09.09.2012, Warszawa, Wystawa Klubowa

Moderator: Aga-2

Re: Wystawa Klubowa, Warszawa 2012

Postprzez baksak » 2012-09-19, 10:54

Marieanne czy Ty się przypadkiem nie kopiesz z koniem? ;)
Avatar użytkownika
baksak
 
Posty: 2750
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-28, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
psy: Expert [*] i Gerda (Majowy Skarbiec)

Re: Wystawa Klubowa, Warszawa 2012

Postprzez marieanne » 2012-09-19, 10:56

hm.... chyba trochę tak ;-)
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Re: Wystawa Klubowa, Warszawa 2012

Postprzez Aga-2 » 2012-09-19, 14:28

BoBer napisał(a):Szanowni marieanne, Barbel, kreska, Aga-2, markor09… traf chciał, że uczestniczyłem
w produkcji rozetek dla wszystkich (70). Cena netto rozetki wychodzi ok. 2,40 PLN
(materiał, narzędzia, robocizna, itp… - nie wliczam w to mojej pracy, poświęconego czasu,
przemierzonych kilometrów… i mało tego wpłaciłem dodatkowo składkę 100 PLN).

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę ;)
Bober, podaj mi proszę na PW numer swojego konta. Zwrócę Ci te 2 razy po 2,40 zł plus VAT :mrgreen:
Za dwa pucharki, które moje suki dostały też Ci zwrócę. Podaj cenę, proszę.

A to całe wielkie HALO zaczęło się od mojego niewinnego podziękowania, w którym nie wymieniałam żadnych nazwisk ani nicków:
Aaa i "w szale postów" byłabym zapomniała o podziękowaniu Organizatorom za piękne pucharki i rozety. Teraz na polskich wystawach coraz rzadziej się te trofea pojawiają i dlatego trzeba docenić kogoś, komu się chciało o tym pomyśleć i postarać się, żeby uświetnić naszą klubówkę. Bardzo gustowne pucharki, a rozety pięknie wykonane i cieszące oko <tak> Serdecznie dziękujemy :!: <okok>

Tak więc i Tobie, Bober podziękowałam. Widocznie słowa uznania nie wystarczą, ale co tam. Nie zbiednieję, jak kasę oddam za to, co wzięłam. Na drugi raz po prostu jak się stanie na lokacie, a zechce się mieć pucharek, to należy się udać na stoisko z trofeami i tam zaopatrzyć się w medal tudzież inne gadżety. Tam też trzeba zapłacić i wtedy wszyscy będą kwita i zadowoleni :mrgreen:
Bober - czekam na numer konta i rozliczenie. Ja nie żartuję. Po prostu nie lubię być nikomu nic winna ;)
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica

Re: Wystawa Klubowa, Warszawa 2012

Postprzez Aga-2 » 2012-09-19, 14:55

BoBer napisał(a):(...) spirytus movens (...)

Podejrzewam, że chciałeś napisać:
"spiritus movens"
;)
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica

Re: Wystawa Klubowa, Warszawa 2012

Postprzez BoBer » 2012-09-27, 09:31

Aga-2 napisał(a):
BoBer napisał(a):Szanowni marieanne, Barbel, kreska, Aga-2, markor09… traf chciał, że uczestniczyłem
w produkcji rozetek dla wszystkich (70). Cena netto rozetki wychodzi ok. 2,40 PLN
(materiał, narzędzia, robocizna, itp… - nie wliczam w to mojej pracy, poświęconego czasu,
przemierzonych kilometrów… i mało tego wpłaciłem dodatkowo składkę 100 PLN).

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę ;)
Bober, podaj mi proszę na PW numer swojego konta. Zwrócę Ci te 2 razy po 2,40 zł plus VAT :mrgreen:
Za dwa pucharki, które moje suki dostały też Ci zwrócę. Podaj cenę, proszę.

A to całe wielkie HALO zaczęło się od mojego niewinnego podziękowania, w którym nie wymieniałam żadnych nazwisk ani nicków:
Aga-2 napisał(a):Aaa i "w szale postów" byłabym zapomniała o podziękowaniu Organizatorom za piękne pucharki i rozety. Teraz na polskich wystawach coraz rzadziej się te trofea pojawiają i dlatego trzeba docenić kogoś, komu się chciało o tym pomyśleć i postarać się, żeby uświetnić naszą klubówkę. Bardzo gustowne pucharki, a rozety pięknie wykonane i cieszące oko <tak> Serdecznie dziękujemy :!: <okok>

Tak więc i Tobie, Bober podziękowałam. Widocznie słowa uznania nie wystarczą, ale co tam. Nie zbiednieję, jak kasę oddam za to, co wzięłam. Na drugi raz po prostu jak się stanie na lokacie, a zechce się mieć pucharek, to należy się udać na stoisko z trofeami i tam zaopatrzyć się w medal tudzież inne gadżety. Tam też trzeba zapłacić i wtedy wszyscy będą kwita i zadowoleni :mrgreen:
Bober - czekam na numer konta i rozliczenie. Ja nie żartuję. Po prostu nie lubię być nikomu nic winna ;)



Aga2 po raz kolejny z rozmysłem piszesz nieprawdę!
W katalogu wystawy klubowej jasno jest napisane kto jest fundatorem jakich nagród...
Aga2 na wystawie byłaś, katalog masz…, zatem doskonale wiesz kto był Organizatorem Wystawy Klubowej,
więc podziękowałaś Organizatorom za puchary wręczane na ringu honorowym..
i nie podziękowałaś żadnemu z prywatnych fundatorów (żeby było jasne, mi też nie)… za puchary i rozety…
Może i masz takie ambicje aby podziękować fundatorom…, ale jak widać tego nie potrafisz…
Aga2 słusznie (nie przypadkowo) zauważasz…, Twój „niewinny” post, jest jak najbardziej kolejnym
zaplanowanym zaczynem skłócenia ludzi! A na pewno ludzi wspierających klubówkę!

Aga2…, co do Twojej „łaski” (czyli 2,40+VAT oraz za pucharki), to miałaś szansę być „Wielką Panią”
odpowiednio wcześniej przed wystawą, ot np. kiedy powstał wątek:
http://www.szwajcary.com/viewtopic.php?f=13&t=10031
a teraz to raczej za późno na reflektowanie się…
Zresztą… nikt nikomu nie zabroni być osobą żałosną…
Aga2 nie dość iż w szale nie zauważasz swojego skąpstwa, to jeszcze starasz się umniejszać
jak tylko się da wszystkiemu co jest związane z tą wystawą!
Następnym razem, może zostań w swoim zaścianku i nie uczestnicz w takim nieobowiązkowym
wydarzeniu jak Wystawa Klubowa…, bo Tobie zwyczajnie na nią za daleko…!

Nie mam zamiaru tkwić w błędzie.. i w odróżnieniu od Agi2…, nie będę nazywał siebie „tabula raza”…
Oczywiście powinno być spiritus movens…, bo w końcu to nie to samo co spiritus vini…

Marieanne jak to jest, że wszystkie „chamy” które chcą „komuś” lub „w jakieś inicjatywie” pomóc,
to pytają w jaki sposób to mogą zrobić, aby nie zaszkodzić sprawie, a Ty tego nie robisz?
Ciekawe jest to tym bardziej, iż w przypadku tej wystawy było jasno stwierdzone:
„Klubówka 2012 - zbiórka na puchary” (zresztą akcja była nie po raz pierwszy).
Rozumiem, że kultura osoby prowadzącej zbiórkę nie pozwoliła na zwrócenie Tobie uwagi,
kiedy zadeklarowałaś sponsorowanie rozet tylko dla zwycięzców…
Tobie nawet nie przyszło do głowy (a może przyszło?…), że możesz dezorganizować już istniejący,
pewien spójny system fundowania nagród i pamiątek. W końcu…, kiedy są trofea dla zwycięzców,
to część zebranych funduszy przeznaczonych na nie, można przenieść na pamiątki dla innych…
Sama przyznasz, że słusznie zrobiono nie rezygnując z pucharów dla pierwszych…, bo to byłby obciach…
Marieanne jeśli masz wątpliwości do tego co piszę, to proponuję zrobić sondaż na forum dotyczący tematu:
„Czy wygrani na klubówce powinni dostać puchary, czy też rozety…, jeśli chcesz możesz wspomnieć
o tym iż mają to być Twoje rozety…?”
W dalszym ciągu nie ma odpowiedzi dlaczego po identyfikacji wzajemnej kreski i marieanne na FB…,
sprawa trafia na to forum…? Co jest celem takiego postępowania?
Marieanne… o co chodzi z tym „halo” dotyczącym rozet…?
Wyjaśnij nam/mi proszę, jakie są Twoje zasługi, które mają stawiać Ciebie przed innymi..?
Dlaczego Ty masz być rozpoznawalna, a inni mają stanowić tylko szary tłum…, itp.., itd..?
W końcu podjęłaś dyskusję z kreską...

Marieanne…, Ty napisałaś, że kopiesz się z koniem…
To zapewne ta „francja” kulturalnej osoby jest kierowana do Ciebie…:

kreska napisał(a):...
od... sie
...


Widzę, że posty w tym wątku ewoluują…, a może właściwsze będzie stwierdzenie… mizernieją…

Aga2 podaj się do dymisji!!!
Na żadnego moda się nie nadajesz!!!


Pozdrawiam
Wasz BoBer
BoBer
 
Posty: 307
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-09-10, 19:51

Re: Wystawa Klubowa, Warszawa 2012

Postprzez qbav » 2012-09-27, 15:09

BoBer napisał(a):Zresztą… nikt nikomu nie zabroni być osobą żałosną…
....
Następnym razem, może zostań w swoim zaścianku i nie uczestnicz w takim nieobowiązkowym
wydarzeniu jak Wystawa Klubowa…, bo Tobie zwyczajnie na nią za daleko…!


BoBer, byłeś pouczony, teraz zostajesz ostrzeżony, prosiłem o kulturalne zwracanie się do innych interlokutorów
Avatar użytkownika
qbav
 
Posty: 1526
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-02-05, 12:54
psy: Kuba + Betel & Birma

Re: 09.09.2012, Warszawa, Wystawa Klubowa

Postprzez BoBer » 2013-03-16, 16:00

Qbav, fakty są takie…
W pouczeniach twierdzisz żebym dał sobie spokój…, bo paniom skacze ciśnienie i przychodzą
z tym do Ciebie…, a przecież ludzie z takimi problemami udają się do lekarza, a nie do Qbav-y…
Tak mogą robić osoby mało inteligentne …, których jesteś (bez urazy, ale to fakt)… szefem,
w dodatku próbujesz nieudolnie zaradzić ich skaczącemu ciśnieniu…, jakbyś w tej materii
mógł coś zrobić…, zamiast odesłać je odpowiedniego specjalisty…
Ja wielokrotnie prosiłem o cytowanie jeśli już ktoś musi w całości moich postów,
dotyczy to też Ciebie Qbav.
Co do Agi2, to hodowca o cnych zamiarach oddaje w takim wypadku trofea i pamiątki,
a nie robi łaskę i stwierdza, że odda 2 z hakiem…
Zresztą jej zaściankowość wychodzi np. w donoszeniu…, przykłady znajdziesz na tym forum,
np. kiedy donosiła, a to Czechom, a to Niemcom, a to podżegała do pisania donosu…
(zresztą podobnie jak Ty - Qbav), te umiejętności zapewne wyniosła nie z salonów…

Dla mnie jest oczywiste, że jeśli komuś coś nie pasuje, to pisze skargę, podpisuje się i walczy o swoje…

Niech forum zarządzają ludzie prawi i światli!!!

Qbav, Aga2, Barbel, Halinko, Anirysova podajcie się do dymisji!!!

Pozdrawiam
Wasz BoBer
BoBer
 
Posty: 307
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-09-10, 19:51

Poprzednia strona

Powrót do Wystawy 2012

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość