Poszukiwany dobry weterynarz w Poznaniu

Możemy tutaj zarówno wymieniac się opiniami na temat polecanych lecznic, jak i podawac linki do ciekawych stron o zdrowiu Szwajcarów, bądź przytaczać całe artykuły

Moderator: saba&mlis

Poszukiwany dobry weterynarz w Poznaniu

Postprzez Artur_ » 2010-06-06, 10:12

Poszukuję dobrego weterynarza z Poznania. Mam rocznego DSPP, który od jakiegoś czasu ma nawracający problem z powiększonymi kaletkami na stawach kolanowych przednich łap oraz kulawizną przedniej prawej łapy. Miał już robione zdjęcia rtg, które niewiele wykazały, był leczony lekami przeciwzapalnymi, póki co bez większego efektu. Z góry dzięki za pomoc
Artur_
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Poszukiwany dobry weterynarz w Poznaniu

Postprzez iwona_k1 » 2010-06-06, 11:00

Tutaj to chyba Adam mógłby pomóc...viewtopic.php?f=91&t=2155
Avatar użytkownika
iwona_k1
 
Posty: 4394
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-11-23, 21:27
Lokalizacja: Sosnowiec
psy: Ursa Puchate Kreple,Zorn(*) Agis Petkowskie Wzg

Re: Poszukiwany dobry weterynarz w Poznaniu

Postprzez Guard » 2010-06-06, 11:08

My też mamy DSPP 3 panienki i jedna z nich miała problem z kaletką. Odpukać od prawie dwóch lat mamy spokój. Zawdzięczamy to naszemu wspaniałemu doktorowi. Przyjmuje w "Pluto" na os. Jagiellońskim lub w Luboniu przy ul. Siostry Faustyny, a operuje w "Akademickiej" na Wojska Polskiego. Należy pytać o dr Pawła Antosika. Ja polecam gorąco!
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Re: Poszukiwany dobry weterynarz w Poznaniu

Postprzez frappe » 2010-06-07, 19:06

Doktora Antosika, również polecam !

Polecam również klinike przy ul. Naramowickiej.
frappe
 
Posty: 1528
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-01, 22:18
Lokalizacja: POZNAŃ

Re: Poszukiwany dobry weterynarz w Poznaniu

Postprzez Wiola&Nero » 2010-06-07, 19:16

A ja poszukuję urologa z dobrym USG :-> Czy ktoś z poznaniaków ma doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu chorób nerek u psijaciół :?:
Ps. Sorry, że podłaczam się pod temat, ale mam nadzieje na odzew.
Odnośnie tematu - Artur a gdzie leczyłeś psiaka. Na Bnińskiej problemy stawowe konsultuje dr Golec. Ma uprawnienia ZK do wpisów w rodowód, zakładam więc, że wiedzę w tym względzie też posiada :-> (ale nie miałąm sposobności osobiście przetestować). Iwonka dobrze sugeruje- Adam - Brożkin miał przejścia ze swoją Boną, może coś podpowie.
Avatar użytkownika
Wiola&Nero
 
Posty: 608
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-09-18, 15:25
Lokalizacja: okolice Poznania
psy: Nike(*), Gina i Nero-BPP

Re: Poszukiwany dobry weterynarz w Poznaniu

Postprzez frappe » 2010-06-07, 20:13

Ja moją Kiarunie, która chorowała na przewlekłą niewydolność nerek i leczyłam ją wojska polskiego w lecznicy akademickiej i na naramowicach w klinice
frappe
 
Posty: 1528
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-01, 22:18
Lokalizacja: POZNAŃ

Re: Poszukiwany dobry weterynarz w Poznaniu

Postprzez Artur_ » 2010-07-06, 23:54

Na początek dziękuję za rady odnośnie weterynarza.
Kulawizna minęła po kilku tygodniach. Bastek był leczony preparatami przeciwzapalnymi choć objawy ustąpiły akurat gdy nie stosował od jakiegoś czasu nic.
Kaletki natomiast narosły ponownie i byliśmy u dr Antosika. Nakłuł i podał steryd+antybiotyk do torebki. Obejrzał zdjęcia i stwierdził, podobnie jak poprzedni weterynarz , że dysplazji stawów kolanowych nie widzi. Sam weterynarz wydaje się być doświadczony i podchodzi do terapii profesjonalnie. Za jakiś czas jesteśmy u niego na ciąg dalszy terapii.
Artur_
 
Ostrzeżeń: 0


Powrót do Spis polecanych lecznic i ciekawe linki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości