zabawa z innymi psami

Jeśli masz problem ze swoim podopiecznym spróbuj poradzić się bardziej doświadczonych forumowiczów:)

Moderator: MartaD

zabawa z innymi psami

Postprzez madox » 2007-11-29, 10:41

mam pytanie
nasz psiak zaczepia wszystkie psy na spacerach:)z socjalizacja póki co nie ma problemu:)
ale zastanawiam sie jak z zabawą z psami bo o ile małe psiaki krzywdy mu nie zrobią(chyba:)) to podpowiedzcie czy igraszki z dorosłymi bokserką czy dalmatyńczykiem to dobry pomysł???ja za kazdym razem truchleje ze strachu ze pies na niego naskoczy, albo przewróci i cos mu sie stanie...i staram sie go trrzymac na smyczy
psy nie sa agresywne poprostu chca sie bawić
madox
 
Posty: 98
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-10-21, 11:51
Lokalizacja: ząbki

Postprzez Kasia » 2007-11-29, 11:44

madox moja cavalierka bawi się z berneńczykiem :-> ona ma niecałe 3 kg, on ok 52...wiadomo, ze trze ba uwazac na to co sie dzieje ale ja bym pozwalała
Kasia
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez inbloom » 2007-11-29, 12:36

ja też bym pozwalała, choć czujne oko bym miała ;-)
poza tym to ważne, żeby szczeniak się bawił z innymi psami. mój Bosman nie miał zbyt dużo kontaktu z innymi psami jak był szczeniakiem i nie bardzo potrafi się teraz bawić. jedyny pies, z którym szaleje i zachowuje się jak szczeniak to onka sąsiadów z którą miał kontakt od małego.
także nie zabraniaj tylko obserwuj ;-)
Avatar użytkownika
inbloom
 
Posty: 3210
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-11, 21:59
psy: Bosman(*) Chaber (*) Felu

Postprzez Anuta » 2007-11-29, 14:58

Pozwalać, oczywiście. Zadbać tylko, by ginitwa była w bezpiecznym miejscu, z dala od drogi, bo pieski mogą "zapomnieć się" w tym szaleństwie, no i pracować nad "do mnie".
Avatar użytkownika
Anuta
 
Posty: 1370
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-29, 15:45
Lokalizacja: Warszawa
psy: Astra(*), Nora(*) i Indi(*), Jumper, KeyRa

Postprzez Aga_Kamisinska » 2007-11-29, 15:30

Popieram anutę w 100%.Ja pozwalam Aron bawi się ile chce,jeśli inne psy sa pokojowo nastawione to napewno sie nie skrzywdza :lol:
Avatar użytkownika
Aga_Kamisinska
 
Posty: 399
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-10-19, 12:29
Lokalizacja: TRĄBKI WIELICZKA
psy: Aron-Serchio Stoplandia

Postprzez berni » 2007-12-22, 22:44

moja Abra bawi się wspaniale z wieloma psami , jej ulubieńcem jest briard oraz colli. Mamy to szczęście, że w pobliżu jest dużo psiakow w podobnym wieku i zdecydowana większość dobrze zsocjalizowana. Wszystkie bawią się wspaniale- od westikow do mastifa poprzez goldeny , labradory , owczarki niemieckie i wiele , wiele innych.
Avatar użytkownika
berni
 
Posty: 35
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-10-08, 13:39
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Cefreud » 2007-12-23, 09:34

Wiesz,wydaje mi się,ze jesli większy gabarytowo pies chce się bawić z Madoxem to mu pozwalaj.Freud bawi się z Yoda i jeszcze jej krzywdy nie zrobił :mrgreen:
Musisz tylko czuwać nad "bezpieczeństwem terenu" w który urzędują
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)


Powrót do Problemy wychowawcze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości