Szczecin - CACIB - 19.06.2011

Moderator: Aga-2

Re: Szczecin - CACIB - 19.06.2011

Postprzez nugatika » 2011-06-28, 14:39

no i ja moze w koncu udziele sie w tym wątku, w prawdzie 'z lekkim' poslizgiem, ale niestety całą wyprawę do Szczecina odchorowałam ... anginą! pierwsza w zyciu, swoją drogą <bezrady2>

oczywiscie najpierw pochwale się moim pieknym psim dzieckiem

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

okazało się po tej wystawie, że mamy całkiem ładnie ukartowaną drogę do Interchampionatu <cwaniak>
trzeba bedzie tą kwestię jeszcze skrzętnie przemyśleć i zaplanować :-P

oczywiscie musze bardzo podziekować Marcie za ciepłe przyjecie, za przywóz, wywóz, dowóz, karmienie, miejsce do spania, przygotowanie Grubcia na wystawe i w ogóle za bardzo pomocną możliwość posiedzenia u niej przez łikend :-D

musze jeszcze dodać, że Marty szczeniaki [firmy Lusion] to najpiekniejsze, najslodsze i najlepsze psychicznie szczeniaki jakie widzialam! jak na ten wiek i 'zasiedzenie' (ze tak powiem) w hodowli.
3 miesieczne maluchy dziarsko maszerowały po terenie wystawy, zadowolone z siebie jak nie wiem co :-D nie przejmując sie wcale ilością ludzi, psów, hałasami, czy napadającymi je co chwila dziećmi <juhu> a ja sobie przypomniałam, że przejście z małym bernenczykiem 100 m jest tak czasochłonne... <szok> <haha>

mały Marudek na BIS przebiegł po całym tym wielkim ringu jak 'stary' wyjadacz wystaw :-P lekko był zaskoczony, że tu tyle miejsca, jak tam sie ludzie tak tłoczą, a przeciez tu mozna by sie pobawić z psimi kolegami do woli :-P a pozniej pieknym kłusem, bez zadnych podkakiwać czy inochodów dobiegł do końca :-D nieskromnie powiem, że dostaliśmy najwieksze oklaski :-P :okok:

a pech chciał [dla nas ;-) ], że BIS Baby sedziował, ten sędzia co sędziował, bo na ringu przygotowawczym zostalismy zaczepieni przez innego sedziego, który był zachwycony Marudkiem :love:
okazało sie, ze on pozniej siedziował BIS Szczeniąt. i przeszło nam pudło koło nosa...

wiecej zdjęć bedzie później, bo i aparat dopiero odzyskałam, no i zdrowie :-P
Avatar użytkownika
nugatika
 
Posty: 3318
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:00
Lokalizacja: Strzyżów <--> Lublin
psy: Bystra, Nutka, niedźwiedz berneński Nugat {*}

Re: Szczecin - CACIB - 19.06.2011

Postprzez Aga-2 » 2011-06-28, 15:18

Kasia - gratulacje! Pięknie Nugacik wyglądał.
A u Lusionka podziwiam kątowanie i wieeelką stopę :mrgreen: Cudny maluch!
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica

Poprzednia strona

Powrót do Wystawy 2011

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości