Boss - sierściuszek

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Postprzez Kasia » 2008-03-05, 20:38

Dzięki Dziewczyny!
Ale ten remont to właściwie im przeszkadza - ja to na tyle zboczona jestem, ze padam ale to lubię :-D
Kasia
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez AT » 2008-03-05, 22:36

ja to na tyle zboczona jestem, ze padam ale to lubię :-D

Zapraszam do nas - planowany termin remontu czerwiec/lipiec (łącznie ze zdejmowaniem dachu) jak ktoś lubi może być wesoło (mnie już to nie bawi ;-) )
A Bosiek jaki kochany - nie dość, że takie małe spanko mu kupili to jeszcze sie nim z maluchami dzieli (serce ma chłopak na dłoni a Pańcia nic tylko Layla to Layla tamo :-P ) ;-) :mrgreen:
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Postprzez Kasia » 2008-03-05, 22:59

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: siem popłakłam :lol: :lol:

Asia jak ze zdejmowaniem dachu to druga Emma czy jak?? ja to miewam różne pomysły ale dach to jeszcze na miejscu zostaje (był pomysł zmieniania go - na szczeście mąż sie dał przekonać :lol: )
Ale wiesz - tu na forum jest taka ekipa która lubi takie remontowe pracki, byłoby kogo zagonic do roboty...(za "krzynkę" piwa)
A, kochana Layle musze pochwalić bo słodka jest straszliwie - a jakbym Bosia tak zaczeła to tej galerii mogłoby braknąć.... i co?by byli ze Bossowa jest zachłanna...
Kasia
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez AT » 2008-03-05, 23:25

Planujemy zrobić sobie użytkowe poddasze (azyl dla ludzi - ale pewnie Mufoląg i tak go sobie zaanektuje :-P) i musimy troszku dach podnieść. Ja już raz w swoim życiu (nie tak długim przecież :roll: ) żyłam w domu bez dachu - nic fajnego :-/ . Ale takie drobne remonciki też lubię :-)
Jeśli o mnie chodzi to możesz wstawiać i 20 zdjęć dziennie - bardzo lubię takie wesołe galerie jak Wasza
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Postprzez Magda » 2008-03-06, 00:38

Biedny Bosiu :lol: łóżeczko mu zajmują :-)

Kasia, fajne i śliczne to Twoje stadko!!
Avatar użytkownika
Magda
 
Posty: 3392
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 18:35
Lokalizacja: woj.łódzkie

Postprzez Kasia » 2008-03-06, 09:02

Hihi dzięki, Dziewczyny - mile mnie połechtałyscie :mrgreen:

Asiu co do dachu - własnie to samo miało byc u nas - na szczescie jednak zostało tak jak jest...to naprawdę konkretna praca Ci się szykuje! My w zeszłym roku zrobiliśmy całe poddasze - teraz zeszlismy na dół i juz ostatnie prace przed wniesieniem mebli :lol:
A potem zimne piwko zanim zabierzemy się za kolejne prace 8-)
Kasia
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez nugatika » 2008-03-06, 22:30

O jejku jaka Layla duża!!!

A fota z Bosiastym cudna! :-)

czekamy na wiecej... :-> :mrgreen:
Avatar użytkownika
nugatika
 
Posty: 3318
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:00
Lokalizacja: Strzyżów <--> Lublin
psy: Bystra, Nutka, niedźwiedz berneński Nugat {*}

Postprzez Vel_Pan_Rekin » 2008-04-14, 12:44

Ale tu pajęczyn :-P
Avatar użytkownika
Vel_Pan_Rekin
 
Posty: 1763
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 06:34
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Postprzez sensuell » 2008-04-14, 12:56

Kasia, śliczne psiaki, wszystkie 3!
Kiedy kolejne spotkanie ??? Ciekawe czy Brendonosław pozna swojego kolege i koleżankę?
Koniecznie musimy się jakoś umówić, czekamy na propozycję. Może tym razem Wysowa kopnie sie do Mochnaczki???
Buźka
sensuell
 
Ostrzeżeń: 0

Poprzednia strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości