Spartańska Osada - są maluszki! - Miot S

Postprzez Klaudia » 2007-04-10, 12:41

Ojj Alu ale masz zabawe z tymi psiakami :mrgreen: oglądamy tak zdiecia z rodzicami tam mowie, może następnego psiaka bierzemy.. :lol: Ala sobie daje rade z 9 i jeszcze z małymi a my tylko 2... :mrgreen: :mrgreen: Pozdrawiamy misio-spartaki i reszte 9 psiaków :mrgreen: są przesliczne ;-)
Avatar użytkownika
Klaudia
 
Posty: 331
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:50
Lokalizacja: Chrzanów
psy: Barcelona Spartańska Osada i Ambra Diamante Nero

Postprzez Gość » 2007-04-12, 16:03

Ala mnie pewnie zabije, ale jest to jedno z 2 zdjec, jakie udalo mi sie wczoraj zrobic szczonkom.... Bylam bowiem z wlasny przychowkiem :-)

Chcialam pokazac jakie pyskate dzieci ma Misia:

Obrazek

Brombkowa
Gość
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Halina » 2007-04-12, 17:46

A ja mam prośbę do Ali. Aluś pomijając śliczniaste szczonki to mi się strasznie spodobał podwórkowy domek psiaków. Ala zrób zdjęcia takie z różnych ston tej "twojej" psiej budy i prześlij mi jakbyś mogła. My z Ryśkiem kombinujemy żeby zrobić coś takiego naszym psom. One cały czas muszą obserwować teren. Do domu jak wpuszczę to za 5 min one już spowrotem chcą iść na dwór i to niezależnie od pogody. Tak pomyśleliśmy sobie że jakbyśmy coś takiego postawili z drewna koniecznie z widokiem nabramę to może chociaż od deszczu by się tam chowały. Bo jak narazie to zawsze uwalą się w największą kałużę i mokną a jak wołam żeby się chowały do domu to patrzą tylko dziwnie....
Avatar użytkownika
Halina
Moderator
 
Posty: 6570
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 07:48
Lokalizacja: Dargiń
psy: Karo, Sotella,Ofra, Kora[*], Bora[*], Berni[*]
Hodowla: Szumiąca Knieja

Postprzez Gość » 2007-04-13, 21:54

Asia mam innych którzy są pierwsi w kolejce do odstrzału :-P więc cierpliwie poczekaj..........A zresztą dlaczego Polcia ma być półsierotką jeżeli tylko bede wiedziała o co chodzi to wymyslę Ci inną karę np,,,szorować deski w kojcu :-P ,pozakopywać dziury na ogrodzie ,,,zresztą wiesz u mnie od rana do wieczora jest co robić więc sie nie martw karą tylko szykuj muskuły :-D .Halinko jak tylko mi się uda to wszystko na temat budy -Mojej :-D :-D oraz pozostałych trzech napiszę Ci dziś w nocy albo dopiero jutro późno wieczorem.przepraszam ale dopiero co wóciłam a jutro do pracy i mam gosci :-) :-)
Powiem szybciutko za ta najwieksza służy jedynie szczeniaczkom. Ma drzwiczki które dla bezpieczeństwa na noc zamykam bo szacowna mamusia /Misia / w niej nie nocuje częstszym rezydentem tego lokalu jestem ja i szczeniaczki no i wróble oczywiscie.Ale dla szczeniaków to jest tkzw strzał w dziesiatkę.przenoszę je do niej od trzeciego tygodnia życia i są aż do odbioru przez przyszłych włascicieli. Mam porządek w chacie :-) kupkają na podwórku w piasek wiec do nowych domków juz jakąś naukę niosą.kolejna sprawa własciciele którzy chcą aby od początku mieszkał w budzie ich piesek nie mają już żadnego problemuz przyzwycxzajaniem . Jak do tej pory wszystkie maluszki ode mnie trafiły do mieszkan , budy służą jedynie jako ozdoba ogrodu albo podwórka :-)
Pozostałe 3 budy sa mniejsze i tak na prawde to spartki i tak w nich na stałe nie śpią ale w razie jakiejś awarii to wchodzą chętniej do tych mniejszych. Aktualnie rezyduje w nich misia bo obok maluszków a spokojnie sie wysypia i Bodzio :-) .
Wszystkie sa z podówjnymi scianami ocieplane i podówjną podłogą a ta moja najwieksza ma zdejmowaany dach ,po to żeby można było ja łatwo umyć i wysprzątać. Jutro wieczorem podam wymiary i na jakiej zasadzie jest mocowany dach bo to jest najsprytniejsze a do tego bardzo wygodne-tam jest jak ja to mówię sufit :-)
Gość
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Alicja i Spartki » 2007-04-16, 21:56

Nasze Misiospartki mają już imiona :-D .Pieski to Spartan, Sapri , Spencer, Sevier a dziewczynki to Sparta ,Sawa, Sabrina,Saga, Sofia, Scytia.
spencer z babcią Alą maluch szepce mi coś do ucha ale to nasza malutka tajemnica
:-D :-) Obrazek
a tu z Olą przyszłą panią
Obrazek
do zabawy najlepszy jest wujek Bodzio :-D
Obrazek
osiedle domków wielorodzinnych :-)
Obrazek
pożegnanie-wiadomo przyładnej dziewczynie zawsze kręcą się chłopaki :-D
Obrazek
no i nadeszła pora obiadu
Obrazek
aj nadchodzi pora rozstania od czwartku Misiospartki ruszają w nowy nieznany świat -daj Boze tylko żeby szczęśliwy.
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Postprzez Gość » 2007-04-18, 10:07

Pora obiadu to ładne zdjęcie, wesoło jest u Spartków, osiedle domków świetne:), imiona są orginalne, pozdrowienia dla całej wesołej sfory, Lilla.
Gość
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Cefreud » 2007-04-18, 10:23

Ale Misia zeszczuplała :mrgreen: domki bomba-planujecie jakis letników?Jak tak to rezerwuję ten większy :mrgreen:
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Postprzez Magda » 2007-04-18, 14:21

Domki rewelacyjne!!! :-) A Misio-Spartki jakie już duuuże!! Piękne! :-)
Avatar użytkownika
Magda
 
Posty: 3392
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 18:35
Lokalizacja: woj.łódzkie

Postprzez Ania od Berena » 2007-04-19, 06:49

Całuski dla wszystkich Spartków :-)
Avatar użytkownika
Ania od Berena
 
Posty: 1249
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 19:45
Lokalizacja: Wrocław i okolice
psy: Beren(*),Luthien(*),Yuki (*)Yato(*), Milka, Malina

Postprzez bea » 2007-04-22, 00:11

Pani Alu gratuluję pięknego miotu ,a wszystkim szczeniaczkom zyczę dużo szczęścia na nowej drodze! Zdjęcie z psio-domkami jest tak przecudnej urody,ze umieściłam je jako tapetę ekranu. Może p :-) owinniśmy złożyć jakąs galerię" Zdjęć m-ca "na,które można by głosować,to zdjęcie jest naprawdę superrr !Pozdrawiam.bea/www.piesn-drogi.republika.pl/
bea
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Alicja i Spartki » 2007-04-23, 19:30

Pani Beato bardzo dziękuje w imieniu swoim i wszystkich spartków :-) .Te chałupki to jest jedyne miejsce :-D gdzie tak na prawde czuje sie świetnie wykochana wysciskana wylizana no i oczywiscie podrapana. :-D :-D wychodzę z tamtąd jak kocmołuch ale gdzie mozna spotkać na raz aż tyle czułosci więc chętnie i dość często tam przebywam.Ostatnio przywiezli mi karmę otworzył mój syn pytają ....gdzie mama ....a jak to jacek ...w budzie :-D popatrzyli na niego i jeszcze raz ...gdzie mama ..a jacek na to ...no chyba wyrażnie mówię ze w budzie :-D :-D i rozdar sie na cały głos ...mamo wyjdż wreszcie bo karmę przywieźli :-) :-)
a to z innej beczki od Misiospartków :-D -pokój kąpielowy -tak to sie teraz nowoczesnie mówi :-D
Kąpanie maluszków przed wyjazdem do nowych domków

Obrazek
Obrazek
Spencerek słodko śpi po kąpieli
Obrazek
Sofia też słodziiutko sni
Obrazek
Obrazek
Obrazek
pozdrawiamy alicja ze wszystkimi spartkami
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Postprzez inbloom » 2007-04-23, 21:44

ależ cuuudnie...
brak słów :roll: ja też bym nie wychodziła z tej budy... i z pokoju kąpielowego też nie :-P
Avatar użytkownika
inbloom
 
Posty: 3210
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-11, 21:59
psy: Bosman(*) Chaber (*) Felu

Postprzez agares22 » 2007-04-23, 21:50

jejku to jest SPA najwyzszej klasy. hahaha ja nie moge! to zdjecie od razu na konkurs jakis prosze wyslac ;-) ;-) ;-) jak one pieknie leza w koszyczkach, zadnego wiercenia.. no no no.... ;-)
Avatar użytkownika
agares22
 
Posty: 736
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 18:19
Lokalizacja: Henrykow-Urocze

Postprzez Mronie-BPP » 2007-04-23, 21:56

No nie... ludzkie pojęcie... a my myśleliśmy że mamy trochę ..no tego... niepokolei bo Gamka w łóżku albo na fotelach :lol: ale w takim razie berny to taki INNY GATUNEK.. "wyrkowy"
Avatar użytkownika
Mronie-BPP
 
Posty: 94
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 15:20
Lokalizacja: lublin

Postprzez monarucza » 2007-04-23, 22:03

Alicja , TY jak coś walniesz to tonę waży :) hahahah pokój kąpielowy to nowe oblicze z życia szczeniaczków, tego jeszce nie było :) Chyba można rozumieć, że maluchy są po kursie PT bo komendę ,,spać'' maja opanowaną. Extra fotki, aż się ludzka gęba sama uśmiecha :mrgreen:
Avatar użytkownika
monarucza
 
Posty: 495
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:25

Postprzez Agata » 2007-04-23, 22:08

Ala to wygląda jak psi ośrodek SPA :lol: Jak to zrobiłaś, że tak grzecznie leżą i schną? :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Agata
 
Posty: 982
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-22, 11:18

Postprzez Alicja i Spartki » 2007-04-23, 23:16

Agaciu bo Misiospartki sa po prostu bardzo grzeczne / po mamusi/ i ułożone /po tatusiu /
wode uwielbiają po tatusiu a kochają spać po mamusi :-D
Obrazek



Obrazek Obrazek
zapomniałam też dodać że maja fajne koleżanki przedszkolanki :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
pozdrawiamy :-) :-) gorąco :-)
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Postprzez Roxanka » 2007-04-23, 23:23

Cuuuudo!!!
Ala jesteś bezkonkurencyjna! Zdjęcia na konkurs. Nagroda murowana.
Avatar użytkownika
Roxanka
 
Posty: 2938
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-01, 23:25
Lokalizacja: Warszawa
psy: TUNDRA Maltabar [']

Postprzez Alicja i Spartki » 2007-04-23, 23:39

Bardzo wam wszystkim dziękuję za miłe słowa. :-D Jak moge to jeszcze tylko pochwalę się Arolkiem. Pani Beato to dla pani to zdięcia, nie wiem czy pani pamięta i kojarzy te bekse z witnicy co do pani wydzwaniała i głowę zawaracała, myslę ze to dzieki pani radom Arcia jest taka kochana jest po prostu cudowna-ech pewnie pani nie pamięta.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Postprzez bea » 2007-04-23, 23:50

Pani Alu seria "pokój kąpielowy" jest tak mniamuśna ,ze poczułam sie w głębokiej rozterce. Mam tylko jeden ekran komputra.Mogłabym zmieniać na nim tapetę wrzucajac powiedzmy co 2 dni inne z Pani zdjęć ,ale wtedy byłoby mi żal ,że nie mogę zerkać na pozostałe Po namyśle doszłam do wniosku ,że nie pozostało mi nic innego jak zamówić u Pani kolorowy wydruk w formacie A4 z podpisem autorki/patrz artystki foto./ Teraz Pani Alu przejdzmy do negocjacji ,ile by to kosztowało?Zacznijmy może od zdjecia domków i prosze pamietac ,ze byłam pierwsza.Pozdrawiam serdecznie .bea,nitra ,bayron,bilbo piesn-drogi@op.pl
bea
 
Ostrzeżeń: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość