EYOWA Ered Luin

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Re: EYOWA Ered Luin

Postprzez Ola_Dora » 2012-04-15, 12:12

Mamy bardzo, bardzo duże zaległości, ale to już chyba norma. <skromny>

28.01.2012 byliśmy na II Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Głogowie. Byliśmy w klasie pośredniej, stawka spora 7 dziewczyn. Zapowiadało się miło. Weszliśmy na ring, sędzina wpuszczała po sunie. Zrobiliśmy kółko wspólne i czekaliśmy na ocenę indywidualną. Kiedy nadeszła na nas kolej podeszliśmy, sędzina bardzo miła, widać że kocha to co robi z super nastawieniem do psa, do Dory przez cały czas 'księżniczko', 'żuczku', 'ślicznotko' itp. Opisała nas, trochę Dorkę wyczochrała i kazała przebiec sie po przekątnej, wykonałyśmy, a Pani jakoś dziwnie jakoś patrzy każe nam jeszcze raz przebiec się po przekątnej i zrobić kółko. Już się zestresowałam, bo nikomu innemu nie kazała tak robić. W końcu mówi do mnie "Nasza księżniczka ciągle biega inochodem" :kulka: Mnie już mina zrzedła, zbladłam i myśle 'Już po wszystkim'. Oczywiście zeszliśmy bez lokaty, ale za to z oceną bardzo dobrą, a już myślałam, że dostaniemy nie do oceny, także i tak dobrze. Kurcze szkoda, myślałam, ze będzie lepiej. My to zawsze mamy szczęście, jak nie zakręcony ogon, to inochód. :boszz: Za widzieliśmy Ferrariego, śliczne szczonka Jordana, Jim Jama i June Bis Deikową, Denvera i Dakote, Abracadabre z Krainy Zeusa, Gabi Stróżową i wiele innych. Gabiśka superowa sunia, z jej pańcią pogadaliśmy o inochodzie, dostaliśmy kilka rad jak elimonować i pojechaliśmy do domu. Ocena może nie ta, ale za to dzień udany. :mrgreen:

Tak się prezentowaliśmy :
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Tu w ruchu, jak biegaliśmy razem to nie wpadła w inochów, ale jak już indywidualnie to tak. <dokuczacz>
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

PS Dora oczywiście na wystawie była łysa, bo jakby inaczej. <dokuczacz> :ojoj:
Avatar użytkownika
Ola_Dora
 
Posty: 1276
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-12-04, 16:14
Lokalizacja: Lubin
psy: EYOWA Ered Luin [*]

Re: EYOWA Ered Luin

Postprzez Kamil » 2012-04-15, 13:28

Ola_Dora napisał(a):Tu w ruchu, jak biegaliśmy razem to nie wpadła w inochów, ale jak już indywidualnie to tak. <dokuczacz>

Za wolno z nią biegłaś, trzeba było przyspieszyć ;-)
Avatar użytkownika
Kamil
 
Posty: 1461
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-04-12, 22:27
psy: Jantar i Atos

Re: EYOWA Ered Luin

Postprzez Ola_Dora » 2012-04-15, 16:38

Kamil napisał(a):
Ola_Dora napisał(a):Tu w ruchu, jak biegaliśmy razem to nie wpadła w inochów, ale jak już indywidualnie to tak. <dokuczacz>

Za wolno z nią biegłaś, trzeba było przyspieszyć ;-)

Prawdopodobnie tak, nie było za bardzo miejsca żeby się rozpędzić bo już trzeba było zawracać. ;> :mrgreen:
Avatar użytkownika
Ola_Dora
 
Posty: 1276
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-12-04, 16:14
Lokalizacja: Lubin
psy: EYOWA Ered Luin [*]

Re: EYOWA Ered Luin

Postprzez Ola_Dora » 2012-05-11, 18:23

Tak strasznie straszno nas zarosło, ze boje się co powiecie jak wstawię zimowe .... :zalamka:

Baaardzo się dużo u nas działo przez ten czas i po prostu z braku czasu nie miałam kiedy wstawić fotorelacji. <skromny>

16.02.2012
Napadało u nas bardzo dużo śniegu, a że wcześniej zima nie raczyła nam go użyczyć wszyscy wpadli w amok i nie było opcji żeby nie wyjść na spacer. Chociaż policzki i stopy o mało mi nie zamarzły, było warto ! Jako pierwsze wraz z Dorą przedzierałyśmy się przez zaspy sięgające kolan. A ja wybrałam się w adidasach ... Było stosunkowo ciepło i bezwietrznie to sie zasiedziałyśmy an tym polu prawię 2 godziny. Miśka wytarzała sie za wszystkie czasy. <hura>

Śnieg, zimno, spacer i brak palącego słońca - kwintesencja berneńskiego szczęścia. :love:
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Takie modelowe, laska przebiegła się wręcz wystawowo i ten uśmiech. <buzki>
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

A to już pełne szaleństwo i skakanie w zaspy, jedzenie śniegu i tarzanie. <głupek>
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Dynamika ... <dokuczacz>
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Motylem prawie jestem jaa ...
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Dziki pęd, czyli Dora prześciga światło. <figielek>
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

I tu już śmietanka czyli Dora zmęczona, Dora szczęśliwa czyli Dora pozuje. :love:
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Dora szuka śladów wiosny. ;)
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Idziemy sobie, idziemy a tu patrze w nasza stronę idzie maleńka sarenka, chudziutka, kroczyła w naszą stronę, dobrze że złapałam Dorę na smycz bo już już miała zamiar (choć się wachała) wystartować i podbiec. No ale sarenka nadal szła w naszą stronę, ale kiedy podeszła na ok 30 metrów zorientowała się że mnie brakuje czterech par raciczek i się zatrzymała, a że my stałyśmy na drodze do stada, posłusznie zawróciłyśmy i się oddaliłyśmy. Zrobiłam kilka zdjęć. ;)

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Nasze osieckie stadko. :]
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Wracałyśmy do domu o zachodzie, pięknym zachodzie, czerwonym, zwiastujący kolejny piękny zimowy dzień. :love:
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Zachód. :love2:
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Dobrze, uciekam ... Ide z Dorką na spacer. Postaram się w najbliższym czasie uzupełnić braki. <haha>
PS Przepraszam za jakość, było już dość ciemno. ;)
Avatar użytkownika
Ola_Dora
 
Posty: 1276
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-12-04, 16:14
Lokalizacja: Lubin
psy: EYOWA Ered Luin [*]

Poprzednia strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości