Entlebucher- Whisky pomoc w szukaniu domku- już znalazła

Szczęśliwe zakończenia - czyli udane adopcje

Moderatorzy: Aga-2, Milla

Entlebucher- Whisky pomoc w szukaniu domku- już znalazła

Postprzez ania dąbrowa górnicz » 2009-08-30, 12:14

Witam was wszystkich to co teraz napisze może niektórych napawać nienawiścia do mnie, ale nie po to moim zdaniem jest forum by kogos oczernaić i mówić nieprzyjemne dla właścicieli słowa.....
Otóż moja sytuacja rodzinna bardzo się skomplikowała niektóre osoby są wtajemniczone, kurcze ciężko mi to pisać ale muszę , sprzedaję Whisky Entliczka :-( nawet nie wiem jak pisać........cieżko mi bardzo......
Sytuacja rodzinna i konflikty niesamowite między suniami... co skończyło się 2 razy u wet z szyciem, jest wszystko wporządku, jest zdrowa sunia i przekochana.
Whisky ma skończony rok, nie jest na nic uczulona, posiada wszystkie szczepienia, równierz osiągniećia wystawowe... Muszę znaleść nowy kochający domek dla niej..... Dlatego prosze was o POMOC w szukaniu dla nie nowych właścicieli, którzy obdarza ją miłością i opieką.....
Narzazie jeżeli ktos chciałby uzyskac informacji to gg 9215679 lub email RBieganski@o2.pl
Cena (1500zł)


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jeżeli ktos ma chęć napisania cos niemiłego prosze bardzo.....
Ale kogos skrytykowac jest łatwo a powiedzieć coś miłego trudniej ( nie wszyscy....)
Obrazek
Ostatnio edytowano 2009-08-30, 20:15 przez ania dąbrowa górnicz, łącznie edytowano 1 raz
ania dąbrowa górnicz
 
Posty: 432
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 21:29

Re: Entlebucher- Whisky

Postprzez ania dąbrowa górnicz » 2009-08-30, 12:16

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
PROSZE O POMOC
ania dąbrowa górnicz
 
Posty: 432
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 21:29

Re: Entlebucher- Whisky

Postprzez Guard » 2009-08-30, 12:37

Z jakiej Hodowli jest Whisky? Rozmawaiłaś z hodowcą o poszukiwaniach nowych właścicieli?
Ja miałam taką sytuację z jednym moim psim wnukiem- właściciele z przyczyn losowych musieli poszukać nowego domu dla wcześniej kupionego u mnie szczeniaka, a że ja mam w umowie klauzulę o prawie pierwokupu, to sama jako hodowczyni znalazłam i wybrałam dla swojej wnusi domek, osobiście sprawdziłam nowych właścicieli i zawiozłam psinkę.
Pogadaj z hodowcą, może Ci w tym pomoże???
Hodowcy maja większy kontakt, z osobami zaineterowanymi zakupem szczeniaka danej rasy.
Musisz dołożyć wszelkich starań, aby sunia cierpiała jak najmniej i miała możliwość wcześniejszego zapoznania się z nowymi właścicielami.
Trzymam kciuki, a swoją drogą będę miała Twój problem na uwdze i popytam tu i ówdzie.
Każdy z nas może kiedyś stanąć, przed koniecznościa podjęcia takiej decyzji.
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Re: Entlebucher- Whisky

Postprzez Natalia i Galwin » 2009-08-30, 12:44

Z tego co wiem Whisky jest z hodowli Czandoria.
Popytam :!:
Avatar użytkownika
Natalia i Galwin
 
Posty: 4226
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-27, 22:27
psy: Galwin (*)

Re: Entlebucher- Whisky

Postprzez Magda » 2009-08-30, 12:51

Aniu, trzymam kciuki, żeby Whisky znalazła fajny, kochający domek!!
Avatar użytkownika
Magda
 
Posty: 3392
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 18:35
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Entlebucher- Whisky

Postprzez ania dąbrowa górnicz » 2009-08-30, 13:02

Whisky jest z Hodowli Czandoria
mama to Pumi Porażynianka a tata to Von Den Gansewiesen

Hodowca został poinformowany i P.Agnieszka wyraziła chęć pomóc w znalezieniu nowego domku :-)
ania dąbrowa górnicz
 
Posty: 432
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 21:29

Re: Entlebucher- Whisky

Postprzez ania dąbrowa górnicz » 2009-08-30, 13:06

Whisky jest dobrze wysocjalizowana ma kontakt z dziećmi, straszna pieszczocha, ma świetny charakter, bardzo lubi towarzyszyć osobom, uwielbia zabawy i gonitwy, jest bardzo żywiołową sunią, lubi jazdy samochodem.
ania dąbrowa górnicz
 
Posty: 432
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 21:29

Re: Entlebucher- Whisky pomoc w szukaniu domku

Postprzez Agnieszka » 2009-08-30, 22:28

Tak to niestety czasem w życiu bywa ...Nie wszystko jest takie jak sobie zaplanowaliśmy. Dołoże starań zeby znależć Whisky nowy domek .Jeżeli ktoś chciałby entlika odchowanego , kochanego pieszczocha , stróża , ale przede wszystkim przyjaciela to śmiało niech wyrazi chęć posiadania Whisky.Prosze się nie obawiać , że to roczny piesek , że się nie przyzwyczaji.Tak wcale nie musi być . Wiem , że Ania dba o Whisky i że jest to bardzo mądra sunia :-) Damy rade :lol:
Avatar użytkownika
Agnieszka
 
Posty: 1151
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 22:54
Lokalizacja: Granówko
psy: www.czandoria.pl

Re: Entlebucher- Whisky pomoc w szukaniu domku

Postprzez iwona_k1 » 2009-08-30, 22:52

Jakie taki psiak musi mieć warunki?
Avatar użytkownika
iwona_k1
 
Posty: 4394
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-11-23, 21:27
Lokalizacja: Sosnowiec
psy: Ursa Puchate Kreple,Zorn(*) Agis Petkowskie Wzg

Re: Entlebucher- Whisky pomoc w szukaniu domku

Postprzez Busola » 2009-08-31, 00:32

Aniu, czy to Whisky jest prowodyrką czy inna sunia? Pytam bo chcę wiedzieć jak zachowuje sie wśród innych psów.
Suńka śliczna ;-)
Busola
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Entlebucher- Whisky pomoc w szukaniu domku

Postprzez Cefreud » 2009-08-31, 11:13

czy mieszka w domu czy w bloku? Jak zachowuje się do innych psów? Jak w stosunku do dzieci? Czy jest hałaśliwa?
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: Entlebucher- Whisky pomoc w szukaniu domku

Postprzez Drixon » 2009-08-31, 11:16

Whiskey poznałam na wystawie w K-cach - to psijaciółka wszystkich stworzeń - a dzieci w szczególności Kocha ...
życzę małej Psijaciółce sobrego Domku ...
Aniu - przykro mi ze tak się podziało :-(
Avatar użytkownika
Drixon
 
Posty: 5589
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-08-25, 21:20

Re: Entlebucher- Whisky pomoc w szukaniu domku

Postprzez Magda » 2009-08-31, 11:41

Ania nie ma w tej chwili dostępu do internetu, prosiła mnie o przekazanie informacji.

- Whisky mieszka w domu jednorodzinnym, ma doskonały kontakt z dziećmi (Ania sama ma kilkuletniego synka),
jest otwarta i przyjacielska.

- dobrze zachowuje się w stosunku do innych psów (z Ritą bez problemu się dogaduje), jednak jest psem bardzo dynamicznym, pełnym energii i zaczepia inne psy zachęcając je do zabawy (nie toleruje tego druga suczka Ani, ON-ek Alpina). Whisky jest przyzwyczajona także do obecności kota.

- Whiski jest Młodzieżową Championką Polski

- uwielbia się bawić, biegać za piłką

- Ania zapomniała podać nr telefonu - 510 900 638 (prosiła, żeby przekazać, że po umówieniu się można przyjechać i obejrzeć Whisky (Ania mieszka w Dąbrowie Górniczej), także ze swoim psem czy innym zwierzakiem, żeby zobaczyć czy się ze sobą dogadują).

Widziałam Whisky kilka razy, jest naprawdę świetną, żywiołową suczką. Tyle, że charakter entliczków różni się troszkę od bernów, na pewno wymagają one więcej uwagi i ruchu aniżeli nasze misie.

Obrazek

Link do galerii Whisky http://bernenskafarma.pl/www/Gallery/View/4
Avatar użytkownika
Magda
 
Posty: 3392
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 18:35
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Entlebucher- Whisky pomoc w szukaniu domku

Postprzez kerovynn » 2009-08-31, 12:31

My tez trzymamy kciuki za znalezienie nowego domu :-) . Tu nie ma co krytykować bo w życiu różnie bywa. Nie znam Whiski ale znam jej mamę - Pumi. Cudowna sunia, bardzo żywiołowa, uwielbia zabawę - czasem jest wręcz prześmieszna w swoich psotach. Raz byłyśmy z Esią z wizytą u "babci"Agnieszki -Pumi uwielbia aportować kamyki i na mój widok od razu złapała jakiś w pyszczek i przybiegła radośnie machając ogonkiem. Ale ponieważ była już w zaawansowanej ciąży to zignorowałam kamyczek i pogłaskałam ją na pocieszenie. Pumi nie zrezygnowała - uparcie przybiegała z coraz to nowym kamyczkiem, trącała mnie łapką, kładła kamyk na kolanach i zaglądała mi w oczy śmiejąc się całą mordka.... jak i to nie pomogło to zaczęła czatować kiedy wstanę na chwilę i błyskawicznie podkładała mi kamyk pod.... cztery litery - cały czas uśmiechając się i merdając ogonkiem :mrgreen: :mrgreen: . Niesamowita była w tym zapraszaniu do zabawy :lol:
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: Entlebucher- Whisky pomoc w szukaniu domku

Postprzez Agnieszka » 2009-08-31, 13:28

A ja tak kocham Pumisie , że żeby nie fakt że mam już dosyć swoich psiaków to od razu bym Whisky od Ani wzięła do siebie . Tej psiej miłości nigdy za wiele. Entlebucher doskonale nadaje się do dwupaku.Nie robi jej róznicy czy pies czy suczka byle by miec towarzysza do swoich psikusów. :-)
Avatar użytkownika
Agnieszka
 
Posty: 1151
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 22:54
Lokalizacja: Granówko
psy: www.czandoria.pl

Re: Entlebucher- Whisky pomoc w szukaniu domku

Postprzez kerovynn » 2009-08-31, 13:35

Agnieszka napisał(a):Entlebucher doskonale nadaje się do dwupaku.Nie robi jej róznicy czy pies czy suczka byle by miec towarzysza do swoich psikusów. :-)


W czasie wspomnianej wizyty pojawili się również Państwo z dwupakiem - DSPP (brat mojej Esi) i Entliczek - brat Whisky. Zgodny, nierozłączny duet. W galerii szwajcarów chyba jest fotka :lol:
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: Entlebucher- Whisky pomoc w szukaniu domku

Postprzez Agama » 2009-08-31, 18:34

Aniu trzymamy kciuki ,aby wszstko dobrze się skończyło :lol: Whiski jest super zabawną suńką
Avatar użytkownika
Agama
 
Posty: 5685
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-03, 16:34
Lokalizacja: Góra Siewierska
psy: Philadelphia, Alhambra, Fiona, Kayah i Nemezis
Hodowla: Z CICHEJ GÓRKI

Re: Entlebucher- Whisky pomoc w szukaniu domku

Postprzez ania dąbrowa górnicz » 2009-08-31, 18:53

Dziękuję wam wszystkim za miłe słowa i trzymanie kciuków i POMOC jestem ogromnie wdzięczna wam....mam nadzieję że wszystko dobrze się skończy
Anna B. :-)
ania dąbrowa górnicz
 
Posty: 432
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 21:29

Re: Entlebucher- Whisky pomoc w szukaniu domku

Postprzez santa » 2009-09-02, 20:29

co za smutna wiadomosc :cry: :cry: :cry:
gdybym tylko mogla sama bym ja przygarnela.
popytam kogo sie da.
santa
 
Posty: 843
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-03-28, 21:47

Re: Entlebucher- Whisky pomoc w szukaniu domku

Postprzez santa » 2009-09-17, 12:37

czy sa jakies wiesci?
czy whisky znalazla nowy dom?
santa
 
Posty: 843
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-03-28, 21:47

Następna strona

Powrót do Już w nowych domach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość