Chila, Luna i Feride

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Re: Chila i Luna czyli mother and daughter :D

Postprzez Daria + Chila i Luna » 2009-11-12, 15:25

no no dawno w naszym wątku takiego ruchu nie było :shock: heheh raczej nie bylyśmy w centrum uwagi a teraz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: koniec tych wychwałek z mojej strony idę poszaleć z moimi dziewczynkami.
Daria + Chila i Luna
 
Posty: 3320
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-28, 23:31

Re: Chila i Luna czyli mother and daughter :D

Postprzez daria » 2009-11-12, 15:29

no idz, ja była i tonę piasku przytargałam :mrgreen:
Avatar użytkownika
daria
 
Posty: 5439
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-16, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Cometa Balticanis (Birma)

Re: Chila i Luna czyli mother and daughter :D

Postprzez Daria + Chila i Luna » 2009-11-12, 15:30

daria napisał(a):pewnie szczonka przyjmą ok.bardziej obstawiam na ciekawość i opiekuńczość :-D jestem ciekawa jak będzie dalej kiedy dojrzeje czy nie będzie chciała zdetronizować Chili,poczytam o ich charakterku ;-)
Gratuluję i życzę osiągnięc na wystawach,no i bedę czekać na relacje z życia Waszego stadka


podejrzewam, że w czasie dorastania kangalka zdetronizuje chile, gdyż będzie ona już w wieku 5 lat, juz moja chilka ma 3,5 i robi się trochę leniwsza, luna raczej o władzę walczyć nie będzie ;-)
a na wystawach to zobaczmy.... liczę przede wszystkim na świetną zabawę i promowanie tej cudnej a malo znanej rasy.
Ostatnio edytowano 2009-11-12, 20:47 przez Daria + Chila i Luna, łącznie edytowano 1 raz
Daria + Chila i Luna
 
Posty: 3320
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-28, 23:31

Re: Chila i Luna czyli mother and daughter :D

Postprzez Daria + Chila i Luna » 2009-11-12, 20:47

3 dzisiejsze fotki, wściekałam sie z suniami i nawet czasu nie było na więcej fotek :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Daria + Chila i Luna
 
Posty: 3320
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-28, 23:31

Re: Chila i Luna czyli mother and daughter :D

Postprzez kerovynn » 2009-11-13, 11:31

No Matko Huto jak ja ci zazdroszczę!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: trzeci pies a ja się ledwie drugiego nie mogę doprosić :roll: :roll: :roll: normalnie niesprawiedliwość społeczna albo co :evil: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A tak na poważnie to gratuluję i trzymam kciuki za nową przyjaźń w waszym stadzie :lol: :lol:
A te ostatnie fotki to ci ładne wyszły - takie kolory jak na jesiennych bluszczach :lol:
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: Chila i Luna czyli mother and daughter :D

Postprzez Daria + Chila i Luna » 2009-11-13, 11:56

;-) kerovynn tak po cichu to ci powiem, że kolorki podrasowane po tuningu w programie komputerowym, bo ja aparat słaby mam, zadna lustrzanka ani nic, zwykły turystyczny, kieszonkowy:D wieć trzeba jakoś poprawic nieraz:D ale nie zawsze:)
Daria + Chila i Luna
 
Posty: 3320
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-28, 23:31

Re: Chila i Luna czyli mother and daughter :D

Postprzez Cefreud » 2009-11-13, 12:49

gratulacje z powodu nowego nabytku.
A sunie jak ładnie razem siedzą....Moje diabły albo jeden lezy a drugi skacze,albo z jednego na fotce pysk a drugiego ogon :roll:
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: Chila i Luna czyli mother and daughter :D

Postprzez kerovynn » 2009-11-13, 13:16

Daria + Chila i Luna napisał(a):;-) kerovynn tak po cichu to ci powiem, że kolorki podrasowane po tuningu w programie komputerowym, bo ja aparat słaby mam, zadna lustrzanka ani nic, zwykły turystyczny, kieszonkowy:D wieć trzeba jakoś poprawic nieraz:D ale nie zawsze:)


domyśliłam się bo ja swoje też często "tuninguję" :mrgreen: aczkolwiek za Twoim przykładem naciągnęłam mojego chłopa na zakup właśnie małego, kieszonkowego aparatu i powiem szczerze, że zbytnio gorszy od dużego nie jest. Na fotki spacerowe robione jedną ręką (w drugiej smycz z "parowozem" :mrgreen: ) okazał się idealny.
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: Chila i Luna czyli mother and daughter :D

Postprzez Daria + Chila i Luna » 2009-11-13, 13:47

Cefreud napisał(a):gratulacje z powodu nowego nabytku.
A sunie jak ładnie razem siedzą....

dziękuję,
a sunie to mogę ustawić jak chcę, w pozycji ze skrzyżowanymi łapkami zrobiłam z 10 fotek heheh. moje długo wytrzymują w komendzie stój :-)
Daria + Chila i Luna
 
Posty: 3320
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-28, 23:31

Re: Chila i Luna czyli mother and daughter :D

Postprzez Daria + Chila i Luna » 2009-11-13, 13:54

kerovynn napisał(a): aczkolwiek za Twoim przykładem naciągnęłam mojego chłopa na zakup właśnie małego, kieszonkowego aparatu i powiem szczerze, że zbytnio gorszy od dużego nie jest. y.


taaaak tylko moj nie był z najwyższej pólki a kupiony prawie trzy lata temu wiec teraz z tym postepem i co rusz nowymi wynalazkami to juz przeżytek :) ale nie narzekam, jakos nie mogę sie naciągnąć na nowy wole cos psiakom zakupić heheheh a przyjdzie teraz trzecia mordka do wykarmienia i to większa od bernola :shock: :mrgreen:
Daria + Chila i Luna
 
Posty: 3320
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-28, 23:31

Re: Chila i Luna czyli mother and daughter :D

Postprzez kerovynn » 2009-11-13, 14:10

Ja kupiłam używanego panasonica z Allegro łącznie z kablem, futerałem, statywem HAMA, akumulatorkami i paskiem za jakieś 200 zł. Wydatek niewielki bo za dużego P -nowego, trzy lata temu - zapłaciłam 10 razy więcej :lol: . Ale to był dobry zakup - oprócz psów, szydełkowania i paru innych rzeczy pasjonuje mnie tez fotografia :lol: a dobry sprzęt to podstawa :-)
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: Chila i Luna czyli mother and daughter :D

Postprzez Daria + Chila i Luna » 2009-11-13, 14:12

ja mam firmy traveler, :-/ zdjęcia bardzo lubie robić, i robie ich duuuzo, ale na srzecie sie nie znam zbytnio teraz bardzo ale bardzo kusi mnie lustrzanka sony ta co ja teraz reklamuja :mrgreen: ale chyba sie powstrzymam:)
Daria + Chila i Luna
 
Posty: 3320
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-28, 23:31

Re: Chila i Luna czyli mother and daughter :D

Postprzez kerovynn » 2009-11-13, 15:48

Ja mam Panasonica FZ30 - cyfrówkę i po trzech latach użytkowania muszę powiedzieć, że fotki robi ekstra. Możesz sfotografować mrówkę i będzie tak ostra, ze nawet jak powiększysz ją na kompie to szumu nie będzie widać. Ma dość sporo różnych możliwości - sama do końca jeszcze wszystkiego nie przetestowałam, dobrze wyważony, świetnie leży w ręku (w przeciwieństwie do małych aparacików - ja swojego maluszka zupełnie nie wiem jak trzymać :mrgreen: :mrgreen: a mojemu chłopu to się miedzy palcami gubi :lol: ) Cyfrowy ekran można obracać na wszystkie strony, co bardzo pomaga przy fotografowaniu wyżej i niżej. Jak dla mnie same zalety - ale wszak : "każda pliszka swój ogonek chwali...." :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: Chila i Luna czyli mother and daughter :D

Postprzez Kasia » 2009-11-13, 20:39

dziewczyny jak zwykle super się prezentują ;-) i są ofutrzone czego nie można powiedzieć o mojej suczy :roll:
Kasia
 
Posty: 535
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-07-01, 17:28
Lokalizacja: Wrocław
psy: Oliver i Rita [*]

Re: Chila i Luna czyli mother and daughter :D

Postprzez Daria + Chila i Luna » 2009-11-16, 18:25

Kasia napisał(a):dziewczyny jak zwykle super się prezentują ;-) i są ofutrzone czego nie można powiedzieć o mojej suczy :roll:

hmmmm no właśnie niezbyt ofutrzone :-/ to pozostałości, lunie dopiero na ogonku zaczeły odrazstać a chila zaczeła jeszcze gubić futro :roll:

Wczoraj byłam w hodowli DK Bubu:) właściciele przemili, po raz drugi miałam to samo wrażenie, pierwszy raz jak był zjazd Dolnoślązaków, znałam ich z internetu a miałam wrażenie, że byli moimi dobrymi, starymi znajomymi:)
Po za tym to chodzące encyklopedie:) przede wszystkim ludzie z pasją:) bardzo dobrze się rozmawiało.już się nie mogę doczekać, decyzja została potwierdzona przez tatę:) a ja mama i siostra już jajko znosimy na myśl o nowym czworonogu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
jadąc tam miałam całą masę przygotowanych pytań, ale jak tylko zobaczyłam pierwszego psa Aydan to wszytsko mi z głowy wypadło :D
Daria + Chila i Luna
 
Posty: 3320
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-28, 23:31

Re: Chila i Luna czyli mother and daughter :D

Postprzez Hekate » 2009-11-16, 23:30

Daria a gdzie zdjęcia z odwiedzin :-P
Hekate
 
Posty: 7153
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-12-26, 01:56

Re: Chila i Luna czyli mother and daughter :D

Postprzez Daria + Chila i Luna » 2009-11-16, 23:34

miałam aparat, ale byłam zbyt pochłonięta psiakami i rozmową :oops: i wruciłam bez zdjęć:) ale moja sunia to jest na wątku http://www.forum.molosy.pl/showthread.p ... 716&page=3
na 3 stronie jest na dwóch ostatnich fotkach na czerwonym kocyku :mrgreen: jest cuuudna:) jak wracaliśmy to tato jeszcze mi nerwówkę zaczął robić i się droczyć, żę nie , że za duży pies itd....
nazywać się będzie Feride:) czyli wyjątkowa, niepowtarzalna :D
Daria + Chila i Luna
 
Posty: 3320
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-28, 23:31

Re: Chila i Luna czyli mother and daughter :D

Postprzez Asia » 2009-11-17, 10:57

piękna kluseczka. pzdr
Avatar użytkownika
Asia
 
Posty: 669
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-10-31, 14:42
Lokalizacja: okolice Złotoryi
psy: GRACJA - Spartańska Osada F.C.I.

Re: Chila i Luna czyli mother and daughter :D

Postprzez dorciaj » 2009-11-17, 11:12

Daria kluski świetne - mieliśmy okazję ostatnio porozmawiać z Turkiem, który mieszka od 15 lat w Polsce o tych psiakach. Ależ "wielkoludkę" będziesz miała. One są taakie potężne :shock:
Gratuluję i powodzenia życzę. :-)
Avatar użytkownika
dorciaj
 
Posty: 4450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-15, 10:27
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
psy: Fito Piorun Aris

Re: Chila i Luna czyli mother and daughter :D

Postprzez kerovynn » 2009-11-17, 11:21

Pięęęękna ta twoja kluseczka :lol: :lol: :lol: :lol: . Nie będę ci zazdrościć tylko cieszyć się razem z Tobą :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości