Podziekowania dla przychodni Auxilium w Milanówku

Możemy tutaj zarówno wymieniac się opiniami na temat polecanych lecznic, jak i podawac linki do ciekawych stron o zdrowiu Szwajcarów, bądź przytaczać całe artykuły

Moderator: saba&mlis

Podziekowania dla przychodni Auxilium w Milanówku

Postprzez saba&mlis » 2010-12-11, 17:33

Chcialaby w tym miejscu serdecznie podziekowac Zespolowi Weterynarzy w Przychodni Weterynaryjnej Auxilium w Milanowku (http://www.przychodnia-auxilium.pl/).
Kiedy moja Saba dostala skretu zoladka dzwonilam do 3 przychodni w mojej okolicy gdzie wiem ze przeprowadzane sa operacje. W dwoch odeslano mnie do Warszawy do szpitala (dodam ze byly bardzo zle warunki pogodowe, godziny szczytu i wielokilometrowe korki, dojazd mogl zajac nawet kilka godz, mimo ze to tyko 25km), w trzeciej, wlasnie Auxilium, lekarka powiedzial ze choc nie ma w tej chwili chirurga zebym przyjechala, to sprobuja psa ustabilizowac i przygotowac do operacji lub przewiezenia do szpitala. To uratowalo Sabie zycie, w ciagu pol godziny od zaobserwowania objawow pies juz dostal kroplowke i leki antyszokowe, mial odbarczony zoladek (spuszczone powietrze przy pomocy grubej igly i byl przygotowany do operacji. Jak chirurg dotarl do przychodni odrazu mogl przystapic do zabiegu. Dzieki wstepnej szybkiej pomocy obylo sie bez rozcinanania zoladka, zmiany scian zoladka byly niewielkie, usunieto uszkodzona sledzione i przyszyto zoladek do scian brzycha. Gdybym ten czas, w ktorym zajmowaly sie psem dwie lekarki, spedzila w samochodzie jadac do kliniki w Warszawie, pies mogby nie przezyc lub wymagal duzo powazniejszej operacji.
Znalam ta klinika wczesnie, niedawno leczylam w niej kota, ale nie do konca mialam do niej przekonanie, bo mlodzi lekarze, bo jest ich kilku i zawsze trafia sie inny (uwazalam ze lepszy jest jeden staly ). Dzis znam ich wszystkich :mrgreen:, bardzo jestem zadowolona z ich opieki nad Saba, cierpliwosci do namolnych i przewrazliwionych opiekow, oraz ich wiedzy ktora chetnie sie dziela. Dzis na przyklad dowiedzialam sie na temat atopowego zapalenia skory duzo wiecej niz w ciagu ostatnich 4 lat walki z tym problemem u mojego poprzedniego psa.
Avatar użytkownika
saba&mlis
Moderator Działu
 
Posty: 2939
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-15, 10:49
Lokalizacja: okolice W-wy
psy: Buba

Powrót do Spis polecanych lecznic i ciekawe linki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości