Zima w schroniskach

Tu wstawiamy wątki odnośnie różnych akcji prozwierzęcych

Postprzez Halina » 2006-11-29, 16:52

Ja jestem za tym żeby na stałe pomagać tej pani. Nie poszukiwać za każdym razem innego schroniska gdy będzie taka akcja. No i poproszę o numer konta kurcze może choć troszkę uda mi się jednak wysupłać.
Jak będzie stronka to banerek odrazu dam na mojej stronie.
Avatar użytkownika
Halina
Moderator
 
Posty: 6570
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 07:48
Lokalizacja: Dargiń
psy: Karo, Sotella,Ofra, Kora[*], Bora[*], Berni[*]
Hodowla: Szumiąca Knieja

Postprzez Kasia » 2006-11-29, 16:58

Super Halinka!
własnie o to nam chodzi, zeby Szwajcary objeły niejako "patronat" nad tym schroniskiem
Kasia
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Kasia » 2006-11-29, 17:24

Wysłałam numer konta - jesli ktos nie otrzymał a chciałby wpsomóc akcje prosze o cynk :-)
Kasia
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Marszal » 2006-11-29, 19:03

Wielkie dzięki Dziewczyny,
Nr konta dostałam a i przelew już zrobiłam :mrgreen:
Nie ma na co czekać, psiunie czekają :!: :!: :!:

Bardzo, ale to bardzo mi się podoba pomysł stałej pomocy dla tego przytuliska :lol:
Avatar użytkownika
Marszal
 
Posty: 1450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-29, 13:40
Lokalizacja: Wołomin k/Warszawy
psy: Maks

Postprzez Halina » 2006-11-29, 19:13

Ja nie dostałam numeru konta
Avatar użytkownika
Halina
Moderator
 
Posty: 6570
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 07:48
Lokalizacja: Dargiń
psy: Karo, Sotella,Ofra, Kora[*], Bora[*], Berni[*]
Hodowla: Szumiąca Knieja

Postprzez Roxanka » 2006-11-29, 19:47

Kasiu ja też poproszę o nr konta, dorzucę się oczywiście.
Avatar użytkownika
Roxanka
 
Posty: 2938
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-01, 23:25
Lokalizacja: Warszawa
psy: TUNDRA Maltabar [']

Postprzez Kasia » 2006-11-29, 19:54

Halina napisał(a):Ja nie dostałam numeru konta


Halinka wysłałam Ci na pw - wysyłam jeszcze raz.
Uleńko juz Cię dopisuje i wysylam numer konta - wielkie dzięki!
Kasia
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Halina » 2006-11-29, 20:02

Kasia napisał(a):
Halina napisał(a):Ja nie dostałam numeru konta


Halinka wysłałam Ci na pw - wysyłam jeszcze raz.
Uleńko juz Cię dopisuje i wysylam numer konta - wielkie dzięki!


Jest Kasia , dziękuję. Do mnie powiadomienie o PW przychodzi z opóźnieniem conajmniej jednodniowym a sama nie zaglądałam. W każdym razie jest i dzięki jeszcze raz
Avatar użytkownika
Halina
Moderator
 
Posty: 6570
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 07:48
Lokalizacja: Dargiń
psy: Karo, Sotella,Ofra, Kora[*], Bora[*], Berni[*]
Hodowla: Szumiąca Knieja

Postprzez Cefreud » 2006-11-29, 22:13

tez poprosze o nr konta.
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Postprzez Kasia » 2006-11-30, 11:20

Zadeklarowane osoby (jak pieniazki wpłyną do KAsi potwierdzimy wpłaty) :
- Marszal,
- Martusia od Cery,
- Bossowa
- Galiwiniasci
- Luberkowie
- Marta i Bubu
- Halinka i Hodowla SZUMIEJĄCA KNIEJA
- Sagankowie
- Ulcia od Roxanki
- Ela W
- Karolina
- Grażynka i Coffee

mamy juz pierwszy zapłacony kalendarz z allegro! - kwota - 20 zł (plus koszty przesyłki)

jesli jeszcze ktos jest chętny do pomocy to piszcie, wyslemy numer konta dla wpłaty
Kasia
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Magda » 2006-11-30, 11:46

Ja także jestem za tym, żebyśmy pomagali właśnie tej Pani. Podziwiam takich ludzi. Bardzo.

Paczka zrobiona, dzisiaj wyśle. Znalazło się jeszcze u nas parę obróżek i smycz. Mam nadzieję, że także się przydadzą.

Tylko bardzo proszę o adres do Kasi Sagankowej! Bo maila, w którym go miałam przy okazji kalendarzy, niestety ale skasowałam :-(
Avatar użytkownika
Magda
 
Posty: 3392
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 18:35
Lokalizacja: woj.łódzkie

Postprzez Gocha » 2006-12-01, 11:14

Ja też poproszę o nr konta .Pamiętam że chyba rok temu na Molosach była akcja pomocy dla psiaków Pani Stasi i też dziewczyny strasznie przeżyły odwiedziny w tym przytulisku . :-(
Avatar użytkownika
Gocha
 
Posty: 1539
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:01
Lokalizacja: Konstancin
psy: Ozzy [*], FBI-Zoy,Pooh- Niko wszystkie Altura

Postprzez Kasia » 2006-12-08, 11:07

Zabierałam sie do tego kilka razy - niestety wątek który miał być "ukryty" nie działa.
Sytuacja wygląda następująco - pani Stasia otrzymywała niemałą pomoc conajmniej od 2004 - na dogomanii powstało stowarzyszenie które miało pomagac pani Stasi i jej psom.Jednak po pewnym czasie okazło sie ze o ile pani Stasia chetne przyjmuje pomoc w sensie darowizn o tyle nie pozwala na pomoc psom - nie zgadza sie na sterylizajce/kastracje, nie pozwala pomóc sobie w zarzadzaniu tym psituliskiem.
Ania LuBerkowa znalazła wątek na molosach opisujący działalność p.Stasi i kolejne informacje tylko potwierdzały to co było powiedziane na dogomanii.
Kasia Sagankowa zadzwoniła do P.Stasi i wypytała o rzeczy które są potrzebne.
PO informacji o tym, ze P.Stasia nie chce oddawac psów do adopcji, nie chce pomocy wolontariuszy, ze wygania kolejne osoby chętne do pomocy, psy trzyma na łańcuchach itd, zaczełysmy zastanawiac sie na ile my jako forum mozemy i powinnismy popierac takie psitulisko.
Zadzwoniłam do P.Stasi i niestety rozmowa z nią bardzo mnie roczarowała.Pani Stasia nie zgadza sie na starylizacje psów/suczek twierdząc ze mają podawane zastrzyki hormonalne.na moje pytanie o starsze suczki powiedziała ze te stare nie potrzebują juz sterylizacji bo po co.wolontariuszki jesli przyjdą tylko tylko przyjmie te nie z dogomanii a wogóle wolontariuszom nie wierzy bo (cytuje) "te co tu były to wywiozły moje psy na badania za granice".Pani Stasia baaaardzi niechętnie zgadza sie na jakiekolwiek adopcje.Rozmowa trwała bardzo długo, generalnie wszystkie wypowiedzi P.Stasi były własnie w takim kontekście.
Na mnie zrobiła wrażenie nieco zdziwaczałej starszej pani która uznaje tylko swoje racje, nie dopuszcza nikogo do siebie i wierzy tylko w słusznosc swoich decyzji
I teraz tak - myślę, ze powinniśmy pomóc p.Stasi a raczej jej psom doraźnie - karma, koce ręczniki itp, natomiast powinnismy poszukac innego schroniska któremu moglibysmy pomoagac w takiej formie o jakiej mówiliśmy.
Czekamy na Waszą decyzję - przepraszam ze tak pisze na wariackich papierach ale jestem chora i cięzko mi sie skupic
Przypominam,ze na pieniązki czekamy do 10 - grudnia.
W tej chwili mamy sprzedane 4 kalendarze na allegro.
Kasia
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Bernerin » 2006-12-08, 12:16

Dziewczyny, ja tez poprosze o numer konta!!! Do 10-tego pieniadze pewnie nie dojda, ale mozecie liczyc na moje 100 PLN!

P.S. Dorzucam sie, cokolwiek postanowicie.
Ostatnio edytowano 2006-12-08, 15:03 przez Bernerin, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Bernerin
 
Posty: 1409
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-24, 14:26
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
psy: Kiss i Ronja (CKCS)

Postprzez Barbapapa » 2006-12-08, 12:30

Jeśli jest taka sytuacja. to masz Kasiu rację.
Avatar użytkownika
Barbapapa
 
Posty: 3786
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:32
Lokalizacja: Warszawa
psy: Wobler(DSPP,Dublin(7/11/14);Znak Zodiaku(*14/8/10)
Hodowla: Barbapapa-psy

Postprzez saganka » 2006-12-08, 15:27

Kasia ma racje, rozmawialaysmy o tym dlugo. Musze przyznac, ze czuje sie barzdo rozczarowana... Przy pierwszej rozmowi z Pania Stasia nie poruszalam tematu sterylizacji, ani wolontariatu, czy adopcji. Rozmawialam tylko o doraznej pomocy. Powiem szczerze, ze nie wiem jak postapic. Mam mieszane uczucia... Bo za kazdym razem straca psy - czy im pomozemy, czy nie. Jesli nie- no to sprawa jest oczywista, beda glodne. Jesli pomozemy, to utwierdzimy Pania Stasie w jej poczynaniach... Psy nadal sie beda tam rozmanzac, pomocy trzeba bedzie wiecej i wiecej, sami wiecie o co chodzi...
Znalazlam jeszcze takie schronisko, mysle ze warte pomocy. Zobaczcie...http://www.wegrow.schronisko.net/
Do tej chwili mamy juz uzbierane 658 zl i paczke z rzeczami od Magdy. Wiem, ze Ula ma jeszcze jakies rzeczy do oddania.
Prosze Was o Wasze opinie na temat naszej akcji i przepraszam za swoja pomylke co do Pani Stasi....
saganka
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Halina » 2006-12-08, 22:03

Skoro tak to ja się zgadzam. Nie zdążyłam z pieniążkami :-| Czy jak wpłacę później mogłoby być? Jeśli by dotarło zanim pójdzie pomoc to dobrze a jak później to mogłoby może zostać na następny raz co? Myślałam , że mi się uda wcześniej wpłacić ale niestety.
Avatar użytkownika
Halina
Moderator
 
Posty: 6570
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 07:48
Lokalizacja: Dargiń
psy: Karo, Sotella,Ofra, Kora[*], Bora[*], Berni[*]
Hodowla: Szumiąca Knieja

Postprzez Marszal » 2006-12-08, 23:44

Oj, bardzo to smutne co piszecie i choć trudno się z Wami nie zgodzić to nadal nie mogę przestać myśleć o tych psiakach, które przez brak rozsądku ze strony tej starszej kobiety zostaną pozbawione pomocy i to jest w tym wszystkim najgorsze. Ja się chyba do tego nie nadaję, dobrze, że wykazujecie sie zdrowym rozsądkiem bo u mnie niestety emocje biorą górę. Co za tym idzie akceptuję Waszą decyzję i oczywiscie możemy wsparcia udzielić dla tego schroniska w Węgrowie bo i tam zwierzaki w potrzebie. No cóż, wszystkim nie pomożemy, to zrozumiałe acz smutne.
A tak przy okazji, Saganko czy mogłabyś mi potwierdzić czy otrzymałaś moje pieniążki? bo nie mam pewności czy czegoś nie skopałam przy przelewie.
Avatar użytkownika
Marszal
 
Posty: 1450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-29, 13:40
Lokalizacja: Wołomin k/Warszawy
psy: Maks

Postprzez Roxanka » 2006-12-09, 12:13

Kasiu zgadzam się z Tobą całkowicie.
Avatar użytkownika
Roxanka
 
Posty: 2938
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-01, 23:25
Lokalizacja: Warszawa
psy: TUNDRA Maltabar [']

Postprzez Cefreud » 2006-12-09, 12:54

jak tak dalej pójdzie to schronisko o którym piszecie skończy jak to Wioletty Villas.

Pewnie dlatego,że mam najbliżej staram się pomagac schronisku w Harbutowicach.

http://przytulisko.harbutowice.pointblue.com.pl/

a tu link do stowarzyszenia, prowadzonego przez jedną Panią, która za własne pieniądze wyciąga psiaki ze schroniska, umieszcza czasowo w psim hotelu,leczy i szuka im nowych domków

http://amicus.malopolska.pl/
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Akcje na rzecz zwierząt

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron