Jakiego weta polecicie na śląsku

Możemy tutaj zarówno wymieniac się opiniami na temat polecanych lecznic, jak i podawac linki do ciekawych stron o zdrowiu Szwajcarów, bądź przytaczać całe artykuły

Moderator: saba&mlis

Re: Jakiego weta polecicie na śląsku

Postprzez Barbel » 2008-10-21, 13:09

Aśka - a poza wszystkimi innymi poważnymi sprawami, o ktorych Ci pisalam - moje zdanie jest takie - nie dam zarobić w ŻADEN sposób komuś kto prowadzi lub przyczynia sie do prowadzenia "hodofffli".
Bojkotuję takież sklepy zoologiczne i takich wetow.
Koniec kropka.
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),

Re: Jakiego weta polecicie na śląsku

Postprzez Apcik » 2008-10-21, 19:05

Ania Gd napisał(a):Raczej słuchaj co mówią właściciele psów, które leczył.
A najważniejsze jest to co Ci powie Barbel.

jedni zachwalaja i uwielbiaja a drudzy( m.in Brabel) stanowczo odradza...
no ale w okolicy nie ma nikogo innego.... ale naszczescie nie odwiedzam go z jakimiś poważnymi choróbskami tylko szczepienia i ostatnio z brakiem apetytu i goraczka :-?
Avatar użytkownika
Apcik
Moderator Działu
 
Posty: 2985
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-08-15, 23:19
Lokalizacja: Cieszyn/Kraków
psy: Cezary

Re: Jakiego weta polecicie na śląsku

Postprzez Barbel » 2008-10-21, 19:46

Asiu a co rozumiesz pod haslem - "okolica" - 10km 20 czy więcej?
Pisalam o Czechach - ich masz chyba o rzut beretem - dowiedz sie - ja tak zrobilam. Poszlam na drugą stronę granicy i zwyczajnie przegląd zrobilam. I wyszlo na to że praktycznie za plotem mam calkiem znośną klinikę (doplerowskie bad. serca też robią, operacje z monitoringiem - no i odbiera się zwierza na drugi dzien).
Poszukaj
A Bohumin tylko 40km od cieszyna
Zresztą w czeskim Cieszynie też mogą byc do rzeczy weci...
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),

Re: Jakiego weta polecicie na śląsku

Postprzez Mr. Frodo » 2008-10-30, 22:30

Dopiero tutaj dotarłam,
Asiu do mnie też dotarły niepochlebne opienie o tym wecie,
oczywiscie, sa to opinie nie z pierwszej ręki na co trzeba miec poprawkę ale najsmutniejsze jest to w jaki sposób rozmnaza swoje psiaki :-( :-(
Masz prawo wyboru ale ja z moim psem nie poszła bym do niego
Avatar użytkownika
Mr. Frodo
 
Posty: 746
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-08-06, 19:16
Lokalizacja: Rudziczka, śląsk
psy: Frodo i Sting

Re: Jakiego weta polecicie na śląsku

Postprzez Apcik » 2008-10-30, 22:42

a wiec tak.... mamy zaległe szczepienie na wścielkizne i mam zamiar odwiedzić innych wetów..
w samym tylko Cieszynie znalazłam jeszcze 3
Witold Pusz, J.Hajek, Henryk Studenski(tu podobno otwarte 24h + pogotowie...ale niegdy nie widziałam tej przychodni mimo ze wiem gdzie:-/ ) jest i jeszcze jeden pan...
do tego jest jeszce w Ustroniu dr Blimke- chyba ortopeda nawet...
narazie tylko co wyszukałam...
ktoś zna któregoś z tych Panów :?: :?:

no cóż ja osobiście dr Ramisza nie trawie... zazwyczaj chodze do 'niego' gdy jest jego asystentka(konkretna kobita) i za tą samą 'usługe' płace zawsze mniej.... ciekawe :evil:
Avatar użytkownika
Apcik
Moderator Działu
 
Posty: 2985
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-08-15, 23:19
Lokalizacja: Cieszyn/Kraków
psy: Cezary

Re: Jakiego weta polecicie na śląsku

Postprzez Anirysova » 2008-10-31, 07:25

Apcik napisał(a):
do tego jest jeszce w Ustroniu dr Blimke- chyba ortopeda nawet...


hodowla "u Źródeł Wisły" korzysta z jego usług i sobie chwali
:-)
Avatar użytkownika
Anirysova
Moderator
 
Posty: 5202
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:23
Lokalizacja: śląskie
psy: Monia, Wiki, Banu, Sisi i Duma
Hodowla: Anirys Team FCI

Re: Jakiego weta polecicie na śląsku

Postprzez Apcik » 2008-11-03, 19:19

otóż tak: byłam dzisiaj u weta( nie Ramisza!!) :lol:
poczekalnia dosyć duża.. mnóstwo plakatów, ulotek przestróg itp i żółw w akwarium :lol: ogolno dostepna waga elektroniczna :-D .. wchodzimy do gabinetu.. rownież bardzo duży, wet wita nas z uśmiechem i chce przypodobać sie mojej szkapie dając mu jakieś smakołyki.. no ale mój inteligent(nie wiem kto go tego nauczył) nie zjada nic od obcego ani odemnie w obcym miejscu :shock: wiec 3 rozne rodzaje smakołyków nie poskutkowały :lol:
wet wytarmosił mojego psiaka przy okazji sprawdzajac grubość tkanki tłuszczowej(ktorej :roll: ).. po szczepieniu wscielkizna + zakaźne dostaliśmy indentyfikator do obroży z inf, że jest zaszczepiony na wscieklizne adresem i nr przychodni i swoim własnym nr. po ktorym można ewentualna zgube odnaleźć :->
ogolnie zrobił na mnie dobre wrażenie, był do tego sympatyczny i spokojny(gdy moja mama zadawała mu różne dziwne i banalne pytania :lol: :lol: )
oby nie trzeba go było czesto odwiedzać
aha dodoam jeszcze, ze ma u siebie laboratorium, usg i EKG, do tego wizyty domowe ;-)
chyba dobrze trafiłam 8-) :?:
Avatar użytkownika
Apcik
Moderator Działu
 
Posty: 2985
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-08-15, 23:19
Lokalizacja: Cieszyn/Kraków
psy: Cezary

Re: Jakiego weta polecicie na śląsku

Postprzez Ania Gd » 2008-11-03, 21:45

Asiu - brzmi rewelacyjnie.
Mam nadzieję, że nie zepsuje tak dobrego wrażenia jakie zrobił.
Tak powinna wyglądać każda lecznica.

Byle tylko to nie było jak w moim powiedzonku: "Więcej sprzętu niż talentu" hi hi hi :mrgreen:
Avatar użytkownika
Ania Gd
 
Posty: 2108
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:18

Re: Jakiego weta polecicie na śląsku

Postprzez Olga » 2008-11-04, 01:58

Brzmi dokladnie tak, jak kazdy wet powinien. Obsluga musi byc sympatyczna, odpowiadac na wszystkie pytania (nawet te najbardziej banalne), sprzet (laboratorium, rtg, usg itp) ma byc i pogotowie ma byc. A przynajmniej taki jest moj standard.

Niestety jakosc weta najlepiej sie sprawdza przy skomplikowanych przypadkach albo naglych wypadkach, ale tego testu nikomu nie zycze :-? Za to po takim sprawdzianie (lub dwoch) wie sie na 100% czy sie dobrze trafilo czy nie 8-) Dobrze popytac w poczekalni jak jest kolejka, ktora choc nieprzyjemna (kolejka) tez moze byc dobrym znakiem, szczegolnie w duzych miastach gdzie w koncu wybor jest spory.
Avatar użytkownika
Olga
 
Posty: 431
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 15:39
Lokalizacja: Londyn

Re: Jakiego weta polecicie na śląsku

Postprzez Drixon » 2009-02-07, 16:37

Dr Fabisz - polecam całym sercem- dziś byłam z Drixem i jego łapą - da się mu pomóc bez operacji, Pan Doktor ma podejście do 'trudnych' psów - a takim jest Drix u weterynarza... żaden pies nie jest anonimowy, każdy pacjent traktowany jako VIP ... naprawdę świetna klinika :!:
Avatar użytkownika
Drixon
 
Posty: 5589
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-08-25, 21:20

Re: Jakiego weta polecicie na śląsku

Postprzez MRUCZanka » 2009-02-08, 23:21

My też chodzimy do Fabisza,a konkretneij do dra Ćwika :mrgreen: super podejście do psa, do nas - tłumaczenie nawet banalnych rzeczy w sposób łatwy i "normalny" (rzekłabym,że jak do blądynki :-P :-P ). Nie wiem jak u nich z zapleczem, ale rentgena mają na miejscu, nie trzeba się nawet zbyt konkretnie umawiać, bo jak widza coś, co ich niepokoi,to zaraz prześwietlają dla pewności.... też odebrałam ich,jakby każdego zwierzaka traktowali jak Vipa ;-) :-P
Miska z wodą dla psa w poczekalni (jedyny minus jak dla mnie to to,że jest w sumie ciut mała,a kolejki im się zdarzają przeogromne....).
Jutro jedziemy na kontrolę Beniastego, mam nadzieję, że obejdzie się bez operacji, a raczej na to wskazuje stan łapki :mrgreen:
Avatar użytkownika
MRUCZanka
 
Posty: 1298
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-06-20, 10:17
Lokalizacja: Knurów koło Gliwic, Śląsk
psy: Benio [*]

Re: Jakiego weta polecicie na śląsku

Postprzez mirka » 2009-03-08, 08:01

My jak i z naszą pierwszą sunią chodzimy z ashantią do kliniki Brynów do dr.Czogały,to że nasza Dina żyła z wrodzoną niewydolnością nerek cztery lata zawdzięczamy właśnie jemu.
Avatar użytkownika
mirka
 
Posty: 525
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-22, 08:43
Lokalizacja: PALOWICE
psy: ASHANTIA Z CICHEJ GÓRKI

Re: Jakiego weta polecicie na śląsku

Postprzez Ania Swęderska » 2009-03-09, 16:15

Fabisz Stefanek Chorzów Batory- ja mam pełne zaufanie. Zresztą nie tylko ja! znam wiele osób, które uważają tak samo. Polecam i pozdrawiam
Avatar użytkownika
Ania Swęderska
 
Posty: 416
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-21, 20:41
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
psy: Fiona z Aresibo

Re: Jakiego weta polecicie na śląsku

Postprzez sabina » 2009-03-10, 12:54

mirka napisał(a):My jak i z naszą pierwszą sunią chodzimy z ashantią do kliniki Brynów do dr.Czogały,to że nasza Dina żyła z wrodzoną niewydolnością nerek cztery lata zawdzięczamy właśnie jemu.


Polecam jak najbardziej dr. Czogałe jak i Joannę Czogałe super specjaliści.

Ania Swęderska napisał(a):Fabisz Stefanek Chorzów Batory- ja mam pełne zaufanie. Zresztą nie tylko ja! znam wiele osób, które uważają tak samo. Polecam i pozdrawiam

Co do dr.Stefanka życzę POWODZENIA jestem na nie.
Polecam również z Bytomia Silesia-Vet dr. Katarzyne Wilk. Od 6 lat jest z NAMI.
sabina
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Jakiego weta polecicie na śląsku

Postprzez Ania Swęderska » 2009-03-10, 13:45

sabina napisał(a):
mirka napisał(a):My jak i z naszą pierwszą sunią chodzimy z ashantią do kliniki Brynów do dr.Czogały,to że nasza Dina żyła z wrodzoną niewydolnością nerek cztery lata zawdzięczamy właśnie jemu.


Polecam jak najbardziej dr. Czogałe jak i Joannę Czogałe super specjaliści.

Ania Swęderska napisał(a):Fabisz Stefanek Chorzów Batory- ja mam pełne zaufanie. Zresztą nie tylko ja! znam wiele osób, które uważają tak samo. Polecam i pozdrawiam

Co do dr.Stefanka życzę POWODZENIA jestem na nie.
Polecam również z Bytomia Silesia-Vet dr. Katarzyne Wilk. Od 6 lat jest z NAMI.

Polecałam klinikę a nie konkretnie weta. My chodzimy do P. Kasprowicz. Co do Stefanka słyszałam różne opinie. Osobiście nie miałam przyjemności.
Avatar użytkownika
Ania Swęderska
 
Posty: 416
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-21, 20:41
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
psy: Fiona z Aresibo

Re: Jakiego weta polecicie na śląsku

Postprzez matka » 2009-03-13, 13:14

Ja zawsze polecam weta - nigdy klinike jako całość bo różni weci tam pracują i mozna się zawieść....
matka
 
Posty: 58
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-07-05, 15:01
psy: pies

Re: Jakiego weta polecicie na śląsku

Postprzez kajrosa » 2010-03-10, 21:57

Ja ze swojej strony polecam Provet siedziba główna w Siemianowicach, a druga w Sosnowcu :mrgreen:
Jesteśmy bardzo zadowoleni. Chodzimy do dwóch młodych wetek Anny Widery i Anny Machury :)
Avatar użytkownika
kajrosa
 
Posty: 101
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-03-10, 20:17
Lokalizacja: Sosnowiec
psy: briard Prince, jamniczka Sonia

Re: Jakiego weta polecicie na śląsku

Postprzez Leszczyna » 2010-04-19, 08:54

Kurcze jak tak czytam to sama nie wiem... Ja się już tyle razy przejechałam na wetach że strach się bać :cry: I w dalszym ciągu szukam kogoś zaufanego. Do niedawna myślałam że kogoś takiego mam, ale przy porodzie się nie sprawdził. A dokładniej jeden z nich bo to małżeństwo. Teraz to trochę chyba żałuje bo kobieta moim zdaniem jest w porządku - a taki wet na miejscu to skarb. Natomiast mąż jej nawalił i to na całej linii. Ja z chęcią bym do nich wróciła - znaczy do niej, ale jak jej powiedzieć że do jej męża nie mama zaufania za grosz i wręcz się go boję. Jest też klinika w Gliwicach na Toszeckiej - chwalona, ale jak ktoś słusznie zauważył - moim zdaniem też tak jest - lekarzy dużo i zawsze się trafia do innego. Fakt że Rasti uratowana i maluchy też i chwała im za to ale jednak indywidualny wet jest potrzebny...
Leszczyna
 
Posty: 3169
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-11-14, 12:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jakiego weta polecicie na śląsku

Postprzez Hekate » 2010-04-19, 09:42

w Klinice na Toszeckiej Altuś miał operowane powieczki (entropium) i naprawde świetnie to wyszło. Fakt my tam jeździmy jak już tylko do jednego weta, dr Jacka Cymbryłowicza który jest chirurgiem a prywatnie moim kuzynem, więc oddając mu Altka na zabiegi byłam spokojniejsza że będzie się starał :lol:
Hekate
 
Posty: 7153
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-12-26, 01:56

Re: Jakiego weta polecicie na śląsku

Postprzez Leszczyna » 2010-04-19, 13:49

Hekate napisał(a):w Klinice na Toszeckiej Altuś miał operowane powieczki (entropium) i naprawde świetnie to wyszło. Fakt my tam jeździmy jak już tylko do jednego weta, dr Jacka Cymbryłowicza który jest chirurgiem a prywatnie moim kuzynem, więc oddając mu Altka na zabiegi byłam spokojniejsza że będzie się starał :lol:

Zgadza się dr Jacek Cymbryłowicz jest chirurgiem w porządku ale nie zawsze można go zastać jego żonę również. Przy cesarce nie zawiedli i jak już pisałam chwała im za to - wszystko wyszło dobrze i sprawnie. A też nie można przed każdą wizytą dzwonić i pytać konkretnie o nich, bo to oznacza, że nie ma się zaufania do innych lekarzy, którzy u nich pracują. Wiadomo, każdy jest tylko człowiekiem i lekarz może się pomylić - zdarza się, że nawet ten najlepszy z ogromnym autorytetem. Nie chcę też biegać od gabinetu do gabinetu jak pajac ( a czasem zdaje mi się, że właśnie nim jestem)i słuchać kilku diagnoz, które często są odmienne. Kogo wtedy słuchać i jak nie ogłupieć ? Mam sześć bernów jednego kundelka i 2 koty i chcę żeby każde z nich miało dobrą opiekę weterynaryjną i żyło jak najdłużej. Dla mnie taki ,,stacjonarny wet,, jest niezbędny. I jak tu mi dogodzić... :?: :-/ :-?
Leszczyna
 
Posty: 3169
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-11-14, 12:52
Lokalizacja: Śląsk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spis polecanych lecznic i ciekawe linki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości