XXVIII Radomska Krajowa Wystawa 19.05.

Moderator: Aga-2

Re: XXVIII Radomska Krajowa Wystawa 19.05.

Postprzez Anetabs » 2013-05-20, 14:17

Wielkie gratulacje dla wszystkich lokatowych <brawo>
A w szczególności dla BRIGHT Alpejska Kraina Szczęścia za piękny sukces 1 lokata , NDSwR, BOB.
Babcia i Mamusia River Island jest z was dumna brawo dziewczynki <hura> <brawo> <pies>
Avatar użytkownika
Anetabs
 
Posty: 172
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-06-01, 11:05
Lokalizacja: Ożarów
psy: River Island

Re: XXVIII Radomska Krajowa Wystawa 19.05.

Postprzez Powhatan » 2013-05-20, 14:52

BeatkaBen napisał(a):...upał dał się we znaki chyba Wszystkim, a szczególnie suni naszej forumowej kolezance ( Zoya duzo zdrówka życzymy). ....

A co się tej "Myszce" stało ???
Tak byłem zaaferowany zapewnianiem chłodu i cienia mojej że nie zauważyłem, że komuś coś się stało.
Avatar użytkownika
Powhatan
 
Posty: 109
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-10-20, 10:10
Lokalizacja: Mazowsze - Okolice Warszawy
psy: Werona CONSENSUS + jamnik staruszek

Re: XXVIII Radomska Krajowa Wystawa 19.05.

Postprzez Aga-2 » 2013-05-20, 15:11

Gratulacje!
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica

Re: XXVIII Radomska Krajowa Wystawa 19.05.

Postprzez BeatkaBen » 2013-05-20, 17:24

Powhatan napisał(a):
BeatkaBen napisał(a):...upał dał się we znaki chyba Wszystkim, a szczególnie suni naszej forumowej kolezance ( Zoya duzo zdrówka życzymy). ....

A co się tej "Myszce" stało ???
Tak byłem zaaferowany zapewnianiem chłodu i cienia mojej że nie zauważyłem, że komuś coś się stało.


Zoyka dostała udaru słonecznego, bidulka :( ale na szczęście weterynarz który był na miejscu wystawy udzielił pomocy i mała doszla do siebie.
Avatar użytkownika
BeatkaBen
 
Posty: 390
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-16, 14:31
psy: CHEFSUPREME vel Ben i FREE & WILD vel Coby
Hodowla: BAKOTI

Re: XXVIII Radomska Krajowa Wystawa 19.05.

Postprzez bertosz05 » 2013-05-20, 18:04

Dziękujemy za gartki :-D :-D :-D :-D
Avatar użytkownika
bertosz05
 
Posty: 743
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-05-18, 11:21
Lokalizacja: Łódź
psy: Berinda,Amira,Chappie
Hodowla: BERTOSZ

Re: XXVIII Radomska Krajowa Wystawa 19.05.

Postprzez Powhatan » 2013-05-20, 19:57

BeatkaBen napisał(a):Zoyka dostała udaru słonecznego,

...a w którym momencie wystawy to się stało, bo kompletnie nic nie kojarzę. nawet na zdjęciach osoby która była ze mną i obfotografowała wszystko i wszystkich nic takiego nie widzę. Przecież pod tymi krzakami przy kibelkach było chłodniej niż w namiotach i pod parasolami. Myśmy co pewien czas chodzili postać za krzesełkami opiekunów Goji bo tam było wręcz zimno.
ps. jak ktoś wie że był obfotografowany przez młodego człowieka z bródką, a sam nie ma własnych zdjęć, to niech poda jak był ubrany, a mogę spróbować co nieco wyciągnąć od tego klienta.

To że moja Werona nie dostała przegrzania w drodze powrotnej to fart, bo padł nam alternator w samochodzie i prawie 100 km do domu jechaliśmy bez klimy nawiewów a nawet świateł.

ps
tego lanseerka mam na dwu naszych zdjęciach i na obydwu jest trzymany na słońcu bez cienia przed bernami :nieok: .
Avatar użytkownika
Powhatan
 
Posty: 109
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-10-20, 10:10
Lokalizacja: Mazowsze - Okolice Warszawy
psy: Werona CONSENSUS + jamnik staruszek

Re: XXVIII Radomska Krajowa Wystawa 19.05.

Postprzez majaimonika » 2013-05-20, 21:24

Witamy, wreszcie jako nowicjuszki dotarłyśmy na forum. Dziękujemy za gratulacje dla Bright ( dla przyjaciół Buba <dokuczacz> ). To była nasza 4 wystawa, z czego 3 w Radomiu, bo na miejscu i jedna w Kielcach.
Ogromne dzięki dla siostry, mamy i taty za wsparcie duchowe Buby <luzik> .
Pozdrawiamy
Maja i Monika
Avatar użytkownika
majaimonika
 
Posty: 154
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-05-20, 21:11
Lokalizacja: Radom
psy: Bright Alpejska Kraina Szczęścia, Ibiza Miłość w t
Hodowla: Miłość w tricolorze

Re: XXVIII Radomska Krajowa Wystawa 19.05.

Postprzez aga.s » 2013-05-20, 22:46

majaimonika napisał(a):Witamy, wreszcie jako nowicjuszki dotarłyśmy na forum. Dziękujemy za gratulacje dla Bright ( dla przyjaciół Buba <dokuczacz> ). To była nasza 4 wystawa, z czego 3 w Radomiu, bo na miejscu i jedna w Kielcach.
Ogromne dzięki dla siostry, mamy i taty za wsparcie duchowe Buby <luzik> .
Pozdrawiamy
Maja i Monika

Fajnie ,ze wreszcie pojawiliście się na forum <tak>
Nieładnie ukrywać taką śliczną siostrzyczkę <nono>
Teraz szybciutko zakładajcie Bubie galerię i nadrabiajcie zaległości :radocha2: :radocha2: :radocha2:
Avatar użytkownika
aga.s
 
Posty: 1578
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-06-27, 12:56
psy: Indiana Jones , Basanti i Gabana BPP
Hodowla: Melle Dulcior

Re: XXVIII Radomska Krajowa Wystawa 19.05.

Postprzez majaimonika » 2013-05-20, 22:59

Aga, pewnie zauwazylas w Kielcach, ze na wystawach raczkujemy:-) ale Mai(prezenterce) apetyt urosl po radomskiej wystawie, bo ma 2 CWC a miala to byc ostatnia wystawa Buby...Zreszta niedaleko pada jablko od jabloni...:-)
Pozdrowienia dla wszystkich psiakow, bo byly bardzo wytrzymale
Monika
Avatar użytkownika
majaimonika
 
Posty: 154
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-05-20, 21:11
Lokalizacja: Radom
psy: Bright Alpejska Kraina Szczęścia, Ibiza Miłość w t
Hodowla: Miłość w tricolorze

Re: XXVIII Radomska Krajowa Wystawa 19.05.

Postprzez Anirysova » 2013-05-21, 10:52

Gratulacje dla wszystkich lokatek :puchar:
Avatar użytkownika
Anirysova
Moderator
 
Posty: 5202
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:23
Lokalizacja: śląskie
psy: Monia, Wiki, Banu, Sisi i Duma
Hodowla: Anirys Team FCI

Re: XXVIII Radomska Krajowa Wystawa 19.05.

Postprzez Halina » 2013-05-21, 11:33

Gratulacje :-)
Avatar użytkownika
Halina
Moderator
 
Posty: 6570
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 07:48
Lokalizacja: Dargiń
psy: Karo, Sotella,Ofra, Kora[*], Bora[*], Berni[*]
Hodowla: Szumiąca Knieja

Re: XXVIII Radomska Krajowa Wystawa 19.05.

Postprzez iwona80 » 2013-05-22, 11:33

Powhatan napisał(a):
BeatkaBen napisał(a):Zoyka dostała udaru słonecznego,

...a w którym momencie wystawy to się stało, bo kompletnie nic nie kojarzę. nawet na zdjęciach osoby która była ze mną i obfotografowała wszystko i wszystkich nic takiego nie widzę. Przecież pod tymi krzakami przy kibelkach było chłodniej niż w namiotach i pod parasolami. Myśmy co pewien czas chodzili postać za krzesełkami opiekunów Goji bo tam było wręcz zimno.
ps. jak ktoś wie że był obfotografowany przez młodego człowieka z bródką, a sam nie ma własnych zdjęć, to niech poda jak był ubrany, a mogę spróbować co nieco wyciągnąć od tego klienta.

To że moja Werona nie dostała przegrzania w drodze powrotnej to fart, bo padł nam alternator w samochodzie i prawie 100 km do domu jechaliśmy bez klimy nawiewów a nawet świateł.

ps
tego lanseerka mam na dwu naszych zdjęciach i na obydwu jest trzymany na słońcu bez cienia przed bernami :nieok: .

Wypraszam sobie, może akurat tak zdjęcie uchwyciło, ale moja Zoyka była praktycznie cały czas pod lasem a później pod parasolem znajomych. Ledwo co zdążyliśmy dojść do naszego ringu który był centralnie na słońcu, bo nie było tam ani trochę cienia i nie chcieliśmy psa narażać na taki skwar. Ja o swoje psy dbam lepiej niż o siebie i taki komentarz to dla mnie straszny kopniak. A tak po resztą to nie słońce było przyczyną zasłabnięcia mojego psa i jeżeli ktoś nie wie to proszę nie oceniać - upał tylko spotęgował problem.
Avatar użytkownika
iwona80
 
Posty: 169
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-02-22, 14:57
psy: DEVA,ZOYA
Hodowla: Deva Team

Re: XXVIII Radomska Krajowa Wystawa 19.05.

Postprzez Powhatan » 2013-05-22, 14:33

Jeśli chodzi o landseera to nie trzeba nic sobie wypraszać, bo nie śmiałbym nawet źle pomyśleć o kimś kto mieszka pod jednym dachem z tak fajnym psem. (U mnie rodzina nie zgadza sie na ta rasę)
Nie ja te zdjęcia robiłem i dopiero po czyimś wpisie na forum odszukałem w katalogu że Zoya to Landeseer i potem na aparacie syna, który pstrykał wszystko co było w okolicy poszukałem landseerki i znalazłem dwa zdjęcia suni z żółtą chustą na szyi i z bernami siedzącymi w krzakach jako tłem, zrobione w pełnym słońcu po godzinie 10 i nie wiem jak długo to trwało. Nie mam prawa i nie oceniam, bo jestem wręcz zdziwiony, że w taki jak był wtedy upał skończyło sie tylko jednym takim przypadkiem.
Ja na ringu byłem trzymany (wynika ze zdjęć) równo 20 minut i nie wiele brakowało, aby i mnie stamtąd wynieśli.
Reasumując:
- Przepraszam, za złe sformułowanie, które było raczej żalem nad cierpieniem psicy.
- Domyślam się że skoro czarne berny i ja wytrzymaliśmy ten upał to zasłabnięcie jaśniejszego psa pewnie spowodowane było czymś poważniejszym.
- Miejsca pod naszym parasolem i zimnej wody z termosu dla lanseera u nas nie zabraknie.
Avatar użytkownika
Powhatan
 
Posty: 109
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-10-20, 10:10
Lokalizacja: Mazowsze - Okolice Warszawy
psy: Werona CONSENSUS + jamnik staruszek

Re: XXVIII Radomska Krajowa Wystawa 19.05.

Postprzez iwona80 » 2013-05-22, 20:03

Powhatan napisał(a):Jeśli chodzi o landseera to nie trzeba nic sobie wypraszać, bo nie śmiałbym nawet źle pomyśleć o kimś kto mieszka pod jednym dachem z tak fajnym psem. (U mnie rodzina nie zgadza sie na ta rasę)
Nie ja te zdjęcia robiłem i dopiero po czyimś wpisie na forum odszukałem w katalogu że Zoya to Landeseer i potem na aparacie syna, który pstrykał wszystko co było w okolicy poszukałem landseerki i znalazłem dwa zdjęcia suni z żółtą chustą na szyi i z bernami siedzącymi w krzakach jako tłem, zrobione w pełnym słońcu po godzinie 10 i nie wiem jak długo to trwało. Nie mam prawa i nie oceniam, bo jestem wręcz zdziwiony, że w taki jak był wtedy upał skończyło sie tylko jednym takim przypadkiem.
Ja na ringu byłem trzymany (wynika ze zdjęć) równo 20 minut i nie wiele brakowało, aby i mnie stamtąd wynieśli.
Reasumując:
- Przepraszam, za złe sformułowanie, które było raczej żalem nad cierpieniem psicy.
- Domyślam się że skoro czarne berny i ja wytrzymaliśmy ten upał to zasłabnięcie jaśniejszego psa pewnie spowodowane było czymś poważniejszym.
- Miejsca pod naszym parasolem i zimnej wody z termosu dla lanseera u nas nie zabraknie.

Wodę i parasol to ja mam swój a przynajmniej u mnie w samochodzie to klimatyzacja działała. Dobrze że są osoby, które tak starannie dbają nie tylko o swoje ale i o czyjeś psy. Pozdrawiam i życzę sukcesów wystawowych.
Avatar użytkownika
iwona80
 
Posty: 169
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-02-22, 14:57
psy: DEVA,ZOYA
Hodowla: Deva Team

Re: XXVIII Radomska Krajowa Wystawa 19.05.

Postprzez Powhatan » 2013-05-24, 19:46

Skoro za oknem taka fatalna pogoda, to tak sobie co pewien czas zerkam na zdjęcia z Radomia i chcę pokazać to które cały czas przyciąga moja uwagę jako najsympatyczniejsze, czyli co zrobić i to z czarującym uśmiechem jak sie zapomniało ringówki.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Jakość nienajlepsza i wykadrowane to z większego zdjęcia.
Oczywiście wiem że ringówka była, ale ten uśmiech i samotrzymanie się psa są bezcenne.
Avatar użytkownika
Powhatan
 
Posty: 109
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-10-20, 10:10
Lokalizacja: Mazowsze - Okolice Warszawy
psy: Werona CONSENSUS + jamnik staruszek

Poprzednia strona

Powrót do Wystawy 2013

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości