Akcja Zima w Schroniskach - Edycja druga (2007/2008)

Tu wstawiamy wątki odnośnie różnych akcji prozwierzęcych

Postprzez Enchantress » 2007-12-21, 21:08

saganka napisał(a):Enchantress ,a moze podaj nam adres do wysylki od razu, co? Bedzie prosciej. Ja jutro robie grzebanie ;-) w rzeczach.


ul. Kosodrzewiny 56
92-411 Łódź

Z tym że ja pomyślałam że można by było przesyłać rzeczy do mnie ponieważ po świętach jadę do schroniska z paczką '' Od mikołaja '' :mrgreen:
Tzn. z rzeczami kupionymi za bazarki dogomaniackie & z kocami wykombinowanymi przez jedną z dogomaniaczek :-) Byłaby taka wielka dostawa :-)
Ale oczywiście możecie rzecze etc. przesyłać od razu na schronisko ;-)
Wybór należy do was. :lol:
Enchantress
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Vel_Pan_Rekin » 2007-12-22, 19:22

Szkoda, ze dopiero teraz wiemy :-( Inaczej bysmy zorganizowali nasza podroz...

Ale moze mialabym pomysl, tyle ze dopiero po swietach, co? Nie obiecuje, ale moze...
Ponadto, dajcie jakis adres: Ula lub Enchantress (z francuska?), bo mam troche kocykow i recznikow popolkowych... Czesc obiecalam Ali, ale czesc moge podarowac...

Wesolych Świąt, zwlaszcza tym uśmiechniętym (lub smutnym) psim pyszczkom.... Żeby ich nadzieja nie uleciala... I żeby się nie zawiodły!
Avatar użytkownika
Vel_Pan_Rekin
 
Posty: 1763
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 06:34
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Postprzez Enchantress » 2007-12-23, 22:22

Vel_Pan_Rekin napisał(a):Szkoda, ze dopiero teraz wiemy :-( Inaczej bysmy zorganizowali nasza podroz...

Ale moze mialabym pomysl, tyle ze dopiero po swietach, co? Nie obiecuje, ale moze...
Ponadto, dajcie jakis adres: Ula lub Enchantress (z francuska?), bo mam troche kocykow i recznikow popolkowych... Czesc obiecalam Ali, ale czesc moge podarowac...

Wesolych Świąt, zwlaszcza tym uśmiechniętym (lub smutnym) psim pyszczkom.... Żeby ich nadzieja nie uleciala... I żeby się nie zawiodły!


Mój prywatny adres już leci na PW ;-)
A życzenia przekaże psiakom z łodzkiego schroniska !
I czekam na poświąteczny pomysl. ;-)
Enchantress
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Ula » 2008-01-02, 15:27

Guard napisał(a):Ja mam jeszcze mleko dla szczeniąt Royal, bo kupiłam zapobiegliwie,a okazało sie ze nie było potrzebne. Szkoda, żeby się zmarnowało to też wyślę, tylko proszę na PW o podanie adresu wysyłki.


Guard doszła paczuszka. Dziękujemy!!!!!

AniRysTeam napisał(a):SUPER!

A będziecie też "organizacją pożytku publicznego" (chyba tak się to nazywa) ?


Jeszcze nie, najpierw musimy "się wykazać" :roll: tzn pokazać urzędasom różne papierki, że sobie radzimy i naprawdę działamy i że OPP nam jest potrzebne do działań statutowych.

Vel_Pan_Rekin napisał(a):Ponadto, dajcie jakis adres: Ula lub Enchantress (z francuska?), bo mam troche kocykow i recznikow popolkowych... Czesc obiecalam Ali, ale czesc moge podarowac...


Wyślijcie do Łodzi. My mamy sporo kocyków i kołder, na razie wystarczy.
Avatar użytkownika
Ula
 
Posty: 557
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 08:10
Lokalizacja: Chrzanów
psy: Abrunia[*], Megi, Sonia, bezdomniaki na DT

Postprzez Ula » 2008-01-02, 15:34

Wstawiam rozliczenie wpłat, za które BARDZO ale to BARDZO dziękujemy.

03.12 - Katarzyna S. (Saganka) 100 zł
04.12 - Katarzyna S. (Saganka) 100 zł
15.12 - Anna S.-Ch. (od Anirys Team) 100 zł
07.12 - Natalia T. - 60 zł
10.12 - Monika G. (Hodowla u Zrodel Wisly) 50 zl
10.12. - Anna Magdalena K. 50 zl
10.12. - Agata Z. 100 zł
13.12 - Jolanta M.- P. (hodowla Barbapapa) 50 zł
14.12 - Anna S.- K. 100 zł
24.12 - Katarzyna S. (Saganka) 400 zl
28.12 - Joanna J. 75 zl

razem: 1185 zl

DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!

Nie wiem jak sobie życzycie być wpisani na stronie - jako hodowle, psiaki, nicki czy nazwiskami - bardzo proszę o taką informację na pw. Przygotowujemy się do aktualizacji strony podziękowań i chcemy, aby każdy darczyńca na niej się znalazł (chyba, że on sam wyrazi inną wolę), oczywiście z pominięciem kwot. Liczy się sam fakt pomocy.

Dokładne rozliczenia na poszczególnych wątkach psów oraz na ogólnym na dogomanii. Wkrótce zostanie założone konto fundacyjne i będzie prowadzone przez biuro rachunkowe 8-)
Avatar użytkownika
Ula
 
Posty: 557
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 08:10
Lokalizacja: Chrzanów
psy: Abrunia[*], Megi, Sonia, bezdomniaki na DT

Postprzez meggy » 2008-01-02, 23:28

Bylam w przytulisku w Lodzi :-> pieskow nie ogladalam(ale jest ich sporo!) -bylo pozno,ale widzialam kociarnie i koty -kociarnia zrobiona super z wybiegiem ,widac ze Ci ludzie je kochaja.Brakuje tez raczek do przytulania :-/
Avatar użytkownika
meggy
 
Posty: 9039
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 11:22
Lokalizacja: Tuszyn.k.LODZI
Hodowla: FCI " Majowy Skarbiec "

Postprzez saganka » 2008-01-03, 21:02

Ula napisał(a):Wstawiam rozliczenie wpłat, za które BARDZO ale to BARDZO dziękujemy.

03.12 - Katarzyna S. (Saganka) 100 zł
04.12 - Katarzyna S. (Saganka) 100 zł
15.12 - Anna S.-Ch. (od Anirys Team) 100 zł
07.12 - Natalia T. - 60 zł
10.12 - Monika G. (Hodowla u Zrodel Wisly) 50 zl
10.12. - Anna Magdalena K. 50 zl
10.12. - Agata Z. 100 zł
13.12 - Jolanta M.- P. (hodowla Barbapapa) 50 zł
14.12 - Anna S.- K. 100 zł
24.12 - Katarzyna S. (Saganka) 400 zl
28.12 - Joanna J. 75 zl

razem: 1185 zl

DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!

Nie wiem jak sobie życzycie być wpisani na stronie - jako hodowle, psiaki, nicki czy nazwiskami - bardzo proszę o taką informację na pw. Przygotowujemy się do aktualizacji strony podziękowań i chcemy, aby każdy darczyńca na niej się znalazł (chyba, że on sam wyrazi inną wolę), oczywiście z pominięciem kwot. Liczy się sam fakt pomocy.

Dokładne rozliczenia na poszczególnych wątkach psów oraz na ogólnym na dogomanii. Wkrótce zostanie założone konto fundacyjne i będzie prowadzone przez biuro rachunkowe 8-)


Ja chcialam tylko male sprostowanie - wplata 400 zl z 24.12 jest wplata nie ode mnie, tylko od forum, od osob, ktore braly udzial w akcji :-) To reszta z tego, co zostalo po zakupie rzeczy dla ProAnimals. Natomiast wplata 75 zl od Joasi J. to wplata z naszego allegro za 3 kalendarze.
Poniewaz jeszcze nie mam informacji, czy sloma i styropian dotarly juz do Uli, nie podaje oficjalnego rozliczenia, bo nie wiem ile bede musiala oddac Irkowi.
W kazdym razie spisalismy sie chyba niezle ;-)
Dzieki!!! :mrgreen:
saganka
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Ula » 2008-01-05, 10:59

Bardzo prosze o informacje od osob, ktore pomogly (zarowno finansowo jak i rzeczowo), jakie chcieliby podziekowanie na stronce: z nazwiskiem, nazwa hodowli/psa, nickiem. Chciałabym zmodyfikować dział podziękowań. Prosze nie zmuszajcie mnie, bym kazdemu pisala taka prosbe na pw, szkoda czasu ;-)
Avatar użytkownika
Ula
 
Posty: 557
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 08:10
Lokalizacja: Chrzanów
psy: Abrunia[*], Megi, Sonia, bezdomniaki na DT

Postprzez saganka » 2008-01-05, 12:16

Ja jestem za tym, zebys napisala podziekowania forum szwajcarow, ale nie wiem, co na to inni??
saganka
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez meggy » 2008-01-05, 12:25

Bardzo dobry pomysl :mrgreen: Ula Mysle ze nie masz zbyt duzo czasu i jest on bardzo cenny :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
meggy
 
Posty: 9039
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 11:22
Lokalizacja: Tuszyn.k.LODZI
Hodowla: FCI " Majowy Skarbiec "

Postprzez marzena » 2008-01-05, 12:40

saganka napisał(a):podziekowania forum szwajcarow

Tak będzie najlepiej :-D
marzena
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez annasm » 2008-01-05, 18:01

Ja też jestem za !
Avatar użytkownika
annasm
Administrator
 
Posty: 4735
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-17, 17:31
Lokalizacja: Warszawa
psy: CHUCK Tanais(*), WINNIE(*) I COOPERS CHOICE

Postprzez Enchantress » 2008-01-06, 14:20

Ula napisał(a):Wyślijcie do Łodzi. My mamy sporo kocyków i kołder, na razie wystarczy.

Dzięki Ulaa. ;-)
Enchantress
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez agata_bern » 2008-01-16, 22:20

Z góry wszystkich przepraszam, ale ja nie jestem pełnoletnia, więc na nic się za bardzo nie przydam. Pomimo że dostaje dużo e-maili to nie mogę pomóc. :-( :-(
agata_bern
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez saganka » 2008-01-18, 19:44

Chcialam tylko dodac, ze Irek dozyl sie do naszej akcji w postaci zakupu styropianu za 96 zl i oprocz tego dolozyl slome i wszystko to zawiozl do Uli!! Poniewaz nie chce za to od nas pieniedzy, to pozostale, odlozone na ten cel 100 zl wywlam od nas Uli :mrgreen:

Chcialam Wam wszystkim jeszcze raz podziekowac! Za to, ze zawsze na Was mozna liczyc!
saganka
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Ula » 2008-01-19, 15:10

Oprócz słomy i styropianu Irek przywiózł jeszcze butlę środka na odrobaczanie! I małe sprostowanie - nie do mnie, tylko do naszej "pomagacielki" Asi /domku tymczasowego psiaków.

D Z I Ę K U J E M Y Wam z całego serca!!!!!! Podziękowanie na stronce już jest, pozwoliłam sobie także wymienić Was z osobna, ale ponieważ nie od każdego miałam info jak wpisać, wpisałam dane które miałam (więc jakby co, proszę o sprostowanie).

Z góry przepraszam także jeśli kogoś pominęłam. gdyby tak się zdarzyło, to absolutnie nie ze złej woli, tylko z pośpiechu i bałaganu - więc proszę śmiało krzyczeć :-D
Avatar użytkownika
Ula
 
Posty: 557
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 08:10
Lokalizacja: Chrzanów
psy: Abrunia[*], Megi, Sonia, bezdomniaki na DT

Poprzednia strona

Powrót do Akcje na rzecz zwierząt

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości