Sherman-Łysy znalazł swoje miejsce na ziemi!

Szczęśliwe zakończenia - czyli udane adopcje

Moderatorzy: Aga-2, Milla

Re: Sherman-Łysy znalazł swoje miejsce na ziemi!

Postprzez MB » 2011-04-08, 16:47

Jak się miewacie?
Avatar użytkownika
MB
 
Posty: 1690
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-27, 23:15
Lokalizacja: Mazańcowice k.B-B
psy: Wania,Konrad,Fia, Solo['] Paiko['] Sasza[']

Re: Sherman-Łysy znalazł swoje miejsce na ziemi!

Postprzez Wydra » 2011-04-08, 18:41

podłączam się pod pytanie :-D
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Sherman-Łysy znalazł swoje miejsce na ziemi!

Postprzez Magdalena » 2011-04-09, 15:20

Dzisiaj robiliśmy zdjęcia i kolejne badania Shermiskowi. Komplet całego przodu. Opis odbieram w poniedziałek - ale dr. już wspomniał że nie jest dobrze. :-/ Zrobiliśmy także testy na wątrobę i trzustkę.\

Poprzednie badania OK.
Kał giardia intestinalis - negatywny - cholera wie co to, ja już się gubię w tych badaniach.
Kał pasożyty - negatywny Uff

Shermisko kuleje na przednią łapę raz mniej raz bardziej a najważniejsze że humor ma dobry. Kochane z niego psisko ale wyjatkowej troski :mrgreen: Póki co jest na famogaście, wit B, artrostopie.
Dzisiaj nie moze dojść jeszcze do siebie. Niestety nie wykonaliśmy gastroskopii bo 1. budżet miesięczny mi się już skonczył 2. Gastrolog orzekl, że zrobimy jak znow objawy się zaognią.

A tak co poza tym :?:
Wchodzimy już śmiało do pokoju syna (mojego rzecz jasna) :mrgreen: Ktoregoś wieczora siedzimy aż tu nagle Shermisko wstało i poszło do Grześka jr. gdzie rozłożyło się na dywanie i spało do rana ku naszemu olbrzymiemu zdziwieniu. :-D Powoli zaczyna spać na plecach co odbieram jako zadomowienie się :-D
Jest kochany i bardzo mądry pies.
Avatar użytkownika
Magdalena
 
Posty: 231
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-12-30, 11:50
Lokalizacja: Wwa-Wesoła Stara Miłosna
psy: Sherman

Re: Sherman-Łysy znalazł swoje miejsce na ziemi!

Postprzez Barbara_Bi » 2011-04-09, 20:05

Szerman kochany co z Tobą :?: Może trzeba by wspomódz leczenie ze skarpety :?: Albo z bazarków lub zbiórki :?:
Magdaleno trzymaj się dziewczyno :!:
Barbara_Bi
 
Posty: 198
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-02-19, 13:38
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP (Taga(*) King(*) Kaja(*)), Atena (znalezisko)

Re: Sherman-Łysy znalazł swoje miejsce na ziemi!

Postprzez Wydra » 2011-04-09, 21:57

Odpowiednia informacja do Magdy poszła :-D a i bazarki zaczynają być dedykowane Schermanowi, na razie 1 :mrgreen:
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Sherman-Łysy znalazł swoje miejsce na ziemi!

Postprzez Barbara_Bi » 2011-04-09, 22:02

W bazarkach to ja słaba jestem, ale chętnie wpłacę coś na leczenie psiska Szermaniska 8-)
edit: byki
Barbara_Bi
 
Posty: 198
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-02-19, 13:38
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP (Taga(*) King(*) Kaja(*)), Atena (znalezisko)

Re: Sherman-Łysy znalazł swoje miejsce na ziemi!

Postprzez Wydra » 2011-04-09, 22:07

Można zrobić wpłatę do Skarpety w tytule podać -pomoc dla Schermana kaska na pewno zostanie przekazana :-D
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Sherman-Łysy znalazł swoje miejsce na ziemi!

Postprzez Barbara_Bi » 2011-04-09, 22:15

Dzięki Wyderko :-D Kaskę dla Szermana wysłałam :-P
Ostatnio edytowano 2011-04-09, 22:31 przez Barbara_Bi, łącznie edytowano 1 raz
Barbara_Bi
 
Posty: 198
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-02-19, 13:38
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP (Taga(*) King(*) Kaja(*)), Atena (znalezisko)

Re: Sherman-Łysy znalazł swoje miejsce na ziemi!

Postprzez Julian » 2011-04-09, 22:20

A może poprostu Skarpeta Bereniki :)) wspomoże Shermana w diagnostyce typu gastroskopia i inne ,aby szybko znać wyniki i można było leczyć psa całościowo? Sytuacja trwa już trzeci tydzień.
Sherman to Nasz sztandarowy pies adopcyjny i wszystkim tu leży na sercu jego zdrowie i szczęście jakie go spotkało w postaci wspaniałego domu u Magdaleny! <prosi> <prosi>
A bazarki -oczywiście dla niego i dla innych. Ale to trwa ,a pomoc potrzebna jest szybko.
Jakie jest Wasze zdanie? <prosi> <prosi>
Avatar użytkownika
Julian
 
Posty: 1579
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-04-15, 15:49
Lokalizacja: Kraków
psy: Julian (*) ,Dumka (*) Berta ,Kronos

Re: Sherman-Łysy znalazł swoje miejsce na ziemi!

Postprzez Barbara_Bi » 2011-04-09, 22:23

TAK :!: :!: :!:
Barbara_Bi
 
Posty: 198
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-02-19, 13:38
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP (Taga(*) King(*) Kaja(*)), Atena (znalezisko)

Re: Sherman-Łysy znalazł swoje miejsce na ziemi!

Postprzez Wydra » 2011-04-09, 22:37

[
Julian napisał(a):A może poprostu Skarpeta Bereniki :)) wspomoże Shermana w diagnostyce typu gastroskopia i inne ,aby szybko znać wyniki i można było leczyć psa całościowo? Sytuacja trwa już trzeci tydzień.
Sherman to Nasz sztandarowy pies adopcyjny i wszystkim tu leży na sercu jego zdrowie i szczęście jakie go spotkało w postaci wspaniałego domu u Magdaleny! <prosi> <prosi>
A bazarki -oczywiście dla niego i dla innych. Ale to trwa ,a pomoc potrzebna jest szybko.
Jakie jest Wasze zdanie? <prosi> <prosi>

Jolu! już podobna propozycja została wysłana do" Magdaleny" na pw, czekamy na odpowiedź zwrotną od Magdy.
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Sherman-Łysy znalazł swoje miejsce na ziemi!

Postprzez Julian » 2011-04-09, 22:40

Bardzo dziękuję Roma/Wydra ,ale może Magdalena nie ma śmiałości ! Oni bardzo kochają Shermana i czują się za niego odpowiedzialni.
"Miłość to miłość " cytuję słowa Magdaleny.
Avatar użytkownika
Julian
 
Posty: 1579
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-04-15, 15:49
Lokalizacja: Kraków
psy: Julian (*) ,Dumka (*) Berta ,Kronos

Re: Sherman-Łysy znalazł swoje miejsce na ziemi!

Postprzez Barbara_Bi » 2011-04-09, 22:47

Magdalena napisała: "Shermisko kuleje na przednią łapę raz mniej raz bardziej a najważniejsze że humor ma dobry. Kochane z niego psisko ale wyjatkowej troski Póki co jest na famogaście, wit B, artrostopie.
Dzisiaj nie moze dojść jeszcze do siebie. Niestety nie wykonaliśmy gastroskopii bo 1. budżet miesięczny mi się już skonczył"...
Chyba nie ma co kombinować, trzeba pomóc :->
Barbara_Bi
 
Posty: 198
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-02-19, 13:38
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP (Taga(*) King(*) Kaja(*)), Atena (znalezisko)

Re: Sherman-Łysy znalazł swoje miejsce na ziemi!

Postprzez Wydra » 2011-04-09, 22:52

Dziewczęta! spokojnie :-) Magda jeszcze nie zdążyła odebrać mojego pw z propozycją pomocy ze "Skarpety Bereniki" które wysłałam o 19:25.Że pomoc jest potrzebna w to nikt nie wątpi.
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Sherman-Łysy znalazł swoje miejsce na ziemi!

Postprzez Julian » 2011-04-09, 23:06

Dla mnie temat jest prosty.
Są na forum ludzie ,którzy znają ceny takich badań.Prosimy o podanie i po sprawie.
Druga wersja tel .do kliniki w Warszawie ,która prowadzi Shermana,rozmowa z lekarzem jakie badania ,leki i jaki jest ich koszt ,wszystko jasne i pieniązki na klinikę.
Avatar użytkownika
Julian
 
Posty: 1579
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-04-15, 15:49
Lokalizacja: Kraków
psy: Julian (*) ,Dumka (*) Berta ,Kronos

Re: Sherman-Łysy znalazł swoje miejsce na ziemi!

Postprzez Wydra » 2011-04-09, 23:16

a czy problemem jest poczekać choćby do czasu kiedy Magda odbierze pocztę? .Dajcie nam czas i pozwólcie skontaktować się z Magdą.
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Sherman-Łysy znalazł swoje miejsce na ziemi!

Postprzez Magdalena » 2011-04-10, 08:19

Drodzy moi,
Dziękuję Wam ogromnie :oops:
Tak ja napisałam do Wyderki my staramy się bardzo dać sobie radę sami. Póki co wykonuję wszystkie badania zalecane - co prawda rozłożone na miesiące ale nie zaniedbuję ich. ( Nie, nie nikt mi tego nie zarzucił tak pisze :-D )-
Odnośnie łap przednich to dr ostrzegł mnie wczoraj, że łapy przednie potworne -ale po opis i kolejne leki mam pojechać w poniedziałek i wtedy się dowiem.
Jeśli potrzeba by było znów operować to rzeczywiście będę potrzebowała Waszej pomocy niestety :-/ Ale dopiero wtedy.
Ja osobiście jestem Wam wdzięczna za akcję Shermanową bo bez niej się nie obejdzie ale jest mi też wstyd że sama nie poradzę :-?
Podam Wam tel do kliniki i dr. Marcina - żebyście mieli wiedzę od źródła i znali każdy nasz krok.
Jeszcze raz dziękuję.
Odnośnie brzucha to czekam na wyniki testów trzustkowych i wątrobowych.
Póki co gotuję :lol: choć sama nie mogę w to uwierzyć + lekarstwa i na razie ( odpukać) z brzuchem OK
Ale uśmiechnięta morda - wynagradza wszystko.
Oj żeby nie było tak smutno - to wstawiam kilka zdjęć zaległych z przed choroby oraz z przed tygodnia z ogniska tak jak obiecałam w galerii.
Jeszcze raz Wam dziękuję.
Avatar użytkownika
Magdalena
 
Posty: 231
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-12-30, 11:50
Lokalizacja: Wwa-Wesoła Stara Miłosna
psy: Sherman

Re: Sherman-Łysy znalazł swoje miejsce na ziemi!

Postprzez Wydra » 2011-04-10, 10:51

Magdo! w kupie siła :)) wspólnymi siłami poradzimy sobie z przeciwnościami losu i ze zdrowiem Łysolca.Telefon do kliniki nam niepotrzebny masz nasze 100% zaufanie :-D to my jesteśmy Waszymi dłużnikami.
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Sherman-Łysy znalazł swoje miejsce na ziemi!

Postprzez allam » 2011-04-10, 14:25

Magdalena napisał(a)::
Tak ja napisałam do Wyderki my staramy się bardzo dać sobie radę sami. A dlaczego :?: Póki co wykonuję wszystkie badania zalecane - co prawda rozłożone na miesiące

- no właśnie.

:-D Magdo, żadnego faceta nie ma się na wyłączność, zawsze gdzieś tam jest mamuśka. A w przypadku Łysego do potęgi n. Wy nie macie się starać dawać sobie radę, albo sobie dajecie, albo potrzebna Wam pomoc, to nie żaden wstyd ani obowiązek. Wzięliście pod opiekę psa "z przeszłością" i z dużym prawdopodobieństwem na "przyszłość". Ale ten pies ma duuuużą rodzinę, która dołoży starań, coby mu niczego nie brakowało.
Jeżeli trzeba zrobić badania, to trzeba i nie ma na co czekać. Skarpeta sfinansuje, m.in. od tego jest. :-D
A kiedyś, jak będziesz miała nadwyżkę, wrzucisz coś do Skarpety i po sprawie. Uważam, że tu nie ma czasu na rozciąganie tego w czasie.

I nie dyskutuj, tylko się ciesz, że żadna z teściowych nie sprawdza w niedzielę o 7 rano, czy aby odpowiednio dbasz o "synusia". :lol: :lol: :lol: i nie wpada z pasztetem dla niego upieczonym :lol: :lol: .
allam
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Sherman-Łysy znalazł swoje miejsce na ziemi!

Postprzez Julian » 2011-04-10, 18:23

allam napisał(a):
:-D Magdo, żadnego faceta nie ma się na wyłączność, zawsze gdzieś tam jest mamuśka. A w przypadku Łysego do potęgi n. Wy nie macie się starać dawać sobie radę, albo sobie dajecie, albo potrzebna Wam pomoc, to nie żaden wstyd ani obowiązek. Wzięliście pod opiekę psa "z przeszłością" i z dużym prawdopodobieństwem na "przyszłość". Ale ten pies ma duuuużą rodzinę, która dołoży starań, coby mu niczego nie brakowało.
Jeżeli trzeba zrobić badania, to trzeba i nie ma na co czekać. Skarpeta sfinansuje, m.in. od tego jest. :-D
A kiedyś, jak będziesz miała nadwyżkę, wrzucisz coś do Skarpety i po sprawie. Uważam, że tu nie ma czasu na rozciąganie tego w czasie.

I nie dyskutuj, tylko się ciesz, że żadna z teściowych nie sprawdza w niedzielę o 7 rano, czy aby odpowiednio dbasz o "synusia". :lol: :lol: :lol: i nie wpada z pasztetem dla niego upieczonym :lol: :lol: .


Pięknie to ujełaś,brawo <prosi>
Magdalena układaj czasowo jak Tobie pasuje i do dzieła!!!!!!
Avatar użytkownika
Julian
 
Posty: 1579
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-04-15, 15:49
Lokalizacja: Kraków
psy: Julian (*) ,Dumka (*) Berta ,Kronos

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Już w nowych domach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron