Kielce - CACIB - 13-14.11.2010

Moderator: Aga-2

Re: Kielce 14.11.2010

Postprzez Drixon » 2010-11-15, 20:54

ups - to źle spisałam :-?
Avatar użytkownika
Drixon
 
Posty: 5589
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-08-25, 21:20

Re: Kielce 14.11.2010

Postprzez jaska » 2010-11-15, 21:26

ale widać przewodniczący zarządu oddziału łódzkiego może wszystko

Kieleckiego oddziału.
Też mam takie odczucie że na BISach są dorosłe psy z BOBami, ale mogę się mylić, trzeba sprawdzić w katalogu mój niestety z wrażenia nie został odebrany :-D
Avatar użytkownika
jaska
 
Posty: 434
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 22:32
Lokalizacja: Wyry
psy: B.B.,Darling & Dark Easter Mocny Akord
Hodowla: Mocny Akord

Re: Kielce 14.11.2010

Postprzez Cefreud » 2010-11-15, 21:53

Aga-2 napisał(a):
Dżiani napisał(a):
Aga-2 napisał(a):No, co jest? Czyżby nikt nie uwiecznił na kadrze najpiękniejszego psa kielecczyzny :?: Wstyd :!:
:mrgreen:
Aga, jak bym mógł mego faworyta nie uwiecznić ;-) - sory za jakość.

No to się Irku spisałeś :!: Uratowałeś honor wszystkich uczestników tej wystawy :mrgreen:
Hmm, jakoś Dyzio specjalnie do mnie nie przemawia, ale spisuję to na marną jakość zdjęć... ;-)



A ja wiem na pewno,ze skoro to jest Best of Kielce to ja tam psa kupować nie będę :lol:
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: Kielce 14.11.2010

Postprzez Busola » 2010-11-15, 22:22

jaska napisał(a):
ale widać przewodniczący zarządu oddziału łódzkiego może wszystko

Kieleckiego oddziału.


oczywiście, kieleckiego :oops:
juz zmieniam :->
Busola
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Kielce 14.11.2010

Postprzez Busola » 2010-11-15, 22:26

annasm napisał(a):Dla podgrzania atmosfery dodam że Pan Pies też ma CACIBa z Czarnogóry hi hi

nieee, Aniu, to sie żeście ustawili z Panem Psem :lol:

a na poważnie to wy przynajmniej macie uczciwe CACIBy z Polski gdzie konkurencja jak ta lala :->
Busola
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Kielce 14.11.2010

Postprzez meggy » 2010-11-15, 22:52

jaska napisał(a):
ale widać przewodniczący zarządu oddziału łódzkiego może wszystko

Kieleckiego oddziału.
Też mam takie odczucie że na BISach są dorosłe psy z BOBami, ale mogę się mylić, trzeba sprawdzić w katalogu mój niestety z wrażenia nie został odebrany :-D

chyba nie ,bo w Łodzi na najlepszego psa oddz Łódz był Benek z bobem i Gusiu z res CACIBEM :roll:
kłamie :oops: Gusiu z NJwR :oops:
Avatar użytkownika
meggy
 
Posty: 9039
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 11:22
Lokalizacja: Tuszyn.k.LODZI
Hodowla: FCI " Majowy Skarbiec "

Re: Kielce 14.11.2010

Postprzez jaska » 2010-11-15, 23:20

No z Najlepszym Juniorem to tak, bo to do porównania o BIS junior.
Ale nie pies z CACIBem bez BOBa. :roll:
Chyba że jest w katalogu coś na ten temat ;-)
Avatar użytkownika
jaska
 
Posty: 434
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 22:32
Lokalizacja: Wyry
psy: B.B.,Darling & Dark Easter Mocny Akord
Hodowla: Mocny Akord

Re: Kielce 14.11.2010

Postprzez meggy » 2010-11-15, 23:36

Bis junior swoją drogą -ale na pewno w Łodzi byliśmy razem na ringu honorowym o psa oddziału łódzkiego.
Znalazłam- w katalogu łódzkim stoi-
...........w konkurencji " Najpiekniejszy Pies Łódzkiego Oddziału" mogą brać udział PSY/SUKI -ZWYCIĘZCY RAS- oraz ZWYCIĘZCY MŁODZIEŻY obecnej wystawy należące do członków Łódzkiego Oddziału Z.K w P
Avatar użytkownika
meggy
 
Posty: 9039
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 11:22
Lokalizacja: Tuszyn.k.LODZI
Hodowla: FCI " Majowy Skarbiec "

Re: Kielce 14.11.2010

Postprzez Dżiani » 2010-11-16, 00:09

jaska napisał(a):No z Najlepszym Juniorem to tak, bo to do porównania o BIS junior.
Ale nie pies z CACIBem bez BOBa. :roll:
Chyba że jest w katalogu coś na ten temat ;-)
jest w katalogu na str 16:
"Tytuł: Najpiękniejszy Pies Kielecczyzny - o ten tytuł konkurują psy/suki, które otrzymały CACIB oraz psy/suki, które otrzymały tytuł Zwycięzca Młodzieży i są zarejestrowane w oddziale kieleckim ZKwP"

BTW: Ta konkurencja na BISach jest konkurencją fakultatywną i zasady udziału w niej określa oddział a nie regulamin. Jak jest mały oddział i wziąłby za zasadę, że idą o to tylko BOBy i ZMy to mogło by się okazać, że nie było by pretendentów, więc zdarza się, że o ten tytuł idą np. psy/suki z oceną dosk i miejscem 1 w klasach od młodzieży wzwyż. Albo z oceną doskonałą a mające już tytuł J.Ch. itd
... więc mojemu faworytowi wystarczył CACIB ;-)
Avatar użytkownika
Dżiani
 
Posty: 905
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:23
Lokalizacja: Mysłowice
psy: h. ARESIBO FCI

Re: Kielce 14.11.2010

Postprzez jaska » 2010-11-16, 00:30

O , no to już jest wytłumaczenie!
Iście zaszczytny tytuł ;)
Avatar użytkownika
jaska
 
Posty: 434
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 22:32
Lokalizacja: Wyry
psy: B.B.,Darling & Dark Easter Mocny Akord
Hodowla: Mocny Akord

Re: Kielce 14.11.2010

Postprzez P.P. » 2010-11-16, 00:50

Nie moge zrozumieć dlaczego większość "pluje" jadem na Dyzia ?
W czym zawinił psiak ?
Przecież to nie on ustawił wystawę !!!
Wszystkim wiadomo ,że właściciel Dyzia jest we władzach kieleckiego oddziału ZKwP i jakimś dziwnym trafem od paru lat na wystawach w Kielcach ,berneńczyki sędziują "obiektywni i niezależni " sędziowie zza wschodniej granicy !
Myślę ,że należy " obsmarować " właściciela a nie psiaka ,chyba że pan Świercz jest wielką "fiszą" w związku i jest " nietykalny "!!!
Avatar użytkownika
P.P.
 
Posty: 1966
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-09-30, 21:47

Re: Kielce 14.11.2010

Postprzez Ben » 2010-11-16, 01:51

Dyzio jest Ok http://www.cricket1.republika.pl/dyzio.htm
Jak widać ma championaty Serbii, Bułgarii, Ukrainy, Czarnogóry, Bośni i Hercegowiny, Rumunii, Macedonii, championat Bałkan. Niestety w Polsce się na nim nie poznali i ma tylko młodzieżowy championat.
A tak na serio, od pewnego czasu obserwuję na ringach "numer na Czarnogórę".
Szybki wypad do Czarnogóry, Bułgarii albo innej Albanii, jedna wystawa, championat tego kraju i można w Polsce biegać w championach. Po co się mordować w stawce 20 psów w klasie otwartej, jak można stanąć na ringu w klasie championów z championatem jednego z tych krajów i konkurować np z dwoma albo z jednym psem.
Avatar użytkownika
Ben
 
Posty: 356
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 14:16
psy: Ben*, Ben II*, Nimba*, Ala*, Fokus*, Maja

Re: Kielce 14.11.2010

Postprzez Cefreud » 2010-11-16, 07:35

Ben napisał(a):Dyzio jest Ok http://www.cricket1.republika.pl/dyzio.htm
Jak widać ma championaty Serbii, Bułgarii, Ukrainy, Czarnogóry, Bośni i Hercegowiny, Rumunii, Macedonii, championat Bałkan. Niestety w Polsce się na nim nie poznali i ma tylko młodzieżowy championat.
A tak na serio, od pewnego czasu obserwuję na ringach "numer na Czarnogórę".
Szybki wypad do Czarnogóry, Bułgarii albo innej Albanii, jedna wystawa, championat tego kraju i można w Polsce biegać w championach. Po co się mordować w stawce 20 psów w klasie otwartej, jak można stanąć na ringu w klasie championów z championatem jednego z tych krajów i konkurować np z dwoma albo z jednym psem.


Nawet w któryms z numerów Mojego psa wyśmiewali się z tych tytułów :lol:
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: Kielce 14.11.2010

Postprzez majawn » 2010-11-16, 08:34

Bardzo sie cieszę z ponownego spotkania Marzeny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: i Ani :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , i z poznania pięknej Skarbunki!!! Gratulacje Serdeczne!!!!! Daisy dostała bdb. Była wystawiana przez mojego małżonka, który wystawiał w ogóle po raz pierwszy w życiu.
Maja
Avatar użytkownika
majawn
 
Posty: 1170
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-10-05, 09:32
Lokalizacja: powiat szydłowiecki
psy: bern, border i border

Re: Kielce 14.11.2010

Postprzez agatKa2212 » 2010-11-16, 09:36

Gratulujemy wszystkim psiakom sukcesów,a właścicielom wytrwałości :-) Dziękujemy Piotrowi z Etiudą za przysmaki. Nasza Delicja "rasowa" w młodzieży doskonała bez lokaty z opisem m.in. " mało widoczna stopa" :-)
Avatar użytkownika
agatKa2212
 
Posty: 619
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-06-12, 00:21
Lokalizacja: Będzin
psy: Delicja i Baby :-)
Hodowla: Skryte Marzenie

Re: Kielce 14.11.2010

Postprzez Busola » 2010-11-16, 09:51

P.P. napisał(a):Nie moge zrozumieć dlaczego większość "pluje" jadem na Dyzia ?
W czym zawinił psiak ?
Przecież to nie on ustawił wystawę !!!
Wszystkim wiadomo ,że właściciel Dyzia jest we władzach kieleckiego oddziału ZKwP i jakimś dziwnym trafem od paru lat na wystawach w Kielcach ,berneńczyki sędziują "obiektywni i niezależni " sędziowie zza wschodniej granicy !
Myślę ,że należy " obsmarować " właściciela a nie psiaka ,chyba że pan Świercz jest wielką "fiszą" w związku i jest " nietykalny "!!!

Przemku, właśnie tak naprawdę ten biedny obsmarowany Dyzio jest tylko podtekstem do właściciela ;-)
Psiak jest na pewno super (nie mówie o wyglądzie bo to każdy widzi), ale zauważyłam że on wcale nie lubi tych wystaw - zawsze minkę ma smutną. Mi jest go po prostu żal :-?

Nikt wprost nie obsmaruje właściciela by nie zostać posądzonym o oszczerstwo, ale wszyscy wiedzą że nie o psa tu chodzi :roll:

swoją drogą, nie bardzo rozumiem dlaczego ludzie jednak jeżdżą do tych Kielc skoro wiedzą że jest ustawka :roll:
Busola
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Kielce 14.11.2010

Postprzez Aga-2 » 2010-11-16, 10:14

Busola napisał(a):swoją drogą, nie bardzo rozumiem dlaczego ludzie jednak jeżdżą do tych Kielc skoro wiedzą że jest ustawka :roll:

A ja rozumiem :mrgreen:
Bo jakby tak nikt nie przyjechał, to Dyzio by wygrywał całkiem "legalnie" - z braku konkurencji.
Ech, no jasne, że nikomu nie chodzi o to, żeby psu dokuczyć uwagami. Z drugiej strony jakby pies był bez zarzutu, to by się nikt nie dziwił że wygrywa i to nie tylko na Kielecczyźnie, no nie :-?
Mnie tylko dziwi takie parcie na wygrywanie za wszelką cenę - za cenę drwin i oczywistych układów i to człowieka "na świeczniku"... To jest po prostu niesmaczne i to jest powodem naszych "nieżyczliwych" wpisów. Trudno przechodzić wobec bezczelności i jawnych przekrętów w ciszy i ze stoickim spokojem.
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica

Re: Kielce 14.11.2010

Postprzez Alicja i Spartki » 2010-11-16, 11:11

Aga 2 ale sie usmiałam :-D .Ben dzieki troche mi poprawiłeś humor.Już myslalam ze mam psy do kitu bo tylko po szkołach i przedszkolach latają -no kazdy ma jakieś tam priorytety :-D :-D
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Re: Kielce 14.11.2010

Postprzez Aga-2 » 2010-11-16, 11:25

alicja napisał(a):Aga 2 ale sie usmiałam :-D

Ojej, a ja pisałam całkiem serio... :shock:
:mrgreen: :mrgreen: :lol:
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica

Re: Kielce 14.11.2010

Postprzez annasm » 2010-11-16, 19:37

Aga-2 napisał(a):
Busola napisał(a):swoją drogą, nie bardzo rozumiem dlaczego ludzie jednak jeżdżą do tych Kielc skoro wiedzą że jest ustawka :roll:

A ja rozumiem :mrgreen:
Bo jakby tak nikt nie przyjechał, to Dyzio by wygrywał całkiem "legalnie" - z braku konkurencji.
Ech, no jasne, że nikomu nie chodzi o to, żeby psu dokuczyć uwagami. Z drugiej strony jakby pies był bez zarzutu, to by się nikt nie dziwił że wygrywa i to nie tylko na Kielecczyźnie, no nie :-?
Mnie tylko dziwi takie parcie na wygrywanie za wszelką cenę - za cenę drwin i oczywistych układów i to człowieka "na świeczniku"... To jest po prostu niesmaczne i to jest powodem naszych "nieżyczliwych" wpisów. Trudno przechodzić wobec bezczelności i jawnych przekrętów w ciszy i ze stoickim spokojem.


No właśnie - pierwszy raz jak byłam w Kielcach pojechałam zupełnie nieświadoma tego co się może dziać. A potem pojechałam świadomie - na złość (nie Dyziowi bo on w tym wszystkim nie jest nic winien). Najbardziej w życiu nie lubię układów i przekupstwa. Smak zwycięstwa jest tym słodszy im większa konkurencja i lepsza stawka.
Avatar użytkownika
annasm
Administrator
 
Posty: 4735
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-17, 17:31
Lokalizacja: Warszawa
psy: CHUCK Tanais(*), WINNIE(*) I COOPERS CHOICE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wystawy 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron