Klubowa Warszawa 14.09.

Moderator: Aga-2

Re: Klubowa Warszawa 14.09.

Postprzez kasia1 » 2014-09-15, 12:20

Gratulacje dla wszystkich. Widzę wzmożony, powakacyjny ruch wystawowy. Ja przegapiłam klubówkę i bardzo żałuję. Czy ma ktoś jeszcze jakieś fotki, najbardziej interesują mnie dorosłe dziewczyny. Jeszcze raz gratulacje. :-P
Avatar użytkownika
kasia1
 
Posty: 142
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-04-18, 12:01
Lokalizacja: Brzeziny-Kolonia k/Częstochowy
psy: Darka Rokada, Bella Kajtkowe Sny
Hodowla: Kajtkowe sny

Re: Klubowa Warszawa 14.09.

Postprzez Aga-2 » 2014-09-15, 14:41

sebastian napisał(a):obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Wypożyczam zdjęcie zanim nie wstawię naszego ;)
Synuś Tary na 4 lokacie, ale duma mnie rozpiera! Był biedak najmłodszy z całej stawki i to różnice wieku w jego klasie dochodziły do ponad 7 miesięcy! Nie miał szans w porównaniu z dorosłymi praktycznie psami, a i tak się pięknie spisał <tak>
Gratulacje dla Gosi-właścicielki oraz dla Karoliny za handling <brawo>
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica

Re: Klubowa Warszawa 14.09.

Postprzez kreska » 2014-09-15, 16:31

Teoria spiskowa dziejów rules !! :) ja też usłyszałam taka teorie ze na wybor lokat miał wpływ strój wystawiającego :mrgreen:
Zenujace jest to ze bez znajomości pracy sedziego oczernia się go na forum publicznym. Może potrzeba wiecej obycia i wiedzy aby dojsc do tego ze większość zdrowo myślących sędziów uzywa „kajecikow” szczególnie przy duzych stawkach w celu zanotowania sobie charakterystycznych cech u psow , które sa po ocenie indywidualnej i potem staja do ostatecznego wyboru lokat.
Przeglądanie kart ocen jest dosc klopotliwe i niewskazane a zapamiętanie lub wylapanie pewnych cech , które można zobaczyc przy indywidualnej ocenie w tlumie raczej jest trudne :->
Systemy takich notatek sa rozne i tak dla przykładu jeden sedzia zapisuje sobie numerki przy ,których wstawia plusiki lub minusiki a inny cechy ….Dzieki temu ze niektórzy sedziowie maja swoje" kajeciki" jedna z formowych koleżanek mimo iż podczas wystawy zapomniano wpisac w karte wniosek CWC, uzyskala od sedziny potwierdzenie przyznania wniosku , ktore przeslala do oddzialu organizujacego wystawe <okok>
Flustracja z powodu niespełnionych oczekiwan względem osiągnięć swoich psow nie powinna być powodem do oczerniania innych :-> Raz się wygrywa , raz przegrywa , czesc psow pojawia sie na lokatach czesciej, czesc rzadziej ale niestety nie wszystkie sukcesy da sie przypisac wypitemu wspolnie alkoholowi tak jak nie kazda porazke da sie zwalic na niekompetentnego sedziego :->
Tak przy okazji zapytam szanowne grono niepocieszonych po klubowej wystawie…który to z psow postawionych na pierwszej lokacie ma niepełne uzębienie, które jest wada dyskwalifikujaca go do zajecia najwyższego miejsca w stawce ? <mysli> jesli juz tego typu informacje sa publikowane na grupach FB to bardzo bym poprosila o oficjalne wyjaśnienie a nierzucanie podejrzen dajacych pole do popisu kolejnym spekulantom , mysle ze wszyscy wlasciciele i hodowcy psow z pierwszych lokat sa zainteresowani <mysli>

pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Klubowa Warszawa 14.09.

Postprzez BeatkaBen » 2014-09-15, 18:15

kreska napisał(a):Teoria spiskowa dziejów rules !! :) ja też usłyszałam taka teorie ze na wybor lokat miał wpływ strój wystawiającego :mrgreen:
Zenujace jest to ze bez znajomości pracy sedziego oczernia się go na forum publicznym. Może potrzeba wiecej obycia i wiedzy aby dojsc do tego ze większość zdrowo myślących sędziów uzywa „kajecikow” szczególnie przy duzych stawkach w celu zanotowania sobie charakterystycznych cech u psow , które sa po ocenie indywidualnej i potem staja do ostatecznego wyboru lokat.
Przeglądanie kart ocen jest dosc klopotliwe i niewskazane a zapamiętanie lub wylapanie pewnych cech , które można zobaczyc przy indywidualnej ocenie w tlumie raczej jest trudne :->
Systemy takich notatek sa rozne i tak dla przykładu jeden sedzia zapisuje sobie numerki przy ,których wstawia plusiki lub minusiki a inny cechy ….Dzieki temu ze niektórzy sedziowie maja swoje" kajeciki" jedna z formowych koleżanek mimo iż podczas wystawy zapomniano wpisac w karte wniosek CWC, uzyskala od sedziny potwierdzenie przyznania wniosku , ktore przeslala do oddzialu organizujacego wystawe <okok>
Flustracja z powodu niespełnionych oczekiwan względem osiągnięć swoich psow nie powinna być powodem do oczerniania innych :-> Raz się wygrywa , raz przegrywa , czesc psow pojawia sie na lokatach czesciej, czesc rzadziej ale niestety nie wszystkie sukcesy da sie przypisac wypitemu wspolnie alkoholowi tak jak nie kazda porazke da sie zwalic na niekompetentnego sedziego :->
Tak przy okazji zapytam szanowne grono niepocieszonych po klubowej wystawie…który to z psow postawionych na pierwszej lokacie ma niepełne uzębienie, które jest wada dyskwalifikujaca go do zajecia najwyższego miejsca w stawce ? <mysli> jesli juz tego typu informacje sa publikowane na grupach FB to bardzo bym poprosila o oficjalne wyjaśnienie a nierzucanie podejrzen dajacych pole do popisu kolejnym spekulantom , mysle ze wszyscy wlasciciele i hodowcy psow z pierwszych lokat sa zainteresowani <mysli>

pozdr

To są moje spostrzeżenia i nie tylko moje, więc nie muszę się tlumaczyć szanownemu gronu pocieszonych, a tym bardziej nie mam takiego obowiązku i czasu!! <tak>

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
BeatkaBen
 
Posty: 390
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-16, 14:31
psy: CHEFSUPREME vel Ben i FREE & WILD vel Coby
Hodowla: BAKOTI

Re: Klubowa Warszawa 14.09.

Postprzez kreska » 2014-09-15, 19:23

BeatkaBen napisał(a):To są moje spostrzeżenia i nie tylko moje, więc nie muszę się tlumaczyć szanownemu gronu pocieszonych, a tym bardziej nie mam takiego obowiązku i czasu!! <tak>

Pozdrawiam

Tego typu spostrzezenia , ktore naruszaja dobre imie sedziego hodowcy/wystawcy/ wlasciciela psa publikowane w ogolodostepnych srodkach przekazu musza miec uzasadnienie i potwierdzenie w rzeczywistosci czyli piszac krotko potrzebne sa dowody w przeciwnym razie sa jedynie paszkwilami ktore naruszaja dobro osob .....aby wyeliminowac tego typu pomowienia jest bardzo prosty sposob a mianowicie przedlozenie do organizatora wystawy, sedziego jak i Radomskiego oddzialu Pani wypowiedzi celem przedstawienia wyjasnien oczywiscie mozna jeszcze sie sadzic. Byc moze wtedy znajdzie Pani czas <okok> Informuje ze tresc wpisu jaki rozpowszechnila Pani na FB w grupie Bernenski Pies Pasterski i nie tylko zostal skopiowany wiec usuwanie go nie ma sensu <tak> Ma Pani szanse wyjsc z tej dosc niezrecznej sytuacji wyjasniajac i prostujac Pani spostrzezenia albo pojsc droga sluzbowa, wybor nalezy do Pani <okok>
Dla uscislenia o to jest pelne pomowienie ;>
XXI Klubowa Wystawa Szwajcarskich Psów Rasowych
Warszawa 14.09.2014, Sędzia BEN TAYLOR (AU)

Nie tak sobie wyobrażałam Wystawę Klubową!! Panowały na niej układy i układziki!!!
Zerkanie sędziego w prywatny zeszyt, którym się poslugiwał w czasie oceny psów przelało moją gorycz. Zastanawiał mnie fakt, jak pies z niepełnym uzębieniem staje na I lokacie z oceną doskonałą itd!!! Gorzelniany oddech i wygląd Pana Sędziego wskazywały na dobrze zakrapianą noc, porzedzającą wystawę (polish vodka dobrze smakuje !!!!) Ciekawe w jakim towarzystwie ją pił?. Brak szacunku dla wystawcy!!!!!!!! Nie mówiąc o rzetelnej ocenie psa!!!
Wybaczcie, ale nie będę udawała, iż wszystko jest w porządku.
Panie Sędzio Benie Taylor, a może by tak lepiej zająć się ocenianiem kangurów w swoim kowbojskim stylu!!!!! ŻENADA!!

W tym temacie z mojej strony EOT.

pozdr

ps
Chcialam rowniez prosic "zyczliwe" osoby siejace zamet i probujace ze mnie zrobic czarna owce aby przestaly wydzwaniac po wystawcach z ktorych psami moje psy rywalizowaly, nie jatrzcie bo moj wpis nie dotyczyl zadnej z tych osob. Szanuje konkurencje z ktora rywalizuja moje psy i niezaleznie od tego czy wygrywam czy przegrywam to nie obrabiam d....tylko jak mam cos do powiedzenia co ma umocowanie w rzeczywistosci to pisze lub mowie a nie robie afere. Dziekuje za to ze niektorym osoba chce sie wyjasniac ferment , ktory sieja inni :love2:
Ostatnio edytowano 2014-09-15, 21:25 przez kreska, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Klubowa Warszawa 14.09.

Postprzez Milla » 2014-09-15, 19:36

Barbapapa napisał(a):[...]
Gratulacje <hura>

Santtu zajął 1 miejsce na cztery psy, w klasie otwartej. A nie wiele brakowało abym się wycofała z uczestnictwa. Tym razem sędzia dokładniej oceniał psy, ale nadal nie wiadomo było co ceni u danego psa i czym się kieruje przy wyborze. Po za jednym stwierdzeniem w opisie, wygląda no to że w Sopocie miałam innego psa, i na klubówce innego, a minęło raptem 2 tygodnie.
Bardzo było mi miło przywitać się ze znajomymi, gratuluję wszystkim wystawiającym.
Pogoda dopisała, miejsce bardzo przyjazne; ale ta wystawa w żaden sposób, mimo że była wystawą klubową, niczym się nie wyróżniała. Patrząc jakie zainteresowanie budził Santtu z wózkiem, szkoda że nie było np. pokazów Szwajcarów, opisania ras dla publiki, etc. A wiem że można; inny oddział zorganizował w czasie przerwy w ocenaniu, pokaz pracy i tym samym przybliżył zachowania szwajcarów publiczności, co stanowiło też dodatkową atrakcję.



Brawa dla Waszego tandemu, wyglądaliście wspaniale, o sukcesach wystawowych nie wspomnę <brawo>
I tylko żałuję, że Rico wraz Santtu postanowili "sobie pokazać" i nie mogłam popodziwiać Was z bliska <faja>

Co do sędziego: w karcie jesteśmy bez zarzutu, ale zabrakło mi uzasadnienia co kierowało sędzią przy lokatach.
Jak podpytałam właściciela "rywala" to też nie był w stanie nic podpowiedzieć. W porównaniu z dniem poprzednim, to sędzia jakiś taki zdystansowany był.

Pokazy to bardzo fajna sprawa, bo błąkali się między nami ludzie, zastanawiając się czy bern, czy duży, a właściwie to czym się różnią poza długością sierści.
Może w przyszłym roku?

Bardzo dziękuję wszystkim za tak fajnie spędzony czas. <pies>
Avatar użytkownika
Milla
Moderator
 
Posty: 1383
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-24, 12:21
Lokalizacja: Podkowa Leśna
psy: Maja[*], Bonita oraz klan A&B&D

Re: Klubowa Warszawa 14.09.

Postprzez baksak » 2014-09-15, 19:38

BeatkaBen napisał(a):CHEFSUPREME Bakoti ocena doskonała , bez lokaty. Zgadzam sie w 100% z Żuczkami <tak> prywatny zeszyt Pana Sędziego posłużył mu o oceny psów!!! Żenada!!
Wielkie gratulacje <brawo> i pozdrowienia dla wszystkich.

BeatkaBen napisał(a):To są moje spostrzeżenia i nie tylko moje, więc nie muszę się tlumaczyć szanownemu gronu pocieszonych, a tym bardziej nie mam takiego obowiązku i czasu!! <tak>
Pozdrawiam

No tak, ale rzucanie oskarżeń bez przedstawienia jakiś dowodów na ich poparcie jest chyba nieeleganckie? <mysli>
I idąc tym tropem, skoro sędzia posługiwał się "prywatnym zeszytem" przy ocenianiu, a nie tym jak prezentują się psy - to znaczy, że także ocena doskonała dla Chefsupreme (z całym szacunkiem dla tego pięknego psiaka) jest z tego "prywatnego" zeszytu? I skoro zwycięzcy - jak rozumiem - Twoim zdaniem nie zasłużyli na wygraną to Chefsupreme także nie zasłużył na swoją ocenę? Czy tu był jakiś przebłysk uczciwości sędziego i tego jednego, jedynego psa ocenił właściwie - ale uczciwości już nie starczyło by wygrał? <mysli>

A w hipotetycznej sytuacji gdy kolokwialnie mówiąc "sędzia kalosz" to chyba taki wpis na forum wiele by nie pomógł, prawda?
Avatar użytkownika
baksak
 
Posty: 2750
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-28, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
psy: Expert [*] i Gerda (Majowy Skarbiec)

Re: Klubowa Warszawa 14.09.

Postprzez Anna Rozalska » 2014-09-15, 19:49

Gratulacje dla wszystkich lokatowych a w szczególności dla siostry Lamci- weteranki Eleonory.
Avatar użytkownika
Anna Rozalska
 
Posty: 2722
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-10-12, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
psy: Lamia Aninbernus TM Inzaghi
Hodowla: Kamień Milowy

Re: Klubowa Warszawa 14.09.

Postprzez wiki » 2014-09-15, 20:26

Gratulacje dla wszystkich wystawców <tak> <tak>
Avatar użytkownika
wiki
 
Posty: 2721
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-09-02, 19:01
Lokalizacja: Jelenia Góra
psy: Abigail Bertosz FCI

Re: Klubowa Warszawa 14.09.

Postprzez Agama » 2014-09-15, 21:07

Gratulacje Kochani ;) wstyd czytać takie teksty ,nie byłam więc wypada mi się odezwać jako osobie bezstronnej ;) bo patrząc po wynikach wygrały piękne psy , które wygrały już niejedną wystawę , nie urwały się z choinki i na pewno nie piły z sędzią :mrgreen: Jeszcze raz gratulacje :puchar:Ines , Gori, Balus , Lusi i oczywiście Smile :okok:
Avatar użytkownika
Agama
 
Posty: 5685
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-03, 16:34
Lokalizacja: Góra Siewierska
psy: Philadelphia, Alhambra, Fiona, Kayah i Nemezis
Hodowla: Z CICHEJ GÓRKI

Re: Klubowa Warszawa 14.09.

Postprzez Anirysova » 2014-09-15, 21:36

My nie pojechaliśmy, bo suczki łyse po cieczkach.
Gratulacje dla wszystkich lokatowych :puchar:
Avatar użytkownika
Anirysova
Moderator
 
Posty: 5202
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:23
Lokalizacja: śląskie
psy: Monia, Wiki, Banu, Sisi i Duma
Hodowla: Anirys Team FCI

Re: Klubowa Warszawa 14.09.

Postprzez ŻUCZKI » 2014-09-15, 21:43

Jako że pojawiłam się w dyskusji- czuję, że powinnam dodać jakiś komentarz- choć z moim szczęściem to i tak zostanie opacznie zrozumiany- fakt o którym wspomniałam dotyczył mojego psa, Karolina - moja córka dostała kartę oceny przed skończeniem oceniania wszystkich psów i porównaniem. Byłam nieco tym rozczarowana i zaskoczona, bo do tej pory nie spotkałam się z taką sytuacją.
Nie mam jednak żadnych zastrzeżeń co do psa który wygrał w mojej konkurencji- dla jasności w innych też. Każdy ma prawo do własnych upodobań, ale nie koniecznie muszą się one zgadzać z opiniami innych.
Daleka jestem od jakichkolwiek teorii spiskowych i nie chcę być w nie wciągana.
Uważam, że moja sytuacja była raczej wynikiem osób organizujących pracę w ringu niż sędziego, za co też jako POMYŁKĘ przeproszono Karolinę.
Z mojej strony sprawę uważam za wyjaśnioną i zakończoną.
Avatar użytkownika
ŻUCZKI
 
Posty: 109
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-05-12, 21:37
Lokalizacja: lubelskie/Sosnówka
psy: Dafne, Astra, Darek
Hodowla: Leśna Magia

Re: Klubowa Warszawa 14.09.

Postprzez mon04 » 2014-09-15, 22:12

Gratulacje dla wszystkich wystawiających :-) Wielkie gratulacje dla zwycięzców i lokatowych :-D BRAWO GORI, BALUS, BAMBI, LUŚKA :radocha2: :radocha2: :radocha2:
Prowadzenie notatek przez sędziego na wystawie uważam za super sprawę. I nie widzę w tym nic złego, wręcz przeciwnie. My dzięki temu, że sędzia miał własne notatki wybrnęliśmy z niefajnej dla nas sytuacji, gdzie Gabi dostała zwycięstwo młodzieży na wystawie międzynarodowej, którego nie zaznaczono nam w karcie (a my zobaczyliśmy to w domu). W oddziale związku, który organizował wystawę Pan powiedział, że jest mu bardzo przykro ale nic nie może poradzić, chyba że sędzia poinformuje ich drogą mailową, że takie zwycięstwo przyznał. Dzięki takim notatkom sędzia przesłał potwierdzenie zwycięstwa do związku i sprawa się nam wyjaśniła. Przy ocenie dużych i mocnych stawek gdzie o lokatach nierzadko decydują niuanse takie osobiste notatki widocznie niektórym sędziom pomagają.

Dziękujemy za mile spędzoną niedzielę <tak>
mon04
 
Posty: 404
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-12-28, 11:17
Lokalizacja: Kozienice
psy: Agis[*],Hunter,Gabi,Arwena,Abrahms i Cannon:)
Hodowla: Wzgórze Agisa

Re: Klubowa Warszawa 14.09.

Postprzez aga.s » 2014-09-15, 22:39

Gratulacje dla Gori , Balusa , Bambi , Obssesion , Lusi ,Ferdusia , Bianki ,Ines i wszystkich lokowanych <hura>
Nam kilkakrotnie zdarzyło się ,ze sędzia w trakcie oceniania robił notatki i korzystał z nich przy decydowaniu o lokatach . Jest ,to na pewno bardzo przydatne przy większych stawkach <tak>
Avatar użytkownika
aga.s
 
Posty: 1578
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-06-27, 12:56
psy: Indiana Jones , Basanti i Gabana BPP
Hodowla: Melle Dulcior

Re: Klubowa Warszawa 14.09.

Postprzez Aga-2 » 2014-09-15, 22:53

A mnie się sędziowanie bardzo podobało :!:
Psy wymacane od czubka głowy po ogon, z długimi opisami. Sędzia uśmiechnięty, sympatyczny, zadowolony z tego, co robi. Notowanie w kajecie tylko o nim dobrze świadczy. Nie każdą wadę, czy zaletę widać u psa z daleka. Po to jest ocena indywidualna, żeby wychwycić detale. Przy stawianiu na lokatach trzeba mieć te detale na uwadze, a pamięci nie każdemu starcza przy takiej ilości psów.
Ja na sukach już się ustawiłam strategicznie, czyli za namiotem sędziowskim i co nieco podsłuchiwałam ;) Śmiesznie było, bo wyrażenia australijskie na tyle odbiegają od brytyjskich, że sędzia musiał sekretarzowi tłumaczyć o co mu chodzi. Podejrzewam że właśnie z tego braku zrozumienia niektóre fragmenty opisów były nieco niezrozumiałe. Cieszyłam się, że opisy są w języku angielskim, bo jednak tłumaczenie często jest przekłamane. Natomiast w tym przypadku też mogło być przekłamane, bo jednak było tłumaczone mimo, że tylko z angielskiego na angielski :mrgreen:
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica

Re: Klubowa Warszawa 14.09.

Postprzez meggy » 2014-09-15, 22:59

My jesteśmy z oceny sędziego zadowoleni :) Każdemu psu zostało poświęcone dużo czasu .

Psy dokładnie wymacane i obejrzane w ruchu

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Wystawa bardzo przyjemna , notatki w notesie nie są niczym dziwnym.

Chce wierzyć ,ze ocena i wygrane były zgodne z preferencjami sędziego .

Dziękujemy za piękne trofea :] . Gratulujemy zwycięzcom i lokatowym .

GORI Stróż Zagrody kl.otwarta oc doskonała CWC 1/9



obrazek
Obrazek został zmniejszony.

FERNANDO Eleueteria kl. Champ. oc doskonała 2 /7

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Dukat Majowy Skarbiec (Denwer Eleueteria & ADELAJDA Majowy Skarbiec ) kl otwarta oc doskonała 2 /4

obrazek
Obrazek został zmniejszony.
BIANKA Majowy Skarbiec kl .otwarta oc doskonała 3/9

obrazek
Obrazek został zmniejszony.
i najmłodszy skarb :P
corka Bianki i Fernando :)
Full of Treasure Spełniony Sen kl szczeniąt młodszych ocena WO 2/3



obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Avatar użytkownika
meggy
 
Posty: 9039
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 11:22
Lokalizacja: Tuszyn.k.LODZI
Hodowla: FCI " Majowy Skarbiec "

Re: Klubowa Warszawa 14.09.

Postprzez jbeata » 2014-09-16, 06:32

Gratulacje dla zasłużonych zwycięzców ! :puchar: <okok> <brawo> <brawo> <brawo> ,którzy wielokrotnie zajmują takie właśnie lokaty <tak>
Brawa dla pozostałych uczestników wystawy.
Avatar użytkownika
jbeata
 
Posty: 2942
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-07-28, 20:37
Lokalizacja: śląskie
psy: Pola,Rose,Klara,Beauty,Phoebe,Rolex, Erotica (*)
Hodowla: Mocne Góralki

Re: Klubowa Warszawa 14.09.

Postprzez Zuzanda » 2014-09-16, 08:47

Gratulacje dla zwycięzców ,piekne pamiątki :puchar: :puchar: , piękna prezentacja :okok:
Miło było spotkać tylu znajomych w większości życzliwych.
Po chorobie pierwsze takie wyjście w psiowy świat choć tylko towarzysko - świetna uczta dla ducha .
Zuzanda
 
Posty: 3247
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 20:46
Lokalizacja: Błonie koło Warszawy
psy: Laponia ,Tomek(*) ,Bleki
Hodowla: Black Velvet

Re: Klubowa Warszawa 14.09.

Postprzez Marzena.zlotanimfa » 2014-09-16, 14:45

Witam.

Dziękuję przyjaciołom i znajomym za wspaniale spędzony czas na 21 Klubowej Wystawie Szwajcarskich Psów Pasterskich.
Wszystkie Duże spisywały się dzielnie, bo słońce ostro "dawało do pieca''
Nasze psiaki zrobiły nam dużą niespodziankę, obdarzając nas swoimi zwycięstwami.
Astor- doskonały,lokata 2
Morris Złota Nimfa- Najpiękniejsze Szczenię Wystawy Klubowej 2014 <buja_w_oblokach>
Isabel - Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2014 <buzki>
Tym razem to nasza Myszka przejęła pałeczkę po Astorze /Zwycięzca Klubu 2013 BIS 1/
Myszka- Tsarskaya Osoba- Zwycięzca Klubu 2014 Zwycięzca Rasy-BOB, Zwycięzca 21 Klubowej Wystawy Szwajcarskich Psów Pasterskich.BIS1 :puchar:
Gratulacje dla Zwycięskich Entlebucherów - 'z Zamkowego Grodu'" <brawo>
Avatar użytkownika
Marzena.zlotanimfa
 
Posty: 259
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-05-05, 19:40
Lokalizacja: Warszawa
psy: Duży Szwajc Pies Past. Atena, Nastka, Berta, Diana
Hodowla: Złota Nimfa

Re: Klubowa Warszawa 14.09.

Postprzez BeatkaBen » 2014-09-16, 16:46

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Post sędziego nad ranem w dniu wystawy... No comment...

Jestem w pełni świadoma swoich wpisów i znaczenia ich treści. Facebook jest ogólnodostępnym portalem i formą przekazu informacji. Z całym szacunkiem do właścicieli i ich psów, uważam że psy, które zwyciężyły i zdobyły I lokaty zasłużyły na nie w pełni!!! Wygrały najlepsze psy i tego nie śmiem podważać i absolutnie nie kwestionuję werdyktu sędziego. Chodziło mi tylko i wyłącznie o sposób oceniania mojego psa. Odniosłam takie wrażenie, że sędzia zanim zobaczył mojego psa i zdążył zanotować cokolwiek na jego temat, już wystawił mu ocenę na podstawie zapisków w swoim prywatnym zeszycie. Po wystawie nie doczekałam się odpowiedzi od sędziego jak i jego asystenta jakimi kryteriami kierował się przy ocenie mojego psa.
Nie wspominając że czuć było od sędziego alkohol (patrz post sędziego z facebooka). Uważam, że jest to brak profesjonalizmu i szacunku dla wystawców.

Nie chce mi się walczyć z wiatrakami i tyle w temacie.

To jest moja subiektywna opinia i jeśli kogoś uraziłam to przepraszam. <tak>
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
BeatkaBen
 
Posty: 390
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-16, 14:31
psy: CHEFSUPREME vel Ben i FREE & WILD vel Coby
Hodowla: BAKOTI

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wystawy 2014

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość