Włochy Erba-wystawa klubowa

Moderator: Aga-2

Włochy Erba-wystawa klubowa

Postprzez Cefreud » 2010-12-12, 16:41

W grudniu w miejscowości Erba odbyła się wystawa klubowa na której CAC,BOB I Bis otrzymał pies z polskiej hodowli 22 miesięczny Custom Bersett.Został też Championem Włoch! Wielkie gratulacje dla hodowców i własciciela!

Obrazek
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: Włochy Erba-wystawa klubowa

Postprzez Barbapapa » 2010-12-12, 16:52

OO, ogromne gratulki, widzę tego nieamowitego handlera. Do końca życia nie zapomnę jego numeru ze światówki, z Poznania.
Avatar użytkownika
Barbapapa
 
Posty: 3786
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:32
Lokalizacja: Warszawa
psy: Wobler(DSPP,Dublin(7/11/14);Znak Zodiaku(*14/8/10)
Hodowla: Barbapapa-psy

Re: Włochy Erba-wystawa klubowa

Postprzez nugatika » 2010-12-12, 17:28

Barbapapa napisał(a):OO, ogromne gratulki, widzę tego nieamowitego handlera. Do końca życia nie zapomnę jego numeru ze światówki, z Poznania.


co zrobil?
Avatar użytkownika
nugatika
 
Posty: 3318
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:00
Lokalizacja: Strzyżów <--> Lublin
psy: Bystra, Nutka, niedźwiedz berneński Nugat {*}

Re: Włochy Erba-wystawa klubowa

Postprzez Barbapapa » 2010-12-12, 19:15

Sędzina podzieliła psy na grupy z racji niemożliwości oceniania naraz wszystkich psów. Za mały ring by pomieścił wszystkich wystawców. Następnie z każdej grupy wybrała kilka psów, tj. prosiła o późniejsze kolejne wejście , reszcie dziękowała. Anubek był w innej grupie niż Chivas i obydwaj zeszli z ocenami bdb. Anubek był w na początku oceniania, Chivas z racji imienia rodowodowego w ostatniej grupie i wystawiała go Ula. Byłam cały czas przy pierwszym poziomie oceniania. Ponieważ pan jest bardzo charakterystyczny, stąd wyjątkowo go zapamiętałam.
Bardzo byłam ciekawa dalszej oceny psów, więc stałam w miarę blisko ringu. Po wstępnej selekcji poprosiła wszystkich których wcześniej zaprosiła. Pan mimo że nie dostał wstępnej aprobaty, wszedł z psem którego wystawiał :-/ :?:
Dalej nie wiem jak się potoczyło, ale musiałam zająć się swoimi psiakami, potem tylko zerkałam.
Avatar użytkownika
Barbapapa
 
Posty: 3786
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:32
Lokalizacja: Warszawa
psy: Wobler(DSPP,Dublin(7/11/14);Znak Zodiaku(*14/8/10)
Hodowla: Barbapapa-psy

Re: Włochy Erba-wystawa klubowa

Postprzez Cefreud » 2010-12-12, 21:15

Jola ale kogo masz na myśli? Na fotce jest właścicel psa, sędzia i pan z hodowli degli antichi ?
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: Włochy Erba-wystawa klubowa

Postprzez Anirysova » 2010-12-13, 07:52

Jeśli masz na myśli pierszego pana z prawej, to może i śmiesznie się ubiera, ale na pewno by takiego numeru nie zrobił, ... zbyt poważna hodowla :shock:
Jolu, czy jesteś pewna że ten pan potem wszedł na ring z tym samym psem, którego wcześniej sędzia odrzucił? Włosi jeżdżą dużą grupą na większe wystawy i często wymieniają się wystawianymi psami, ten pan często wystawia kilka psów. Zresztą nie sądzę, żeby sędzina nie miała zanotowane, jakie psy zostawiła do dalszej oceny. Nawet gospodarze ringów często wołają, które "numerki" mają wchodzic na ring. :roll:

A jeśli chodzi o Erbę, to gratulacje dla właściciela i hodowcy Customa :-)
Avatar użytkownika
Anirysova
Moderator
 
Posty: 5202
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:23
Lokalizacja: śląskie
psy: Monia, Wiki, Banu, Sisi i Duma
Hodowla: Anirys Team FCI

Re: Włochy Erba-wystawa klubowa

Postprzez Barbapapa » 2010-12-13, 09:24

Cefreud napisał(a):Jola ale kogo masz na myśli? Na fotce jest właścicel psa, sędzia i pan z hodowli degli antichi ?

Sorki, już wyjaśniam, miałam na mysli pana trzymającego psa. pan stojący pośrodku.
Faktem jest że podczas całego oceniania było dużo zamieszania i niezrozumienia o co sędzinie chodzi, był ogromny problem z wchodzeniem i wychodzeniem z ringu. Może niechcący wyszło jakieś zamieszanie, niezrozumienie. Ja to tak odebrałam.
Avatar użytkownika
Barbapapa
 
Posty: 3786
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:32
Lokalizacja: Warszawa
psy: Wobler(DSPP,Dublin(7/11/14);Znak Zodiaku(*14/8/10)
Hodowla: Barbapapa-psy

Re: Włochy Erba-wystawa klubowa

Postprzez Halina » 2010-12-13, 11:50

Gratulacje :-)
Avatar użytkownika
Halina
Moderator
 
Posty: 6570
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 07:48
Lokalizacja: Dargiń
psy: Karo, Sotella,Ofra, Kora[*], Bora[*], Berni[*]
Hodowla: Szumiąca Knieja


Powrót do Wystawy 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość