KWPR Będzin 28.07.2013

Moderator: Aga-2

Re: KWPR Będzin 28.07.2013

Postprzez Aga-2 » 2013-08-01, 16:51

Anirysova napisał(a):
Aga-2 napisał(a):Trochę mi rozwaliło ten wątek. Nie wszystkie posty, które chciałam przenieść się przeniosły. Chyba teraz już nie dam rady ich przenieść w odpowiedniej kolejności, więc wszystkich, którzy mają problem odsyłam do wątku będzińskiego w stawkach wystaw.


Aga, przeniosłam wszystkie posty dotyczące wyników do tego wątku i jest już chronologicznie <tak>

Wielkie dzięki, Ania. Nie wiem czy bym sobie poradziła ;)
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica

Re: KWPR Będzin 28.07.2013

Postprzez Aga-2 » 2013-08-01, 17:00

Agama napisał(a):
Aga-2 napisał(a):Trochę mi rozwaliło ten wątek. Nie wszystkie posty, które chciałam przenieść się przeniosły. Chyba teraz już nie dam rady ich przenieść w odpowiedniej kolejności, więc wszystkich, którzy mają problem odsyłam do wątku będzińskiego w stawkach wystaw.


Pięknie wyszło teraz że rozpoczęłam wątek i na dzieńdobry 8-) się czepiam w dodatku odpowiadam na posty Kreski które zostały edytowane ;> i to nie z powodu literówek
poproszę o przywrócenie do poprzedniego stanu wątek jeśli to możliwe, a jeżeli nie to o wykasowanie wszystkich moich postów w tym wątku bo jak widać nie mają sensu

Widze że Kreska też ma ostatnie zdanie ;) i wie lepiej od właściciela weterynarza wszystko ;) i w sprawie szczepień i w sprawie oceny
:mlotek:

Moim celem było
zwrócenie uwagi na to jak sędzina potraktowała ludzi którzy przyjechali z moja wnusią . Uwierz to nie chodzi o to że była 2 tylko o lekceważanie wystawcy i próbę zniechecenia do wystaw .
Nie miałam również zamiaru by stał się to motyw przewodni ;) tego wątku ;)
Tak było upalnie ale jak widać było sporo babyków i to na BISACH


Ja też nie jestem zachwycona jakością sędziowania pomimo, że Asta dostała nominację na BISy ;)
Sędzina się trochę "plątała w zeznaniach". Niektórych swoich komentarzy nie kazała wpisywać w kartę... Po raz pierwszy usłyszałam od sędziego o Aście, że ma słabą budowę :mrgreen: To już mnie naprawdę rozbroiło i zaprotestowałam. Pani sędzia skomentowała: "nie? A tak wygląda..." <rotfl>

Co do uwag, że było gorąco... Owszem, było. W takim razie organizator może powinien był imprezę odwołać ;) Skoro tego nie zrobił, to uwagi sędziego - które były zresztą nie tylko w klasie baby - odnośnie pogody były niezbyt stosowne.
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica

Re: KWPR Będzin 28.07.2013

Postprzez Agama » 2013-08-01, 19:27

Dzięki Aniu
Ja miałam bardzo dobrą opinię bo miałam przyjemność na klubówce landseerów i niestety ... ręce mi opadły ;)
Avatar użytkownika
Agama
 
Posty: 5685
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-03, 16:34
Lokalizacja: Góra Siewierska
psy: Philadelphia, Alhambra, Fiona, Kayah i Nemezis
Hodowla: Z CICHEJ GÓRKI

Poprzednia strona

Powrót do Wystawy 2013

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości