Expert i Gerda Majowy Skarbiec

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Re: Expert i Gerda Majowy Skarbiec

Postprzez baksak » 2014-05-06, 09:39

właścicielka Florka napisał(a):(...) Czekamy niecierpliwie <buzki> <buzki> <buzki>

Chyba nic z tego... kartę znalazłem, ale nie ma na niej żółtej karteczki z pin-em <bezrady2>

Poker napisał(a):(...) Ekspert, kochany Ty to na emeryturze będziesz miał co wspominać i opowiadać :okok: (...)

Borsuk mówi, że moje pokolenie nie będzie dostawało emerytury... <załamka>

Zuzanda napisał(a):(...) spacerek wielce udany <juhu> <juhu>

Liczymy na więcej takich ;)
Avatar użytkownika
baksak
 
Posty: 2750
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-28, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
psy: Expert [*] i Gerda (Majowy Skarbiec)

Re: Expert i Gerda Majowy Skarbiec

Postprzez Anirysova » 2014-05-06, 12:37

Qrcze, dużo czasu poświęciłam na przeczytanie zaległości w waszej galerii, ale warto było <tak>
Świetne opowieści i wspaniałe fotorelacje, zaraz humor mi się poprawił :love2:
Avatar użytkownika
Anirysova
Moderator
 
Posty: 5202
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:23
Lokalizacja: śląskie
psy: Monia, Wiki, Banu, Sisi i Duma
Hodowla: Anirys Team FCI

Re: Expert i Gerda Majowy Skarbiec

Postprzez Milla » 2014-05-06, 13:53

baksak napisał(a):[...]
Borsuk mówi, że moje pokolenie nie będzie dostawało emerytury... <załamka>

Spoko, Expert, jest nas takich więcej,
ale zawsze coś się w misce znajdzie - to jedyne pocieszenie <faja>
baksak napisał(a):
Zuzanda napisał(a):(...) spacerek wielce udany <juhu> <juhu>

Liczymy na więcej takich ;)


Bo to jest coś co warto powtarzać <okok>
Razem z Bonitą też chcemy jeszcze :mrgreen:
Avatar użytkownika
Milla
Moderator
 
Posty: 1383
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-24, 12:21
Lokalizacja: Podkowa Leśna
psy: Maja[*], Bonita oraz klan A&B&D

Re: Expert i Gerda Majowy Skarbiec

Postprzez Zuzanda » 2014-05-06, 14:06

Dla takiego towarzystwa ....jak najbardziej :okok: w niedziele czekam z dziewczynami <pies> <pies>
Zuzanda
 
Posty: 3247
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 20:46
Lokalizacja: Błonie koło Warszawy
psy: Laponia ,Tomek(*) ,Bleki
Hodowla: Black Velvet

Re: Expert i Gerda Majowy Skarbiec

Postprzez baksak » 2014-05-10, 13:40

Hmm... otóż jest taka sprawa... sam nie wiem jak to powiedzieć - choć złośliwi twierdzą, że jestem dość gadatliwy <bezrady2>

Zatem - stało się! Niestety! Mimo licznych napomnień od Borsuka... <stres> ostrzeżeń Kudłatego... <krzyk>
Jutro skończę trzy lata <boisie>
Obrazek

Podobno będę dorosły - cóż to za obrzydliwe słowo. Skończy się beztroskie dzieciństwo <załamka>

Cicho skradł się wiek sterany,
W smutną starość pchnąwszy mnie...

Płynie ze mną w kraj nieznany -
Żegnam was, młodości dnie! (...)


Miałem nawet o tym sen. Śniło mi się, że pora iść do roboty - jak będę miał szczęście będę przerzucał papiery z jednej strony biurka na drugą, chodził w krawacie i jadł sushi. Gdy szczęście nie dopisze będę ciągnął palety w tesco, wcinał margarynę "Firmową" i po powrocie do domu zastanawiał się czy kończenie wydziału inżynierii materiałowej to był na pewno dobry pomysł... ;>
Przy dobrym wietrze wezmę kredyt, który będę spłacał aż do emerytury, kiedy to zamienię go na odwróconą hipotekę, bo oczywiście okaże się, że o żadnej emeryturze nie ma mowy ;>
Może też się ożenię - przez pewien czas codziennie będę słuchał codziennego marudzenia... Że zarabiam za mało, jestem nie zaradny, a siostra mojej żony - ta to dopiero miała w życiu szczęście. Jej mąż, nie dość, że przystojniak, to zarabia kupę kasy, wakacje na Mauritiusie, osobista znajomość z gwiazdami z Pudelka... ;>
Na szczęście obudziłem się zanim doszedłem do rozszczebiotanego potomstwa, pierwszego rozwodu i by-passów. Wtedy przypomniałem sobie, że jestem Berneńczykiem <hura>

Pewno, że znajdzie się sporo do narzekania - np. przedwczoraj w parku nie było Tosi. Wczoraj Borsuk czochrał Duśkę aż trzydzieści pięć sekund dłużej niż mnie. No i nie można już nigdzie kupić takiego kurczaka z kiwi co mi tak smakował. Słowem, moje życie to nie bajka. Ale przynajmniej nie jestem człowiekiem - a to już coś.
No i na osłodę mam Borsuka. Żebym się nie nudził mam Duśkę. I (wielkie, spleśniałe) ziarenko goryczy w postaci Kudłatego :sciana:

Żeby tak jeszcze Babcia Majowa mnie kiedyś odwiedziła - bo chyba o mnie całkiem zapomniała - to było by nieźle ;>

A tu jeszcze gryzmoły Kudłatego. Przekupił mnie ukradzioną Borsukowi kanapką. Mam nadzieję, że bez pomidora.
Spoiler:

Składanie mi życzeń jest dla wszystkich mozolne.
Obrazek

Ale ja to lubię... <tak>
Obrazek
Avatar użytkownika
baksak
 
Posty: 2750
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-28, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
psy: Expert [*] i Gerda (Majowy Skarbiec)

Re: Expert i Gerda Majowy Skarbiec

Postprzez annasm » 2014-05-10, 15:03

Bo to jest tak że są psy i PSY.
Czasem mamy szczęście i spotykamy właśnie takiego PSA - nam przeznaczonego.

Wszystkiego Najpsiejszego Ekspercie!
Avatar użytkownika
annasm
Administrator
 
Posty: 4735
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-17, 17:31
Lokalizacja: Warszawa
psy: CHUCK Tanais(*), WINNIE(*) I COOPERS CHOICE

Re: Expert i Gerda Majowy Skarbiec

Postprzez jbeata » 2014-05-10, 15:50

Expert życzymy Ci zdrówka i wielu,wielu szczęśliwych lat u boku Pańciostwa <winko>
Ps.Jak widać, ja również uczepiłam się Twojej galerii, żeby móc na Ciebie popatrzeć :love:
Avatar użytkownika
jbeata
 
Posty: 2942
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-07-28, 20:37
Lokalizacja: śląskie
psy: Pola,Rose,Klara,Beauty,Phoebe,Rolex, Erotica (*)
Hodowla: Mocne Góralki

Re: Expert i Gerda Majowy Skarbiec

Postprzez marieanne » 2014-05-10, 17:39

Wszystkiego najlepszego Żelusiu - zębate buziaki od wszystkich małych Śledzików, które miałeś okazję poniańczyć :okok:
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Re: Expert i Gerda Majowy Skarbiec

Postprzez Marta@Amon » 2014-05-10, 18:17

Sto Lat Wspaniały :love2: Zdrówka ,bo całą resztę już masz <tak>
Avatar użytkownika
Marta@Amon
 
Posty: 677
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-09, 14:33
Lokalizacja: Kraków
psy: CYNAMON (Alpejski Sen) ,AMON (Górski Żywioł (*)...

Re: Expert i Gerda Majowy Skarbiec

Postprzez MartaR » 2014-05-10, 19:33

Drogi Expercie :) Jesteś PIĘKNYM PANEM PSEM.... masz piękną duszę... i wspaniałą Rodzinkę <tak> Rodzinka się na pewno nie zmieni ;-) Ty bądź z nami długo długo i nigdy się nie zmieniaj :mrgreen: Wszystkiego Najpsiejszego Ci życzymy :love2: :love2: :love2:
Avatar użytkownika
MartaR
 
Posty: 611
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-08-13, 21:08
Lokalizacja: Koszalin
psy: BPP OTHALA I KLEMENTYNA :)
Hodowla: ANIOŁOWE BERNY FCI

Re: Expert i Gerda Majowy Skarbiec

Postprzez właścicielka Florka » 2014-05-11, 01:42

Experciku ty zawsze będziesz młody <haha> co tam lata, kto by je liczył :lol:
Babcia majowa ewidentnie wiedziała co robi <haha> i o to jest cudowna rodzinka z dwupakiem <rotfl>
Masz szczęśliwe życie, pełne atrakcji, psią towarzyszkę, a Borsuk z Kudłątym na pewno bardzo się starają spełniać Twoje zachcianki, czasem może tylko ściemniają, byś mógł mieć niespodziankę <haha>
Życzymy Ci z Floreczkiem dużo zdrówka na kolejne lata-byś mógł dalej
dawać siebie światu, on potrzebuje miłości, takiego ciepłego spojrzenia i tego spokoju ducha ;)
Piękne słowa, nie sądzę by jakikolwiek szczegół był przesadzony...
Experciku jesteś pod każdym względem idealny myślę, że należy Ci się stanowisko psiego profesora,
dałbyś niejedną lekcję psiego zachowania tym mniej reformowalnym egzemplarzom ;)
Pragnę podziękować za możliwość lepszego poznania tego cudownego Cudu :love:
... co tu wiecej pisać... wzruszyłam się do łez, ale to łzy podziwu i wzruszenia <mysli>

... teraz choć nie jesteś mój kocham Cię Expercku jeszcze bardziej :love: ,
wiedz że Florek nie jest o to uczucie zazdrosny, on też wie, że jesteś wspaniały.
Cała nasza rodzinka bardzo chciałaby Cię w końcu poznać i wyściskać,
reszta pieszczotek według Twojego życzenia :lol: i w dowolnej ilości (aż padniemy z wyczerpania )
Takie to nasze marzenie... <buja_w_oblokach> i będziemy walczyć by się spełniło <okok>
... na początek spełniania się tego marzenia dodam, że ostatnio śniło mi się (właścicielce Florka :lol: ),
że przyjechaliście do nas niespodziewanie całą rodzinką, a potem całą zgrają poszliśmy na zakupy <haha>
aż mi serce drży na myśl jakie przygody mieliśmy póżniej <rotfl>

<buzki> :love2: <buzki> :love2: <buzki>
Avatar użytkownika
właścicielka Florka
 
Posty: 1771
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-04-09, 11:46
Lokalizacja: Szczecin/ osiedle Kasztanowe
psy: Florek Majowy Skarbiec

Re: Expert i Gerda Majowy Skarbiec

Postprzez Anirysova » 2014-05-11, 14:46

Wszystkiego Najlepsiego dla Eksperta <winko>
Avatar użytkownika
Anirysova
Moderator
 
Posty: 5202
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:23
Lokalizacja: śląskie
psy: Monia, Wiki, Banu, Sisi i Duma
Hodowla: Anirys Team FCI

Re: Expert i Gerda Majowy Skarbiec

Postprzez baksak » 2014-05-11, 18:22

Dziękuję wszystkim za życzenia <skromny>
Obrazek

Żałuję tylko, że nie byliście na imprezie... może w przyszłym roku Borsuk i Kudłaty postarają się lepiej. Bo tę organizowała mi moja najstarsza (stażem) przyjaciółka Magda, której bardzo dziękuję <tak>
Najpierw przedstawię wszystkich czcigodnych gości. Oto oni w przypadkowej kolejności:
Dostojny Maksymilian
Obrazek

ze swoim nieodłącznym druchem Olim
Obrazek

Vigor (właściwie to Wigor, ale mnie do niego jakoś bardziej pasuje pisownia przez "V")
Obrazek

Laponia i Blackie
Obrazek

imienia tej sympatycznej koleżanki nie zapamiętałem, czego się wstydzę, ale cóż - mam już trzy to i pamięć nie ta co kiedyś
Obrazek

piękna Bonita
Obrazek

no i Jinga :love:
Obrazek

Dwunogi obżerały się piknikowo pysznym ciastem (dzięki Magdzie). Bardzo mnie to cieszy - nażarty dwunóg jest mniejmarudzący
Nawet Kudłaty dostał wszystkie okruszki i mógł wylizać torbę po cieście ;>
Obrazek

Borsuk rozdawał w moim imieniu smakołyki
Obrazek

Obrazek

Były harce
Obrazek

i buszowanie po łąkach
Obrazek

Borsuk nieustannie kontrolował okolicę
Obrazek

i wytropił dwa charciki
Obrazek

Ucieszył się z tego bardzo. I zaraz nauczył Bonitę nowej komendy - "zabij" :evil:
Obrazek

Bonicie się tak spodobało, że aż ją to uskrzydliło
Obrazek

Umiejętność szybkiej i precyzyjnej eliminacji celów jest nieodzowna. Tak mówi Borsuk ;>
Obrazek

Charciki tę próbę przetrwały. Choć prawie dostały zawału...
Obrazek

Kolega Vigor uczył mnie tajników sprinterskich biegów
Obrazek

Mówił, że jakieś podstawy mam. Choć doradzał mi, żebym raczej starał się przestraszyć niż dogonić. Twierdził, że to da lepsze efekty.
Obrazek

Kolega Maks przytaknął i pokazał mi jak się pracuje mimiką twarzy.
Obrazek

Obrazek

W zamian uczyłem Vigora jak się siedzi i podziwia okolicę. Nie był przesadnie zachwycony. Pytał po co ma się gdzieś gapić, skoro może tam pobiec.
Cóż ciężka sprawa. Vigor nie rozumie podstawowych pojęć jak np.: "zmęczenie". Ale popracuję nad nim i zobaczymy.
Obrazek

Żeby tradycji stało się zadość moczyliśmy też stópki
Obrazek

Duśka też mówi, że taplanie się w wodzie to fajna sprawa. Zastanawiała się też czy nie wrzucić do wody Kudłatego. Może by się przekonał że woda nie gryzie? Ale Borsuk Duśkę zniechęcił. Powiedział, że będzie nam cuchnęło mokrym Kudłatym - a to by było nie do zniesienia. Zresztą do Jana już nie daleko - wtedy go porządnie wyszorujemy. Mamy już nawet ług, rękawice ochronne i druciane szczotki ;>
Obrazek

Łażenie po łąkach to fajna sprawa.
Obrazek

Tym bardziej, że można wytropić...
Obrazek

...wyjątkowo powabną i sympatyczną koleżankę
Obrazek

Dziewczyna jak malina
Obrazek

zresztą całkiem możliwe, że ona też...
Obrazek

...mnie troszkę lubi <skromny>
Obrazek

Dziękujemy wszystkim za przybycie <okok>
Brakowało nam tylko Sabiny i Figora... z nimi było by jeszcze lepiej <tak>
Obrazek
No dobra, wiem, że się wkręciliśmy na Podkowiańskie spacerki i się szarogęsimy, ale przecież nie co dzień kończy się trzy lata, prawda? ;)

właścicielka Florka napisał(a):(...) ostatnio śniło mi się (właścicielce Florka :lol: ),
że przyjechaliście do nas niespodziewanie całą rodzinką, a potem całą zgrają poszliśmy na zakupy <haha>
aż mi serce drży na myśl jakie przygody mieliśmy póżniej (...)

Przykro mi, że śnisz tak przerażające horrory <bezrady2>
W dodatku zakupy z Borsukiem konczą się gigantycznym debetem na karcie - więc słucznie z tym drżeniem serca ;> Tak to jest. Gdy się gdzieś pojawiamy to zostają zgliszcza, długi i ogólny upadek ;>
Avatar użytkownika
baksak
 
Posty: 2750
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-28, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
psy: Expert [*] i Gerda (Majowy Skarbiec)

Re: Expert i Gerda Majowy Skarbiec

Postprzez saba&mlis » 2014-05-11, 18:42

100LAT!!! <winko>
Experciku życzę Ci długich, zdrowych i szczęśliwych lat w Borsuczej Rodzince <buzki>
Bardzo żałujemy że nie mogliśmy dołączyć do urodzinowego spacerku i wyściskać Cię osobiście
(ale nie martw się jeszcze to nadrobimy) <pies>
Wiosna to czas robót polowych, Sabinka i Figor sieją, orzą i koszą gdzieś na wsi podmszczonowskiej, ale liczą że może w którąś niedzielę skrzykniesz swoją rodzinkę i zamiast włóczyć się po łąkach przyjedziecie trochę pomóc w koszeniu <prosi>
Ps. ta nowa panienka na spacerku to Xena
Avatar użytkownika
saba&mlis
Moderator Działu
 
Posty: 2939
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-15, 10:49
Lokalizacja: okolice W-wy
psy: Buba

Re: Expert i Gerda Majowy Skarbiec

Postprzez Xeniorek » 2014-05-11, 21:34

Przyłączam się do urodzinowych całusków:))))
Bardzo dziękuję za wspaniały spacerek, super towarzystwo, za prześliczny portret mojej Xeny...))
Gratulacje dla fotografa za genialne ujęcia i komentarze:)))
Pozdrawiam jako nowa forumowiczka:)))
Monika
Xeniorek
 
Posty: 4
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-05-11, 21:26
psy: Berneński Pies Pasterski

Re: Expert i Gerda Majowy Skarbiec

Postprzez Milla » 2014-05-11, 21:40

Drogi i Kochany Expercie.
Jeszcze wielu, wielu lat w tak dobrej formie i jeszcze lepszym zdrowiu u boku ukochanego Borsuka, wiernej Dusi i ... Kudłatego.
Bywaj jak najczęstszym gościem (wraz z Dusią oczywiście) na podkowiańskich spacerkach.
Niech nigdy nie zabraknie Ci smakołyków, ciasteczek, ciast i pyszności oraz każdego innego, rozumianego jako dobre, towarzystwa.
Zachwycaj i rozbawiaj nas opowieściami w swojej galerii.
Ale co najważniejsze po prostu bądź. <buzki>


A teraz pora na drobne sprostowania :mrgreen:

baksak napisał(a): [...]
Żałuję tylko, że nie byliście na imprezie... może w przyszłym roku Borsuk i Kudłaty postarają się lepiej. Bo tę organizowała mi moja najstarsza (stażem) przyjaciółka Magda, której bardzo dziękuję <tak>

Gdyby coś to na następną imprezkę jestem pierwsza chętna <luzik> .
A propos stażu, dopiero teraz przypomniało mi się nasze pierwsze spotkanie.
Aby tradycji stało się zadość, maleńki (no, wcale nie taki maleńki) Expert był przenoszony przez próg domu w czułych objęciach Kudłatego. I na prawdę to było tak dawno? :shock:
baksak napisał(a):[...]

imienia tej sympatycznej koleżanki nie zapamiętałem, czego się wstydzę, ale cóż - mam już trzy to i pamięć nie ta co kiedyś
Obrazek

Koleżanka ma na imię Xenka i mam nadzieję, że zostanie stałym gościem na naszych spacerkach. Wtedy już na pewno poznasz ją z imienia i zapachu :mrgreen:

baksak napisał(a):[...]
Nawet Kudłaty dostał wszystkie okruszki i mógł wylizać torbę po cieście ;>

tiaaa, wszystko widziałam, Kudłaty zakopał ciasto w plecaku Borsuka i .... tyleśmy widzieli Kudłaty kawałek ciasta...
Może Borsuk cichaczem wyjadł? ;>

baksak napisał(a):[...]

Ucieszył się z tego bardzo. I zaraz nauczył Bonitę nowej komendy - "zabij" :evil:
http://i1276.photobucket.com/albums/y46 ... d2a82d.jpg

Bonicie się tak spodobało, że aż ją to uskrzydliło
http://i1276.photobucket.com/albums/y46 ... 29ede3.jpg

Umiejętność szybkiej i precyzyjnej eliminacji celów jest nieodzowna. Tak mówi Borsuk ;>
http://i1276.photobucket.com/albums/y46 ... 5bd69f.jpg

Panna Bonitka bardzo lubi sprinty za uciekającym celem. Im szybciej ucieka, tym jest fajniejszy :P

baksak napisał(a):[...]

No dobra, wiem, że się wkręciliśmy na Podkowiańskie spacerki i się szarogęsimy, ale przecież nie co dzień kończy się trzy lata, prawda? ;)

Expert, wkręcaj (wkręcajcie? z Dusią, Borsukiem i Kudłatym) się jak najczęściej, to przecież o to chodzi <haha>
Avatar użytkownika
Milla
Moderator
 
Posty: 1383
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-24, 12:21
Lokalizacja: Podkowa Leśna
psy: Maja[*], Bonita oraz klan A&B&D

Re: Expert i Gerda Majowy Skarbiec

Postprzez Elmo » 2014-05-11, 23:17

Eksperciku, z okazji 3 urodzin Borys chciałby życzyć Ci jeszcze wielu, wielu lat spędzonych z takimi kochającymi opiekunami ;)
Spoiler:
Avatar użytkownika
Elmo
 
Posty: 1322
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-05-09, 21:30
Lokalizacja: Płock
psy: Etap i... :]
Hodowla: Majowy Skarbiec

Re: Expert i Gerda Majowy Skarbiec

Postprzez baksak » 2014-05-12, 09:53

Dziękuję za życzenia <tak>

saba&mlis napisał(a):(...) Wiosna to czas robót polowych, Sabinka i Figor sieją, orzą i koszą gdzieś na wsi podmszczonowskiej, ale liczą że może w którąś niedzielę skrzykniesz swoją rodzinkę i zamiast włóczyć się po łąkach przyjedziecie trochę pomóc w koszeniu <prosi> (...)

Mszczonów? Tętniące życiem miasto seksu i biznesu? Obawiam się że znam... nawet zdarza mi się tam bywać ;> Następnym razem muszę sobie tam zrobić jakieś zdjęcia... <tak>
W koszeniu to raczej nie, ale jak by trzeba gdzieś trawę wyleżeć, to się mogę zastanowić <mysli>

Elmo napisał(a):Eksperciku, z okazji 3 urodzin Borys chciałby życzyć Ci jeszcze wielu, wielu lat spędzonych z takimi kochającymi opiekunami ;)
Spoiler:

No już myślałem, żeście o mnie zpaomnieli. Kto to widział tak się nie pokazywać? <nono>

Xeniorek napisał(a):(...) Gratulacje dla fotografa za genialne ujęcia i komentarze:))) (...)

Coś mi się tam czasem napisze <skromny>
Ale zdjęcia to robi Kudłaty - z tym, że to ja mu wszystko ustawiam. I jego też. On tylko nosi aparat i naciska jak mu każę. Więc jego zasługa - jak zwykle żadna.

Milla napisał(a):(...) A propos stażu, dopiero teraz przypomniało mi się nasze pierwsze spotkanie.
Aby tradycji stało się zadość, maleńki (no, wcale nie taki maleńki) Expert był przenoszony przez próg domu w czułych objęciach Kudłatego. I na prawdę to było tak dawno? :shock:

No troszkę czasu zleciało... ]:-> Ale od tego niesienia przez Kudatego to do dzisiaj mam wstręt do bycia noszonym na rękach... ;> A szkoda! Na pewno byś mnie chętnie troszkę ponosiła, prawda? <prosi>

Milla napisał(a):(...) tiaaa, wszystko widziałam, Kudłaty zakopał ciasto w plecaku Borsuka i .... tyleśmy widzieli Kudłaty kawałek ciasta...
Może Borsuk cichaczem wyjadł? ;>

Kudłaty podjął nieudaną próbę zakopania ciasta tamże. Borsuk odmówił, bo kawałek był już gryziony i Borsuk lękał się wszystkich zarazków co tam już przelazły z Kudłatego.
Wydaje mi się że Kudłaty coś tam potem glamał w krzakach. A skoro Vigor nie chodził tam wcześniej żeby się wytarzać to to musiały być resztki ciasta <tak>
Zresztą ja od razu się oburzyłem jak zobaczyłem, że Kudłaty chciał żerować z innymi. A zdjęcia to się same porobią? We łbie mu się poprzewracało ;>
Avatar użytkownika
baksak
 
Posty: 2750
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-28, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
psy: Expert [*] i Gerda (Majowy Skarbiec)

Re: Expert i Gerda Majowy Skarbiec

Postprzez gabana » 2014-05-12, 10:58

Przepraszam, że tak późno :oops: :oops: :oops:
Experciku 100 lat przy Twojej kochanej rodzince, z Duśką u boku i zawsze pełnej michy <winko> <buzki> <buzki>
Avatar użytkownika
gabana
 
Posty: 423
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-11-16, 15:48
Lokalizacja: Kolumna
psy: Gabana Majowy Skarbiec
Hodowla: Melle Dulcior

Re: Expert i Gerda Majowy Skarbiec

Postprzez baksak » 2014-05-12, 13:45

gabana napisał(a):Przepraszam, że tak późno :oops: :oops: :oops: (...)

Ależ skąd, w sam raz! <tak>
Ja tam mogę przyjmować życzenia cały czas ;)
Dziękuję bardzo, pozdrowienia dla siostry <tak>
Avatar użytkownika
baksak
 
Posty: 2750
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-28, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
psy: Expert [*] i Gerda (Majowy Skarbiec)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron