KUPA NA PODŁODZE , SIUŚKI NA ŚRODKU ŁÓŻKA

Jeśli masz problem ze swoim podopiecznym spróbuj poradzić się bardziej doświadczonych forumowiczów:)

Moderator: MartaD

Re: KUPA NA PODŁODZE , SIUŚKI NA ŚRODKU ŁÓŻKA

Postprzez Majszczur » 2010-09-16, 15:54

Justynka napisał(a):Hm..Pako też zdarza się popuścić z ekscytacji. Ale najczęściej, gdy wita się z moim TŻ i w ręku ma też jakąś siatkę z zakupami. Głuptas myśli, że to dla niego. Te dwa czynniki sprawiają, że nie wytrzumuje.. :roll:
O jak wraca mój małż, to w zasadzie gdyby nie druga, twardsza potrzeba fizjologiczna to mogłabym w ogóle z Grandą już nie wychodzić, bo na widok Krzyśka Grandzior ulewa się - że tak powiem - do dna :lol:
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: KUPA NA PODŁODZE , SIUŚKI NA ŚRODKU ŁÓŻKA

Postprzez Justynka » 2010-09-16, 17:32

Majszczur napisał(a):
Justynka napisał(a):Hm..Pako też zdarza się popuścić z ekscytacji. Ale najczęściej, gdy wita się z moim TŻ i w ręku ma też jakąś siatkę z zakupami. Głuptas myśli, że to dla niego. Te dwa czynniki sprawiają, że nie wytrzumuje.. :roll:
O jak wraca mój małż, to w zasadzie gdyby nie druga, twardsza potrzeba fizjologiczna to mogłabym w ogóle z Grandą już nie wychodzić, bo na widok Krzyśka Grandzior ulewa się - że tak powiem - do dna :lol:

:lol: o, matko :lol:
Avatar użytkownika
Justynka
 
Posty: 1017
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-18, 09:15
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Pako

Re: KUPA NA PODŁODZE , SIUŚKI NA ŚRODKU ŁÓŻKA

Postprzez Cefreud » 2010-09-16, 17:48

to i tak piskuś...Yoda wywraca się do góry kołami i ....wygląda jak fontanna :-)
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: KUPA NA PODŁODZE , SIUŚKI NA ŚRODKU ŁÓŻKA

Postprzez EwaM » 2010-09-16, 17:53

Cefreud napisał(a):to i tak piskuś...Yoda wywraca się do góry kołami i ....wygląda jak fontanna :-)

:mrgreen: :mrgreen: To musi być widok :!: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol:
Avatar użytkownika
EwaM
 
Posty: 2852
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-12-13, 15:40
Lokalizacja: okolice Warszawy
psy: Nera-prawie BPP i Bora-prawie bokser:))))

Re: KUPA NA PODŁODZE , SIUŚKI NA ŚRODKU ŁÓŻKA

Postprzez aga.galin » 2010-09-16, 17:55

Hmmm, uśmiałam się jak koń, ale to tylko dlatego, że się głupiemu wszystko ze wszystkim kojarzy... :lol:

Ja z góry przepraszam Majszczur, że tak trochę nie w temacie, ale wyobraziłam sobie Grandę witającą się z twoim Krzyśkiem w najgłupszej reklamie, jaką ostatnimi czasy widziałam - pewnych wkładek higienicznych i to powalające hasło: 'Nawet nie zauważysz mojego lekkiego nietrzymania moczu' :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol:
Avatar użytkownika
aga.galin
 
Posty: 485
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-02-07, 00:15
Lokalizacja: Goleniów k.Szczecina
psy: REDI, PETRA, BASTER [*] i ...

Re: KUPA NA PODŁODZE , SIUŚKI NA ŚRODKU ŁÓŻKA

Postprzez Majszczur » 2010-09-16, 17:55

Cefreud napisał(a):to i tak piskuś...Yoda wywraca się do góry kołami i ....wygląda jak fontanna :-)
Karola, to po jakiego grzyba naciskasz psinie ten płaski guziczek z przodu jak leży na wznak :roll:

aga.galin wiesz co... to jest myśl... sprzedam małża w paszczę przemysłu reklamowego (zyski do Skarpety ;-) ), tylko ... partnerkę do spota będzie musiał znaleźć inną, gdyż Granda ze swym dziurawym pęcherzem zostaje ze mną !!!
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: KUPA NA PODŁODZE , SIUŚKI NA ŚRODKU ŁÓŻKA

Postprzez BERR » 2010-09-16, 19:38

:lol: :lol: :-)
aga.galin napisał(a):: 'Nawet nie zauważysz mojego lekkiego nietrzymania moczu' :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol:


:lol: :mrgreen: :-D Wy tu dajecie czadu a my mocno się staramy:) :-P :-) :lol: ak na razie 100% sukcesu!!!!
Człowiek jest głupi - obraża swojego psa na forum pisząc ,że jest chyba złośliwy w jednej sytuacji- a tu sie okazuje ze to ja jestem winna a nie psiak:) :oops: :oops: :evil: :lol: ale mi wstyd... :oops:
Avatar użytkownika
BERR
 
Posty: 305
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-12-16, 22:08
Lokalizacja: Osieczany
psy: bernenski, entlebucher

Re: KUPA NA PODŁODZE , SIUŚKI NA ŚRODKU ŁÓŻKA

Postprzez iwona_k1 » 2010-09-16, 20:41

Fajnie,że tak Wam dobrze idzie.Psiaki to mądre stworzenia .Wystarczy trochę wiedzy i konsekwencji i efekt murowany!Trzymamy kciuki i życzymy wytrwałości. ;-)
Avatar użytkownika
iwona_k1
 
Posty: 4394
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-11-23, 21:27
Lokalizacja: Sosnowiec
psy: Ursa Puchate Kreple,Zorn(*) Agis Petkowskie Wzg

Re: KUPA NA PODŁODZE , SIUŚKI NA ŚRODKU ŁÓŻKA

Postprzez goslava » 2012-03-14, 15:54

ja mam podobny problem z sikaniem Diany na łóżko ;>
Avatar użytkownika
goslava
 
Posty: 407
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-01-16, 12:33
Lokalizacja: okolice Płocka
psy: Diana
Hodowla: Słońca Łan FCI

Poprzednia strona

Powrót do Problemy wychowawcze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości