DOBRY wet. z Gdańska lub Olsztyna

Możemy tutaj zarówno wymieniac się opiniami na temat polecanych lecznic, jak i podawac linki do ciekawych stron o zdrowiu Szwajcarów, bądź przytaczać całe artykuły

Moderator: saba&mlis

DOBRY wet. z Gdańska lub Olsztyna

Postprzez Joanka » 2006-11-02, 18:19

Możecie podać mi namiary na wet. z rejonu Gdańska lub Olsztyna, na których się nie zawiedliście i są godni polecenia??Wiem, że w Olsztynie jest weterynaria, może przyjmują też psiaki na uczelni???proszę o informację
Joanka
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Ania Gd » 2006-11-03, 11:13

Joasiu
czy chodzi ci o specjalistę w jakiejś konkretnej dziedzinie?
Avatar użytkownika
Ania Gd
 
Posty: 2108
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:18

Postprzez Tess » 2006-11-03, 19:42

Ja mogę polecić mojego weterynrza. To Marcin Czernielewski z ul. Lelewela w Gdańsku Wrzeszczu. Nie zawiodłam sie na nim nigdy, a lecze u nigo zwierzaki od 10 lat. Nawet jak miałam wątpliwości - lądowałam na konsultacjach u profesorów weterynarii( wszystkich dwóch jacy są w Gdańsku) i tak okazywało się , że Marcin ( bo przy takiej liczbie zwierząt zdążyliśmy się już zakolegować) ma rację. To on przedłużył o 4 lata życie mojego poprzedniego psa, dobermana Maksia, który chorował na nowotwór kości, to on wyleczył jaskrę Czopera i ratował ze mną już samam nie wiem ile bezdomnych psów i kotów, dla których później szukałam domu. Wiem, że to brzmi trochę jak penegiryk na cześć, ale to naprawdę świetny lekrz i masz zawsze pewność - nie będzie cię naciągał. postawi diagnozę zgodnie ze swoją wiedzą ( dużą) przepisze odpowiednie leki i nie będzie wmawiał chorób, których nie ma. Pozdrawiamy z Czoperem :lol:
Tess
 
Posty: 3112
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-09, 12:15
Lokalizacja: Dłużyna/Elblag
psy: Niuniuś i Mila ( Maisa Szumiaca Knieja )

Postprzez Dag » 2006-11-05, 17:00

Obiema rękami podpisuję się (jeśli można) pod postem Tess. Marcin Czernielewski to również nasz wet. Konkretny, z życiowym podejściem i bardzo rzetelny. Poza tym dobry operator, o czym mieliśmy okazję (niestety) się przekonać. Polecam.
Avatar użytkownika
Dag
 
Posty: 193
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 15:56
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Joanka » 2006-11-05, 20:39

Ania Gd napisał(a):Joasiu
czy chodzi ci o specjalistę w jakiejś konkretnej dziedzinie?


Raczej chodzi mi o wet. ogólnego oczywiście specjalistę do psiaków. Tak na wszelki wypadek. Ostatnio Api zaniemógł i myślałam, że nasi wet. będą radzić sobie średnio, ale jest ok.
Na pewno wykorzystam te dane w przyszłości(mam nadzieję, że nie będą mi potrzebne" ;-)
Joanka
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Ania Gd » 2006-11-06, 19:45

Jeżeli chodzi Ci o weta "ogólnego" to do Czernielewskiego masz chyba dosyć blisko,
a to jest bardzo ważne w "nagłych wypadkach" (których szczerze Ci NIE ŻYCZĘ).
My mamy dobrego weta (właściwie dwóch) ale w Gdyni.
Ale jakby coś się zmieniło to śmiało pytaj.
Pozdrawiamy
Avatar użytkownika
Ania Gd
 
Posty: 2108
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:18

Postprzez Joanka » 2006-11-06, 20:28

Ania Gd napisał(a):Jeżeli chodzi Ci o weta "ogólnego" to do Czernielewskiego masz chyba dosyć blisko,
a to jest bardzo ważne w "nagłych wypadkach" (których szczerze Ci NIE ŻYCZĘ).
My mamy dobrego weta (właściwie dwóch) ale w Gdyni.
Ale jakby coś się zmieniło to śmiało pytaj.
Pozdrawiamy

na pewno będę pytać do nieśmiałych nie należę!! :-D :oops: :-D :mrgreen:
Joanka
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez gość » 2006-11-08, 11:55

Podpisuję się pod postem TEss i Dag.Znam Czernielewskiego, też ok.10 lat.Świetnie leczy, a poza tym jak czegoś nie wie, to nie wciska kitu, nie wynajduje chorób tylko konsultuje sie z innymi(przy mnie dzwonił do kolegów w sprawie choroby mojej suni).Nigdy na nim sie nie zawiodłam
gość
 
Ostrzeżeń: 0

poliklinika w Olsztynie

Postprzez mona_77 » 2007-02-01, 23:41

Polecam poliklinikę w Olstynie chodzę tam mam jedną panią wet,awsze dzwonię i sprawdzam kiedy ma dyżury , w raie problemu wiele badań robią na miejscu,mają sprzęt i laboratorium.Miło, fajnie i nie drogo!
mona_77
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez mona_77 » 2007-02-01, 23:43

Acha pisałam o poliklinice na weterynarii w Kortowie
mona_77
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Natalia i Galwin » 2007-02-04, 19:42

Ja z ręką na sercu polecam klinike na Kaprów w Gdańsku. Wszystko na miejscu - i specjaliści i "normalni" weci :-)
Avatar użytkownika
Natalia i Galwin
 
Posty: 4226
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-27, 22:27
psy: Galwin (*)

Postprzez kiwi » 2007-06-22, 11:22

My od lat chodzimy na ul.Migowską do p.Tadeusza Popławskiego, kilka razy uratował mi psy, a konsultacje ma tam też p.Prof.Bohdan Rutkowiak
Avatar użytkownika
kiwi
 
Posty: 382
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-09, 22:37
Lokalizacja: Pręgowo koło Gdańska
psy: Daktyl i Groszek, [*] Melon Arbuz Imbir Agrest

Postprzez DAREK,MAŁGOSIA » 2008-02-06, 00:10

Polecamy lecznicę dla zwierząt w Gdańsku-Osowej, ul. Feniksa 28 (www.lecznica gdansk.pl).
Pani lek.wet. Małgorzata Taube (specjalista chorób psów i kotów) sama ma szwajcara - ma świetne podejście do piesków, bardzo rozsądnie doradza w kwestii opieki, karmienia psiaków.
Wizyta psa w tej lecznicy odbywa się "bezstresowo". Podczas szczepienia pies nawet nie jest w stanie się zorientować kiedy było ukłucie.
Lecznica dobrze wyposażona w sprzęt - polecamy - przekonajcie się sami!
Avatar użytkownika
DAREK,MAŁGOSIA
 
Posty: 40
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-01-08, 00:19
Lokalizacja: Tuchom k. trójmiasta

Postprzez agapi » 2008-03-14, 12:19

Też chodzę do doktor Taube :-) gdyż mieszkałam przez ok 10 lat właśnie na Feniksa na przeciwko tej lecznicy :-D Pani doktor wiele razy bardzo nam pomogła i uważam ją ogólnie za dobrego lekarza, jednakże w poważniejszych przypadkach jednak konsultowałam się jeszcze z innym lekarzem. Poza tym jeśli psiak jest stałym klientem jak np. nasza Astra :-D to pani doktor nie bierze żadnych pieniędzy za wizytę, otrzymaliśmy również numer komórkowy pani doktor i zawsze w nagłym przypadkach mamy gdzie dzwonic i pani doktor nigdy nie odmawia pomocy jest też zawsze możliwośc wizyty domowej :-) Dodam że pani Małgosia jest przemiłą osobą :-) i nasza Astra zawsze dostaje jakieś smakołyki na zachetę :-P Mam też nadzieję że z Piratem nie będziemy tak często widywać się z panią doktor jak z nasza chorowitą bokserką :-/
Avatar użytkownika
agapi
 
Posty: 181
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-02-28, 13:25
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
psy: Pirat "Szczęście Ty Moje"& Astra:)

Re: DOBRY wet. z Gdańska lub Olsztyna

Postprzez Wydra » 2008-04-28, 22:19

Chciałabym zrobić Dinowi badania krwi i RTG stawów .Interesuje mnie Bydgoszcz lub Gdańsk.Bardzo proszę o pomoc w tym temacie i podesłanie mi kilku sprawdzonych adresów. :->
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: DOBRY wet. z Gdańska lub Olsztyna

Postprzez Natalia i Galwin » 2008-04-28, 22:22

RTG w Gdańsku - profesor Kopczewski na Kaprów tylko i wyłącznie. Badania krwi - hmmm.... Z tym też mam problem wiec jak ktoś ma dobre laboratorium to piszcie ;-)
Avatar użytkownika
Natalia i Galwin
 
Posty: 4226
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-27, 22:27
psy: Galwin (*)

Re: DOBRY wet. z Gdańska lub Olsztyna

Postprzez Wydra » 2008-04-28, 22:26

Możecie podać dokładniejsze namiary :?:
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: DOBRY wet. z Gdańska lub Olsztyna

Postprzez Natalia i Galwin » 2008-04-28, 22:27

Antoni Kopczewski - ul. Kaprów 10, Gdańsk, (0-58) 552-12-68
Przyjmuje tylko we wtorki od godziny 16.
Avatar użytkownika
Natalia i Galwin
 
Posty: 4226
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-27, 22:27
psy: Galwin (*)

Re: DOBRY wet. z Gdańska lub Olsztyna

Postprzez Wydra » 2008-04-28, 22:30

Bardzo dziękuję.Czy on tylko robi RTG czy też zrobi ogólne badanie :?:
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: DOBRY wet. z Gdańska lub Olsztyna

Postprzez Wydra » 2008-04-28, 22:33

Bardzo dziękuję.Czy on tylko robi RTG czy też zrobi ogólne badanie :?:
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Następna strona

Powrót do Spis polecanych lecznic i ciekawe linki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości