Wet z dużą wagą w Szczecinie

Możemy tutaj zarówno wymieniac się opiniami na temat polecanych lecznic, jak i podawac linki do ciekawych stron o zdrowiu Szwajcarów, bądź przytaczać całe artykuły

Moderator: saba&mlis

Wet z dużą wagą w Szczecinie

Postprzez Martucha » 2007-07-25, 22:36

Poszukuję weerynarza w Szczecinie, który byłby w stanie ważyć rocznego berneńczyka.
Oprócz tego potrzebny mi specjalista od psich oczu.
Z góry dziękuję
Martucha
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Dafne » 2007-07-26, 10:14

Polecam dr wet. Gugałę z ul Chopina tel. 091 454 18 06
Jest dociekliwy i staranny. Prześwietlenia, usg, alergie, urazy.
Wyleczył mojego berneńczyka. Trzeba wcześniej się rejestrować,
trochę się czeka, ale jak się ma tak kochanego psa to warto mieć dobrego weta.
Pozdrawiam. Jestem ze Stargardu - może kiedyś nasze berny by się spotkały?
Avatar użytkownika
Dafne
 
Posty: 298
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-25, 14:55
Lokalizacja: Stargard

Postprzez Draco » 2007-07-26, 13:45

Marta, faktycznie w tej klinice na ul. Chopina, jest specjalista od oczu, dr Cichocki. Mieliśmy już z nim kontakt, polecam, ale napisz jaki jest problem, co z Maxiem?
Avatar użytkownika
Draco
 
Posty: 277
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 08:43
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Martucha » 2007-07-26, 20:57

Ale numer tak się składa,że znam panią Kasię z tej kliniki :) A Maxowi od miesiąca ropieje oko, normalnie jakby woda z niego płynęła czasem. Próbowaliśmy specyfiku sklepowego, ostatnio nasz wet (z Pogodna) przepisał krople, ale jakoś nie widać poprawy. Dzięki za pomoc. A co do spotkania to jestem otwarta na propozycje.
Ostatnio edytowano 2007-07-26, 21:14 przez Martucha, łącznie edytowano 1 raz
Martucha
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Martucha » 2007-07-26, 21:04

A czy dr Cichocki też posiada wagę? Tak, by za jednym zamachem wszystko ;)
Martucha
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Draco » 2007-07-26, 21:38

Każda lecznica posiada wagę na której można zważyć każdego psa. W tej lecznicy także jest. Ale jeśli ropieje mu oko, to przemywajcie świetlikiem. Są też krople świetlika w aptekach, można zakrapiać. Z oczu zwykle płynie wydzielina i wychodzi aż na sierść. Jeżeli nie jest żółtawa, czy zielonkawa, to bym się nie przejmowała. Sprawdź, czy białkówka nie jest bardziej czerwona niż w drugim oku. Jeżeli mocno się różni, są zmiany w kolorze wydzieliny, to lekarz niezbędny, a jeżeli są delikatne, świetlik powinien złagodzić. Teraz kwitną różne drzewa i trawy, dlatego bardzo często psy mogą mieć podrażnione oczy. A może bawił się w bardziej piaszczystym miejscu i kurz podrażnił oko. Obserwuj i zdaj relację, a jeżeli bardzo cię to niepokoi, to okulista na Chopena powinien pomóc.
Avatar użytkownika
Draco
 
Posty: 277
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 08:43
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Martucha » 2007-07-26, 22:03

Taa, tylko np. nasz wet stwierdził że nie ma wagi na takeigo wielkoluda. A co do świetlika to już to wiem. Wydzielina jest bezbarwna. Spytałam się o lekarza, bo pani hodowczyni kazała mi się dowiedzieć o specjalistę.....Podejmę decyzje później, przynajmniej wiem gdzie będę mogła się zgłosić.
Martucha
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Dafne » 2007-07-27, 10:22

Waga jest duża podłogowa, ważą bernardyny, ważyli też kilka razy i moją kluskę.
Drako dobrze Ci poradził. Drapanko dla psiaka.
Avatar użytkownika
Dafne
 
Posty: 298
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-25, 14:55
Lokalizacja: Stargard

Postprzez Magda » 2007-08-01, 16:51

Draco napisał(a):Każda lecznica posiada wagę na której można zważyć każdego psa.

Tak powinno być ale niestety często nie jest, np. w naszym mieście, nie takim znowu małym, tylko jedna lecznica posiada wagę.... :-|
Avatar użytkownika
Magda
 
Posty: 3392
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 18:35
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Wet z dużą wagą w Szczecinie

Postprzez agad » 2008-05-10, 23:08

Potwierdzam, że weterynarze na Chopina są super. Uratowali mojego Amberka, kiedy to pożarł silica gel i będę im wdzięczna za to na zawsze. I na bieżąco są bardzo kompetentni i sympatyczni. Waga, usg bioder, inne badania i różne, dobre specyfiki profilaktyczne, karmy w ofercie. Polecam
Avatar użytkownika
agad
 
Posty: 11
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-01, 17:25
Lokalizacja: Szczecin


Powrót do Spis polecanych lecznic i ciekawe linki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości