Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Moderator: MartaD

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez AniaRe » 2010-06-30, 09:23

wiki1710 napisał(a):Super! Sprzeciwu nie ma :lol:
OK-zatem ja również dowiozę jakieś żarełko...a jeśli Ania ma jakąś "tajną" wiedzę w postaci maili, którą dodatkowo powinnam posiąść to poproszę na maila ;-)


"Tajna wiedza" w postaci ankiety czeka juz na Ciebie w mailu... 8-)

P.S. Ludziki, mu co prawda na wsi, standard niezawysoki, kuchnia mała ale JEST!! Gotować w niej dajemy rade, nawet nieźle, nie musicie jak na spływ kajakowy z puszkami w plecakach :-D
Avatar użytkownika
AniaRe
 
Posty: 1145
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:49
Lokalizacja: Łubno k.Żyrardowa

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez Majszczur » 2010-06-30, 09:55

jeżu... ale się wpakowałam z tymi gołębiami :roll: będę teraz siedzieć i zawijać... jak świstak te sreberka :mrgreen: :lol:
jak mnie w tym upale trafi to się zbuntuję przywiozę jakiś półfabrykat to spłodzimy coś na miejscu ;-)
ja obiecałam jeszcze prawdziwny miodek do guardowego chlebka!
jak nie zapomnę to wezmę jeszcze bób i truskawki (jak jeszcze bedą).

ps. melduję, że w poniedziałek zaszczepiłam Grandę na wściekliznę, było to jużostatnie w tym roku szczepienie, więc moje obawy z początku że nie zdążę się uporać z kwarantannami są już nieaktualne ;-)
Ostatnio edytowano 2010-06-30, 10:00 przez Majszczur, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez AniaRe » 2010-06-30, 09:59

Majszczur napisał(a):jeżu... ale się wpakowałam z tymi gołębiami :roll: będę teraz siedzieć i zawijać... jak świstak te sreberka :mrgreen: :lol:


Oj tak, bo nas jest DUUUUZO...
Cała forumowa ekipa z Dziatwą i Małżami, my i Dzieci, Marta z Luną i Ania z Rosą i może Zuzka którego dnia nas odwiedzi..
Avatar użytkownika
AniaRe
 
Posty: 1145
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:49
Lokalizacja: Łubno k.Żyrardowa

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez Majszczur » 2010-06-30, 10:02

matko! aż tyle :shock: Wiecie co... to ja chyba pas :-|
... będzie... ryż z truskawkami jak jeszcze się jakieś uchowają :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez wiki1710 » 2010-06-30, 10:09

Guard napisał(a):Powinnaś zapoznać się z ankietą (mogę Ci wysłać na maila jak mi podasz adres), a co do żarełka, to mamy składkowe obiadki i przypadnie Tobie w udziale szykowanie jednego dla wszyskich.
Magda nam obiecała gołąbki, ja przywiozę sos boloński i chlebek domowego wypieku, słyszałam jeszcze o pierogach i zupie z cukini.


Dzięki Kinga-ankieta już wypełniona i wysłana :-)
A co do jedzonka-dość marnie gotuję i na kuchni się nie znam wiec proszę o podpowiedź:
czy jeśli wezmę ze sobą np. upieczone w piekarniku na gotowo tzw. pałki kurczaka (dolna część nogi-pod udem) to będzie dobrze? czy one przeżyją sensownie w jakiejś lodóweczce aż nadejdzie na nich pora :lol: ?
Bo chyba do ziemniaczków czy ryżyku się nadadzą? (a będą proste dla mnie do wykonania :oops: )

AniaRe napisał(a):P.S. Ludziki, mu co prawda na wsi, standard niezawysoki, kuchnia mała ale JEST!! Gotować w niej dajemy rade, nawet nieźle, nie musicie jak na spływ kajakowy z puszkami w plecakach


Aniu-ale my będziemy ostro się uczyć, więc na prawdziwe pichcenie szkoda czasu-stąd te gotowce :->
Avatar użytkownika
wiki1710
 
Posty: 549
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-04, 13:52
psy: Nelly (DSPP), Layla (BPP)

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez Guard » 2010-06-30, 10:14

Majszczur napisał(a):matko! aż tyle :shock: Wiecie co... to ja chyba pas :-|
... będzie... ryż z truskawkami jak jeszcze się jakieś uchowają :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Na truskawki to ja już u siebie nie liczę, bo codziennie mniej zbieram, a nowych kwiatków nie ma :-(
Ja sosik przygotuję i zagotuję w słoiki na gotowo.
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez AniaRe » 2010-06-30, 10:19

Ale pałki z kurczaka (i inne cześci) mozna jakby kupic u nas w hurtowni swiezutkie-my i tak po barf co 2 -3 dni jeździmy i upiec na swieżo u nas.. piekarnik tez mamy.... :lol:
Avatar użytkownika
AniaRe
 
Posty: 1145
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:49
Lokalizacja: Łubno k.Żyrardowa

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez Guard » 2010-06-30, 10:25

wiki1710 napisał(a):czy jeśli wezmę ze sobą np. upieczone w piekarniku na gotowo tzw. pałki kurczaka (dolna część nogi-pod udem) to będzie dobrze? czy one przeżyją sensownie w jakiejś lodóweczce aż nadejdzie na nich pora :lol: ?

Raczej marne szanse, bo sam czas podróży przy obecnej pogodzie bez dodatkowego zabezpieczenia w postaci zagotowania w słoikach będzie im ciężko wytrzymać.
Mogę Tobie podpowiedzieć, że fasolka po bretońsku zaprawiona w słoiki dobrze znosi wysokie temperatury, a do chlebka na obóz pasuje jak ulał. No i pyrek nie trzeba obierać.
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez wiki1710 » 2010-06-30, 10:28

Aniu-ale z tymi pałkami i ewentualnie innymi częściami jest tak, że ja...jakby to powiedzieć...mam je taniej niż w hurtowni i na pewno świeższe niż w hurtowni (prosto od "producenta"-czyli rano jeszcze mówiąc brzydko one biegają a w południe są u mnie :oops: ;-) )

Aaaa.... fasolka po bretońsku! Jak dla mnie extra-no i dam radę to upichcić ;-)
Avatar użytkownika
wiki1710
 
Posty: 549
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-04, 13:52
psy: Nelly (DSPP), Layla (BPP)

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez Guard » 2010-06-30, 10:30

wiki1710 napisał(a):Aaaa.... fasolka po bretońsku! Jak dla mnie extra-no i dam radę to upichcić ;-)

No to super, tylko powinnaś ją jeszcze wrzucić do słoików i zagotować. Wtedy jest pewność, że nic złego jej nie spotka i przetrzyma te upały.
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez Majszczur » 2010-06-30, 10:34

Dziewczyny... pamiętajcie, że to środek lata i nieprzytomny upał... najlepszy obiadek lekki i nie zawiesisty...
ale ponadczasowa fazola dla mnie akurat jest ok tylko... żadne moje dziecko tego nie zje :-D więc ja i tak muszę coś ekstra dla latorośli
nie mam pomysłu co zamiast miliona gołębi :roll: ;-) nie wiem czy dam radę przy Kacprze i tej pogodzie tyle "zawijać"
hihihi cosik czuję, że plebiscyt kulinarny się szykuje :lol: a szkolenie psów jako drobny dodatek ;-)

marzy mi się chłodnik, ale nie wiem jaki wielki gar na tyle osób
hmmm... a może kasza gryczana z jajem sadzonym + mizeria... trochę ubogo, ale pysznie i lekko...

:?:
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez Szam » 2010-06-30, 10:39

Mlode ziemniaczki z gotowanym mlodym kalafiorkiem, jajkiem sadzonym i kefirkiem ;-)
Avatar użytkownika
Szam
 
Posty: 3082
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:36
Lokalizacja: Rzeszów / okolice
psy: Jamajka, Lulu, Hummer, Gina & aussiki

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez Majszczur » 2010-06-30, 10:40

Ooo! Mniam! Kasia.. dajesz dajesz kolejnego pomysła :mrgreen:
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez wiki1710 » 2010-06-30, 10:47

Majszczur napisał(a): ponadczasowa fazola dla mnie akurat jest ok tylko... żadne moje dziecko tego nie zje :-D

Madziulka z moim niejadkiem Wikiem to może być i tak, że nic z tego co będzie do zjedzenia nie zje-tylko np. sam chlebek z masełkiem na śniadanie, obiad i kolację :lol: Po kim on to ma :roll: :?: na pewno nie po mnie ;-)
Mamy prawie miesiąc do "wielkiego gotowania"-coś wymyślimy :mrgreen:
Avatar użytkownika
wiki1710
 
Posty: 549
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-04, 13:52
psy: Nelly (DSPP), Layla (BPP)

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez AniaRe » 2010-06-30, 10:49

Myslisz ,ze mój Kubek mnie grymasi?? Albo Magda? choc starsza? albo może własnie dlatego... 8-)

Damy rade-z głodu nie umrą :lol:
Avatar użytkownika
AniaRe
 
Posty: 1145
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:49
Lokalizacja: Łubno k.Żyrardowa

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez hania » 2010-06-30, 11:03

Majszczur napisał(a): żadne moje dziecko tego nie zje :-D więc ja i tak muszę coś ekstra dla latorośli


Ja myślę, że większość dzieci je pizze - to możemy im domową robić przy pomocy maszyny do chleba i piekarnika.
hania
 
Posty: 670
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-12-16, 08:37
psy: Gawra, Irga, Kontra, Szyszka, Zoja [*]

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez hania » 2010-06-30, 11:04

Szam napisał(a):Mlode ziemniaczki z gotowanym mlodym kalafiorkiem, jajkiem sadzonym i kefirkiem ;-)


A chłodniczek ogórkowy z duża ilością czosnku i koperku... mniam
hania
 
Posty: 670
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-12-16, 08:37
psy: Gawra, Irga, Kontra, Szyszka, Zoja [*]

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez Majszczur » 2010-06-30, 11:07

hania napisał(a):Ja myślę, że większość dzieci je pizze - to możemy im robić domową

hania właśnie zostałaś najlepszą przyjaciółką moich dzieci :mrgreen: taką aż po grób ;-) taką przyjaźń należy przypieczętować śliną 8-) plujesz na otwartą dłoń i "dajesz piątkę" :lol:
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez Guard » 2010-06-30, 11:29

Ja bardzo proszę o przejście na inne tory, bo mam juz ślinotok, a czasami jakiegoś klienta muszę ugościć w biurze.
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez hania » 2010-06-30, 12:16

Majszczur napisał(a):
hania napisał(a):Ja myślę, że większość dzieci je pizze - to możemy im robić domową

hania właśnie zostałaś najlepszą przyjaciółką moich dzieci :mrgreen: taką aż po grób ;-) taką przyjaźń należy przypieczętować śliną 8-) plujesz na otwartą dłoń i "dajesz piątkę" :lol:


Mogę pieczętować ;-) . Mogę też do tego Szyszkę wytypować - ona co prawda nie pluje ale piątkę przybija.

Magda i Kuba mogą jeść pizze codziennie (Anka też ;))
hania
 
Posty: 670
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-12-16, 08:37
psy: Gawra, Irga, Kontra, Szyszka, Zoja [*]

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do - Obozy, warsztaty, seminaria

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron