Nowy Targ - CWC - 14-15.07.2012

Moderator: Aga-2

Re: Nowy Targ - CWC - 14-15.07.2012

Postprzez Barbel » 2012-07-16, 09:00

Kasia - sorry - i Vermuta i Diablo widziałam. Diablo od szczonka, nawet jak mu sie oficjalnie w papierach właściciel zmieniał. No cud miód to nigdy nie był.
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),

Re: Nowy Targ - CWC - 14-15.07.2012

Postprzez Szam » 2012-07-16, 09:07

Ania, ale przyznaj, ze nie zawsze wygrywaja psy piekne, ale nikt nie krzyczy o ile wlascicielem nie jest pan S ;-)
Avatar użytkownika
Szam
 
Posty: 3082
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:36
Lokalizacja: Rzeszów / okolice
psy: Jamajka, Lulu, Hummer, Gina & aussiki

Re: Nowy Targ - CWC - 14-15.07.2012

Postprzez Barbel » 2012-07-16, 09:16

Jedno pewne - ja bym na Opare i Zamoyskiego kasy nie traciła. ;-)
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),

Re: 14.07.2012 Nowy Targ CWC

Postprzez Barbapapa » 2012-07-16, 09:24

no, no, no dwa bernole na BIS-ach. :okok: Ogromne gratulki dla wystawców.
Avatar użytkownika
Barbapapa
 
Posty: 3786
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:32
Lokalizacja: Warszawa
psy: Wobler(DSPP,Dublin(7/11/14);Znak Zodiaku(*14/8/10)
Hodowla: Barbapapa-psy

Re: Nowy Targ - CWC - 14-15.07.2012

Postprzez mysia.x » 2012-07-16, 09:33

Barbel napisał(a):Jedno pewne - ja bym na Opare i Zamoyskiego kasy nie traciła. ;-)
Szam napisał(a):A czemu plakac jak sie dostanie III lokate?? Albo II ?? Ocena jest subiektywna i nie ma sie co zalamywac, zwlaszcza, ze przegraliscie z ladnym psem (Vermuth), glowa do gory, na nastepny raz bedziecie I. Diabla widzialam kiedys i nie ma sie do czego przyczepic, jak rozumiem jak jego wlascicielem jest pan S to pies nie powinien juz wygrywac?? Temat terier bez zebow bez komentarza :-/
Gratulacje dla wszystkich !!

No nie wiem.. Może to że się poryczałam to to że przegrałam dwa razy w ciągu dwóch dni... No cóż przezwyczaiłam się że naprawdę pięknych psów nie docenia się na wystawach 8-) Ładniejsze są pieniążki... <tak> Tak sądzę że Diablo mając takich włascicieli, jakoś dziwnie fartem wygrywa... Może nikt nigdy nie przyglądał mu się aż tak.. Ale moim zdaniem jest się czego przyczepić u tego psa. Wydaje mi się że jest dość nie proporcionalny, pysk ma za długi i nie odpowiedni na BPP, a i co jeszcze ... tak dziwnie zapadnięte oczy .. chyba wystarczy tyle na I lokatę <tak>

glowa do gory, na nastepny raz bedziecie

Dziękuję za wsparcie! <buzki> I przepraszam ale musiałam powyżej wygłosić swoje zdanie...

Barbel napisał(a):Kasia - sorry - i Vermuta i Diablo widziałam. Diablo od szczonka, nawet jak mu sie oficjalnie w papierach właściciel zmieniał.No cud miód to nigdy nie był.

"No cud miód to nigdy nie był." a więc właśnie <tak>

Jedno pewne - ja bym na Opare i Zamoyskiego kasy nie traciła.

Na pewno już tych panów nie chciała bym spotkać... Opara ?! Boże co to za człowiek ... nie wiem jak go określić... Widziałąm sytuację jak suka odwróciła głowę w jego stronę a on właśnie dotykał jej grzbiet... odskoczył na odległość metra i juz więcej suki nie dotknął :kulka:
Avatar użytkownika
mysia.x
 
Posty: 1186
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-12-17, 15:21
Lokalizacja: Kielce
psy: VERNE von Romanshof , Forest

Re: Nowy Targ - CWC - 14-15.07.2012

Postprzez BoBer » 2012-07-16, 09:55

Bardzo lubię tematy ustawianych wystaw…
Powiedz mysia.x… Ty o tym wszystkim tylko słyszałaś, czy widziałaś, dotykałaś i oceniałaś?
Z tego co mi wiadomo to nie potrafisz odróżnić wystaw ZKwP od PKPR, a tym bardziej
nie masz pojęcia o psach…

Barbel do rzeczy…, czy jesteś w stanie wymienić wadę Diablo inną niż dotyczącą umaszczenia?
Opisz jak powinien być zbudowany pies, jaką powinien mieć klatkę piersiową i dlaczego,
co to jest kątowanie kończyn przednich, tylnych dlaczego to jest istotne,
jaka powinna być linia górna i dolna, po co pies ma ogon oraz szyję
i dlaczego powinny one być takie a nie inne…
Barbel swoimi wypowiedziami tworzysz opinie, które powinny być czymś poparte…
(w końcu obrażasz psy… (to duży grzech wg naczelnego tego forum) no i ludzi też),
więc liczę iż masz coś istotnego do powiedzenia w tej materii…,
a nie jest to tylko bezmyślnym klepaniem głupca…

Tutaj można popatrzeć na fotki z tej wystawy:
http://starobelskasamota.rajce.idnes.cz/Nowy_Targ_15.7.2012/#

Gratulacje dla Diabła i podwójne gratulacje dla Ivera!

Pozdrawiam
Wasz BoBer
BoBer
 
Posty: 307
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-09-10, 19:51

Re: Nowy Targ - CWC - 14-15.07.2012

Postprzez Szam » 2012-07-16, 10:16

Fajne zdjęcia i jak dla mnie ze zdjęć Diablo ma zdecydowanie najlepszy tyl i linie gorna (z klasy) i podejrzewam, ze da tym tez idzie ruch. Ale co ja tam wiem...
Ostatnio edytowano 2012-07-16, 10:17 przez Szam, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Szam
 
Posty: 3082
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:36
Lokalizacja: Rzeszów / okolice
psy: Jamajka, Lulu, Hummer, Gina & aussiki

Re: Nowy Targ - CWC - 14-15.07.2012

Postprzez anula » 2012-07-16, 10:17

Gratulacje dla lokatowych forumków!
Avatar użytkownika
anula
 
Posty: 7352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-09, 17:46
Lokalizacja: Toruń
Hodowla: Astrolabium

Re: Nowy Targ - CWC - 14-15.07.2012

Postprzez mysia.x » 2012-07-16, 10:35

BoBer napisał(a):Bardzo lubię tematy ustawianych wystaw…
Powiedz mysia.x… Ty o tym wszystkim tylko słyszałaś, czy widziałaś, dotykałaś i oceniałaś?
Z tego co mi wiadomo to nie potrafisz odróżnić wystaw ZKwP od PKPR, a tym bardziej
nie masz pojęcia o psach…

Witaj nasz kochany Boberku! Jak zwykle jajko mądrzejsze od kury! Liczyłam na to że sie wtrącisz bo zawsze musisz bronić czterech liter swoich ulubieńców.
Ale wczoraj jakoś, nikt z waszej grupki, nie potrafił się odezwać ani zaprzeczyć. Bo nie miał czemu, wszyscy wiedza jak jest. <tak>
"Bardzo lubię tematy ustawianych wystaw…" kiedy to powiedziałam? prosze mi przywołać dokładnie bo nie pamiętam :) Słyszałam - bo głucha nie jestem, widziałam - bo ślepa nie jestem, oceniałam - bo znam się na rzeczy. Piszesz o obrażaniu ludzi, a ty co święty? Widzę że raczej nie, bo z twojej zacnej wypowiedzi można wywnioskować że obraziłeś mnie jak i Barbel. Z tego co mi wiadomo ( a znam siebie od jakiegoś czasu) umiem odróżnić wystawę ZKwP o PKPR :) Jak i od jakiegoś czasu wiem cos o psach! Także proszę łaskawie nie wytykać zgromadzonym tu ludziom rzeczy o których g* wiesz nasz Boberku <buzki>


Wasz BoBer

kto? ... :lol: :lol: :lol:


Spoiler:
Avatar użytkownika
mysia.x
 
Posty: 1186
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-12-17, 15:21
Lokalizacja: Kielce
psy: VERNE von Romanshof , Forest

Re: Nowy Targ - CWC - 14-15.07.2012

Postprzez kreska » 2012-07-16, 11:01

Mysia,
Może to że się poryczałam to to że przegrałam dwa razy w ciągu dwóch dni... No cóż przezwyczaiłam się że naprawdę pięknych psów nie docenia się na wystawach Ładniejsze są pieniążki...

Proponuje abys powstrzymala sie od komentarzy bo twoje wpisy moga byc rowniez obrazliwe i krzywdzace dla innych wystawcow!piszac co powyzsze sugerujesz ze psy ,ktore wygrywaja to efekt ukladow lub kasy ;>
Twoj Verni nie jest idealem, zreszta jak u wiekszosci psow mozna sie do czegos doczepic, wiec przegral i to w obydwa dni , zreszta to nie byly jego jedyne przegrane :-> ale czy z tego powodu nalezy plakac i wylewac na innych brudy :ojoj:
Z racji wieku, doswiadczenia i wiedzy uwazam ze nie do konca masz kompetecje uprawniajace Cie do wyrazanie tego typu opinii i bardzo prosze abys przestala oczerniac ludzi :->

pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Nowy Targ - CWC - 14-15.07.2012

Postprzez mysia.x » 2012-07-16, 11:09

kreska napisał(a):Mysia,
Może to że się poryczałam to to że przegrałam dwa razy w ciągu dwóch dni... No cóż przezwyczaiłam się że naprawdę pięknych psów nie docenia się na wystawach Ładniejsze są pieniążki...

Proponuje abys powstrzymala sie od komentarzy bo twoje wpisy moga byc rowniez obrazliwe i krzywdzace dla innych wystawcow!piszac co powyzsze sugerujesz ze psy ,ktore wygrywaja to efekt ukladow lub kasy ;>
Twoj Verni nie jest idealem, zreszta jak u wiekszosci psow mozna sie do czegos doczepic, wiec przegral i to w obydwa dni , zreszta to nie byly jego jedyne przegrane :-> ale czy z tego powodu nalezy plakac i wylewac na innych brudy :ojoj:
Z racji wieku, doswiadczenia i wiedzy uwazam ze nie do konca masz kompetecje uprawniajace Cie do wyrazanie tego typu opinii i bardzo prosze abys przestala oczerniac ludzi :->

pozdr


Przepraszam. Vermutha z właścicielami o to nie podejrzewam. Widzę że to ja będę teraz ta krzywdząca ludzi, i ta straszna, ta co obraża. :) No cóż przezwyczaiłam się. Ale chyba nie ma nigdzie tu napisane że nie mogę wyrażać swojej opinii? <stres> .... :roll:

zreszta to nie byly jego jedyne przegrane :->

Aż tak Cię to cieszy?

Każdy przegrywa, ale zakładam że dla ażdego jest to jakiś ból, chyba nie jestem jedyna, ale jako jedyna powiedziałam to na forum.. Ostrzegam przyszłych przegranych nie wylewajcie łez na forum! Tu nie wolno! <nono>

Już się nie odzywam.. szkoda mi czasu na wyrażanie mojego zdania, bo za każdym razem i tak obrywam <okok> :papa:
Avatar użytkownika
mysia.x
 
Posty: 1186
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-12-17, 15:21
Lokalizacja: Kielce
psy: VERNE von Romanshof , Forest

Re: Nowy Targ - CWC - 14-15.07.2012

Postprzez Anirysova » 2012-07-16, 11:27

Gratulacje dla Zwycięzców :puchar:
Brawo Bersonek <okok>

Ps.
Przegrywac też trzeba się nauczyc, nie zawsze sędzia ma taki sam gust jak my...
Avatar użytkownika
Anirysova
Moderator
 
Posty: 5202
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:23
Lokalizacja: śląskie
psy: Monia, Wiki, Banu, Sisi i Duma
Hodowla: Anirys Team FCI

Re: Nowy Targ - CWC - 14-15.07.2012

Postprzez Poker » 2012-07-16, 11:32

mysia.x napisał(a):
BoBer napisał(a):Bardzo lubię tematy ustawianych wystaw…
Powiedz mysia.x… Ty o tym wszystkim tylko słyszałaś, czy widziałaś, dotykałaś i oceniałaś?
Z tego co mi wiadomo to nie potrafisz odróżnić wystaw ZKwP od PKPR, a tym bardziej
nie masz pojęcia o psach…

Witaj nasz kochany Boberku! Jak zwykle jajko mądrzejsze od kury! Liczyłam na to że sie wtrącisz bo zawsze musisz bronić czterech liter swoich ulubieńców.
Ale wczoraj jakoś, nikt z waszej grupki, nie potrafił się odezwać ani zaprzeczyć. Bo nie miał czemu, wszyscy wiedza jak jest. <tak>
"Bardzo lubię tematy ustawianych wystaw…" kiedy to powiedziałam? prosze mi przywołać dokładnie bo nie pamiętam :) Słyszałam - bo głucha nie jestem, widziałam - bo ślepa nie jestem, oceniałam - bo znam się na rzeczy. Piszesz o obrażaniu ludzi, a ty co święty? Widzę że raczej nie, bo z twojej zacnej wypowiedzi można wywnioskować że obraziłeś mnie jak i Barbel. Z tego co mi wiadomo ( a znam siebie od jakiegoś czasu) umiem odróżnić wystawę ZKwP o PKPR :) Jak i od jakiegoś czasu wiem cos o psach! Także proszę łaskawie nie wytykać zgromadzonym tu ludziom rzeczy o których g* wiesz nasz Boberku <buzki>


Wasz BoBer

kto? ... :lol: :lol: :lol:


Spoiler:


Mysia powinnaś przeprosić BoBera, zachowałaś się obraźliwie i prześmiewczo właśnie Ty.
Wypowiadaj się ściśle na temat i oszczędź mi proszę nic nie wnoszącego "bełkotu" o obrażaniu, to już nie działa, zwłaszcza gdy nie potrafi się udzielić merytorycznych odpowiedzi na jasno sprecyzowane pytania. I nie mieszaj w awanturkę innych. Ania Barbelkowa nie potrzebuje adwokata, sama sobie da radę i na pewno nie poczuła się urażona normalnie zadanymi pytaniami.
Poker
 
Posty: 2223
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 14:22
Lokalizacja: nad Świdrem
psy: Poker (*)Hugo(*)O MójTySmutku, Porto CzarująceOczy

Re: Nowy Targ - CWC - 14-15.07.2012

Postprzez E.Ś. » 2012-07-16, 12:24

Nowy Targ 14.07.2012 :
-FERRARI "O Mój Ty Smutku"- klasa pośrednia - doskonały, lok.2
- THRIDA THORES " O Mój Ty Smutku"- klasa Championów- doskonała, oczywiście 1, CWC, Najlepsza Dorosła Suka
- ASPI " O Mój Ty Smutku"- klasa weteranów- doskonała, lok.1, Najlepszy Weteran, BOB :radocha2: ( matka lepsza od córki i wnuczki)
na BISACH : NAJLEPSZY WETERAN WYSTAWY :okok:
- FANTAZJA " O Mój Ty Smutku" - klasa pośrednia, bdb, lok.3- jakoś nie płacze , że wnuczka nie stoi na lok.1....

..w niedziele nas nie było..jakoś słabi wszyscy byli... <piwosz>
E.Ś.
 
Posty: 258
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-02, 14:29
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Nowy Targ - CWC - 14-15.07.2012

Postprzez Szam » 2012-07-16, 12:28

Gratulacje Ewelina, super !!
Avatar użytkownika
Szam
 
Posty: 3082
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:36
Lokalizacja: Rzeszów / okolice
psy: Jamajka, Lulu, Hummer, Gina & aussiki

Re: Nowy Targ - CWC - 14-15.07.2012

Postprzez Halina » 2012-07-16, 12:32

Oj pozazdrościć weteranki :-)

Acha może ktoś ma jakieś zdjęcie Aspi (Ewelina), chciałąbym umieścić w weteranach. Proszę :love2:
Avatar użytkownika
Halina
Moderator
 
Posty: 6570
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 07:48
Lokalizacja: Dargiń
psy: Karo, Sotella,Ofra, Kora[*], Bora[*], Berni[*]
Hodowla: Szumiąca Knieja

Re: Nowy Targ - CWC - 14-15.07.2012

Postprzez Vermuth » 2012-07-16, 12:34

mysia.x cieszę się że wykluczyłaś nas z Vermuthem z grona tych nieuczciwych, bo śledząc dyskusję, powoli robiło mi się co najmniej przykro. Rozumiem Twoje rozgoryczenie, bo po jednej z niedawnych wystaw "świat mi się zawalił" (tam rasę wygrała kulejąca suczka). Nie mówię, że należy tolerować "kolesiostwo", wręcz przeciwnie i brawa dla dziewczyny, która na ringu miała odwagę powiedzieć to na głos, ale dla każdego z nas, to nasz pupil jest tym najpiękniejszym i najwspanialszym psiakiem, a sędziowie mają prawo do swojej subiektywnej oceny, z którą czasami się nie zgadzamy. Z Vernim nie raz jeszcze wygracie, bo to śliczny psiak, a ja chciałabym wszystkim obecnym w Nowym Targu podziękować za przemiłą atmosferę koło bernisiowego ringu :)
Avatar użytkownika
Vermuth
 
Posty: 8
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-06-15, 07:54
psy: Vermuth u Źródeł Wisły

Re: Nowy Targ - CWC - 14-15.07.2012

Postprzez Barbapapa » 2012-07-16, 13:54

E.Ś. napisał(a):..w niedziele nas nie było..jakoś słabi wszyscy byli... <piwosz>

po takim psiowo-laurowej sobocie zakropionej... to i wcale nie dziwota. Ogromne gratulki. A babcie, to wiadomo nie od dziś, są najlepsze , ot co.
Avatar użytkownika
Barbapapa
 
Posty: 3786
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:32
Lokalizacja: Warszawa
psy: Wobler(DSPP,Dublin(7/11/14);Znak Zodiaku(*14/8/10)
Hodowla: Barbapapa-psy

Re: Nowy Targ - CWC - 14-15.07.2012

Postprzez Cefreud » 2012-07-16, 17:45

Gratulacje dla wygranych! Jak Aspi weteranka to i Pokerek też więc może Grazynko do roboty i piękne zdjęcia kolegi Pokera nam pokaż :lol:

Mysia, czy możesz powiedzieć co Cię tak boli w III mc Verniego? To że pierwszą lokatę zdobył pies źle wybarwiony? Ala Spartańska tez uważała, że Sary przebielenie ją dyskwalifikuje, a po kilku wystawach Sara Championat zrobiła i Ala hodowlę założyła. Naprawdę umaszczenie jest rzeczą drugorzędną. Ruch, budowa i charakter a w hodowli i długość życia przodków- to jest ważne!!!!
Spoiler:
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: Nowy Targ - CWC - 14-15.07.2012

Postprzez Aga-2 » 2012-07-16, 18:03

Gratulacje dla wszystkich.
Normalne jest to, że się człowiek cieszy, jak wygra, a jest mu przykro, jak przegra <tak>
Na pocieszenie dla przegranych powiem starą prawdę - wygrana niczego nie uczy. Z przegranej można wyciągnąć wnioski na przyszłość. I tak trzeba robić zamiast skupiać się na złych emocjach.
Kasia, na zdjęciach Verne wygląda naprawdę przystojnie :!: Głowa do góry :mrgreen:
Szczególne gratulacje dla Fabiolki :!:
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wystawy 2012

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron