DOBRE MIASTO 1. 05.2014

Moderator: Aga-2

DOBRE MIASTO 1. 05.2014

Postprzez kreska » 2014-05-01, 19:45

Zanim wyniki to krotki komentarz....czegos takiego jeszcze nie widzialam i moja ocena sytuacji nie wynika z niezadowolenia!
BAMBI Soulbern w dniu dzisiejszym wygrala stawke mlodziezy konczac tym samym mlodziezowy championat <hura>
BIBI Soulbern uzyskala drugi tytul CWC w wieku 16 miesiecy :radocha2:
BUDY Soulbern zajal 1. loke z ocena bdb, ktora to ocena może być przyznana jedynie psu wysokiej klasy <tak>
Niestety te doskanale wyniki zakłócił fakt złamania przez organizatora zasad regulaminu...
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Sedzia nie dokonywal wyboru samodzielnie a w ocenie uczestniczyly osoby trzecie do czego sam sie przyznal oswiadczajac ze tak być nie powinno! tylko dlaczego do tego doposcil <mysli>
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Podczas oceny pojawila sie na ringu osoba trzecia...jak sie pozniej okazalo(editowano i usunięto nazwisko) sekretarz oddzialu, ktora dosc energicznie zabrala sie za ocene psow w klasie posredniej :shock:
Tak wyglada karta Balusa (Budy Soulbern)
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
najpierw dostal ocene dosk. a pozniej po 'instrukcjach pani"sekretarz' sedzia zmienil zdanie, ciezko mu bylo podjac decyzje co do lokaty bo stalismy na ringu wiecznosc .....
Zglosilam odrazu sprawe w sekretariacie, pozniej wyprosilam pania "sekretarz" z ringu , wraz z Gosia Majowa!sedzia byl chyba w lekkim szoku...po pojawieniu sie organizatora wystawy stwierdził ze nie zna pani "sekretarz" nie wie jak sie nazywa i ze rzeczywiście byc tam nie powinna... <mysli> a pani grzebala w kartach, udzielala porad oraz siegala pamiecia do kartki , ktora przyniosla, na szczescie nie slyszalam jej komentarzy bo bym ... :evil: i pani nie byla organizatorem wystawy za ktorego sie podawala :-/
Gosia Majowa wielkie dzieki za "jaja", za to ze nie balas sie o to ze Kaska jest jeszcze przed ocena, ze potrafisz walczyc o to zeby bylo uczciwie bez wzgledu na konsekwencje! :love2: Mam nadzieje ze takich wystawcow bedzie coraz wiecej, nie ma sensu gadac tylko poza ringiem tylko trzeba dzialac.... ;>

obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Rozmiar ok....ale tabliczek nie uswiadczylismy , ledwo co mozna sie bylo polapac jakie zostaly przyznane lokaty!
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Tu to juz zlosliwosc ale kolejnosc oceny nie zostala zchowana bo BPP byl doposzczony do oceny jako pierwszy, organizator widzac ze w DSSP jest tylko jeden pies powinien od razu inaczej ustalic kolejnosc!ale po raz drugi podkreslam ze ocena nie odbyla sie jednoosobowo w przypadku klasy posredniej psow i mysle ze gdyby nie interwencja to taka sytuacja miala by miejsce rowniez w innych klasach... :->


Mam nadzieje ze zaistniała sytuacja doczeka sie wyjanienia oddzialu/organizatora, nie mozna poszczac mimochdem takich sytuacji bo my jestesmy "pracodawcami' sedziow i pracownikow zwiazkow ! :->
I zeby byla klarownosc...nie podwazam oceny i kompetencji sedziego wobec rasy <tak>
Wszystkim wystawca bardzo serdecznie gratuluje, przepraszam za zakłócenia;)
Moze ktos ma wiecej zdjec bo ja mam tylko Balusa :(

Sędzia: Robert Mroczko (PL) 75
Berneński pies pasterski (19)

Psy - Dogs
Klasa pośrednia 2 113 - 114
113 BUDY Soulbern 1 lok. bdb
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
114 CARDAMON Ciepła Ostoja 2 lok.

Klasa otwarta 1 115
115 Szatkowska Lucyna - Reda 1 lok. NDPwR i BOS

Suki - Bitches
Klasa młodzieży 5 116 - 120
116 BAMBI Soulbern 1 lok. dosk. ZwMł NJwR tym samym zakończyła Mł. chmpionat Polski :okok: :radocha2:
117 FROZEN STAR Bakoti
118 Gaspari Line FOREVER LUCKY
119 HOYA Eleuteria 2 lok.
120 TEQUILA van st-niklas

Klasa pośrednia 6 121 - 126
121 ANABELL Ciepła Ostoja
122 BIBI Sulbern 1lok. dosk. CWC :-D
123 BLACK VELVET Soulbern nb
124 FLORA BELLA Bakoti
125 HARA Majowy Skarbiec 2 lok. dosk. :-D
126 Łukomski Adam - Ruszajny

Klasa otwarta 5 127 - 131
127 CAYENNE Bakoti 3 lok. dosk. Kazia po przerwie wystawowej :love2:
128 DAENERYS Ciepła Ostoja
129 EFIE Moravian Hurricane 2 lok. dosk.
130 Lusi Bernenskie Szczeście 1 lok. dosk. NDSwR BOB :okok:
131 Kowalczyk Ewa - Ełk, Polska

pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: DOBRE MIASTO 1. 05.

Postprzez Drixon » 2014-05-01, 20:35

ale jaja - Ania wg mnie powinnaś złożyć skargę w ZG ZKwP - tak, żeby na przyszłość ktoś nie wpadł na podobny pomysł

gratulacje dla zwycięzców
Avatar użytkownika
Drixon
 
Posty: 5589
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-08-25, 21:20

Re: DOBRE MIASTO 1. 05.

Postprzez agas » 2014-05-01, 21:12

Po pierwsze gratuluję Aniu! Po drugie , nie wierzę ,że takie rzeczy się dzieją , nieprawdopodobne, skandal kompromitacja i słów brak. Szybka Wasza reakcja na ringu jak najbardziej uzasadniona, ale chyba jeszcze warto byłoby oficjalnie parę słów na piśmie skreślić, może ktoś przeczyta, może się zastanowi, wyciągnie wnioski, oby tak się stało, to ważne dla nas wszystkich.
Avatar użytkownika
agas
 
Posty: 1758
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-06-30, 15:39
psy: Bona, Keanu, Hana , Brizo (*)Hektor(*), Glenda(*)
Hodowla: Jak z Obrazka

Re: DOBRE MIASTO 1. 05.

Postprzez Agama » 2014-05-01, 21:45

Popieram ;) jakiś kosmos
Avatar użytkownika
Agama
 
Posty: 5685
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-03, 16:34
Lokalizacja: Góra Siewierska
psy: Philadelphia, Alhambra, Fiona, Kayah i Nemezis
Hodowla: Z CICHEJ GÓRKI

Re: DOBRE MIASTO 1. 05.

Postprzez Rucia » 2014-05-02, 09:05

Witam,
Z ciekawością czytam o tym co się wydażyło.dla nas była to pierwsza wystawa w życiu. Tak jak zostało tu zauważone Shira była jedynym DSPP i wg kolejności miała wejść do oceny po BPP i Dogach. Na szczęście sędzia też człowiek i poszliśmy do oceny jako pierwsi. Niestety muszę stwierdzić że chyba nie wszyscy zauważyli że konkurs się rozpoczął bo podczas oceniania naszej i tak zestresowanej debiutantki któraś z Pań wbiegła na ring ze swoją BPP potrenować. Ja oczywiście nie zareagowałam bo skąd miałam wiedzieć że to nie jest ok ale już będę wiedziała :D
Avatar użytkownika
Rucia
 
Posty: 390
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-01-13, 11:36
Lokalizacja: Gągławki/Olsztyn
psy: Shira, Aragon, Vivien, Julka, Charmie DSPP
Hodowla: Shiragon FCI

Re: DOBRE MIASTO 1. 05.

Postprzez Cefreud » 2014-05-02, 09:19

Gratulacje!

Kreska, a dlaczego rodzeństwo wystawiane jest w róznych klasach? Jedna w młodzieży a druga w pośredniej? chodzi o to, że teraz sa w wieku przełomowym? I można zgłosić albo jeszcze w młodzieży albo już w pośredniej?
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: DOBRE MIASTO 1. 05.

Postprzez asterka 15 » 2014-05-02, 09:58

Wielkie gratulacje dla wszystkich wystawiających. <brawo> Co do oceniania to jest skandal.....Szkoda słów :kulka:
Avatar użytkownika
asterka 15
 
Posty: 763
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-12-31, 18:35
Lokalizacja: Zbąszyń
psy: Astra,Hela,Flori
Hodowla: z Krainy Wielkich Jezior

Re: DOBRE MIASTO 1. 05.

Postprzez kreska » 2014-05-02, 11:44

Jak najbardziej pisemne zgloszenie dzis wysylam do oddzialu , o ZG nie myslalam ale moze rzeczywiscie warto wyslac rowniez do nich <mysli>

Cefreud napisał(a):Gratulacje!

Kreska, a dlaczego rodzeństwo wystawiane jest w róznych klasach? Jedna w młodzieży a druga w pośredniej? chodzi o to, że teraz sa w wieku przełomowym? I można zgłosić albo jeszcze w młodzieży albo już w pośredniej?


BIBI nie potrzebuje juz wygranej w stawce mlodziezy na wystawie krajowej, jest w takim wieku ze ma juz mozliwosc walczyc o dorosły championat a Bambi brakowalo jednej wystawy, jakiejkolwiek do ukonczenia mł. championatu i ma 16 miesiecy wiec jeszcze moze byc w mlodziezy :-D ale w Opolu byly w tej samej stawce ;-)


pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: DOBRE MIASTO 1. 05.

Postprzez Zuzanda » 2014-05-02, 16:02

Gratulacje dla rodzeństwa <juhu> <juhu> <juhu> .Brawo Bambi za ukończenie mł. Championa :okok: :puchar:
Nas nie było ale czytając relacje chyba nie ma czego żałować. <wow>
Zuzanda
 
Posty: 3247
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 20:46
Lokalizacja: Błonie koło Warszawy
psy: Laponia ,Tomek(*) ,Bleki
Hodowla: Black Velvet

Re: DOBRE MIASTO 1. 05.

Postprzez monarucza » 2014-05-02, 18:04

Cyt. ,,Jak najbardziej pisemne zgloszenie dzis wysylam do oddzialu , o ZG nie myslalam ale moze rzeczywiscie warto wyslac rowniez do nich <mysli> ''


Jak najbardziej , piszcie do ZG , bo w oddziale hmmm może być różnie, rozejdzie się po kościach i nic z tego nie wyniknie. Powiedzieliście A , powiedzcie i B. Powodzenia i życzę dalszej odwagi w działaniu, bo jaja macie niezaprzeczalnie :okok:
Avatar użytkownika
monarucza
 
Posty: 495
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:25

Re: DOBRE MIASTO 1. 05.

Postprzez MartaR » 2014-05-02, 19:17

Dopiero teraz przeczytałam protest na fb... Trzymamy kciuki <okok> i mam nadzieję, że coś zdziałacie <okok> Gratuluję odwagi , życzę cierpliwości i wytrwałości <okok>
Avatar użytkownika
MartaR
 
Posty: 611
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-08-13, 21:08
Lokalizacja: Koszalin
psy: BPP OTHALA I KLEMENTYNA :)
Hodowla: ANIOŁOWE BERNY FCI

Re: DOBRE MIASTO 1. 05.

Postprzez marieanne » 2014-05-02, 19:25

Aniu, gratulacje wyników, to po pierwsze.
Po drugie - pismo do ZG to moim zdaniem konieczność. Brawo za szybką reakcję dla Ciebie i Gosi!

Na pewno już wiemy do jakiego sędziego się nie wybierać. Daj znać, jak sprawa się potoczyła - mam nadzieję, że i sędzia, i pani doradczyni poniosą tego zachowania konsekwencje.
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Re: DOBRE MIASTO 1. 05.

Postprzez Ella » 2014-05-02, 21:13

Brawo :okok:
Uważam,że wszystkie zauważane na wystawach nieprawidłowości powinny być załatwiane w taki właśnie oficjalny sposób <brawo> Inaczej nigdy nie wyjdziemy z "polskiego grajdoła"gdzie na wiele rzeczy "przymyka się oko,co najwyżej po cichu wyraża niezadowolenie .
Przyznam,że też kiedyś ,po w-wie w Kielcach jesienią 2013 pisałam do organizatora pismo z prośbą o wyjaśnienie czegoś co dla mnie było nieprawidłowością,jednak organizator nie pofatygował się nawet odpisać i wyjaśnić.
Avatar użytkownika
Ella
 
Posty: 1797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-01-01, 01:57
Lokalizacja: Czeladź(Śląskie)
psy: JOKASTA i BAILA MORENA (DSPP)
Hodowla: Swiss Diamond FCI

Re: DOBRE MIASTO 1. 05.

Postprzez BoBer » 2014-05-02, 22:17

Dlaczego nie ma pokazanego skanu całej karty oceny...
Można by było ocenić czy sędzia np. nie pomylił się stawiając ocenę doskonałą,
a potem nie chciał naprawić tego i dla uwiarygodnienia wsparł się doświadczeniem
sekretarza organizatora wystawy…
Nie wierzę w dobre intencje kreski i meggy, tym bardziej, że od jakiegoś czasu
na forum nie są ujawniane oceny w wynikach (robione jest to z rozmysłem,
a za tym nie każdy wie, jakie oceny dostają na wystawach psy np. tych pań,
a z tym jest bardzo różnie…, a z formowych dyskusji wynika iż są one zawsze „doskonałe”,
a jeśli nie to na pewno zostały „skrzywdzone”).
To samo dotyczy dyskusji o konieczności przyznania CWC psom na lok. 1 z oceną doskonałą,
jest to bicie piany (ciekawe, że problem z tym mają ciągle te same osoby),
Wasze psy nie są na tyle doskonałe aby przyznać im CWC, a sędziowie sędziując „wg stawki”,
a nie „wg wzorca” robią wobec Was „zajebistych” hodowczyń pewien ukłon
i nie chcą waszym psom postawić ocen niższych (np. dobrych), bo po czempionaty młodzieżowe
będziecie jeździć dłużej niż przewidziany limit wieku, uprzedzając dalszy rozwój wydarzeń Mł.ChPL
nie upoważnia do otrzymania tytułu ChPL.
Co do wcześniejszej oceny szwajcara…, ocena psa nie powinna rozpocząć się wcześniej niż podana
godz. w katalogu dla danej rasy, klasy, itp… Ocena może się odbyć wcześniej,
tak jak w tym przypadku, jeśli zgodzą się na to strony.
Co do złożenia skargi na zajście z wystawy…, to jest opisana procedura co i jak zrobić.
ZG takimi sprawami raczej się nie zajmuje. Instancją w której skupieni są sędziowie to Kolegium Sędziów.
Zajebiste hodowco-wystawczynie powinni znać przepisy, a nie mieć jaja i wąsy… i dorabiać gębą,
albo dziedziczyć...

Pozdrawiam
Wasz BoBer
BoBer
 
Posty: 307
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-09-10, 19:51

Re: DOBRE MIASTO 1. 05.

Postprzez aga.s » 2014-05-02, 22:31

Brawa dla wystawiających <brawo>
Gratulacje dla Bambi ,Bibi ,Kaśki ,Balusa ,Kajenki :radocha2:

Uważam ,ze wszyscy powinniśmy brać przykład z Gosi i Ani :okok: i otwarcie reagować !!! Tylko tak mamy szansę na zmiany ,a chyba powinno nam zależeć na sprawiedliwym ocenianiu i wysokim poziomie wystaw . Mam nadzieję ,ze z uwag, które pojawiają się w internecie organizatorzy i sędziowie wyciągną wnioski . Praktycznie po każdej wystawie na forach i FB można przeczytać posty o mniejszych lub większych nieprawidłowościach .
Avatar użytkownika
aga.s
 
Posty: 1578
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-06-27, 12:56
psy: Indiana Jones , Basanti i Gabana BPP
Hodowla: Melle Dulcior

Re: DOBRE MIASTO 1. 05.

Postprzez Shira2013 » 2014-05-02, 23:07

Witam wszystkich!
Nazywam się Marlena
Gaspari Line-Forewer Lucky - 3lok-ocena doskonała.-wystawa Dobre Miasto
Jest to 3 wystawa na które jesteśmy. Legionowo-ocena bdb. Grudziądz-doskonała. Nie mam doświadczenia, ale bardzo zirytowała mnie sytuacja na ringu.Osoba postronna podczas oceny. Bardzo się cieszę,że Panie miały odwagę aby zaingerować, w sumie to nie wiedziałam co się dzieje ale w takiej sytuacji też bym tak postąpiła. Nie znam się na ocenach, ale i tak uważam,że berneńczyk z 2lok powinien zając 1lok był po prosu piękny.
Pozdrawiam,
Marlena :-D
Shira2013
 
Posty: 3
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-05-02, 22:39

Re: DOBRE MIASTO 1. 05.

Postprzez meggy » 2014-05-02, 23:39

Nie wierzę w dobre intencje Bobera......zajebisty znawca tematu powrócił :)
Tylko dlaczego nie robi wrażenia.... na czytajacych <mysli>
No cóż niektórzy myślą ,że mają patent na wszystko-szczęściarze :okok:
Avatar użytkownika
meggy
 
Posty: 9039
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 11:22
Lokalizacja: Tuszyn.k.LODZI
Hodowla: FCI " Majowy Skarbiec "

Re: DOBRE MIASTO 1. 05.

Postprzez kreska » 2014-05-03, 00:12

BoBer napisał(a):Dlaczego nie ma pokazanego skanu całej karty oceny...
Można by było ocenić czy sędzia np. nie pomylił się stawiając ocenę doskonałą,
a potem nie chciał naprawić tego i dla uwiarygodnienia wsparł się doświadczeniem
sekretarza organizatora wystawy…
Nie wierzę w dobre intencje kreski i meggy, tym bardziej, że od jakiegoś czasu
na forum nie są ujawniane oceny w wynikach (robione jest to z rozmysłem,
a za tym nie każdy wie, jakie oceny dostają na wystawach psy np. tych pań,
a z tym jest bardzo różnie…, a z formowych dyskusji wynika iż są one zawsze „doskonałe”,
a jeśli nie to na pewno zostały „skrzywdzone”).
To samo dotyczy dyskusji o konieczności przyznania CWC psom na lok. 1 z oceną doskonałą,
jest to bicie piany (ciekawe, że problem z tym mają ciągle te same osoby),
Wasze psy nie są na tyle doskonałe aby przyznać im CWC, a sędziowie sędziując „wg stawki”,
a nie „wg wzorca” robią wobec Was „zajebistych” hodowczyń pewien ukłon
i nie chcą waszym psom postawić ocen niższych (np. dobrych), bo po czempionaty młodzieżowe
będziecie jeździć dłużej niż przewidziany limit wieku, uprzedzając dalszy rozwój wydarzeń Mł.ChPL
nie upoważnia do otrzymania tytułu ChPL.
Co do wcześniejszej oceny szwajcara…, ocena psa nie powinna rozpocząć się wcześniej niż podana
godz. w katalogu dla danej rasy, klasy, itp… Ocena może się odbyć wcześniej,
tak jak w tym przypadku, jeśli zgodzą się na to strony.
Co do złożenia skargi na zajście z wystawy…, to jest opisana procedura co i jak zrobić.
ZG takimi sprawami raczej się nie zajmuje. Instancją w której skupieni są sędziowie to Kolegium Sędziów.
Zajebiste hodowco-wystawczynie powinni znać przepisy, a nie mieć jaja i wąsy… i dorabiać gębą,
albo dziedziczyć...

Pozdrawiam
Wasz BoBer

Dziwila mnie ta bloga cisza......
Ja rowniez nie wierze w wiarygodnosc Twojego wpisu Bober, bo jak zwykle masz swoje teorie wygodne dla Ciebie i niczym nie poparte,na sile starasz sie innych pozycjonować nizej wzgledem własnego ego. Twoje teorie sa jedynie demagogia jedyna w Twoim rodzaju w stylu klasyka "Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne". <okok>
Oczywiscie ze sedzia mogl sie pomylić, mogl tez odrazu uznac ze nie zasluguje na taka a nie inna ocene, jesli masz z tym problem to ja Ci wytlumacze ze nie mam problemu z ocena. Nawet gdybym miala zastrzezenia co do oceny to zawsze bede miec w pamieci ocene takich sedziow jak p. M.Halas , ktora jest jednak jednym z lepszych sedziow rasy w Polsce , prawda? Porownujac opisy, ocene oraz doswiadczenie w rasie moglabym jednak uznac ze ocena innych sedziow w tym p.M.Halas jest bardziej wiarygodna niz p. Roberta Mroczko <tak>
W swojej "karierze" wzywales roznych ludzi do robienia roznych rzeczy, pokazywania , obnazania... a mimo tego podważałeś ich wiarygodnosc . Jesli jestes zainteresowany ocena moich psow to karty ocen sa dostepne u organizatora, bedziesz mial pewnosc ze sa oryginalne, na wypadek jakbys probowal podwazac ich wiarygodnosc jak w przypadku przeswietlen rtg <tak> Nigdy nie zatajam oceny moich psow! Czy mozesz to samo napisac o sobie?Jeśli jednak jakieś wyniki uległy zatajnieniu bardzo chetnie dowiem sie o , ktora wystawe chodzi , zebym zebym mogła skorygowac ewentualne niedociągnięcia ?Chetnie rowniez zobacze wyniki Freyi , ktorymi zapewne mozesz sie pochwalic od poczatku jej wystepow na ringach?
Czytanie ze zrozumieniem klasa 1 szkoly podstawowej..,,bo jak rozumiem z Twoich wpisow jako "zajebisty " hodowca regulamin znasz i rozumiesz ? niestety znac i rozumiec nie zwsze ida ze soba w parze wiec wytlumacze Ci ze pani sekretarz oddzialu mimo pelnionej funkcji nie miala prawa wspierac sedziego w ringu (patrz regulamin), ktory nie potrzebowal wsparcia bo wzorzec zna i czy sie z jego wyborami zgadzamy czy nie to potrafi dokonac oceny.
Przykro mi ze wobec Ciebie jako zajebistego hodowcy, przepraszam Ty nie jestes hodowca, hodowca jest Twoja zona ! wobec psow jakie wystawia hodowla Bersett sedziowie nie wykazali sie uklonem i nie byli wstanie czaem przyznac nawet oceny dobrej :-> rozumiem rozzalenie :-> ale moze w przypadku oceny nie ktorych psow nalezaloby przyjac nie wzorzec, nie stawke tylko ilośc i nasilenie tupnięc <mysli>
Kompletnie nie rozumiem watku dotyczacego championatów mł.ale zapewne jesli sa jakies nieprawidlowosci to zdazyles juz napisac odpowiedni donos/protest , ktory zostal lub w krotce zostanie rozpatrzony a jego wyniki upublicznisz aby uwiaryginic swoje demagogiczne wpisy <mysli>
Zajebisy mężu hodowczyni , ktory sie mianowal hodowca przez dziedziczenie dziekuje za wskazowki, regulamin znam, decyzji sedziego nie podwazam wiec nie widze powodu aby skladac protest do Kolegium Sedziow <mysli>
Twoje wpisy fantasy juz tez przestaja robic na mnie wrazenie, moze bys sie lepiej sprawdzil w literaturze SF niz na tym forum <mysli> Ktos w tym watku musi miec jaja i wasy bo Ty wielokrotnie udowodniles ze ich nie masz :->
pozdr
Ostatnio edytowano 2014-05-03, 10:03 przez kreska, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: DOBRE MIASTO 1. 05.

Postprzez meggy » 2014-05-03, 08:38

Drogi Boberze moje psy na wystawach otrzymują głownie oceny doskonałe ,z czego jestem dumna!
Nic nie poradzę ,ze masz z tym problem <mysli>
Czasem zdarzy się ocena bardzo dobra :) i jest to tez powód do dumy ( ocena dla psa wysokiej klasy !)
Takia ocenę otrzymała np. Kasia od zagranicznych sędziów wysokiej klasy :)na wystawie klubowej w W-wie i dzień wcześniej na karjowej, Może pochwal się ocenami swojej suki z tych np. wystaw?

viewtopic.php?f=185&t=11266
viewtopic.php?f=185&t=11270
Avatar użytkownika
meggy
 
Posty: 9039
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 11:22
Lokalizacja: Tuszyn.k.LODZI
Hodowla: FCI " Majowy Skarbiec "

Re: DOBRE MIASTO 1. 05.

Postprzez Ella » 2014-05-03, 14:04

"Zajebiste hodowco-wystawczynie powinni znać przepisy, a nie mieć jaja i wąsy… i dorabiać gębą,
albo dziedziczyć..."


Nie chcę się wtrącać,ale dlaczego tak niegrzecznie panie "Bober"?Czy pan jest działaczem Związku Kynologicznego w Polsce?(proszę wybaczyć,ale nie znam pana),jeśli tak,to takimi epitetami i podejściem do wyżej opisanych nieprawidłowości i osobistymi uprzedzeniami ,podważa pan wiarygodność tej organizacji.
Jestem zbulwersowana pana odpowiedzią.Myślę nawet,że powinien pan zamieścić jakieś sprostowanie swojej wypowiedzi,chcąc zachować dobre imię.
Pani,która zgłosiła oficjalny protest, należą się słowa uznania.Obowiązkiem organizatora wystawy,który istnieje dzięki składkom członków i wpłatom wystawców ,jest rzetelne wyjaśnienie sprawy i wyciągnięcie konsekwencji.

Pozdrawiam serdecznie tych,którzy mają odwagę walczyć ze skostniałymi strukturami Związku i przyzwyczajeniami "starych" działaczy,mających za nic płacących niemałe pieniądze wystawców.
Avatar użytkownika
Ella
 
Posty: 1797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-01-01, 01:57
Lokalizacja: Czeladź(Śląskie)
psy: JOKASTA i BAILA MORENA (DSPP)
Hodowla: Swiss Diamond FCI

Następna strona

Powrót do Wystawy 2014

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości