Nugat potrafi!

Wszystko na temat szkolenia i psich sportów

Moderator: MartaD

Nugat potrafi!

Postprzez nugatika » 2011-08-28, 15:31



odnalazłam właśnie w zakamarkach folderów mojego starego laptopa ten filmik z obozu w Wojnowie :-D

postaram sie udostępnić coś wiecej wkrótce, ale strasznie długo schodzi z moim internetem załączenie czegokolwiek na youtubie :-/

to jeden z pierwszych treningów i nauka rewirowania.
widać, że Nugat jest jeszcze rozkojarzony i całe to IPO to dla niego [jak i dla mnie] duza nowosc, ale spodobalo mu sie :radocha2: I doskonale wie, że chodzi o to żeby dopaść rękaw Marcina <rotfl>

Zapraszam do oglądania :-)
Avatar użytkownika
nugatika
 
Posty: 3318
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:00
Lokalizacja: Strzyżów <--> Lublin
psy: Bystra, Nutka, niedźwiedz berneński Nugat {*}

Re: Nugat potrafi!

Postprzez Marszal » 2011-08-28, 16:05

A wiecie dlaczego Niusiowi tak świetnie szło :?: otóż, on doskonale wiedział, że Yoga i Medytacja to podstawa sukcesu <faja>
Oto jak przygotowywał się do zajęć z IPO, poniżej Niusław tuż przed zajęciami........

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Sorry Kasieńko, nie mogłam się powstrzymać <hahaha> a i obudziłaś mi wspomnienia <buja_w_oblokach>
Avatar użytkownika
Marszal
 
Posty: 1450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-29, 13:40
Lokalizacja: Wołomin k/Warszawy
psy: Maks

Re: Nugat potrafi!

Postprzez Anna Rozalska » 2011-08-28, 19:16

Moja też tak potrafi, idealnie wykazywała się na obozie w Borównie i na zlocie w Sulejowie. Niestety w Warszawie trudno jest o dobrego tresera IPO.
Avatar użytkownika
Anna Rozalska
 
Posty: 2722
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-10-12, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
psy: Lamia Aninbernus TM Inzaghi
Hodowla: Kamień Milowy

Re: Nugat potrafi!

Postprzez nugatika » 2011-08-29, 08:01

nic sie nie dzieje Ania !:-D uwielbiam to zdjecie, za każdym razem jak je widze nie moge sie powstrzymać od smiechu :-D

on juz tutaj był tak padnięty, że już mu nie przeszkadzało ze nie wszystkie łapy odpoczną, grunt, żeby głowe gdzieś oprzeć ! <rotfl>

to był naprawde wspaniały obóz, chetnie wybrałabym sie jeszcze raz, ale tylko i wyłącznie z podobną ekipą ludzi! :-)
Avatar użytkownika
nugatika
 
Posty: 3318
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:00
Lokalizacja: Strzyżów <--> Lublin
psy: Bystra, Nutka, niedźwiedz berneński Nugat {*}

Re: Nugat potrafi!

Postprzez Majszczur » 2011-08-29, 15:33

Obrona obroną - styl niezwykle noszalancki ;-)
ale zdjęcie z seansu medytacji fantastyczne, niezłą miał fazę chyba <rotfl> :lol: <rotfl> :lol: <rotfl>
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: Nugat potrafi!

Postprzez AT » 2011-09-05, 14:07

nugatika napisał(a):to był naprawde wspaniały obóz, chetnie wybrałabym sie jeszcze raz, ale tylko i wyłącznie z podobną ekipą ludzi! :-)

Podobna ekipa ludzi też by się wybrała jeszcze raz (a właściwie to niejeden raz) ;-)
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)


Powrót do Szkolenie Szwajcarów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron