Dobry wet , lecznica w Łodzi ???

Możemy tutaj zarówno wymieniac się opiniami na temat polecanych lecznic, jak i podawac linki do ciekawych stron o zdrowiu Szwajcarów, bądź przytaczać całe artykuły

Moderator: saba&mlis

Dobry wet , lecznica w Łodzi ???

Postprzez kala » 2008-06-24, 12:57

zastanawiam sie czy jest ktoś na tym forum , kto posiada berneńczyka i mieszka w Łodzi ??? i która łódzka lecznica wg niego jest najlepsza?? bo ja zawsze wszystkie swoje psy leczyłam na ul. Łagiewnickiej w lecznicy "Dog".
kala
 
Posty: 110
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-04-13, 17:28
Lokalizacja: Łódź
psy: Mela

Re: Dobry wet , lecznica w Łodzi ???

Postprzez izu » 2008-07-15, 09:21

My nie mieszkamy w Łodzi, ale jeździmy do 'Animal' na Broniewskiego i jest dobrze. :-)
Avatar użytkownika
izu
 
Posty: 988
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-01, 01:21
Lokalizacja: Dębiec k. Wielunia
psy: Łobuz(*)2001-2013 , Demi, Hiko(chin) i Szelma

Dobry wet w Łodzi lub okolice?

Postprzez Ania Swęderska » 2009-01-06, 08:01

Bardzo często wyjeżdżamy do rodziny na wieś tj. Wielenin koło Uniejowa, Koła, Turku. Czasami zdarzy się nieprzewidziana choroba! Do Łodzi mamy ok 50 km. Mój wet mówił, że jedynego , kogo zna to Cichecki jeśli nie pomyliłam nazwiska. Czy ktoś coś wie o nim? Proszę o pomoc, może jest ktoś inny , któremu można zaufać? Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Ania Swęderska
 
Posty: 416
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-21, 20:41
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
psy: Fiona z Aresibo

Re: Dobry wet , lecznica w Łodzi ???

Postprzez Charlie » 2010-02-10, 12:42

jestem po pierwszej wizycie u weterynarza. Wyszedłem zadowolony na tę chwilę i podaję namiary:

www.centrumdrseilda.pl
Łódź, ul. Pojezierska 93 w obiekcie TESCO. Widać od strony parkingu.
Tel.: 042 650 00 74
Obsługiwała mojego Presley-a dr. Anna Mrozek.
Avatar użytkownika
Charlie
 
Posty: 24
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-01-17, 12:28
Lokalizacja: Łódź
psy: PRESLEY :)

Re: Dobry wet , lecznica w Łodzi ???

Postprzez magdalek » 2010-03-15, 16:33

Właśnie mam ten sam problem. Byliśmy już u weterynarza w naszym mieście, Pani była miła ale nie wypowiedziała się nic na temat rasy, dlatego wybieramy się do Łodzi. ;-) Z tego, co przeczytałam w necie dobrze wypowiadają się na temat Lecznicy "Dog" na Łagiewnickiej dr Majewicza, a konkretnie na temat dr Uzarka ("Znanylekarz"). Czy ktoś z Was korzystał może z ich pomocy?? :-/
magdalek
 
Ostrzeżeń: 0


Powrót do Spis polecanych lecznic i ciekawe linki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości