Berneński Pies Pasterski
Sędzia: Jaroslav Matyas
PSY
Klasa Szczeniąt
G-FORCE Wzgórze Agisa
Klasa Młodzieży
Berner-Emmas OCTAVIUS THE DARK ONE
DIKEJ Serce Domu - nieobecny
IMRAN Czarcia Farma
JOCKER Pogońska Perła - nieobecny
KEANU Milbu - III lokata
Libern Bern KEPTAUN
MAYBACH Berneńska Dolina - II lokata
NOTTI MAGICHE del Monalisco - IV lokata
Ridon Hennet SPECIAL EXPORT - I lokata
Klasa Pośrednia
Sennenhund Rossii AL CAPONE - I lokata, CWC, CACIB
EIGER Alpejski Sen -nieobecny
MARCUS Majowy Skarbiec - II lokata
Klasa Otwarta
ARCZI spod Czarnego Gronia
BENTLEY z Cichej Górki
CANNON Wzgórze Agisa - II lokata
IDEAL van St-Niklas - IV lokata
ILAY CAMPBELL Alpiu Slenis - I lokata, CWC, res.CACIB
LARRY z Aresibo
LEGOLAS z Aresibo
PER BASCO U Źródeł Wisły - III lokata
SIMON Mountains Lady
Klasa Championów
Berner-Emmas GRAND GISMO - II lokata
Mountain Crystal DIAMOND EXTRA RIVER - I lokata
MORITO Leśny Wiatr - nieobecny
PINOT GRIS van't Rijkenspark - nieobecny
VERMUTH u Źródeł Wisły - III lokata
SUKI
Klasa Młodszych Szczeniąt
PHOEBE Mocne Góralki
TAMI z Cichej Górki
Klasa Szczeniąt
FOREVER STAR Alpejski Sen - III lokata
LEILA z Cichej Górki - II lokata
Tulipanos Berni UNIVERSE OF BEAUTY - I lokata
Klasa Młodzieży
Baltik Bern VITTORIA - I lokata
B'DOLORES of Wolf Point
CAPRI z Kamiennej Uliczki - III lokata
COOKIE DOLL Candy World - IV lokata
DAISY Serce Domu
EURYDYKA Bernevirtus
FRANCESCA Canis Magnus
LILAVATI Soulbern - II lokata
NEVADA z Cichej Górki
OPAL GLOSS of Berniland
VICKY Lisi Kąt
Klasa Pośrednia
ARIN Melle Dulcior - II lokata res.CACIB
DOLLY Serce Domu -
JESSY Miłość w Tricolorze -
MELA Majowy Skarbiec - I lokata, CACIB, BOB
MICCOLA BELLA Berneńska Dolina
NEL AURUM Hard River
ROSSA Rajska Rapsodia
SANTI Soulbern
Klasa Otwarta
BEAUTIFUL Pogońska Perła
BEAUTY Pogońska Perła
BHANU Anirys Team - nieobecna
BRANDY z Różanej Zagródki
BRIGITTE Pogońska Perła
CHELSY Esflores
ERA dEMON oGNIA
HAVANA Swobodne życie - II lokata
IBANA Kamień Milowy - I lokata
LA SPEZIA Kropla Nadziei - III lokata
NIGTH ELLUSION van St-Niklas - IV lokata
Klasa Championów
Berner-Emmas BABETTE - I lokata, CWC
Nie jestem pewna II i III lokaty u suk w klasach pośredniej i otwartej. Jeśli pomyliłam, to proszę o informację.