Katty

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Re: Katty

Postprzez kasia.r » 2011-05-28, 09:29

Super sunia, śliczna!!!! mi osobiście właśnie takie większe bernusie się podobają.
Avatar użytkownika
kasia.r
 
Posty: 146
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-21, 12:54
Lokalizacja: Kielce
psy: Rosa u Źródeł Wisły

Re: Katty

Postprzez katty » 2011-05-29, 15:27

Romked napisał(a):My również przyłączamy sie do życzeń. Okazałej postury jak na roczniaka jest ta solenizantka.
Dziękujemy za życzonka , tak to prawda Katty jest mocno zbudowaną suczką .

kasia.r napisał(a):Super sunia, śliczna!!!! mi osobiście właśnie takie większe bernusie się podobają.
Cieszę się , bo mi też się podobają takie masywniejszej budowy bernusie :-D :-D
Avatar użytkownika
katty
 
Posty: 760
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-10-09, 21:32
Lokalizacja: Cz-wa
psy: Katty (BPP)

Re: Katty

Postprzez katty » 2011-06-21, 12:19

Dawno nie dodawałam nowych zdjęć ,bo aktualnie moja Katty zmienia sierść,ale to dobrze bo w końcu na lato trzeba się odpowiednio lekko ubrać :lol: :lol: :-D .
Uśmiech od Katty dla wszystkich :-D
Obrazek
I takie ujęcia
Obrazek
Ostatnio edytowano 2011-06-21, 12:30 przez katty, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
katty
 
Posty: 760
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-10-09, 21:32
Lokalizacja: Cz-wa
psy: Katty (BPP)

Re: Katty

Postprzez Romked » 2011-06-21, 12:27

Idzie lato, a więc i futerko trzeba przewietrzyć. Miłego czesanka. :papa:
Avatar użytkownika
Romked
 
Posty: 858
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-12-13, 03:04
Lokalizacja: Wieluń
psy: Tetyda, Asteria, Nodik
Hodowla: Canis Magnus

Re: Katty

Postprzez katty » 2011-06-21, 14:35

Romked napisał(a):Idzie lato, a więc i futerko trzeba przewietrzyć. Miłego czesanka. :papa:

Codziennie wyczesuje z niej ,,tony sierści'' ,wprawdzie to już trwa ponad 2 tygodnie ,więc może niedługo wreszcie skończy zmieniać sierść . Naszczęscie mam kilka szczotek więc daję rade.
Avatar użytkownika
katty
 
Posty: 760
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-10-09, 21:32
Lokalizacja: Cz-wa
psy: Katty (BPP)

Re: Katty

Postprzez Dagata » 2011-06-21, 23:20

;) my też uwielbiamy się czesać <haha> w końcu to jedna z wielu wspólnych chwil , kiedy pańcia i pisio mogą być razem!! ...ale czasem po 40 minutach ręce zaczynają odmawiać posłuszeństwa <juhu>
Avatar użytkownika
Dagata
 
Posty: 741
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-18, 00:20
Lokalizacja: Śląsk Cieszyński
psy: Nemo, Noemi [*]

Re: Katty

Postprzez katty » 2011-06-21, 23:27

Dagata napisał(a):;) my też uwielbiamy się czesać <haha> w końcu to jedna z wielu wspólnych chwil , kiedy pańcia i pisio mogą być razem!! ...ale czasem po 40 minutach ręce zaczynają odmawiać posłuszeństwa <juhu>

tak dokładnie, dzisiaj popołudniu czesałam ją przez pół godziny i efekt był taki ,że całe pudło sierści uzyskałam :lol: ,ale jak już wylini się na dobre to wreszczie będzie elegancka :-D :love:
Avatar użytkownika
katty
 
Posty: 760
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-10-09, 21:32
Lokalizacja: Cz-wa
psy: Katty (BPP)

Re: Katty

Postprzez agatka_zagatka » 2011-06-24, 17:58

A czy Katty lubi być czesana? Bo Lider to łaskawie pozwala się poczesać jak już zasypia albo jak całkiem śpi, inaczej nie da rady :-)
agatka_zagatka
 
Posty: 240
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-29, 21:45
psy: Lider BPP & Kropek kundelek

Re: Katty

Postprzez kasia.r » 2011-06-24, 21:47

katty napisał(a):
Dagata napisał(a):;) my też uwielbiamy się czesać <haha> w końcu to jedna z wielu wspólnych chwil , kiedy pańcia i pisio mogą być razem!! ...ale czasem po 40 minutach ręce zaczynają odmawiać posłuszeństwa <juhu>

tak dokładnie, dzisiaj popołudniu czesałam ją przez pół godziny i efekt był taki ,że całe pudło sierści uzyskałam :lol: ,ale jak już wylini się na dobre to wreszczie będzie elegancka :-D :love:

Ja się śmieję, że z tego co wyczesuję to dla kilku psów by wystarczyło :-D , ogon wygląda jak zdarta szczotka, okropny <tak> . Cóż takie są uroki lata :radocha2:
Avatar użytkownika
kasia.r
 
Posty: 146
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-21, 12:54
Lokalizacja: Kielce
psy: Rosa u Źródeł Wisły

Re: Katty

Postprzez katty » 2011-06-25, 23:49

agatka_zagatka napisał(a):A czy Katty lubi być czesana? Bo Lider to łaskawie pozwala się poczesać jak już zasypia albo jak całkiem śpi, inaczej nie da rady :-)

Tak Katty uwielbia ,żeby ją czesać, bo wie ,że będzie jej chłodniej :lol: . Może Lider nie jest przekonany co do szczotki , może szczotkowanie tą szczotką którą masz jest dla niego mało przyjemne .Ja polecam obrotową szczotkę tzn. taką ,żeby miała ząbki obrotowe. Wcześniej miałam taką zwykłą szczotkę ,którą kupiłam na lokalnym targu i Katty nie lubiała być czesana tą szczotką ,ale kiedy zmieniłam szczotkę na lepszą to odrazu zrozumiała jakie szczotkowanie jest przyjemne :-D :-D .
kasia.r napisał(a):
katty napisał(a):
Dagata napisał(a):;) my też uwielbiamy się czesać <haha> w końcu to jedna z wielu wspólnych chwil , kiedy pańcia i pisio mogą być razem!! ...ale czasem po 40 minutach ręce zaczynają odmawiać posłuszeństwa <juhu>

tak dokładnie, dzisiaj popołudniu czesałam ją przez pół godziny i efekt był taki ,że całe pudło sierści uzyskałam :lol: ,ale jak już wylini się na dobre to wreszczie będzie elegancka :-D :love:

Ja się śmieję, że z tego co wyczesuję to dla kilku psów by wystarczyło :-D , ogon wygląda jak zdarta szczotka, okropny <tak> . Cóż takie są uroki lata :radocha2:
dokładnie to co ja wyczesałam z Katty przez kilkanaście dni to byłby kożuch dla kilku czworonogów ,włosy na ogonie naszczęscie są długie bo już wczesniej go wyliniła. Ogólnie sierść Katty wraca do normy i przestaje zrzucać sierść :mrgreen:
Avatar użytkownika
katty
 
Posty: 760
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-10-09, 21:32
Lokalizacja: Cz-wa
psy: Katty (BPP)

Re: Katty

Postprzez Kamil » 2011-06-26, 00:23

Jantar też się bardzo męczy w upały, ale sierść mu latem nie wychodzi, linieje porządnie raz w roku, od stycznia do kwietnia, a potem odrasta 8-)
Pozdrowienia dla pięknej Katty! Udanego wypoczynku w wakacje <papa>
Avatar użytkownika
Kamil
 
Posty: 1461
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-04-12, 22:27
psy: Jantar i Atos

Re: Katty

Postprzez katty » 2011-07-02, 18:25

Kamil napisał(a):Jantar też się bardzo męczy w upały, ale sierść mu latem nie wychodzi, linieje porządnie raz w roku, od stycznia do kwietnia, a potem odrasta 8-)
Pozdrowienia dla pięknej Katty! Udanego wypoczynku w wakacje <papa>

Niestety pogoda się popsuła , i Pańcia wcześniej wróciła do domku z urlopu :lol: :mrgreen: .Dziękujemy za pozdrowienia,i wstawiam dzisiejsze fotki Katty :mrgreen:
Jak ja uwielbiam te gruszki......
Obrazek
Portretowo na szarym żwirku :lol: :lol:
Obrazek
A teraz zabawa z krokodylem ..... ]:->
Obrazek
Avatar użytkownika
katty
 
Posty: 760
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-10-09, 21:32
Lokalizacja: Cz-wa
psy: Katty (BPP)

Re: Katty

Postprzez Kamil » 2011-07-02, 18:45

katty napisał(a):Niestety pogoda się popsuła

Po weekendzie ma był ładnie <mysli>
http://www.otofotki.pl/img22/obrazki/rl ... 592_wm.jpg Widać, że rodzina :lol: Jantar uwielbia truskawki :mrgreen:
Avatar użytkownika
Kamil
 
Posty: 1461
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-04-12, 22:27
psy: Jantar i Atos

Re: Katty

Postprzez KasiaT » 2011-07-02, 20:45

Super zdjęcia <okok>
A Katty żrąca gruszki-rewelacyjne ujęcie <buzki> ,robi się z niej piękna berneńska dama :love2:
Avatar użytkownika
KasiaT
 
Posty: 2484
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-03, 15:40
Lokalizacja: Dobrzyniewo Duże
psy: Nefra-Kropelka i Obelix-Leszczyna

Re: Katty

Postprzez katty » 2011-07-02, 21:56

KasiaT napisał(a):Super zdjęcia <okok>
A Katty żrąca gruszki-rewelacyjne ujęcie <buzki> ,robi się z niej piękna berneńska dama :love2:

Bardzo się cieszę,że zdjęcia które wykonałam są godne uwagi. Z tymi gruszkami to Katty poszalała :love:
Avatar użytkownika
katty
 
Posty: 760
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-10-09, 21:32
Lokalizacja: Cz-wa
psy: Katty (BPP)

Re: Katty

Postprzez ruudzielec » 2011-07-02, 22:08

Ale fajne wczasy pod gruszą :-D Śliczne zdjęcie :love:
Jak tam Katty obrasta w sierść z powrotem? Viper linieje od 3 tygodni i już rozebrał się do zera praktycznie, teraz czekamy na nową błyszczącą sierść ;-)
Avatar użytkownika
ruudzielec
 
Posty: 486
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-07-14, 12:01
Lokalizacja: Zabrze
psy: Viper

Re: Katty

Postprzez katty » 2011-07-02, 22:22

ruudzielec napisał(a):Ale fajne wczasy pod gruszą :-D Śliczne zdjęcie :love:
Jak tam Katty obrasta w sierść z powrotem? Viper linieje od 3 tygodni i już rozebrał się do zera praktycznie, teraz czekamy na nową błyszczącą sierść ;-)

:lol: Takie wczasy są najlepsze ,bo zawsze można gruszkę zjeść i w cieniu poleżeć :lol: -więc bardzo komfortowo 8-) .
Powoli obrasta w sierść,ale myśle ,że na jesień będzie miała śliczny kożuszek :-D . Moja katty gubiła sierść przez miesiąc...... :-> ,ale już mogę powiedzieć ,że obfite gubienie sierści mamy już za sobą <tak>
Avatar użytkownika
katty
 
Posty: 760
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-10-09, 21:32
Lokalizacja: Cz-wa
psy: Katty (BPP)

Re: Katty

Postprzez agatka_zagatka » 2011-07-03, 13:18

A ja kiedyś myślałam, że psy to owoców nie jedzą ;-)
Gruszek co prawda nie mamy, ale truskawki oczywiście prosto z krzaka podjadane przez Lidera były :-)
A Katty jak zwykle piękna :-)
agatka_zagatka
 
Posty: 240
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-29, 21:45
psy: Lider BPP & Kropek kundelek

Re: Katty

Postprzez asiaqu » 2011-07-03, 13:44

śliczna dziewczyna <tak>
Avatar użytkownika
asiaqu
 
Posty: 1442
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-11-24, 14:29
Lokalizacja: Dzierżoniów
psy: Bogna,Ashantii,Labelle,Huba Buba ,Ferrari,Junior ,
Hodowla: Pamajo-Canis Familiaris

Re: Katty

Postprzez katty » 2011-07-03, 15:30

agatka_zagatka napisał(a):A ja kiedyś myślałam, że psy to owoców nie jedzą ;-)
Gruszek co prawda nie mamy, ale truskawki oczywiście prosto z krzaka podjadane przez Lidera były :-)
A Katty jak zwykle piękna :-)

Doszłam do wniosku ,że Katty , Lidera i Jantara wiele wspólnego łączy , bo lubią owoce :love: . Ja mam też drugą suczkę,ale jest to zwykła kundelka -podobna troszke do jamnika i ona nigdy nie odważyłaby się zjeść owoców czy warzyw - to nie w jej stylu :lol: .Kundelka -Punia uwielbia tylko i wyłącznie mięsko :lol: :lol: ,a Katty uwielbia i mięsko i warzywa :love: . Szkoda ,że nie ma więcej rodzinki na forum...... ,a może ktoś jeszcze jest tylko cicho siedzi ;> ..... ?

asiaqu napisał(a):śliczna dziewczyna <tak>
Dziękuje :-D
Avatar użytkownika
katty
 
Posty: 760
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-10-09, 21:32
Lokalizacja: Cz-wa
psy: Katty (BPP)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości