jak to jest możliwe????

Tutaj można zadawać wszelkie pytania związane z formalnościami i praca ZKwP

Moderator: marieanne

Re: jak to jest możliwe????

Postprzez marieanne » 2012-11-16, 21:20

Agata22 napisał(a):Kreska wystawiłaś aukcję Allegro http://allegro.pl/bernenski-pies-paster ... 50086.html
z towarem którego nie masz ( szczeniaczki które jeszcze się nie urodziły są tu towarem) i nie ważne że napisałaś że jest to aukcja informacyjna Allegro to nie portal reklamowy Popełniłaś błąd albo się NIE ZNASZ poczytaj regulamin Allegro zdajesz sobie sprawę, że będziesz miała nieprzyjemności jeśli ktoś kliknie kup teraz ?????

Przepraszam, ale to jest już jakiś absurd <hahaha>
Na początku wydawało mi się, że wątek faktycznie ma coś na celu - teraz coraz bardziej zaczynam w to wątpić..... <faja>
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Re: jak to jest możliwe????

Postprzez Agata22 » 2012-11-16, 21:35

kreska napisał(a):
Agata22 napisał(a):
kreska napisał(a):
Agata22 napisał(a):Kreska wystawiłaś aukcję Allegro http://allegro.pl/bernenski-pies-paster ... 50086.html
z towarem którego nie masz ( szczeniaczki które jeszcze się nie urodziły są tu towarem) i nie ważne że napisałaś że jest to aukcja informacyjna Allegro to nie portal reklamowy Popełniłaś błąd albo się NIE ZNASZ poczytaj regulamin Allegro zdajesz sobie sprawę, że będziesz miała nieprzyjemności jeśli ktoś kliknie kup teraz <okok> ?????

Znasz procedure allegro to zglos naduzucie <okok> :-D pozdr

Ależ nie do mnie należy poprawianie Twoich błędów :] A już myślałam że wszystko wiesz lepiej od innych <tak>
pozdrawiam

blagam trollu :mlotek:

pozdr

<brawo>
Agata22
 
Posty: 43
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-07-06, 18:35
psy: NIKA

Re: jak to jest możliwe????

Postprzez Cefreud » 2012-11-16, 22:02

Tak jak od innych Kresko wymagasz prepraszania, tak może zdobyła byś się na odwagę i przeprosiła klinikę Therios za oskarżenia które w innym wątku pod jej adresem wysunęłaś... Operację Belli i ocenę jej stanu dokonał dr Maciek Serwin.
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: jak to jest możliwe????

Postprzez kreska » 2012-11-16, 22:22

Cefreud napisał(a):Tak jak od innych Kresko wymagasz prepraszania, tak może zdobyła byś się na odwagę i przeprosiła klinikę Therios za oskarżenia które w innym wątku pod jej adresem wysunęłaś... Operację Belli i ocenę jej stanu dokonał dr Maciek Serwin.

Cefr..ja nie musze przepraszac,powinna to zrobic wlascicielka Belli (lub wyprosrowac informacje ,ktore zamiescila) i klinika ktora na podstawie objawow stwierdzila chloniaka <okok> bardzo to przykre ze przy takiej renomie nie pokusili sie o usg no chyba ze wladciciel odmowil diagnozy <załamka> to co doczekamy sie przedstawienia prawdziwej Agatki :-> slabe to bardzo :-> pozdr
EOT
Ostatnio edytowano 2012-11-16, 22:33 przez kreska, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: jak to jest możliwe????

Postprzez Agama » 2012-11-16, 22:24

A mnie wydaje się że nikt tu nie debatował nad Kreską bo jest już duża i sama zamieszcza ogłoszenia tam gdzie chce ;) ponosząc za nie odpowiedzialność

Odpowiedzi padły do konkretnej suki i problem się wyjaśnił- okazał się pomyłką, nadal jednak nie wiemy o którą sukę chodziło Agacie
Avatar użytkownika
Agama
 
Posty: 5685
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-03, 16:34
Lokalizacja: Góra Siewierska
psy: Philadelphia, Alhambra, Fiona, Kayah i Nemezis
Hodowla: Z CICHEJ GÓRKI

Re: jak to jest możliwe????

Postprzez Barbapapa » 2012-11-17, 10:23

Tytuł wątku jest bardzo subtelny, zważywszy opisane sytuacje.
Jestem pod ogromnym, negatywnym wrażeniem wytworów pracy intelektualnej twórców opisywanych sytuacji. <bezrady2> <załamka>
Są to wyłącznie moje osobiste stwierdzenia, a nie prowokacja do jałowych dyskusji.
Avatar użytkownika
Barbapapa
 
Posty: 3786
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:32
Lokalizacja: Warszawa
psy: Wobler(DSPP,Dublin(7/11/14);Znak Zodiaku(*14/8/10)
Hodowla: Barbapapa-psy

Poprzednia strona

Powrót do Problemy i pytania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość