petycja w sprawie r=r

Tu wstawiamy wątki odnośnie różnych akcji prozwierzęcych

Postprzez ZewKrwi » 2007-07-23, 22:45

Uważam że moje wypowiedzi są wystarczająco klarowne i że nie trzeba ich tłumaczyć a różnice w formach reklamy wyjaśniłem wystarczająco jasno wejdź na gratke a potem na rasowy=rodowodowy chyba jesteś sama wstanie odpowidziec sobie na to pytanie to sa dwa rozne bieguny calkiem odmienne podejscie do problemu, sposob przekaz, forma i tresc
na gratce jest to poprostu antyreklama z dodatkiem kilku zdjec majacych na celu zniechcecic nabywce proste latwe poprostu "nie dla idiotow" na rasowy=rodowodowy masz "zaslona zupe" taka jest roznica

Naprawde myslisz ze zdjecia zmaltretowanych zwierzat zrobia wiecej niz uczenie ludzi? Nie sadze, kiedys byly programy w telewizji publicznej zdaje sie ze w weekendy o schronisku chyba warszawskim i to bylo cos to na ludzi dzialalo bo poruszano problemy proszono ludzi o pomoc mowiono im o problemach schorniska pokazywano psiaki szukano im wlascicieli i to dzialalo a ludzie wciagnieci w to uczyli sie
____

ulotka nie powinna miec nic namacalnego dlatego ze powinna czytajacego zmusic czy sklonic do myslenia a nie dac mu adres zobacz tu co masz robic i jak zaczac od jutra myslec jesli bedzie chcial i znajdzie odpowiedzi na swoje pytania poza tym wiarygodnosc np adresu www jest smieszna chyba ze podpisze sie pod tym np ZKWP to ok po za tym wiele osob nie ma nadal internetu a chodzi o to by ulotka cos niosla ze soba a wiec powinna sama w sobie byc zrodlem a nie reklama

mysle ze jestes w bledzie nie wydaje mi sie by ludzie wieszali sobie na scianie plakaty zdeformowanych twarzy albo szukali jak najbrzydszej dziewczyny zeby pojsc do klubu a juz napewno nie uwierze ze matka malego dziecka powie o zobacz synku jaki zmaltretowany pies zobacz o wiesz poczytam ci to wieczorem co tu jest napisane
odwrocmy twoje slowa czy pokazywanie obozow koncentracyjnych sprawilo ze nie ma wojen? czy relacje z wojen na zywo sprawilo ze nie mamy wojen? no wlasnie to nic nie zmienia wojny wybuchaja przez ludzka glupote i zdjeciami z nimi nie wygrasz

uwazam ze dobrze ze hodowca tak nie robi i zamiast anty reklamy pokazuje przyklad jak hodowla powinna wygladac stara sie byc wzorce pokazuje ludziom jak naprawde hodowla powinna wygladac i ludzie sami wybieraja lepsza hodowle oni nie ktos za nich

_____

samochodziki tak sedno sprawy nie ma dnia bez wypadku nie ma dnia bez relacji z wypadku czy to cos zmienia czy takie sceny cos zmieniaja? no nie dlatego mysle ze wiecej zmienia akcja typu ostatni wyskok bez pasow, stop wariatom drogowym, bo zmuszaja do myslenia, czy badz widoczny nikt nie straszy nie ma dyrastycznych scen ale jest nauka

Uczmy sie od najlepszych nawet policja wymyslila ze nie beda pokazywac martwych kierowcow tylko wsadza czlowieka na krzeselko i puszcza go z workiem kartofli w dol zeby poczul sile przy zderzeniu Nauka
ZewKrwi
 
Posty: 63
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-28, 12:24
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kreska » 2007-07-23, 23:08

Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Postprzez kreska » 2007-07-23, 23:10

uupsss tak mi sie wyrwalo za szybko ;-) jesli zdjecia z powyzszego linku przedstawiaja ladne pieski to mamy zupelnie inne widzenie :roll:
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Postprzez saganka » 2007-07-23, 23:46

A widziales np to?
Obrazek

albo to?
Obrazek


Obrazek

moze jeszcze to?
Obrazek
saganka
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez kreska » 2007-07-24, 00:11

uupsss tak mi sie wyrwalo za szybko ;-) jesli zdjecia z powyzszego linku przedstawiaja ladne pieski to mamy zupelnie inne widzenie :roll:
ZewKrwi napisał(a):ulotka nie powinna miec nic namacalnego dlatego ze powinna czytajacego zmusic czy sklonic do myslenia a nie dac mu adres zobacz tu co masz robic i jak zaczac od jutra myslec jesli bedzie chcial i znajdzie odpowiedzi na swoje pytania poza tym wiarygodnosc np adresu www jest smieszna chyba ze podpisze sie pod tym np ZKWP to ok po za tym wiele osob nie ma nadal internetu a chodzi o to by ulotka cos niosla ze soba a wiec powinna sama w sobie byc zrodlem a nie reklama

Moze chcialbys zeby ulotka lub plakat zmuszal lub sklanial do myslenia i pewnie wszyscy bysmy tego chcieli ale problem polega na tym ze to jest praktycznie nie do osiagniecia :roll: ludzie nie czytaja takich rzeczy i Ty pisales ze tez nie czytasz wiec... :?: co moze spowodowac ze ktos zechce sie zapoznac z trescia i pomysli :?: wedlug mnie...
a. znam temat i sie tym interesuje
b. zobaczylam cos ciekawego wiec sie zainteresuje
Nas interesuje grupa docelowa z punktu b. ktora sie nie zna ale cos ja zaciekawilo :-)
Ulotka powinna zawierac bardzo malo tresci podobnie jak plakat, sa to zrodla przekazu o bardzo skoncentrowanej formule i powinny byc wyraziste aby potencjalna grupa docelowa zapoznala sie z ich trescia.
Jest taka zasada w marketingu/reklamie "WYROZNIJ SIE ALBO ZGIN" i sprawdza sie bardzo dobrze w odniesieniu do wszystkich dzialan wprowadzajacych/promujacych produkt/usluge/wydarzenie co kolwiek :-) na dodatek zyjemy w kraju "zalanym" ulotkami,plakatami duzymi i malymi wszedzie ich pelno i czesto nawet denerwuja swoja obecnoscia, wiec zamieszczajac zdjecie ladnego pieska rozmyjemy sie gdzies w oceanie tych wszystkich ulotek i reklam :roll:
Pozatym ulotki nie sa, nigdy nie byly i mam nadzieje ze nigdy nie beda zrodlem wiedzy :roll: zawsze jedynie informuja o ...produkcie, usludze, akcji i zachecaja do glebszego zapoznania.I tak samo jak okresla sie grupe docelowa czyli adresata tak samo powinien byc okreslony nadawca :roll:
ZewKrwi napisał(a):mysle ze jestes w bledzie nie wydaje mi sie by ludzie wieszali sobie na scianie plakaty zdeformowanych twarzy albo szukali jak najbrzydszej dziewczyny zeby pojsc do klubu

a tego to chyba nierozumiem ale jest juz pozno wiec.. ;-)
ZewKrwi napisał(a):nie uwierze ze matka malego dziecka powie o zobacz synku jaki zmaltretowany pies zobacz o wiesz poczytam ci to wieczorem co tu jest napisane

a ja sobie to inaczej wyobrazam.....mam nadzieje ze to mama sie sama zainteresuje i da jej to do myslenia i np.przechodzac z dzieckiem obok jakiejs gieldy gdzie sprzedawane sa zwierzeta z pseudohodowli i poproszona ...mamo kupmy pieska...powie dobrze dziecko ale nie bedziemy kupowac go w takim miejscu bo...... :-)
ZewKrwi napisał(a):odwrocmy twoje slowa czy pokazywanie obozow koncentracyjnych sprawilo ze nie ma wojen? czy relacje z wojen na zywo sprawilo ze nie mamy wojen? no wlasnie to nic nie zmienia wojny wybuchaja przez ludzka glupote i zdjeciami z nimi nie wygrasz

To nie zdjecia maja edukowac i wygrywac z glupota a jedynie zwrocic uwage na problem/glupote :roll:
Dzieki takim zdjecia nikt nie moze nam wciskac ze to byly "tylko" obozy pracy :roll: ale sa tez inne zdjecia pokazujace w zupelnie innym swietle te same obozy...gdzie "gra muzyka a ludzie maszeruja" i juz zupelnie inaczej sa postrzegane przez ludzi ktorzy nie posiadaja wystarczajacej wiedzy w tym temacie :roll: to okrutny przyklad przezemnie przytoczony ale uwazam ze mniej mamy wojen przynajmniej w europie i nie na taka skale.
ZewKrwi napisał(a):Uczmy sie od najlepszych nawet policja wymyslila ze nie beda pokazywac martwych kierowcow tylko wsadza czlowieka na krzeselko i puszcza go z workiem kartofli w dol zeby poczul sile przy zderzeniu Nauka

Ja widzialam duzo policyjnych "kronik wypadkow" pokazywanych w TV ku przestrodze i z podaniem dokladnej przyczyny wypadku i konsekwencjami :roll: jest rowniez wiele programow z ofiarami wypadkow ktore przezyly i ostrzegaja innych, i przyznam ze wiele z tych osob nie jest juz "ladnych" :roll:
pozdr...
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Postprzez kreska » 2007-07-24, 00:16

jest juz pozno wiec prosze o "wybaczenie" bo strasznie haotycznie, nie gramatycznie i wogle jakos ten moj post dziwnie sie czyta... :-/
pozdr...
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Postprzez saganka » 2007-07-24, 08:52

Dajmy sobie juz spokoj z tym, ok? Robmy swoje. Znajoma slusznie zauwazyla, ze dajemy sie bez sensu wkrecac.
saganka
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez bea » 2007-07-24, 09:05

Świeta racja Kasiek,róbmy swoje,ale fajnie,ze z Kreski taki super marketingowiec,moze spokojnie prowadzic wykłady z zasad oddziaływania reklamy,z takimi ludzmi warto ruszac w bój,ale lepiej rzeczywiście zachowac siły i energie na prawdziwe działania ;-)
Avatar użytkownika
bea
 
Posty: 1427
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-01, 15:35
Lokalizacja: mazowieckie

Postprzez Halina » 2007-07-24, 10:18

Tak jak już w tym temacie jesteśmy. Myślę, że to nie jest proste ani łatwe ale warto właśnie zwracać uwagę na problem. Kreska pięknie to ujęłaś. To ma zwrócić uwagę i zmusić do myślenia. Ja np. już zawsze będę miała obraz Niuni przed oczami. Niektórzy znają historię inni nie. Niunia to suczka posokowca bawarskiego , którą Rysiu znalazł w lesie. Była wychudzona, pogryziona, zalękniona i w ciąży. Pierwsze nasze myśli były, że pewnie po polowaniu zbiorowym musiała się zgubić. Obdzwoniliśmy wszystkie koła łowieckie w okolicy, wszystkich znajomych myśliwych. Skutku nie było żadnego. Jak się później okazało ludzie wudzieli jak samochód podjechał i ludzie wysadzili psiaka przy bramie jednego z domów. Wyszło nam, że sunia błąkała się coś około 2-3 miesięcy. To było po niej widać.
Tak kończą psiaki kuowane za bezcen bo się komuś maskoteczka spodoba. A potem zaczyna przeszkadzać to do lasu. Niunię doprowadziliśmy do porządku, szczeniętom znaleźliśmy odpowiedzialne domy. No i Niuni też. Ale czy te przeżycia były jej potrzebne????

A to jest właśnie wystraszona Niunia zaraz po przybyciu do naszego domu. No jest już po kąpieli na zdjęciu. Widać rany po pogryzieniach. Miała jeszcze cały ogon bezsierści
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano 2007-07-24, 10:48 przez Halina, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Halina
Moderator
 
Posty: 6570
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 07:48
Lokalizacja: Dargiń
psy: Karo, Sotella,Ofra, Kora[*], Bora[*], Berni[*]
Hodowla: Szumiąca Knieja

Postprzez saganka » 2007-07-24, 10:42

Szukam i serce mi staje z rozpaczy, jak to ogladam http://www.stoppuppymills.org/inside_a_puppy_mill.html
saganka
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Przemo » 2007-07-24, 10:49

Fil bardzo dobrze pokazuje czego ludzie powinni sie przestrzegac.
Rzeczywiscie jest to smutne.
Tez trza zwrocic uwage ze ludzie nie mysla tylko ida glosem serca. Co mi sie wydaje jest najczesciej zgubne.
Avatar użytkownika
Przemo
 
Posty: 2830
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 16:58
psy: Bera(*)

Postprzez saganka » 2007-07-24, 11:07

To jest broszura, wydawana w Stanach przez jedna z organizacji http://www.caps-web.org/pdf/CAPSbroch4-23-06.pdf

A to szczenie bernenczyka na sprzedaz w sklepie
Obrazek

A to jest strona organizacji ze Stanow, ktora zajmuje sie pomoca bernenczykom z psich fabryk, sklepow i innych miejsc, gdzie sa eksploatowane http://www.barcinc.net/barcinc.html

A to wydaje sie byc swietny tekst skierowany do osob, ktore szukaja szczeniaka - wszystko kawa na lawe, gdzie szukac, dlaczego nie w fabrykach, czy pseudohodowlach, na co zwracac uwage otd. gdyby jeszcze ktos chcial przetlumaczyc z ichniego na nasze...
http://www.sierrawest.org/puppy.html

i jeszcze angielski - http://www.bernese.tv/finding.htm
i juz nie mam sily i oczu do patrzenia ;-)
saganka
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez bea » 2007-07-24, 12:13

Może Aga nam pomoze z tym tłumaczeniem, jest nauczycielka angielskiego :-> No ,tak zróbmy co sie da teraz,ale chyba trzeba zakończyć bedzie sprawę KLUBU i go załozyć,ewentualnie podłączyc sie z tą działalnościa do jakiejś fundacji istniejącej w Polsce,moznaby wtedy gromadzic fundusze na tego rodzaju działalność nie tylko przez zbiórki pieniężne na forum czy klubówce,ale takze przez sprzedaz berneńskich gadżetów np.-ja mogłabym namalowac serie obrazków z bernusiami, ktos mozeby wymyslił cos jeszcze np.berny z modeliny,obrazki dzieci "forumowiczów" z bernusiami, itp.A tak w ogóle to pare bernów pracuje w szkole między innymi Prezio Ali Spartkowej,moze dałoby się to także wykorzystac w edukacji najmłodszego pokolenia, pogadanka,Piekny Prezio i zdjecia smutnych piesków,ulotka naszej akcji z adresem do schroniska,czy linkiem adopcyjnym,to tylko pomysł,który mi teraz wpadł do głowy :->
Avatar użytkownika
bea
 
Posty: 1427
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-01, 15:35
Lokalizacja: mazowieckie

Postprzez saganka » 2007-07-24, 12:19

Na poczatek mozemy zrobic po prostu zrzutke na te ulotki. Potem rozdac je pod wystawami, przeciez tylu z nas tam bywa, no i handlarze i ewentualni nabywcy tez tam sa :-( Podjechac na gieldy, tez porozdawac, zostawic w lecznicach. Wstawic to ogloszenie, moze choc jedna osoba sie zastanowi.
Gdyby byl klub, to oczywiscie wiele by ulatwilo. Ale jak widac nie ma mocy w nas, zeby silnny klub powstal.
saganka
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez bea » 2007-07-24, 12:28

Nie martw sie Kasia,sa nowi mało zuzyci,damy radę i KLUBOWI,tylko musze skończyc z ta ankietą wystawowa i sie wezmiemy dalej :lol: :lol: ,A słuchaj czy na kalendarzu bernusiowym,też nie dałoby sie wydrukowac tej ulotki na ostatniej stronie,czasem kalendarze trafiaja jako prezenty wiec moze ?
Avatar użytkownika
bea
 
Posty: 1427
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-01, 15:35
Lokalizacja: mazowieckie

Postprzez saganka » 2007-07-24, 12:29

Daloby sie wydrukowac :-) Tak zrobimy
saganka
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez ZewKrwi » 2007-07-24, 12:34

Każdy człowiek jest inny dlatego dwie osoby patrzace na to samo moga widziec cos zupelnie innego ja na http://www.stoppseudohodo...-pseudohodowli/ nie widze straszenia ludzi, widze zdjecia na ktorych nie ma okaleczonych zwierzat, za to są pokazane zwierzeta trzymane w zlych warunkach i to moim zdaniem jest najwazniejsze te zdjecia nie przykowaja uwagi na psie lecz zwracaja ją na tlo czyli warunki w jakich sa trzymane na kraty na to co jedza gdzie spia slowem na warunki w jakich sa trzymane psy w pseudohodowli przyjzyj sie uwaznie ile z tych psow wygladalo by calkiem normalnie gdyby pokazano je na zielonej łace albo w towarzystwie rodziny z dziecmi uwazam ze ktos sie bardzo postaral by te zdjecia wlasnie tak wygladaly dlaczego? Bo dzieki temu mówią dużo więcej, bo dzieki temu nie sprowadzaja problemu do okaleczonego zdjecia psa na ktorym skupia sie ludzie a zapomna o problemie, zdjecie ma przyciagnac zadac pytanie ale nie moze stac sie wazniejsze niz problem powinno cos otwierac a nie zamykac.

pokazujesz te 4 zdjecia bardzo dobrze bo o to wlasnie sie rozchodzi teraz sama na nie spojrz i odpowiedz co niesie ten przekaz? Starasz się nimi zaszokować ale nie zadajesz nimi zadnego pytania ani nie zwracasz nimi na nic uwagi

zadna forma reklamy nie trafia do wszystkich odbiorcow ja nie czytam ulotek ktos inny gazet inny nie chodzi na forum inny nie oglada TV to normalne ale do pewnej grupy trafi
dziś bardziej zwracamy uwage na to jakie mamy funkcje w pralce albo aparacie ile mamy lat gwarancji i porownujemy z innymi ofertami teraz licza sie inne aspekty czy to co jjemy jest smaczne czy proszek ktory kupujemy naprawde spiera plamy, czesciej sluchamy rad znajomych niz reklamy, szukamy odpowiedzi w ksiazkach specjalistycznych bo ludzie chca prawdy i ją uwazam trzeba im dac zamiast robic kolejna reklame ze sloganami

Zgadzam się punkt b ok, chcesz zrobic ulotke ktora zwroci uwage ok, ale czyja uwage? i tu sie rożnimy uważam że ulotka nie może "straszyć" taka ulotka pasuje raczej do schroniska wzbudzanie w ludziach zalu przyjda zaopiekuja sie takim psiakiem ale to nie jest moim zdaniem nasz odbiorca.
My potrzebujemy trafic po pierwsze do ludzi mlodych powiedzial bym nawet bardzo mlodych ktorzy nie moga sie tej ulotki bac a mnie zadna matka nie pogoni ze strasze jej dziecko. Dlaczego ludzie mlodzi czesto dzieci bo to ich najłatwiej nauczyć ale też i to właśnie oni kupują psiaki a nie dorośli i to od nich zalezy jaki to bedzie psiak a jesli mozna kupic taniej dorosli to zrobia bo wydatkow zawsze jest wiecej niz pieniedzy a ten piesek ma przecież dwoje oczu i wszystkie łapki hm.. to napewno nie ten pies z ulotki
ZewKrwi
 
Posty: 63
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-28, 12:24
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Przemo » 2007-07-24, 13:01

Fakt jest faktem ze kazdy inacze patrzy na jakas X reklame.
Dlatego np ja bym chcial by nie 10 czy 20 forumowiczow rozmawialo na temat akcji Ras.=rodow. tylko zeby wszyscy na ten temat rozmawiali. Bo im wiecej osob rozmawia tym lepiej poniewaz wyjda pewne rzeczy. Kazdy cos dorzyci dpowie .... i juz mamy caly obraz.
Ktos powie a jabym zwrocil uwage nato czy na tamto a inny ze nato i na tamto. Potem to mozna polanczyc. Scalic. Podyskotowac i podjac ostateczna decyzje.
Chcialbym zeby to byl forumowy udany cel. Gdzies czytalem w jakies ksiazce zeby przedsiebiorstwo moglo osiagnac cel to wszyscy w niej pracujacy musza pracoiwac wspolnie.
Wiec moze na poczatek sprobujmy sciagnacc tu wszystkich forumowiczow lub ich wiekszosc.
Bo w te kilka osob mozemy nic nie osiagnac. Tak jak powstawal kalendarz tak i powinna powstac ta akcja. ...
Avatar użytkownika
Przemo
 
Posty: 2830
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 16:58
psy: Bera(*)

Postprzez kreska » 2007-07-24, 13:21

saganka napisał(a):Robmy swoje.

jak ktos zna pewien utwor....tak chyba spiewal Mlynarski ;-)
bea napisał(a):ale chyba trzeba zakończyć bedzie sprawę KLUBU

a propo... bo nigdzie nie moge sie doszukac "formalnego statutu", zasad dzialalnosci lub czegos w tym stylu :?: zle szukam czy poprostu nie ma?
bea napisał(a):gromadzic fundusze na tego rodzaju działalność

Jesli zalozymy klub to chyba mozemy sami gromadzic fundusze i nimi dysponowac :?: napewno tak mozna dzialac jesli powstaje stowarzyszenie. "Przerabialam" juz ten temat na innym forum-fretkowym ;-) i tam to bardzo sprawnie dziala :!: Oprocz skladek czlonkowskich sa wplacane dobrowolne sumy pieniedzy przeznaczane m.inn. na leczenie znalezionych zwierzat,sterylizacje,edukacje, pomoc dla osob ktore znalazly sie w ciezkiej sytuacji zyciowej i nie stac ich na utrzymywanie swoich pupili, na odkupowanie zwierzat od nieodpowiedzialnych osob i wspieranie tych ktorzy adoptuja np. chore zwierzaki.
bea napisał(a):ulotka naszej akcji z adresem do schroniska,czy linkiem adopcyjnym,to tylko pomysł,który mi teraz wpadł do głowy

Takie ulotki z telefonem i adresem adopcyjnym fretkomaniakow sa praktycznie w kazdym schronisku i przynosi to efekty choc wymagalo to duzo pracy aby wyedukowac rowniez personel schroniskowy ;-)
Uwazam ze rowniez finansowe wspieranie w odkupowaniu/utrzymywaniu psow jest bardzo wazne w przypadku walki z pseudohodowcami.I tu moj uklon w kierunku Ani GD ktora ofiarowala swoja pomoc przy odkupieniu suni z allegro ;-) .
Szukajac zdjec bernow z interwencji lub pseudohodowli /na szczescie nie znalazlam ;-) / natknelam sie na kilka byc moze przydatnych stron...
W linku ponizej jest strona gdzie mozna zamiescic darmowo petycje do wybranej "organizacji", uwazam ze jest bardzo dobra bo umozliwia zbieranie "podpisow" i moze nam sie przydac np. przy zbieraniu glosow a propo pisma do ZK w kwestii organizacji wystaw :-)
http://www.petycje.pl/petycjeCoOferujemy.php
a tu znaleziona na tej stronie petycja do naszego rzadu w kwestii zmian ustawodawstwa dotyczacego zwierzat domowych..
http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=1713
I jeszcze przyklad edukacji po amerykansku, dziecko a zachowanie/postepowanie wobec psow ;-)
http://www.aceofanimalbehavior.com/imag ... rbook1.pdf
A zdjecie ponizej przykladowo obrazuje co mi sie marzy jak juz "znajdziemy" fundusze ;-) duuuze billbordy ze zdjeciem....
Obrazek
i haslem....
"POMYSL CZASEM O CIERPIENIU KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC"Albert Shweizner
Znalazlam tez taki "kwiatek" na FORUM POLSKIEGO BIZNESU w dziale POMYSL NA BIZNES :shock: i to chyba obrazuje podejscie nie ktorych osob do hodowli...
Witam!
Posiadam działkę 1500m2 na obrzeżach dużego miasta. Od zawsze moją pasją są psy, ale nigdy nie myślałem o otworzeniu hodowli, która przynosilaby stały dochód. Oto przykładowe ceny rasowych szczeniaków:
owczarek niemiecki - 1000zł
golden retriver - 1000zł
Dog de Bordeux - 2000zł
Tosa Inu - 2000zł
Bull Mastif - 2500zł
Buldog angielski - 3000zł

Liczba szczeniąt w miocie wacha się między 2-8 szt. Taka hodowla może być znakomitym źródłem dochodu pod warunkiem, że chociaż troche lubimy czworonogi. Jeszcze jedną zaletą jest mały kapitał początkowy.
A co wy o tym myślicie?


Nic tylko wziac i.... :-?
pozdr...
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Postprzez bea » 2007-07-24, 13:34

Przemo jezeliby ogladać sie na wszystkich to nic nie zrobimy.Psychologia mówi,ze wystarczy w takich wypadkach 5% entuzjastów ,by zarazic z czasem wiekszość.Z czasem wiekszość sie zarazi,spoko,ale żeby do tego doszło musimy działać już w tyle osób ile jest gotowych do działania na już,z czasem bedzie nas więcej,brzmi jak hasło rewolucyjne,ale takich jak my jest w Polsce i na swiecie sporo i z nimi mozemy połaczyc siły juz.A Aniu a poropo,Klubu pomóz mi skończyc tę ankiete i popracujemy nad Klubem myśle ,ze na str.zkwp są regulaminy klubów.
Avatar użytkownika
bea
 
Posty: 1427
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-01, 15:35
Lokalizacja: mazowieckie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Akcje na rzecz zwierząt

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości