Szczeniak i dziecko

Jeśli masz problem ze swoim podopiecznym spróbuj poradzić się bardziej doświadczonych forumowiczów:)

Moderator: MartaD

Re: Szczeniak i dziecko

Postprzez agusia_x » 2012-07-23, 15:14

marieanne napisał(a):Nikt tu na Ciebie nie krzyczy ani nic - mówimy tylko, że ten tydzien był niepotrzebny i tylko namieszał <tak>
Nie czuj się jakoś niewiadomo jak krytykowana przez to ;-)


:-> :-> :-> Już mi lepiej <juhu> <juhu> <juhu>

A tak poważnie to może i masz racje, ale było - minęło. Już nic na to nie poradzę. Ważne, że Fiona zaczyna łapać co wolno a czego nie, i myślę że nasza konsekwencja w końcu przyniesie efekt. Np. bardzo lubiła na spacerach ciągnąć za nogawki czy gryźć buty. Pocerowałam wiele dziur w spodniach czy leginsach. Teraz już tego nie robi.
Z Julą też coraz lepiej. Jej zabawek z podłogi już nie rusza, matę piankową, którą mamy rozłożoną na podłodze mija wielkim łukiem, a wcześniej lubiła nawet na nią nasiusiać.
Mądry piesek z niej <pies>
Avatar użytkownika
agusia_x
 
Posty: 108
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-05-11, 10:55
Lokalizacja: Rybnik
psy: BPP - Fiona z Breńskiej Fanaberii

Re: Szczeniak i dziecko

Postprzez marieanne » 2012-07-23, 15:21

agusia_x napisał(a):
marieanne napisał(a):Nikt tu na Ciebie nie krzyczy ani nic - mówimy tylko, że ten tydzien był niepotrzebny i tylko namieszał <tak>
Nie czuj się jakoś niewiadomo jak krytykowana przez to ;-)


:-> :-> :-> Już mi lepiej <juhu> <juhu> <juhu>

A tak poważnie to może i masz racje, ale było - minęło. Już nic na to nie poradzę. Ważne, że Fiona zaczyna łapać co wolno a czego nie, i myślę że nasza konsekwencja w końcu przyniesie efekt. Np. bardzo lubiła na spacerach ciągnąć za nogawki czy gryźć buty. Pocerowałam wiele dziur w spodniach czy leginsach. Teraz już tego nie robi.
Z Julą też coraz lepiej. Jej zabawek z podłogi już nie rusza, matę piankową, którą mamy rozłożoną na podłodze mija wielkim łukiem, a wcześniej lubiła nawet na nią nasiusiać.
Mądry piesek z niej <pies>

Nie ma co tego rozpamiętywać, tylko wiedzieć na przyszłosć - gdybyście np. dwupaka zechcieli :mrgreen:
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Re: Szczeniak i dziecko

Postprzez agusia_x » 2012-07-23, 15:27

Może kiedyś zdecydujemy się na Shreka :)
Avatar użytkownika
agusia_x
 
Posty: 108
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-05-11, 10:55
Lokalizacja: Rybnik
psy: BPP - Fiona z Breńskiej Fanaberii

Poprzednia strona

Powrót do Problemy wychowawcze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości