódź
psy: Berinda,Amira,Chappie
Hodowla: BERTOSZ

Re: Bytom 14/08/2016

Postprzez Dżiani » 2016-08-21, 18:01

Miałem się nie wypowiadać ale w końcu to powiem:
Jesteście obrzydliwe!!! Obie, albo nawet trzy do kupy wy małpy!!! Od 15 lat jeżdżę na wystawy i pierwszy raz zdarzyło mi się odnieść taki sukces ze swoimi psami a wy we wredny i perfidny sposób potraficie to podeptać bo nie wygrały "wasze". Nie ma takiego słowa którego moderator by nie wyciął a którego chciałbym tu użyć żeby was nazwać tak jak trzeba. Pokory wam trzeba i lepszych psów a nie wytapirowanych jak jeże kukiełek, które nie mają ani anatomii ani ruchu ani charakteru berneńczyka. O tym mówił sędzia przy uzasadnianiu oceny - (trzeba było słuchać z pokorą a nie oczerniać we wredny sposób); "włos jest cechą opisaną we wzorcu, ale najważniejsza jest ANATOMIA i RUCH" i mówił to sędzia u którego już nieraz przegrywałem ale.... z lepszymi psami w stawce. Jaką wielką pychę trzeba mieć żeby w taki sposób jak wy oczernić kogoś kto z wami wygrał? Sprawia wam to przyjemność? Gosia powiedz mi jak nazwać osobę, która stojąc obok ciebie na lokacie ci gratuluje a za chwile chce gwizdać poza ringiem na twoje zwycięstwo? Ja bym ci powiedział jak nazwać takiego trutnia, ale netykieta i moderator mi nie pozwala. Trzeba być po prostu faktycznie wrednym człowiekiem.
Avatar użytkownika
Dżiani
 
Posty: 905
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:23
Lokalizacja: Mysłowice
psy: h. ARESIBO FCI

Re: Bytom 14/08/2016

Postprzez meggy » 2016-08-21, 19:28

Irku moja wytapirowana "kukla " ma chyba to o czym piszesz bo owy sedzia go docenił , w wieku 18 m-c został wybarny jako 4 na bisie dorosłych psów ......
:)
, Jeśli dobrze pamiętam w Krakowie,chyba byles wtedy 1 w klasie champion ,Ilay w wieku 13 mcy wziął BOBA!!! <foch> także zależy co dla kogo lepsze :) a co gorsze , albo może co bliższe a co dalsze :) oceniala wtedy pani Rogowska :) również poszczęściło się na bisach :) gr II !!!!!
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Oczywiesicie ze i Ci gratulowalam wygranej w psach bo jestem dobrze wychowana ... tak mysle
Widocznie sędziemu lepiej podobal się Twój pies ,zadzwiajce było dla mnie tylko ze zanim obejrzał oba mało się nie "posiusiał " tak bardzo chwalił Twojego ... ale ma takie prawo ,widocznie bardziej mu się podobał ,nie mam zastrzezen ... i tu ok ,gratuluje Ci i dziś !!!!

Jeśli chodzi o Twoja suke to niestety porazka ,kto widział i był sam może to ocenic .....stad mój niesmak ,dla mnie katasrofa ,ani ruch ani anatomia, ani kondycja wystawowa soryyyyy wielkie....................KATASTROFA !!!



obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Avatar użytkownika
meggy
 
Posty: 9039
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 11:22
Lokalizacja: Tuszyn.k.LODZI
Hodowla: FCI " Majowy Skarbiec "

Re: Bytom 14/08/2016

Postprzez Anirysova » 2016-08-23, 11:24

Wielkie Gratulacje dla wszystkich Zwycięzców :puchar:
Avatar użytkownika
Anirysova
Moderator
 
Posty: 5202
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:23
Lokalizacja: śląskie
psy: Monia, Wiki, Banu, Sisi i Duma
Hodowla: Anirys Team FCI

Re: Bytom 14/08/2016

Postprzez Aga-2 » 2016-08-23, 12:07

Vigo to bardzo ładny pies. Gratulacje dla BOB-a i innych zwycięzców.
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica


Powrót do Wystawy 2016

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości