NAJLEPSZA HODOWLA

Moderator: Halina

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez Vel_Pan_Rekin » 2009-09-16, 22:31

Tomek i Dżoja napisał(a):Za nic macie dobro. Oby was w piekle rozliczyli.



Wypraszam sobie. Żebyś nie napisał o jedno słowo za dużo, to lepiej dalsze dawki "hodowlanych mądrości" zachowaj dla siebie.
Avatar użytkownika
Vel_Pan_Rekin
 
Posty: 1763
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 06:34
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez Hekate » 2009-09-16, 22:33

Jakiej konkurencji, jak na razie większość piszących tu osób nie zajmuje sie hodowlą, więc jaki zysk mieliby liczyć, chyba że z łapówek za polecanie :lol:
Hekate
 
Posty: 7153
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-12-26, 01:56

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez AT » 2009-09-16, 22:33

Tomek Ty sie naprawdę zastanów co ty piszesz. Jaka konkurencja? Vel Pan Rekin nie hoduje psów, Hekate nie hoduje psów, Busola puki co jakoś też nie hoduje tak samo jak Marta, ja też nie mam hodowli i nie zamierzam nigdy być w tej kwestii dla nikogo konkurencją, o jakiej konkurencji Ty mówisz Chłopie? Może połóż się i prześpij bo chyba jesteś zmęczony...
Tomek i Dżoja napisał(a): Ja wiem komu sprzedawałem i tylko jeden piesek będzie reproduktorem.

I doprawdy chyba wróżbitą jakimś jesteś... do reproduktora droga jeszcze daleka, najpierw pies musi spełnić kilka wymogów - czy tak będzie na pewno dziś nikt nie jest w stanie powiedzieć.
Ostatnio edytowano 2009-09-16, 22:36 przez AT, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez Apcik » 2009-09-16, 22:35

Ten typ tak ma czy tylko udaje?

a ty myślisz, że do Twojej 'hodowli' to ludzie sie będa po szczeniaki w kolejce ustawiać nawet jak będa po 5000 :?: :!: bo drogie to napewno idealne :?: :shock:
jak ludzie płacą to ludzie wymagają.. Jeżeli ma ktoś wydać taka kase to raczej nie wybierze pierwszej lepszej hodowli a poszuka i poszpera bo ma troche rozumu w głowie...i jest wpełni świadom czego wymaga..
a jak poczyta sobie twoje wypowiedzi to ominie twoja hodowle szertokim łukiem!!
człowieku kompromitujesz się jeszcze bardziej... tylko jak bardzo jeszcze można :shock:
Avatar użytkownika
Apcik
Moderator Działu
 
Posty: 2985
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-08-15, 23:19
Lokalizacja: Cieszyn/Kraków
psy: Cezary

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez Busola » 2009-09-16, 22:36

Bernois. napisał(a):
Tomek i Dżoja napisał(a):Ci co by mnie nie polecali są z mafii.

A mnie właśnie trzeba polecać ale durni o tym nie wiedzą.


:lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen:

( miałam tu nie pisać, ale nie umiałam się powstrzymać.:-P nie wiem czy się śmiać, cyz płakać, ale moge pana zapewnić- ja na pewno nigdy nie polecę pana hodowli. też zostanę zaliczona do 'mafii' :-P ? )

Amanda, na początku sie smiałam, ale teraz to rycze w niebogłosy i krew mnie zalewa :roll: :evil:

heh, być może Tomek ma troche racji, użytkownicy forum to taka psia rodzina, jak rodzina mafijna i do tego durna :-P ;-)
Tomek po raz kolejny nas obraża :roll: :-?
Tomek i Dżoja napisał(a):Tak jest. Ci co by mnie nie polecali są z układu. Dla takich ludzi jak wy liczy się zysk i nie chcecie konkurencji. Za nic macie dobro. Oby was w piekle rozliczyli.

Ja wiem komu sprzedawałem i tylko jeden piesek będzie reproduktorem.

o matko, AŻ JEDEN? :shock: to o jednego za dużo
Busola
 
Ostrzeżeń: 0

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez Dżiani » 2009-09-16, 22:36

Ten wątek zaczyna mnie wciągać bardziej niż "M jak miłość" i "Plebania" :lol:

Tomek, jak będziesz jechał w moje strony to ja pije Jack'a Danielsa. Koniaków nie lubię. I od razu kup w jak największej flaszce, żeby kilka razy jechać ;-)
Avatar użytkownika
Dżiani
 
Posty: 905
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:23
Lokalizacja: Mysłowice
psy: h. ARESIBO FCI

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez Vel_Pan_Rekin » 2009-09-16, 22:39

Wnioskuję o zamknięcie, tudziez przeniesienie wątku do ukrytych.
Ktoś nowy przeczyta i gotów pomyśleć, że T&D ma rację :evil:
Avatar użytkownika
Vel_Pan_Rekin
 
Posty: 1763
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 06:34
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez Apcik » 2009-09-16, 22:41

Tomek i Dżoja napisał(a):Ja wiem komu sprzedawałem i tylko jeden piesek będzie reproduktorem.


o czyli mamy zapewnienie typu szczeniak po championie też będzie championem :lol: :lol:
a po czym to Tomku stwierdzasz... bo z tego co mi się wydaje 'twoje' szczeniaki chyba nie były jeszcze na żadnej wystawie...chyba, że ty jako wzorowy hodowca wiesz już to w tym okresie, że szczon będzie idealny pod każdym względem :->
chyba, że o innym typie 'reproduktora' mówimy..
Avatar użytkownika
Apcik
Moderator Działu
 
Posty: 2985
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-08-15, 23:19
Lokalizacja: Cieszyn/Kraków
psy: Cezary

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez Tomek i Dżoja » 2009-09-16, 22:47

I tak widać że to jest jak z markami ubrań i butów. Jest kilka marek co mogą sobie pozwolić na wysokie ceny a reszta nie może sobie na to pozwolić. A te tańsze nie zawsze muszą być gorsze. To samo jest ze mną. Nie mam wyrobionej marki ale nic innego nie można mi zarzucić. I tak tylko raz miałem zamiar mieć teraz młode jak było już wiadome na początku.

Ja wiem który będzie zdobywał medale na wystawach. I mam nadzieję że ktoś nowy to przeczyta i uwierzy w prawdę jaką piszę.
Tomek i Dżoja
 
Posty: 128
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-03-02, 01:10
Lokalizacja: Sopot

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez AT » 2009-09-16, 22:50

Ależ Tomku zrozum wreszcie - Ty masz markę - sam sobie ją wyrabiasz kolejnymi wpisami na tym forum - ludzie czytają i wyrabiają sobie zdanie czy warto u ciebie kupić szczeniaka czy nie
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez Apcik » 2009-09-16, 22:55

Tomek i Dżoja napisał(a):I Nie mam wyrobionej marki ale nic innego nie można mi zarzucić.

:shock: no coments
Tomek i Dżoja napisał(a):I tak tylko raz miałem zamiar mieć teraz młode jak było już wiadome na początku.

Mam nadzieję, że ten zamiar się nie zmieni

Tomek i Dżoja napisał(a):Ja wiem który będzie zdobywał medale na wystawach.

oo to może niektórzy hodowcy skorzystali by z takiego 'jasnowidza'? co wy na to?

Tomek i Dżoja napisał(a):I mam nadzieję, że ktoś nowy to przeczyta i uwierzy w prawdę jaką piszę.

Broń Panie Boże :!:
Avatar użytkownika
Apcik
Moderator Działu
 
Posty: 2985
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-08-15, 23:19
Lokalizacja: Cieszyn/Kraków
psy: Cezary

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez dorciaj » 2009-09-16, 22:59

Ależ mój mąż to jest biznesman - zapłacił 2500zł za szczona - teraz kupi "łiskacza" i "czekoladki" i będziemy "trzepać" kasę jak się patrzy... już widzę nowe Audi Q7 na podwórku :-P

Ps. Tomku ... ja też jestem w tej mafii - a co? nie mam hodowli, niemam repro (narazie ;-) ) - bo przecież po Irkowi podrzucę tego Jack'a Danielsa (skoro już dzieki Tobie wiem, że lubi - i załatwione.
Komu i co muszę "podarować", żeby Fitusiowi Championat załatwić?
Avatar użytkownika
dorciaj
 
Posty: 4450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-15, 10:27
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
psy: Fito Piorun Aris

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez Tomek i Dżoja » 2009-09-16, 23:04

Dbacie o swoje interesy i będzie się starać gnoić wszystkich co będą chcieli coś mieć z tego tortu. A ja wiem ze jestem lepszy niż wielu tych super hodowców tak polecanych i cenionych. Bo jak pisałem to co mnie od nich różni to marka.
Tomek i Dżoja
 
Posty: 128
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-03-02, 01:10
Lokalizacja: Sopot

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez Hekate » 2009-09-16, 23:08

Tomku hamuj się, daję ci ostrzeżenie, jeżeli się nie uspokoisz zostaniesz zbanowany
Hekate
 
Posty: 7153
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-12-26, 01:56

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez Brożkin » 2009-09-16, 23:09

Tomek i Dżoja napisał(a):... To samo jest ze mną. Nie mam wyrobionej marki ale nic innego nie można mi zarzucić.


Łe tam. Coś by się znalazło. :mrgreen:

Błagam adminów o niezamykanie tego wątku! Fajnie jest. Sam nie wierzę w to co czytam, ale jest ciekawie. Ludzie zaskakują każdego dnia. Ludzkie charaktery są przeróżne, sposoby rozumowania nieodgadnione a teorie o mafii nie należą do rzadkości.
Wierzycie lub nie, ale sam zostałem o to posądzony! Na wystawie w Poznaniu nieopacznie przywitałem się z kilkoma osobami z tego forum i już przypięto mi wizytówkę chłopaka z układami czyli w rozumieniu Tomka "mafiozy". Sęk w tym, że ja nawet nigdy nie wystawiłem swojej Bony :lol: Ale co tam, układy już mam. Powiem więcej, w tym roku też będę na wystawie i będę się witał z jeszcze większą liczbą "znajomych" bo startuję w wyborach na Ojca Chrzestnego!

Zagłosujecie na mnie? Proszę!

Do Tomka:
Ja jako mafioza, kandydat na Ojca Chrzestnego "Berneńskiej Mafii" zapraszam na rozmowy. O życiu, hodowli, championacie, cenach itp. Złą wiadomością jest dla Ciebie to, że za "koniak", to nic nie załatwisz. Nie u mnie! Napchaj kopertę do granic wytrzymałości, to kilka rad Ci udzielę. Inaczej dupa zbita - zostaniesz sam ze swoimi teoriami. A tak na poważnie Tomku - Twoje podejście do hodowli idzie w złym kierunku. Nie traktuj jej jak firmę. A nawet jeśli tak to postrzegasz, to zapewniam, że firmę można prowadzić bez układów. Trzeba dużo wiedzy i ciężkiej pracy. Uwierz mi, wiem co mówię... No i generalnie w handlu jest taka zasada: kupisz tanio - sprzedaż dużo. Kupno drogiego psa nie gwarantuje "drogich" szczeniąt. No, ale to chyba jest właśnie ta wiedza...

Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
Brożkin
 
Posty: 613
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-04-11, 23:06
Lokalizacja: Poznań
psy: Bona, Tobi

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez AT » 2009-09-16, 23:11

Ania no co Ty przecież Tomek nas tylko obraża ;-) Nie możesz go zbanować bo kogo się biedak poradzi jak znowu będzie miał jakiś problem albo czegoś nie będzie wiedział? ;-)
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez Tess » 2009-09-17, 07:16

Tomek - widzę, że jesteś zwolennikiem "spiskowej teorii dziejów" - hodowcy ani własciciele psów to nie jest grupa gangsterska - bo tym własnie jest mafia - pisząc w ten sposób obrażasz nas wszystkich - kochających swoje psy, udzielających się na forum. Podczas trójmiejskich spotkań wszyscy bylismy dla Ciebie i Dżoji życzliwi - tym bardziej przykre jest Twoje zachowanie. Z powodu braku umiarkowania i - przepraszam - bzdur, które wypisujesz, a które szkaluja dobre imię forumowych hodowców jako admin zmuszona jestem udzielić Ci pierwszego ostrzeżenie. I proszę - pomyśl czasem zanim coś napiszesz, bo chyba nie chcesz być "trollem".
Tess
 
Posty: 3112
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-09, 12:15
Lokalizacja: Dłużyna/Elblag
psy: Niuniuś i Mila ( Maisa Szumiaca Knieja )

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez Guard » 2009-09-17, 07:16

Brożkin napisał(a):
Zagłosujecie na mnie? Proszę!


Jasne, na mnie możesz liczyć! :mrgreen:
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez Tess » 2009-09-17, 07:23

Inna sprawa, że jak na to spojrzeć obiektywnie to może faktycznie mamy "mafię" - w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Bo tworzymy społeczność w całej Polsce, wspieramy się ( mimo, że bywają tak ostre dyskusje, że wióry lecą " - w obliczu dobra psów wszystkie animozje schodzą na drugi plan.
Tess
 
Posty: 3112
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-09, 12:15
Lokalizacja: Dłużyna/Elblag
psy: Niuniuś i Mila ( Maisa Szumiaca Knieja )

Re: NAJLEPSZA HODOWLA

Postprzez dorciaj » 2009-09-17, 07:32

Tess napisał(a):Bo tworzymy społeczność w całej Polsce, wspieramy się ( mimo, że bywają tak ostre dyskusje, że wióry lecą " - w obliczu dobra psów wszystkie animozje schodzą na drugi plan.

Asiu i to czyni z tego forum szczególne miejsce.
Warto czasami przypominać "niektórym" forumkom, że obecność na forum nie jest przymusem. ;-)

Nie wiem czy Tomek zauważył ale to forum to nie tylko "dział ogłoszeń" ale przede wszystkim "zdrowie rasy", "pomoc psiakom" i wiele innych działów, które nijak się mają do "teorii spiskowej".
Avatar użytkownika
dorciaj
 
Posty: 4450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-15, 10:27
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
psy: Fito Piorun Aris

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hodowle Berneńczyków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości