5-6.05.2012 Łódź CACIB Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Moderator: Aga-2

Re: 5-6.05.2012 Łódź CACIB Międzynarodowa Wystawa Psów Rasow

Postprzez darek » 2012-05-07, 14:29

Witam i wszystkim gratuluję głównie cierpliwości. Jak zobaczyłem sędzię, to szukałem jej pojazdu ale miotłę gdzieś ukryła. Strój na Halloween nie na sędziowanie, no chyba , że do testów na psychikę jako straszak. Moja suka wyszła z bdb bo odskoczyła na szturchnięcie w kark tego stracha na wróble. A mogła ugryźć. Tyle że ma dobrą psychikę. Żeby było śmieszniej ocena była 30 min po teście, który zaliczyła na 100%. Bog z tym. Prawdziwym skandalem jest rozpoczęcie konkurencji finałowych przed zakończeniem ocen na ringach. Słyszę, że wołają pary (mam zgłoszoną) a ja jeszcze biegam z weteranką u ślamazarnej wiedźmy. Sorry ale oceniam wyłącznie "na oko". Superskandaliczne było zachowanie szefa oddziału w Łodzi-akurat się napatoczył. Jak spytałem czemu zaczęli finały przed końcem ocen powiedział"wystawa nie będzie czekać". Powiedziałem, że na 15 lat jeżdżenia na wystawy widzę takie skandaliczne postępowanie pierwszy raz. Odparł"to możesz Pan tu nie przyjeżdżać". Gościu żyjesz z moich składek i opłat. Opamiętaj się.
Do d... z takimi działaczami. Na pogodę nie mieli wpływu . Na resztę bałaganu -tak.
darek
 
Posty: 33
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-08, 21:33
Lokalizacja: Łowicz
Hodowla: Z Łowickiego Księstwa

Re: 5-6.05.2012 Łódź CACIB Międzynarodowa Wystawa Psów Rasow

Postprzez marza_only » 2012-05-07, 14:44

<brawo> :okok: <brawo> :okok: <brawo> darek <brawo>
Avatar użytkownika
marza_only
 
Posty: 67
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-10-18, 10:49
Lokalizacja: ok. Lublina/Krasienin
psy: Hebe Ered Luin

Re: 5-6.05.2012 Łódź CACIB Międzynarodowa Wystawa Psów Rasow

Postprzez Barbapapa » 2012-05-07, 15:05

Adanio napisał(a):
Barbapapa napisał(a):Santtu był "bezkonkurencyjny" i mamy kolejne złoto i CWC. Sędzina dość opieszale sędziowała, ale zwracała uwagę na temperament, zachowanie psów, dość dokładnie je "macała" i oglądała w ruchu; była bardzo pozytywnie nastawiona do psów.Wyborów dokanywała rzetelne w każdej z sędziowanej rasy.

No ja tu się nie zgodzę, ale to moja subiektywna opinia, co do wzorca jak ktoś wspomniał to również trochę eh... Nam Pani powiedziała, że pies śliczny po prostu ogon puchaty i noszony zbyt radośnie :sciana: :sciana: ... HE HE HELOŁ?

Ale ja napisałam o sędzinie i o jej sędziowaniu Łysych....
Avatar użytkownika
Barbapapa
 
Posty: 3786
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:32
Lokalizacja: Warszawa
psy: Wobler(DSPP,Dublin(7/11/14);Znak Zodiaku(*14/8/10)
Hodowla: Barbapapa-psy

Re: 5-6.05.2012 Łódź CACIB Międzynarodowa Wystawa Psów Rasow

Postprzez meggy » 2012-05-07, 16:24

darek napisał(a):Witam i wszystkim gratuluję głównie cierpliwości. Jak zobaczyłem sędzię, to szukałem jej pojazdu ale miotłę gdzieś ukryła. Strój na Halloween nie na sędziowanie, no chyba , że do testów na psychikę jako straszak. Moja suka wyszła z bdb bo odskoczyła na szturchnięcie w kark tego stracha na wróble. A mogła ugryźć. Tyle że ma dobrą psychikę. Żeby było śmieszniej ocena była 30 min po teście, który zaliczyła na 100%. Bog z tym. Prawdziwym skandalem jest rozpoczęcie konkurencji finałowych przed zakończeniem ocen na ringach. Słyszę, że wołają pary (mam zgłoszoną) a ja jeszcze biegam z weteranką u ślamazarnej wiedźmy. Sorry ale oceniam wyłącznie "na oko". Superskandaliczne było zachowanie szefa oddziału w Łodzi-akurat się napatoczył. Jak spytałem czemu zaczęli finały przed końcem ocen powiedział"wystawa nie będzie czekać". Powiedziałem, że na 15 lat jeżdżenia na wystawy widzę takie skandaliczne postępowanie pierwszy raz. Odparł"to możesz Pan tu nie przyjeżdżać". Gościu żyjesz z moich składek i opłat. Opamiętaj się.
Do d... z takimi działaczami. Na pogodę nie mieli wpływu . Na resztę bałaganu -tak.

<okok>
I my wykonczeni i zadziweini sedziowaniem ,no coz sedzia to sedzia.
U nas Ferdus doskonaly z przepieknym opisem ,lecz sedzina przepraszajac powiedziala ze bez lokaty bo ogon zbyt wysoko wruchu i za bardzo majtajacy .
Gori natomiast -tu poleglam- doskonala super wspaniala sunia ale ma plamki na kufie -sugestia by je pomalowac :mlotek:
pani uniform wystawowy taki sam jak w zeszlym roku kapelinder nieco inny i przykurzony.
( Bylismy u niej z dzez ktora tam byla 2 doskonala ale sedzina stwierdzila ze nie da1 lokaty bo suka sie na nia brzydko patrzy! no coz....)
Zmarzlismy strasznie ale mamy i powody do dumy:) wymaganiom sedziny sprostal Czejn! Majowy Skarbiec BOB! wiekie brawa wielkie:):):)
i wnuczek Benka- Bafin od stasiakow NSZwR
wielkie gratulacje dla Justyny- Kazia rewelacyjna -z reszta ja to juz wiedzialam wczesniej heheheh
Aniu Fibi wygladala cudnie :):) a to co ta pani o niej mowila to kwalifikowala sie na BOBa!!!!
i jeszcze gartki dla naszego ziecia Imbira z Gorzyckiej zagrody <tak>
Ogony poszly z ringu bez lokat wszystkie ktore wyszly poza gorna linie grzbietu, z wyjatkiem suczek w otwartej -moze juz zle widziala :lol: albo kapelinder sie osunal ;-)
a i jeszcze biel na kufach o zgrozo stalam i sluchalam przy stoliku suka o normalnej waskiej strzelce :za malo bieli na kufie!!!! za chwile w innej klasie identycznie ubarwiona suka : suka prawidlowo umaszczona -0 konsekwencji zero!


Po czyms takim to mi sie odechciewa wystaw-mam nadzieje ze to minie ;>
Dobrze ze towarzystwo dopisalo :):):)

Gratulacje dla wszystkich wysawiajacych!!!!cieprliwych i wyrozumialych ;-)
Avatar użytkownika
meggy
 
Posty: 9039
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 11:22
Lokalizacja: Tuszyn.k.LODZI
Hodowla: FCI " Majowy Skarbiec "

Re: 5-6.05.2012 Łódź CACIB Międzynarodowa Wystawa Psów Rasow

Postprzez backstage » 2012-05-07, 18:04

Wielkie gratulacje dla DSPP, Agnieszko, Marzenko i Arku wielkie brawa <okok>
Avatar użytkownika
backstage
 
Posty: 157
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-22, 16:35
psy: Duży Szwajcarski Pies Pasterski&Entlebucher

Re: 5-6.05.2012 Łódź CACIB Międzynarodowa Wystawa Psów Rasow

Postprzez kreska » 2012-05-07, 18:37

moze juz zle widziala albo kapelinder sie osunal

albo dym papierosowy przyslonil widok, bo to tez dla mnie bylo dziwne zeby palic na ringu podczas oceny, dobrze ze jej sie stroj nie zajal bo straz trza by wzywac :mrgreen:
Wszystkie psiury zaslozyly na BOB-a, bylo ich tyle ze az milo sie na sercu robilo od zageszczenia na metr kwadratowy :-D i prawie wszystkie dobrze wychowane ;-)

pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: 5-6.05.2012 Łódź CACIB Międzynarodowa Wystawa Psów Rasow

Postprzez Kuchareczek » 2012-05-07, 21:27

kreska napisał(a):
Wszystkie psiury zaslozyly na BOB-a, bylo ich tyle ze az milo sie na sercu robilo od zageszczenia na metr kwadratowy :-D i prawie wszystkie dobrze wychowane ;-)


W sumie gdybym ja miala wybierac najpiekniejszego to mialabym mega problem z taka stawka! Bylo tyle pieknosci i cudownosci, ze Pani sie juz w glowie krecilo i sama nie wiedziala co z tym poczac! Taka to juz uroda bernow jest
:love: :puchar: <pies>
Avatar użytkownika
Kuchareczek
 
Posty: 73
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-02-08, 11:26
Lokalizacja: Skierniewice
psy: MERDAL chinski grzywacz (pp), Sonata (IVETTE)

Re: 5-6.05.2012 Łódź CACIB Międzynarodowa Wystawa Psów Rasow

Postprzez diapcio » 2012-05-07, 21:55

Beato dzieki wielkie i do zobaczenia niedlugo!!!
diapcio
 
Posty: 78
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-06-21, 10:55

Re: 5-6.05.2012 Łódź CACIB Międzynarodowa Wystawa Psów Rasow

Postprzez jbeata » 2012-05-07, 23:19

Kto zajął 1 lok. w otwartej w suczkach? nie bardzo się mogę połapać po postach :?:
Avatar użytkownika
jbeata
 
Posty: 2942
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-07-28, 20:37
Lokalizacja: śląskie
psy: Pola,Rose,Klara,Beauty,Phoebe,Rolex, Erotica (*)
Hodowla: Mocne Góralki

Re: 5-6.05.2012 Łódź CACIB Międzynarodowa Wystawa Psów Rasow

Postprzez Ada i Bruno » 2012-05-07, 23:32

Nasza Walkiria czuła się bardzo kiepsko na tej wystawie i oberwała za to swoje złe samopoczucie dostając ocenę bardzo dobrą. Jedyna wytknięta wada: "Niepewna psychika -co warunkuje ocenę". Jakby mnie takie straszydło nagle złapało za lędźwie bez ostrzeżenia to bym w twarz przywaliła, a nie tylko się odwróciła i podniosła wargę. Złe samopoczucie zresztą nie ustąpiło po powrocie do domu, ale myśleliśmy, że to zmęczenie wystawą. O 6 rano był już weterynarz. Temperatura >41st... Babeszjoza... na szczęście już jest w porządku.
A na wystawie po ocenie powinnam podejść do sędziny od tyłu i ją dziugnąć palcem w bok z zaskoczenia, a potem się spytać czy ma lękliwy charakter czy agresywny? Na pewno niepewny...
Ada i Bruno
 
Posty: 49
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-09-15, 23:58
Lokalizacja: Warszawa, Szafirowa 32 tel: +48607260310 lub +48667 733 333
psy: Bruno, Adelaide i Walkiria
Hodowla: Consensus FCI

Re: 5-6.05.2012 Łódź CACIB Międzynarodowa Wystawa Psów Rasow

Postprzez P.P. » 2012-05-07, 23:57

Ada i Bruno napisał(a):Nasza Walkiria czuła się bardzo kiepsko na tej wystawie i oberwała za to swoje złe samopoczucie dostając ocenę bardzo dobrą. Jedyna wytknięta wada: "Niepewna psychika -co warunkuje ocenę". Jakby mnie takie straszydło nagle złapało za lędźwie bez ostrzeżenia to bym w twarz przywaliła, a nie tylko się odwróciła i podniosła wargę. Złe samopoczucie zresztą nie ustąpiło po powrocie do domu, ale myśleliśmy, że to zmęczenie wystawą. O 6 rano był już weterynarz. Temperatura >41st... Babeszjoza... na szczęście już jest w porządku.
A na wystawie po ocenie powinnam podejść do sędziny od tyłu i ją dziugnąć palcem w bok z zaskoczenia, a potem się spytać czy ma lękliwy charakter czy agresywny? Na pewno niepewny...

:?: :?: :?: :?: :?:
Avatar użytkownika
P.P.
 
Posty: 1966
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-09-30, 21:47

Re: 5-6.05.2012 Łódź CACIB Międzynarodowa Wystawa Psów Rasow

Postprzez kreska » 2012-05-08, 07:58

Złe samopoczucie zresztą nie ustąpiło po powrocie do domu, ale myśleliśmy, że to zmęczenie wystawą. O 6 rano był już weterynarz. Temperatura >41st... Babeszjoza... na szczęście już jest w porządku.

niestety tam bylo strasznie duzo kleszczy, chyba najwiecej obok zywoplotu bo kilka psow zlapalo te paskudy i juz na wystawie byly wyciagane :evil: dobrze ze opanowaliscie sytuacje <okok>

pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: 5-6.05.2012 Łódź CACIB Międzynarodowa Wystawa Psów Rasow

Postprzez Juska » 2012-05-08, 08:48

jbeata napisał(a):Kto zajął 1 lok. w otwartej w suczkach? nie bardzo się mogę połapać po postach :?:


O ile mnie pamięć nie myli to suczka KAMFORA Trzy Diamenty zajęła pierwszą lokatę w otwartej.
Avatar użytkownika
Juska
 
Posty: 296
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-09-09, 11:41
Lokalizacja: Zduńska Wola
psy: Henia, Eli, Kayla, Lavender, Gaston, Lusia :)
Hodowla: Sesto Senso

Re: 5-6.05.2012 Łódź CACIB Międzynarodowa Wystawa Psów Rasow

Postprzez mkczar » 2012-05-08, 20:45

obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Avatar użytkownika
mkczar
 
Posty: 193
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-07-12, 09:08
Lokalizacja: Wołomin/Warszawa
psy: Agar, Morito, Frida, Tequila, Muskari
Hodowla: Leśny Wiatr

Re: 5-6.05.2012 Łódź CACIB Międzynarodowa Wystawa Psów Rasow

Postprzez Adanio » 2012-05-08, 22:46

super zdjęcia! i moja oleńka się załapała i sonapik :)
Avatar użytkownika
Adanio
 
Posty: 101
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-02-08, 11:04
Lokalizacja: Skierland
psy: Mozart,Merdal i Sonatka

Re: 5-6.05.2012 Łódź CACIB Międzynarodowa Wystawa Psów Rasow

Postprzez mon04 » 2012-05-09, 00:34

Gratulacje dla lokokatowych i wystawiających <tak> :okok: A przedewszystkim gratki za wytrwałość dla klasy otwartej,championówi i weteranów suczek ,bo sedzina z ringu znikła i bardzo długo na jej Szanowną osobę czekano :shock: Nasza Gabryśka ocena doskonała, super opis, ale niestety "szata o doskonałej strukturze,wybarwieniu i średniej długosci ,mogłoby być troszkę wiecej bieli na pysku" <luzik> :okok:cytat z karty <tak> .Dziękujemy za bardzo miłe towarzystwo .Bo inaczej nie wiem jak byśmy przetrwali tą wystawę.Zimno :!: :!: :!:
Zdjęcia wstawimy a mamy bardzo dużo,tyko proszę o ciepliwość.
mon04
 
Posty: 404
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-12-28, 11:17
Lokalizacja: Kozienice
psy: Agis[*],Hunter,Gabi,Arwena,Abrahms i Cannon:)
Hodowla: Wzgórze Agisa

Re: 5-6.05.2012 Łódź CACIB Międzynarodowa Wystawa Psów Rasow

Postprzez BeatkaBen » 2012-05-09, 15:55

Wielkie gratulacje dla siostruni Cayenki za zwyciestwo w klasie mlodziezy <brawo> <brawo> <brawo> <okok> <buzki> <buzki> <buzki> jestesmy z Ciebie bardzo dumni <tak> <okok>
Avatar użytkownika
BeatkaBen
 
Posty: 390
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-16, 14:31
psy: CHEFSUPREME vel Ben i FREE & WILD vel Coby
Hodowla: BAKOTI

Re: 5-6.05.2012 Łódź CACIB Międzynarodowa Wystawa Psów Rasow

Postprzez Czesiek » 2012-05-09, 23:59

Macie tu jeszcze galerię fotek z łodzi, co prawda najwięcej tam Marzeny i Cześka ale reszta towarzystwa też jest uwieczniona :) łącznie ze strachem na wróble.
http://www.kotybrytyjskie.aq.pl/Lodz/index.html
Avatar użytkownika
Czesiek
 
Posty: 2
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-05-09, 23:53
Lokalizacja: Warszawa
psy: Czejn, Missuri

Re: 5-6.05.2012 Łódź CACIB Międzynarodowa Wystawa Psów Rasow

Postprzez Adanio » 2012-05-10, 17:22

i ja sie załapałem :)
Avatar użytkownika
Adanio
 
Posty: 101
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-02-08, 11:04
Lokalizacja: Skierland
psy: Mozart,Merdal i Sonatka

Re: 5-6.05.2012 Łódź CACIB Międzynarodowa Wystawa Psów Rasow

Postprzez vkarel » 2012-05-11, 22:19

Czesiek napisał(a):Macie tu jeszcze galerię fotek z łodzi, co prawda najwięcej tam Marzeny i Cześka ale reszta towarzystwa też jest uwieczniona :) łącznie ze strachem na wróble.
http://www.kotybrytyjskie.aq.pl/Lodz/index.html

Czy mogę ukraść Gracyjkę?
Avatar użytkownika
vkarel
 
Posty: 988
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-14, 21:57
Lokalizacja: Łęgowo k/Gdańska
psy: Pegi, Ginger, Ellen, Gracja, Lucy, Nela, Niro
Hodowla: van St-Niklas

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wystawy 2012

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości