Lecznica weterynaryjna Dr. Kopackiego w Pruszkowie

Możemy tutaj zarówno wymieniac się opiniami na temat polecanych lecznic, jak i podawac linki do ciekawych stron o zdrowiu Szwajcarów, bądź przytaczać całe artykuły

Moderator: saba&mlis

Lecznica weterynaryjna Dr. Kopackiego w Pruszkowie

Postprzez Kate » 2010-08-22, 00:32

Od samego początku działania tej lecznicy mamy przyjemność tam chodzić. Jest naprawdę bardzo dobrym weterynarzem, jeszcze nigdy nie zawiedliśmy się na nim. Specjalnie z Milanówka jeżdżę do niego.
Strona główna : http://www.wet.net.pl/index.html

W Milanówku, na miłość Boską odradzam "lecznicę" na ul. sportowej. Żadnego dobrego słowa o tych weterynarzach nie usłyszałam. Wręcz przeciwnie. No i sama niestety miałam okazję się o tym przekonać, jak mojej śwince morskiej facet podał lek w strzykawce na chorą łapkę. Miała tylko suchą, już prawie się goiła. A ten potwór nie dość, że podał jej nie to co trzeba to jeszcze w dużej ilości i nie zapisał tego w zeszycie, więc żadnego dowodu na to nie mieliśmy. Zniszczył jej jelita i przez cały miesiąc się męczyła (codziennie chodziłam z nią do innej lecznicy, żeby walczyć o jej życie), a potem odeszła na moich rękach...
Avatar użytkownika
Kate
 
Posty: 17
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-04-07, 14:35
Lokalizacja: Milanówek
psy: Granda

Re: Lecznica weterynaryjna Dr. Kopackiego w Pruszkowie

Postprzez kruszon » 2010-08-22, 22:29

A my w Pruszkowie polecamy dr Burbelkę http://www.jbweterynaria.com/

Jest super i ma fajne podejście do psów i kotów, a do tego rozsądny cennik - płaci się za to co zrobi, a nie za tzw. "klapnięcie drzwiami"... ;-)
Avatar użytkownika
kruszon
 
Posty: 865
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 22:02
psy: Kruszon

Re: Lecznica weterynaryjna Dr. Kopackiego w Pruszkowie

Postprzez saba&mlis » 2010-08-30, 20:29

Dzis odwiedzilam z Sabcia przychodnie Dr.Kopackiego w Pruszkowie, wydaje sie OK, lekarz bardzo starannie zbadal piesa i caly czas tlumaczyl co nalezy robic, czego mozna sie spodziewac itd, zobaczymy jeszcze jakie beda efekty leczenia. Moze cos wiecie o przychodni Auxiliumw w Milanowku, Krolewska 64a (http://www.przychodnia-auxilium.pl)? mialabym blizej niz do Pruszkowa.
Sabcia z rodzina
Avatar użytkownika
saba&mlis
Moderator Działu
 
Posty: 2939
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-15, 10:49
Lokalizacja: okolice W-wy
psy: Buba

Re: Lecznica weterynaryjna Dr. Kopackiego w Pruszkowie

Postprzez Kate » 2010-08-30, 23:24

Byłam w Auxilium raz, gdy moja poprzednia berneńka potrzebowała natychmiastowej wizyty (miała prawie udar cieplny). Lekarz był miły, sympatyczny i zabawny. Raczej jeszcze nie mogę polecić, bo byłam tylko raz. To chyba jedyna lecznica weterynaryjna w Milanówku, która wydaje się normalna :D
Avatar użytkownika
Kate
 
Posty: 17
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-04-07, 14:35
Lokalizacja: Milanówek
psy: Granda

Re: Lecznica weterynaryjna Dr. Kopackiego w Pruszkowie

Postprzez saba&mlis » 2010-09-02, 20:08

Problem z przychodnia Auxilium jest taki ze pracuje tam chyba 10 lekarzy, czyli leczenie raczej anonimowe :-/ , zaleta to dlugie godziny otwarcia :-> , choc bylo by jeszcze lepiej gdyby byl w okolicy calodobowy dyzur weterynaryjny.
Avatar użytkownika
saba&mlis
Moderator Działu
 
Posty: 2939
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-15, 10:49
Lokalizacja: okolice W-wy
psy: Buba


Powrót do Spis polecanych lecznic i ciekawe linki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości