Toruń - CWC - 22.08.2010

Moderator: Aga-2

Re: Toruń 22.08

Postprzez Vanilla Sky » 2010-08-25, 02:48

My również Gratulujemy!!!

Miło było poznać nowyc ludzi i pogłaskać, a nawet potrzymać malusią Dżez :mrgreen:

Zdjęcia - przepraszam za jakość, ale są :-) conajmniej połowa pod słońce, no ale nic :roll: ale był taki upał, że naprawdę zdjęcia robiłam, żeby tylko zrobić... :roll:

Mam nadzieję, że dobrze podpiszę

Castro Cherrylady
Obrazek

JOSZKO Berneńskie Ranczo
Obrazek

AUGUSTIN Swobodne Życie i CASTRO Cherrylady
Obrazek

Piękny KRUSZON - DIVER EASTER Mocny Akord
Obrazek

KRUSZON , JANTAR z Witobelskiej Przystani :-> i KADET OZZY z Aresibo
Obrazek

DŻEZ czeka na wejście na ring
Obrazek

KRUSZON i JANTAR
Obrazek

CHAMPAGNE Zielone Ścieżki - Demon i KASTORek Szumiąca Knieja
Obrazek

Demon
Obrazek
Obrazek

Kastorek, YOKOZUNA z Deikowej Doliny oraz Demonek
Obrazek

Otwarta lokaty
Obrazek

Hihi KastooreK
Obrazek

Bojowy DŻEZIK
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tinka - ETIUDA Szczęście Ty MOje - super pies
Obrazek
Avatar użytkownika
Vanilla Sky
 
Posty: 1519
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-03-15, 19:52
Lokalizacja: Bydgoszcz
psy: FEDERICO Bene Vobis i VANILLA SKY von Romanshof

Re: Toruń 22.08

Postprzez Vanilla Sky » 2010-08-25, 10:13

A Dżez na BISach będzie później, bo zdj. ma koleżanka. ;-)
Avatar użytkownika
Vanilla Sky
 
Posty: 1519
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-03-15, 19:52
Lokalizacja: Bydgoszcz
psy: FEDERICO Bene Vobis i VANILLA SKY von Romanshof

Re: Toruń 22.08

Postprzez Alicja i Spartki » 2010-08-25, 22:05

No to może my sie przyznamy jak to było ze spartkami na wystawie :-D ,ponieważ temat poważny dyskusje i wyniki więc bardzo postaram sie żeby było poważnie :-) :-) .chociaż dobrze wiem ze gdzie spartki to jakoś trudno sie dopatrzeć powagi :lol: :lol: ,no ale co ja poradzę tacy jesteśmy i już :lol: :lol: ale zaczne od poczatku.
Bardzo dziękuje Ani za miłe przyjęcie.Strasznie sie cieszę ze poznałam prawie cały ród z hodowli Maleństwa :-) Anie Ozzika Irka,Ulę i Nemo oraz wielu miłych ludzi i zwierzaków .Powiem tak Ania i Jacek maja zajefajny Grilllll :-D :-D :-D -oj pojadło się pojadło -o zapitce nie wspominam bo jest przed 22 :lol: :lol:
.No ale do rzeczy
Bardzo się cieszę ze Gabrysia tak bardzo sie sędziemu spodobała,bo jak tylko wbiegłam z nią na ring to juz wiedziałam ze lekko to nie będzie :-D :-D .Za diabła nie chciała mi się na początku ustawić w pozycji wystawowej -pewnie myslała ze jest w przedszkolu i zaraz zaczniemy zabawę z dziecmi .Od razu siadała na tyłek. No ale kiedy trzeba było zrobić kółeczko to już jakoś poszło :-) :-) .kiedy stanęliśmy do opisu sędzia sprawdził zęby budowę Gabrysia wpadła na cudowny pomysł że po co tak bez sensu stać skoro można pobawić się z panem sędzią .I zaczęło się :lol: :lol: zamiast stać przed sędzią jak piękna laska Gabrysia zrobiła SIAD potem panu sędziemu podała lewą łapkę :mrgreen: potem prawą łapkę,nie obyło się oczywiście żeby nie zrobić przybij piąstkę :-D a na zakończenie żeby pani dostała całkowicie zawału i nie podniosła sie już z gleby odwaliła swój stary numer SIAD ZAJĄCZKA :-D :-D .Już oczami wyobrażni widziałam własny pogrzeb przez te jej wydziwianie i czekałam kiedy sędzia powie proszę zejść z ringu a tu nic. Pan sędzia okazał się człowiekiem bardzo miłym i do tego bardzooo tolerancyjnym w stosunku do takich podlotków, wesołym i cierpliwym. Kiedy Gosia Megowa wysyłała mi wzrokowe esemesy :lol: :lol: coby Gabrysi wsadzić rękę pod brzuch żeby piknie stała już miałam zabrać się do dzieła a tu pan sędzia mówi,,,,,,,,,,,ależ proszę jej nie wsadzać reki pod brzuch bo zaraz garba dostanie i będę musiał napisać ze jest garbata :-D :-D :-D ,może mi pani wierzyć ze to jest piękna suka i nie musi pani jej urody poprawiać a to że tak miło sie ze mną wita to bardzo fajne .Ja juz ją dokładnie obejrzałem i swoje zdanie mam a panie zaraz przeleją je na papier. Trochę mi ulżyło ciśnienie opadło i pomyślałam sobie nie będzie taK ZLE :-) jestem bardzo bardzo szczęśliwa ze Gabrysia zdobyła złoto i CWC to juz drugie na 4 wystawy .Opis dostała taki,,,,,harmonijnie zbudowana suka,o ładnej górnej i dolnej lini,dobrze wypłaszczonej klatce piersiowej .Bardzo dobre katowanie i prowadzone kończyny .Głowa o ładnym kształcie, nozycowy układ szczek,dobra pigmentacja,bardzo ładne umaszczenie .Bardzo dobry gatunek szaty.
Prezio za to uratował honor spartków :-D ,zachował sie jak prawdziwy weteran i prezes do tego :-D .Z gracją piastowanego stanowiska :lol: :lol: wbiegł truchcikiem na ring i stanął oko w oko z sedzią :-D zęby pokazał pięknie i oczywiscie usłyszał od razu komplement,,,,,,,,,,ooo , zęby to ty masz lepsze ode mnie,,,,,,, :-D :-D :-D. Też chyba ujął za serce sędziego bo w opisie ma,,,,,,,,,,,,,,,,,,,pies o bardzo dobrej kondycji wystawowej, dobrze wypełniony korpus swobodny ruch,głowa o pięknym kształcie .Bogata w dobrym gatunku sierść. :-D :-D i jak to na prezesa przystało z ringu wyszedł ze złotym medalem :-D :-D .Co najważniejsze i z czego bardzo sie cieszę prezio na Bisie weteranów zajął IV lokatę a kiedy z nim wbiegałam na ring honorowy ludzie zaczęli bić mu brawo. Na prawdę ze wzruszenia popłynęły mi łzy .Mój dziadziuś kochany mimo takiej pogody dumnie zrobił kółeczko na ringu i jeszcze miał siłę wdrapać się na pudło :lol: :lol: .To tyle o nas .
strasznie sie cieszę ze spotkałam sie z Moniką od Rozetki -kupa czasu sie nie widzieliśmy.Jak zobaczyałm Wandzie to mnie z wrazenia zatkało :-D :-D .Wandzia wyglądasz cudnie poważnie , nawet bardzo cudnie-strasznie sie cieszę.Pozdrawiam wszystkich z którymi zdąrzyłąm zamienić chociaż słowo,z kim nie zdąrzyłam przepraszam ,ale siedzieliśmy w cieniu ze wzgledu na dziadziusia.Postaram sie nadrobić na kolejnej wystawie. :-) :-) .Do domu wróciliśmy cali i zdrowi.Puchar stanął na honorowym miejscu i ja powiem tylko tyle do zobaczenia na kolejnej wystawie . AAAAaaa przepraszam że jak to zwykle u mnie było za długo i pewnie zbyt wesoło.Zaraz dolaczę zdiecia
to co Gabrysia lubi najbardziej :-D
Obrazek
to co spartki lubią najbardziej :-D
Obrazek
pozycja na zajączka czyli wystawowa :lol:
Obrazek
oczekiwanie na BISA WETERANÓW
Obrazek

prezio już szczęśliwy z pucharem
Obrazek
spartki prawie w komplecie
Obrazek
Spartuś z córcią Sawcia i wnusią wcinaja uszy :-)
Obrazek
Ostatnio edytowano 2010-08-25, 22:39 przez Alicja i Spartki, łącznie edytowano 9 razy
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Re: Toruń 22.08

Postprzez meggy » 2010-08-25, 22:10

Zaraz wstawię zdjęcia z ringu honorowego ze Spartkiem :) na pudło to on wchodził i schodził ze trzy razy :lol: bo małe jakieś było :mrgreen:
Avatar użytkownika
meggy
 
Posty: 9039
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 11:22
Lokalizacja: Tuszyn.k.LODZI
Hodowla: FCI " Majowy Skarbiec "

Re: Toruń 22.08

Postprzez meggy » 2010-08-25, 22:22

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
jeszcze raz GRATULACJE :mrgreen:
Avatar użytkownika
meggy
 
Posty: 9039
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 11:22
Lokalizacja: Tuszyn.k.LODZI
Hodowla: FCI " Majowy Skarbiec "

Re: Toruń 22.08

Postprzez Alicja i Spartki » 2010-08-25, 22:23

Wiem Gosia :lol: :lol: bo pani durna zamiast preziowi wytłumaczyc ze trza na tym postać bo to bardzo honorowe miejsce , to nic a chłop rwał sie jak mógł do panienek które wbiegały :lol: :lol: :lol:
gosiu dziękuję za ZDIECIA MOGE UKRAŚĆ. :-D :-D
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Re: Toruń 22.08

Postprzez Wanda » 2010-08-26, 08:30

Alicja jesteś boska :)) Twoje relacje nie mają równych są nie powtarzalne, uwielbiam je... dzięki za miłe słowo;)
Brawo Prezes, brawo brawo!! Spartek jest w świetnej formie, tak pięknie reprezentuje rasę wspaniale Aluś ze Go pokazujecie.
Avatar użytkownika
Wanda
 
Posty: 1982
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 13:21
Lokalizacja: Rumia
psy: Beta(*),Dracoh(*),Basma,Ginnger,Hocus,Denzel,Lara
Hodowla: Szczęście Ty Moje

Re: Toruń 22.08

Postprzez Halina » 2010-08-26, 10:46

Ala, Ala, nie można się nudzić przy was :-)
Avatar użytkownika
Halina
Moderator
 
Posty: 6570
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 07:48
Lokalizacja: Dargiń
psy: Karo, Sotella,Ofra, Kora[*], Bora[*], Berni[*]
Hodowla: Szumiąca Knieja

Re: Toruń 22.08

Postprzez Cefreud » 2010-08-26, 17:11

usmiech z pycha mi nie schodzi :-) A zaraz do Malenstw zadzwonie i przepytam jak bylo :-)
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: Toruń 22.08

Postprzez anula » 2010-08-29, 20:40

Alu a my cieszymy się bardzo, że mogliśmy Was wszystkich gościć :mrgreen:
Bardzo, ale to bardzo mocno mnie cieszy kondycja Spartusia, liczę na to że Sawa będzie w tak samo dobrej kondycji w jego wieku. Widok berneńskich weteranów na wystawach sprawia mi ogromną radość. Ostatnio widać i Spartusia i Brendy czasami Eryczka, może jeszcze ktoś się pokusi o pokazanie bernusiów w poważnym wieku. :-D
Avatar użytkownika
anula
 
Posty: 7352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-09, 17:46
Lokalizacja: Toruń
Hodowla: Astrolabium

Re: Toruń 22.08

Postprzez anula » 2010-09-14, 10:12

W galerii związkowej znalazłam Alę z Gabi i Spartusiem fotka nr 53 http://torun.gra.pl/fotorelacje-4323,wy ... owych.html
Avatar użytkownika
anula
 
Posty: 7352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-09, 17:46
Lokalizacja: Toruń
Hodowla: Astrolabium

Poprzednia strona

Powrót do Wystawy 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron