Czy ktoś może polecić lecznicę w Olsztynie?

Możemy tutaj zarówno wymieniac się opiniami na temat polecanych lecznic, jak i podawac linki do ciekawych stron o zdrowiu Szwajcarów, bądź przytaczać całe artykuły

Moderator: saba&mlis

Czy ktoś może polecić lecznicę w Olsztynie?

Postprzez C.A. » 2007-01-31, 08:04

Ponieważ mam doświadczenia z przeróżnymi lekarzami w Olsztynie i...niestety nie trafiłam na kogoś komu w pełni jestem w stanie zaufać :-( Chciałabym wiedzieć czy może ktoś z forumowiczów ma lepsze doświadczenia i może polecić lekarza weterynarii z prawdziwego zdarzenia w Olsztynie?
Avatar użytkownika
C.A.
 
Posty: 167
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-12, 09:02
Lokalizacja: Olsztyn/Gutkowo
psy: Koka, Janeczka, Ginger, Amon(dspp)
Hodowla: Caveat Actor

Postprzez mona_77 » 2007-02-01, 16:29

CZEŚĆ.KIEDYŚ MIAŁAM JAMNIKI I W TEJ KWESTI NAJLEPSZY BYŁ B.TWORKOWSKI.OBECNIE MAM BERNENKĘ I JEZDŻE Z NIA DO POLIKLINIKI W KORTOWIE JEST TAM TAKA FAJNA PANI ANITA ZAWSZE MA CZAS, ODPOWIADA NA WIELE PYTAŃ, NIGDY MNIE NIE "ZLAŁA" CO PRAWDA NIGDY NIE MIAŁAM AŻ TAKICH WIELKICH PROBLEMÓW Z SUNIĄ, A ZA PORADY NIGDY NIE BIERZE KASY TAK JAK INNI.
mona_77
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez C.A. » 2007-02-01, 17:12

Cześć Mona_77,dzięki za odpowiedź.Doktor Tworkowski robił cesarkę mojej rottweilerce Andrze,w ubiegłym roku.I byłam zadowolona do czasu, kiedy sunia zaczęła się wybudzać z narkozy....w domu.Gdybym wiedziała wcześniej jakie wiąże się z tym niebezpieczeństwo ,za skarby nie zabrałabym jej z lecznicy do momentu wybudzenia. :-? A w Kortowie za każdym razem trafiam na kogoś innego :-/W zasadzie, poza złożeniem złamanej łapy mojej Zecie i przedłużającej się ciąży Andry (gdyby od razu zrobili cesarkę udałoby się uratować szczeniaczka)nie szukałam na razie poważniejszej interwencji w Kortowie. Fajnie,że się odezwałaś bo dobrze jest wymienić tego rodzaju doświadczenia.
Może ktoś jeszcze????
Avatar użytkownika
C.A.
 
Posty: 167
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-12, 09:02
Lokalizacja: Olsztyn/Gutkowo
psy: Koka, Janeczka, Ginger, Amon(dspp)
Hodowla: Caveat Actor

C.A

Postprzez mona_77 » 2007-02-01, 21:58

To chyba o tobie o tobie wyczytałam,że tez tak jak ja byłaś w mniejszosci (kobiecej),napisz na jakiej dzielnicy mieszkasz,fajnie by było umówić się wiosną na spacer z nasymi dziewczynkami moja jest bardzo otwarta do kontaktów z innymi psami. Pozdrawiam MAGDA i MONA..
mona_77
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez C.A. » 2007-02-02, 09:24

Bardzo chętnie się spotkamy :-) Mieszkam w Gutkowie,1000m od jeziora Redykajny,pod samym lasem.Chyba lepiej by było spotkać się u nas-jest dużo swobody i psiaki mogą biegać luzem,zapraszamy :lol: A wy z której jesteście części Olsztyna?
Avatar użytkownika
C.A.
 
Posty: 167
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-12, 09:02
Lokalizacja: Olsztyn/Gutkowo
psy: Koka, Janeczka, Ginger, Amon(dspp)
Hodowla: Caveat Actor

Postprzez mona_77 » 2007-02-02, 15:39

WITAM C.A.
My mieskamy na osiedlu Wadąg zaraz przed Kieźlinami,równiez duzo przestrzeni,taże będziemy mogły sobie urozmaicać raz tu, raz tu.Naszczęśie moja już się przyzwyczaiła do samochodu, i mogę ją wszedzie wozić,tylko miasta nie lubi za bardzo, mam wrażenie że jest tam jej za ciasno i głośno. Pozdrawiamy Magda i Mona.
mona_77
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez C.A. » 2007-02-02, 16:07

Oj ,to możemy nawet lasami do siebie dojechać.Fajnie ;-)
Avatar użytkownika
C.A.
 
Posty: 167
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-12, 09:02
Lokalizacja: Olsztyn/Gutkowo
psy: Koka, Janeczka, Ginger, Amon(dspp)
Hodowla: Caveat Actor


Powrót do Spis polecanych lecznic i ciekawe linki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości